Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Lora11 @ 2012 06 05, 10:02)
radau, bet kainuoja , turbut, nemazai.
.. galingas irenginys... Netoliese yra ukininko grudu sandeliai..

Ūkininkas jums bus tikrai dėkingas.. thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 06 05, 10:15)
Ūkininkas jums bus tikrai dėkingas.. thumbup.gif  lotuliukas.gif

Mielai as jam buciau dekinga lotuliukas.gif Bet jau nebezinau ka bedaryti. Taip rinkom ivairias veisles, idomesnius medelius, o sitie be jokio supratimo mirksiukas.gif
Nebelieka jokio dziaugsmo is to sodo ir darzo. Visus zirnius ir pupeles iskapste pernai, o as, kvaisa, laukiu kada isdygs blush2.gif . Ir kiek gi tu tinklu pripirksi ir aptversi kiekviena lysve? Irgi kruva pinigu . O dar namo stogas nuo ju kakiu baltai-pilkai taskuotas, ir su kvapu. Musu paciu yra pauksciu, dar ir ligu parnesa
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 06 05, 10:02)
Tai va , kad pralenda pro tinkla, randa kazkaip. Atrodo taip gerai uzdengiau tas pukuotasias vysniukes, jos neaukstos, net normaliai pavalgyt neliko verysad.gif Tiesiog stovi ant tinklo ir ji snapu drasko, kol pasiekia uoga.
Cia radau, bet kainuoja , turbut, nemazai.
http://www_graderlit...ega-blaster-pro
Gal yra ir ne toks galingas irenginys. Pas mus dar balandziai prisideda. Netoliese yra ukininko grudu sandeliai.Tai kol ten tuscia, jie mielai dalyvauja musu sodyboj


Jūs gal geriau ultragarso žiūrėkit.Nes kaip įsivaizduoju tos garsinės tai patiems atsibos.

Mūsų kaimynai turi nuo kurmių ultragarso baidytuvo aparašiuką įsismeigę.Tai visi jų kurmiai pas mane gyvena biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 06 05, 10:29)
Jūs gal geriau ultragarso žiūrėkit.Nes kaip įsivaizduoju tos garsinės tai patiems atsibos.

Mūsų kaimynai turi nuo kurmių ultragarso baidytuvo aparašiuką įsismeigę.Tai visi jų kurmiai pas mane gyvena biggrin.gif  doh.gif

Parasiau jiems, gal turi ir kazka tokio. Tik ju psl ultragarsiniai mazesniam plotui, nebent ne viskas ideta.
Skaitau aprasyme, kad tas garsas toks ispejantis apie pavoju, paciu pauksciu balso imitacija. Ir nerekia gi istisai, kiek suprantu. Kad ir jie patys netyli, cirskia pastoviai. Man netrukdo, tegu cypauja, tik uogu tegu visu negadina.
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 06 05, 10:28)
jau nebezinau ka bedaryti. Taip rinkom ivairias veisles, idomesnius medelius..
Nebelieka jokio dziaugsmo is to sodo ir darzo.

Kad tu žinotum, kaip aš tave suprantu.. Man irgi tenka tik trešnių, vyšnių žiedais pasidžiaugt, o derlius nueina varnėnui po uodega.. ui, ir jau kiek metų tai tęsiasi.. doh.gif trešnių nusiperku turguj.. lotuliukas.gif

O va, ant daržo tuoj tinklinį "angarą" sukonstruosim.. vakar vyras vartus suvirino, metalo kuolus sukalė, nudažė.. tinklo yra, bet dar daug ko trūksta, pirksim, brangu bus, bet užtat galvą ramią ir nervus neištampytus turėsiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 06 04, 19:42)
merginos sakykite, ar Jums dygo pirktiniai seklu pakeliai is Ikines? turejau beda neisdygo kelios lysves sekliuku, tai buvau pirkus Ikiniukiu sekliukiu ir imu nerimauti ar daigio? Pvz. pupeles, sparagines, spinatai....

Man nesudygo burokėliai, morkos ir špinatai...
Atsakyti
Jau geriau kurmiai nei grambuolių lervos doh.gif Baigia visas braškes nugraužt doh.gif
Atsakyti
N-7 biggrin.gif
Ramiai, be panikos! cool.gif Atsiminiau makabrišką būdą, kaip pas mus kaime su blogiečiais paukščiais kovoja biggrin.gif taigi, reikia iš kažkur gauti negyvą paukščiuką ir pakabinti ant pagalio už kojos, visi paukščiai lanku tą kiemą ir sodą prasuka. pernai kaimynės katė pasigavo strazdą, kaimynė pasikabino ir keli kiemai nusiskynė visas sveikas vyšnias. Vaikystėj gyvenom vienkiemy ir kai višta išsiperėdavo viščiukus, tik su negyvo paukščio pagalba juos visus užaugindavo, kitaip varnos išnešiodavo. Tik va, iš kur tą paukštį gauti... nors mūsų katė dažnai pasigauna, bet ta katė nenormali, medžioklinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 06 05, 16:22)
N-7 biggrin.gif
Ramiai, be panikos! cool.gif Atsiminiau makabrišką būdą, kaip pas mus kaime su blogiečiais paukščiais kovoja biggrin.gif

Bet tai mes jau diskutavom čia apie tai, tik varnas kryžiuot norėjom, ką ten mažą paukščiuką kabinsi g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 05, 17:28)
Bet tai mes jau diskutavom čia apie tai, tik varnas kryžiuot norėjom, ką ten mažą paukščiuką kabinsi g.gif  mirksiukas.gif

Na taip, vaizdas nekoks. Aišku, pačios medžiot neisim gun_bandana.gif , bet jei katė parneštų, tai ko ne? Pas mus dar bėda ir ta, kad kai pritupia į vaismedžius, keliu pravažiuoja koks autobusas, tai pliekiasi į langus, yra net įskėlę stiklus. Gausit samdyti mano katę, kad paukščiukų prigaudytų biggrin.gif

Dabar rimtai, turiu šiltnamyje bėdą, antri metai. Kol nebuvo mulčiuojama, tol nebuvo šitų vikšrų. Pirmoj eilėj patvarko salotas, vakar sutvarkė arbūzą, pernai nuėdė rudeniop pasodintus agurkų lapus, kai išsirovė pomidorai, nuo mulčo saujom rinkau. Kas čia per zarazos, gal kuri pažįstat ir kaip su jais susitarti gražiuoju, kar žemyn galva nereiktų kabint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2012 06 04, 06:54)
super vaizdas wub.gif  wub.gif

jei nepaslaptis kur ir po kiek skalda pirkote, mes noresim palei namus issikloti takelius ir pan. tai pradedu ziurineti, o cia va kad nori tokie vaizdai thumbup.gif


labai aciu 4u.gif

pirkom per vyro pazystama toki, 6 tonos sumokejom 500lt su atvezimu, jei reikes galiu duoti kontaktus i az, negaila smile.gif cia
nerasysiu, o tai dar pagalvos kad reklama darau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2012 06 05, 16:22)
Tik va, iš kur tą paukštį gauti...

kaži, senas, aklas, suvažinėtas gaidys netinka?... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti