Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

Pas mus kaip pas Ruta Meta, tik net paros nereikia. Nei varnos , nei kompaktai, nei skarbonkes su gelazgaliukais barskejimui, nei tinklas, kai jis tik uzmestas. Juoda net nuo ju. Gal kad vienkiemis?
Ir dvi senos paprastos vysnios paliktos jiems. Neskanu, reikia braskiu ir veisliniu uogu. Paskui viena skaniausiu kriausiu uzpuola.
Zodziu, simet ka dar sugalvot nebezinau doh.gif doh.gif
Katinams veikia sitas, bent jau viena diena tai tiktai nere neatsisukdami. Draugei nupirkau ir vakar isbande
http://spastai.com/l...asai/prietaisai
Jei nepripras, gal ir geras daiktas. Tik pauksciai per mazi, kad juos pastebetu ta akis.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 04, 18:46)
Eina sau blink.gif Pas mus invazija tik kai trešnės būna. Ko tik nedarėm, ir kompaktų į viršūnę prikabinom (pradžioje padėjo, bet tik kai saulėtos dienos jie sukasi ir blizga), varpelių skambančių prikabinėjom, kad garso bijotų (supjaustėm seną kėdę su vamzdinėm kojom. Vienus vamzdelius trumpesnius, kitus ilgesnius padarėm, tai gražiai zvimbaliuoja pakabinti:wub: ) bet jiems nė motais, net radiją kieme ant visos gerklės per pačias uogas paleidę laikėm, bet  patys vos iš proto neišsikraustėm, o jiems- nusi... doh.gif  Šiemet sakėm bandysim seną, dar MB senelės naudotą būdą -iškelt į viršūnę negyvą nukryžiuotą varną. Tik vyras niekaip nesiryžta jau eit tos varnos medžiot doh.gif
Nu daržų gražumas merginų wub.gif



Mačiau protingi žmonės išgelbėjo visą sodą trešnių, vyšnių apgaubę medžius tokiom užuolaidom. Nukėlė tik kai normaliai derlių nurinkinėjo.
Atsakyti
per orus vėl šalnas vietomis žadėjo unsure.gif kaži bus tos šiltos dienos kada nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 06 04, 19:32)
per orus vėl šalnas vietomis žadėjo unsure.gif  kaži bus tos šiltos dienos kada nors g.gif


be abejo, bus. Kitais ar dar kitais metais..
Kiek žiūriu, pas mus lyg nebus, daugiau šiaurės LT tos šalnos panašu g.gif Nors ką ten supaisysi doh.gif
Atsakyti
kokios dar salnos negasdinkit, as savo pomidorus jau nuklojau sode...
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2012 06 04, 20:27)
Mačiau protingi žmonės išgelbėjo visą sodą trešnių, vyšnių apgaubę medžius tokiom užuolaidom. Nukėlė tik kai normaliai derlių nurinkinėjo.

Nu kad fiziškai tai nelabai įmanoma pas mumi g.gif Medžiai žiauriai aukšti, senoviniai, niekad negenėti, už namo stogą daug aukštesni. Su kopėčiom beviltiška viršūnę pasiekt, o dar vienam žmogui paklodę apgaubt tai neįmanoma g.gif Reiktų ugnegesius samdyt, nes šakos viršūnėj tai liaunos liaunos verysad.gif
Nebus šiemet vasaros, jaučiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 06 04, 09:44)
tie juodi velniai mieliau renka mano braškes, vyšnias, trešnes, apskabo ir išmėto juodus serbentus, o kirmėlės ir amarai ant medžių, krūmų šakų kaip karaliavo, taip ir tebekaraliauja netrukdomi....
Taigi skelbiu karą... varnėnams..

