Įkraunama...
Įkraunama...

Akių pieštukai

QUOTE(InRed @ 2012 05 17, 12:41)
Va, aš esu ta, kuriai tas išpeiktasis Bourjois - vienas geriausių pieštukų wub.gif geresnis tik Dior man. Tai va, kaip ir visose srityse - svarbu rasti sau tinkamiausią 4u.gif



pritarsiu smile.gif ir aš negaliu atsidžiaugti Bourjois pieštuku smile.gif tik aš turiu kiek kitokį. effect smoky su teptuku
user posted image

minkštas, gerai tepasi ir nereikia net šešėlių smile.gif
Atsakyti
mano mėgiamiausi Lancome, Clairins, dar Bourjois, jei reikia labai minkšto ir veik kreminio imu UD 24/7 smile.gif
Atsakyti
vat turiu chanel waterproof - idealus. išsilaiko nuo ryto iki vakaro, net po intensyvaus sporto. Nedirgina akiu, nes dažau ir viršutinio voko vidinę dalį.

jau vienas į pabaigą, daugiau neužsiimsiu paieškomis (iš mano karčios patirties , jos baigiasi tik didesniais finansiniais nuostoliais) ir sekantis bus tik šis šanel

Atsakyti
Galima ir apie eyelinerius rašyt, taip?

Gal kas esat mėginę Manhattan gel eyeliner'į?
user posted image
kaip kokybė, konsistencija, išsilaikymas ir kaina?

O galbūt kas mėgino tos pačios firmos skystą pravedimą japanese ink? Va tokį
user posted image

O jei nebandėt nė vieno iš jų, kokį gel eyeliner'į (ar skystą galų gale) galėtumėt rekomenduot? Man svarbu, kad galėčiau gan plonoką liniją nubrėžt kaip įmanoma patogiau ir kaina (gel eyelinerių atžvilgiu), nes kadangi su jais neitin patirties turiu, tai labai jau neaišku būtų, kaip man sektųsi su savo vištos kojom braižyt biggrin.gif Tai "eksperimentams" nesinori iškart pirkti labai jau brangaus.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 07 06, 22:59)
O galbūt kas mėgino tos pačios firmos skystą pravedimą japanese ink? Va tokį
http://www.manhattan...02554155560.jpg

Draugė turi ir labai giria, brėžia tikrai plonai ir gerai išsilaiko, tik tiek galiu pasakyti iš jos atsiliepimų biggrin.gif 4u.gif

Man kol kas geriausias atrastas pieštukas Manhattan X -treme last eyeliner, ne stebuklas, bet nenubėga kaip kiti po poros val, dažausi kai norisi ko nors lengvo, ne įprasto juodo pravedimo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 06 liepos 2012 - 22:58
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 06, 22:21)
Man kol kas geriausias atrastas pieštukas Manhattan X -treme last eyeliner, ne stebuklas, bet nenubėga kaip kiti po poros val, dažausi kai norisi ko nors lengvo, ne įprasto juodo pravedimo.

Automatinis ar drožiamas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 06 liepos 2012 - 23:39
QUOTE(Malena @ 2012 07 07, 00:38)
Automatinis ar drožiamas? smile.gif

Toks kaip foto- automatinis.
Atsakyti
Mano favoritai tai ARTDECO waterproofai drožiami thumbup.gif gerai brėžia, nepalieka antspaudo ant viršutinio voko, išsilaiko visa diena thumbup.gif ir spalvos wub.gif
Atsakyti
Siuo metu baigineju lancome juoda piestuka, reikia padrozti, kas 3 dienas, nes minkstas ir greit pasidaro bukas, issilaiko ne visa diena, jei karsta ganetinai greit dingsta. Pakako jo 7men, atsizvelgiant i tai, koks jis ilgas manau trumpokai.
user posted image
I jo vieta isigijau guerlain, sis kur kas labiau patinka, na,zinoma, tai ne piestukas, todel ir drozti nereik, bet issilaiko visa diena be problemu, dar ir nakti atlaikytu, graziai juodas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@lsa: 08 liepos 2012 - 19:55

 i 
Tema diskusijom apie pravedimus. Skystus, gelinius ir kt.
Atsakyti
Geriausias piestukas kuri esu naudojus ir dabar naudoju Chanel le crayon yeux , blue jean spalvos wub.gif Nesausas, su lengvu blizgesiu, kitam gale yra net kempinele, storiau nutepus galima naudoti kaip akiu seselius. Parsiduoda su Chanel droztuku smile.gif
Atsakyti
Lancome Le Crayon Khol
user posted image


Nesilaiko taip kaip turėtų pagal jo kainą.. Bandžiau naudoti ir be šešėlių bazės ir ant jos, tiesa su baze geriau, bet vistiek po 2h jau subėga į akies kampučius, o gale dienos visai subėga visur, kur tik įmanoma, o ten kur brėžiau nieko nebūna likę doh.gif
Atsakyti