Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Asese @ 2012 06 06, 18:59)
Tai, kad tas oras kaip oras  g.gif , tik nereik bambėti  mirksiukas.gif
Ir palijo, ir nėr taip šalta  4u.gif
Užkaitins ir saulutė, spės dar  4u.gif
Tikiu, kai pradės kaitint, bus burbančių, kad jau iškeps  doh.gif , jau išdžiūs  doh.gif, jau nemezga, nes per karšta  g.gif  .....

bus ir karsta, nu bet, kai birzeli nusala pasodinti agurku daigai, tai nera ka ir sakyti. jau gal dvi savaites kasdien lyja vos iki 15 silumos (cia geriausiu atveju), o naktimis vos ne salnos, kad sianakt buvo net 3 silumos cray.gif , tai kaip cia nebambesi
Atsakyti
Ex, o galima butu suzinoti, kur ir koki tinkla pirkot?
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 06, 23:08)
Aš pekino kopūstus tikriausiai sėsiu  smile.gif

bet vėliau sėsit g.gif kokiam rugpjūtį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Komilfo* @ 2012 06 07, 09:52)
bet vėliau sėsit  g.gif kokiam rugpjūtį? ax.gif


Bus matyt kaip vasara jei vėsesnė tai manau ir anksčiau galima g.gif
Atsakyti
user posted image

Pasirodau savo vazonines cukinijas, kurios šiuo atveju tapo pintinėje augančiomis lotuliukas.gif Aišku turėtų augti viena, o ne dvi tikriausiai toje pakežusioje pintinėje, bet svarbu, jog derlius jau nusimato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 07, 13:09)


Pasirodau savo vazonines cukinijas, kurios šiuo atveju tapo pintinėje augančiomis  lotuliukas.gif Aišku turėtų augti viena, o ne dvi tikriausiai toje pakežusioje pintinėje, bet svarbu, jog derlius jau nusimato  blush2.gif



bigsmile.gif pas mane tai tokios jau butu surytos, man net nespejus pamatyt - vyras ir vaikai tik tyko kas pirmas spes suvalgyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 06 07, 12:18)
bigsmile.gif pas mane tai tokios jau butu surytos, man net nespejus pamatyt - vyras ir vaikai tik tyko kas pirmas spes suvalgyt  biggrin.gif


Pas mus dažniausiai irgi galioja taisyklė ,,valgyk arba būsi apvalgytas" , tiek kad mano vyras nelabai ant jų puola, nežino su kuo valgomos, o mažylė dar per maža. Bet tikriausiai šitą tai ji gaus kartu su šviežiomis morkytėmis ax.gif
Atsakyti

Pasirodau savo vazonines cukinijas, kurios šiuo atveju tapo pintinėje augančiomis lotuliukas.gif Aišku turėtų augti viena, o ne dvi tikriausiai toje pakežusioje pintinėje, bet svarbu, jog derlius jau nusimato blush2.gif
[/quote]
Pavydas baisiausias doh.gif Jau gal menuo zydi, zydi, zydi, o jokio rezultato. 20 ltr kibire ir saules atokaitoj, kazkokia nepadori. Gal reikia apskainiot ziedus, pamazint? Nieko nedarei jai?
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 06 07, 13:09)
user posted image

Pasirodau savo vazonines cukinijas, kurios šiuo atveju tapo pintinėje augančiomis  lotuliukas.gif Aišku turėtų augti viena, o ne dvi tikriausiai toje pakežusioje pintinėje, bet svarbu, jog derlius jau nusimato  blush2.gif

Jau faina thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
As nesupykciau, jei ir mums kas lietaus duotu. Nespeju laistyti, sausroje ir saltyje niekas neskuba augti. As dar net ridideliu neturiu, dar tik salotu savo pirma karta pasiskyniau g.gif Cukinijos mano dar tik isdygo ir tai po gaubtu, o kazkas jau derliu turi doh.gif
Atsakyti
Aš su šitomis tai vargstu, naktimis kai žadamos šalnos nešu į šiltnamį doh.gif o kur darže yra kelios cukinijos tai ir neaišku kas gausis, nelabai patenkintos jos ten schmoll.gif
Atsakyti
i sita kreipt demesi ar ne?
[attachmentid=222445]
Atsakyti