Ne tik varnėnai pas mane ir strazdai drauge viską lesa. doh.gif Braškes net vos raustelėjusios jau sukapotos.Pernai vyšnias ir užuolaidomis bandėme dengti,surasdavo kur palysti.Visa sodyba senovinė apsodinta vyšniomis,pernai buvo vyšnių metai,paragavau tik 4 vyšnias.Viską nulesė.Po to metėsi ant raudonų serbentų.Viskas kas raudona. doh.gif Šiemet uždangščiau agroplėvele ir dar dengsiu tuo žaliu tinklu.Nes braškių prisodinta ir mieste ir sodyboje,nemaži plotai. ax.gif
Man šiemet pirmi metai prastai sudygo burokėliai,dar taip nėra buvę. g.gif Na bet nereiks retinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 birželio 2012 - 05:42
QUOTE(IngridaB @ 2012 06 05, 06:41)

Man šiemet pirmi metai prastai sudygo burokėliai,dar taip nėra buvę. g.gif Na bet nereiks retinti.


Mano ir burokai , rodos, pincetu pasodinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2012 06 05, 07:56)
Mano  ir burokai , rodos, pincetu pasodinti  lotuliukas.gif

o mano morkos sudygo po vieną..jau iškart retintos biggrin.gif pernai perdaug buvo,tai šiemet gerokai numažinau,o čia dar taip retai sudygo doh.gif na bet jei užaugs buroko didumo tai gal ir užteks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2012 06 05, 08:59)
o mano morkos sudygo po vieną..jau iškart retintos biggrin.gif pernai perdaug buvo,tai šiemet gerokai numažinau,o čia dar taip retai sudygo doh.gif na bet jei užaugs buroko didumo tai gal ir užteks ax.gif


Pernai dukrytė sodino va taip morkas po vieną sėkliukę, tai tikrai buvo puikios, didelės ir geresnės, nei tos, kurias judinau ir retinau. Tai šiemet ir stengiausi sodinti retai.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2012 06 04, 19:21)
Kam varnėnai, kam kaimynų katinasdoh.gif  Agurkėliai iškapstyti, apsisioti. Varo sau be kompleksų per morkytes, šparaginėse pagulėjęs jau .Gera jam, šilta ant mulčio gulėt. KAi jau nesitveria saulėje, nusliūkina į braškes, galvą po lapais pakiša. Nu įsikūręs patogiai. Iš pradžių kalbinau, galvojau draugausim, bet dabar jau vysiu aš jį... Turiu eit iš paskos ir mulčių tvarkyt. Ką ten varnėnai, geruliai jie pas mane.  biggrin.gif Jiems spec. trešnė pasodinta. Didžiulė, tai ūžia net kai suskrenda. Reikia gi ir jiems  irnesakyk.gif

Pas mus taip pat kažkoks panašus gyvis lankosi darže, dar nežinau katinas ar šuo, pasisvečiuoja kai mūsų nėra kieme. Pikta labai, kai viską iškapsto doh.gif bet ką daryt?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2012 06 05, 06:41)
Ne tik varnėnai pas mane ir strazdai drauge viską lesa. doh.gif Braškes net vos raustelėjusios jau sukapotos.Pernai vyšnias ir užuolaidomis bandėme dengti,surasdavo kur palysti.Visa sodyba senovinė apsodinta vyšniomis,pernai buvo vyšnių metai,paragavau tik 4 vyšnias.Viską nulesė.Po to metėsi ant raudonų serbentų.Viskas kas raudona. doh.gif Šiemet uždangščiau agroplėvele ir dar dengsiu tuo žaliu tinklu.Nes braškių prisodinta ir mieste ir sodyboje,nemaži plotai. ax.gif
Man šiemet pirmi metai prastai sudygo burokėliai,dar taip nėra buvę. g.gif Na bet nereiks retinti.

Tai va , kad pralenda pro tinkla, randa kazkaip. Atrodo taip gerai uzdengiau tas pukuotasias vysniukes, jos neaukstos, net normaliai pavalgyt neliko verysad.gif Tiesiog stovi ant tinklo ir ji snapu drasko, kol pasiekia uoga.
Cia radau, bet kainuoja , turbut, nemazai.
http://www_graderlit...ega-blaster-pro
Gal yra ir ne toks galingas irenginys. Pas mus dar balandziai prisideda. Netoliese yra ukininko grudu sandeliai.Tai kol ten tuscia, jie mielai dalyvauja musu sodyboj
Atsakyti