Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

o kaip laikosi jusu isdyge augaliukai, kai toks "fantastiskas" pastaruju savaiciu oras?
pas mane didesniais daigais sodintu agurku lapai apsale, serenciu lapai tamsisi violetiniai, sparagines susisukusios (gal siuo metu jau ir uzsilenkusios), viskas stovi vietoje ir neauga, na gal svogunai tik paaugo. agurkai pries dvi savaites seti, matyt, supuvo seklos. griaudu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 06 06, 14:02)
Gal kalkių o ne chlorkalkių g.gif Nors jeigu prieš žiemą, tai gal visokiom lervom ir kirminam dirvoje nudusinti g.gif Jos sureguoja su vandeniu, tai  palijus gerokai išputot turėtų viskas g.gif Bet nežinau, nežinau, man toks būdas gana drąstiškas atrodo g.gif Jug ir gerųjų visokių padarėlių žemėj kiek daug, kurie žūna, kad ir sliekai.

Butent chlorkalkiu, kvapa net atsimenu cool.gif . Dar savaitgali miestelyje reiks paklausinet vyresniu moteru
Tik atsimenu, kad teta darzininke gera buvo. Viskas pas ja net plysdavo is gerumo. Ir morkos grazios, be jokiu kirmeliu, ir svogunu galvos geros. Bet nepripazino jokiu salietru ar pan. Ji buvo siek tiek agronomijos mokslu ragavus, tai labai burnodavo pries visokias trasas is parduotuves. Tuo metu toki zodi, kaip ekologija , kazin ar daug kas bent girdeje buvo.


Jolete, laistyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lora11: 06 birželio 2012 - 15:07
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 05, 22:21)
Ačiū už patarimą, reikės gal pro kaimą kokį prasukt, kad prisiskint  unsure.gif
Papildyta:
Kad tankiai tai gali būt, kol jie augo neišpikiuoti tol nežydėjo, tik išpikiavau ir amen pradėjo leisti žiedus  doh.gif reikės gal nuo vasaros vidurio pasisėti dar jų  g.gif

Ir as bandysiu, nes salotos siemet nenori visai augti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 06 06, 15:58)
o kaip laikosi jusu isdyge augaliukai, kai toks "fantastiskas" pastaruju savaiciu oras?
pas mane didesniais daigais sodintu agurku lapai apsale, serenciu lapai tamsisi violetiniai, sparagines susisukusios (gal siuo metu jau ir uzsilenkusios), viskas stovi vietoje ir neauga, na gal svogunai tik paaugo. agurkai pries dvi savaites seti, matyt, supuvo seklos. griaudu  cray.gif


Visas daržas pamėlusiom nosim unsure.gif nieko gero
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2012 06 06, 12:50)
Kai pradeda geltonuoti svogūnų laiškų galiukai - 10 l vandens, šaukštas druskos.

tiek mažai druskos pakanka ax.gif

QUOTE(ausra.ryte @ 2012 06 06, 15:58)
o kaip laikosi jusu isdyge augaliukai, kai toks "fantastiskas" pastaruju savaiciu oras?

labai sustojo augimas unsure.gif
geriausiai auga kopūstai ,briuseliai,brokoliai ir ttt,nes visi po agro auga thumbup.gif

QUOTE(kristinkag @ 2012 06 06, 16:26)
Ir as bandysiu, nes salotos siemet  nenori visai augti  drinks_cheers.gif

o aš galvojau,kad tik maniškės neauga doh.gif

QUOTE(Jolete @ 2012 06 06, 16:49)
Visas daržas pamėlusiom nosim  unsure.gif  nieko gero

drinks_cheers.gif doh.gif

merginos ką sėsit po ridikėlių,salotų,kažkaip viskam radau vietos lysvėse,o tos ir liks tuščios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 06 06, 16:54)
merginos ką sėsit po ridikėlių,salotų,kažkaip viskam radau vietos lysvėse,o tos ir liks tuščios  blush2.gif


Turiu juoduju ridiku seklu, bandysiu juos smile.gif
Atsakyti
Tai, kad tas oras kaip oras g.gif , tik nereik bambėti mirksiukas.gif
Ir palijo, ir nėr taip šalta 4u.gif
Užkaitins ir saulutė, spės dar 4u.gif
Tikiu, kai pradės kaitint, bus burbančių, kad jau iškeps doh.gif , jau išdžiūs doh.gif, jau nemezga, nes per karšta g.gif .....

Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 06 06, 17:59)
Tikiu, kai pradės kaitint, bus burbančių, kad jau iškeps  doh.gif , jau išdžiūs  doh.gif, jau nemezga, nes per karšta  g.gif  .....

blush2.gif kada tam žmogui gerai biggrin.gif
Atsakyti
o jei cesnaku galiukai geltanoja druska pades?
Atsakyti
mergaitės,
dieduko žirniukai "Bobutės saldieji" ar aukšti auga?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2012 06 06, 03:55)
ajajaaai.. pavasarį pamiršau varnėnams nugaras raudonais dažais patepliot, kad atskirčiau, mano jis, ar ne mano.. doh.gif  biggrin.gif


Mums nei svetimi nei mūsiškiai nuostolių nedarydavo tai žymėt nebūdavo tolko. Matyt mūsiškiai susikalbėdavo su kitais ir liepdavo mūsų daržų neskriausti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kristinkag @ 2012 06 06, 15:26)
Ir as bandysiu, nes salotos siemet  nenori visai augti  drinks_cheers.gif


Pas mane tik su gūžinėmis prasti reikalai, nesuka gūžių nors tu ką ir lėtai auga doh.gif Bet va smidrinėmis salotomis tai labai patenkinta, pirmi metai jas pabandžiau, kitamet vėl jas auginsiu, auga kaip ant mielių, skonis geras, ne tokios "skystos" kaip paprastos, nekarčios, tik dar neišbandžiau kotukų, koks jų skonis bus, kažkaip į aukštį nedaug tepaaugo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 06 06, 15:54)
merginos ką sėsit po ridikėlių,salotų,kažkaip viskam radau vietos lysvėse,o tos ir liks tuščios  blush2.gif


Aš pekino kopūstus tikriausiai sėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 06 birželio 2012 - 22:05
QUOTE(Asese @ 2012 06 06, 17:59)
Tai, kad tas oras kaip oras  g.gif , tik nereik bambėti  mirksiukas.gif
Ir palijo, ir nėr taip šalta  4u.gif
Užkaitins ir saulutė, spės dar  4u.gif s
Tikiu, kai pradės kaitint, bus burbančių, kad jau iškeps  doh.gif , jau išdžiūs  doh.gif, jau nemezga, nes per karšta  g.gif  .....


Na ne visai oras kaip oras, šaltokas palyginus su kitais metais. Ir ne tik darže tai matosi mirksiukas.gif bitės taip pat dirba kitaip nei šiltu oru, daug kur jaučiasi šalto oro įtaka.
Atsakyti