Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Sunflowers @ 2012 06 16, 21:15)
Bet tai nieko nebuvo ka skinti , vos mazulyciai islindo ir suzydejo  4u.gif
Tai jau reik raut lauk  g.gif

Neskubek raut, patresk, palaistyk, is soniniu atzaleliu uzaugs didesni. Visos kopustines darzoves reikalauja daug maisto medziagu ir vandens.
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 06 15, 19:39)
... o Rodnicioko paprastos sudygo, o kitos beicuotos ne

Mano beicuotos irgi jokios gyvybes nerodo, nors pasetos senokai. Bijau, kad sudukas gausis, tai namie pasisejau dar dvieju rusiu, abejos nebeicuotos, tai Dirigent kaip kareiviai stovi, o Rodniciok dar tik lenda.
Atsakyti
Sveiko, maniau, kad tik man šiais metais nesisekė su Rodnichiok, bet matau, kad ne vienai g.gif . Man nesudygo 3 pakeliai (nei viena sėkla neišlindo). Kas čia per velnias, gerai. kad auginuosi visada kokias 4 skirtingas rūšis schmoll.gif
Atsakyti
Tokie metai, kad šalo naktimis, gal tai įtakojo mūsų držovių dygimą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2012 06 15, 21:31)
Rover ir Rudolf yra iš baltic seeds.



Aš irgi šituos sėjau,pabandžiau praėjusiais metais ,labai superiniai ir tikrai pritariu,kad verta sėti smile.gif
Atsakyti
pas mane cesnakuose jau stebai yra... jos reikia nulauzt ar uzrist? pirmi metai auginu... nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 06 18, 06:52)
pas mane cesnakuose jau stebai yra... jos reikia nulauzt ar uzrist?  pirmi metai auginu... nezinau blush2.gif

Visuomet nuskinu (taip ir mano mama darė). Supjaustau ir užšaldau, panaudoju į sriubas, troškinius thumbup.gif. Surišti žieminius būtų sudėtinga, jie lūžinėtų...Vasarinius kartais surišdavom, kad galvutės augtų.
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2012 06 18, 06:52)
pas mane cesnakuose jau stebai yra... jos reikia nulauzt ar uzrist?  pirmi metai auginu... nezinau blush2.gif


reik nulauzt. Bus galveles didesnes, jei ziedams energijos neatiduos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 06 18, 08:05)
reik nulauzt. Bus galveles didesnes, jei ziedams energijos neatiduos  smile.gif

o lauzt tik virsune ar visa ta kota?
Atsakyti
aš tai tik žiedynus nuskainioju.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 06 18, 14:11)
aš tai tik žiedynus nuskainioju.

ok, Aciu wink.gif einu darbuotis smile.gif
Atsakyti