Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(saintlina @ 2012 06 18, 16:11)
aš tai tik žiedynus nuskainioju.

aš tai ištraukiu, labai smagus darbas biggrin.gif
Atsakyti
sako,cesnakus reikia suristi, tada nezydi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 06 18, 18:22)
sako,cesnakus reikia suristi, tada nezydi rolleyes.gif

Aha, maciau drauge taip padarius- idomiai atrodo cool.gif
Ta prasme ji is paciu cesnaku lapu surisus mazga virsuje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 18 birželio 2012 - 18:20
O as taip ie nesulaukiau Rover ridikeliu derliaus. Nors raso, kad atsparus karsciui ir sausrai, bet pas mane vici i zyduolius isejo doh.gif O taip daug is ju tikejausi
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2012 06 18, 19:35)
O as taip ie nesulaukiau Rover ridikeliu derliaus. Nors raso, kad atsparus karsciui ir sausrai, bet pas mane vici i zyduolius isejo doh.gif O taip daug is ju tikejausi


Aš pasėjau tokius baltus ridikus. Tai net nustebau kokie dideli vakar jau užaugę. Paretinau ir skonis geras thumbup.gif . Nepamenu pavadinimo, bet sakiau sėsiu dar eilę, nes salotos tuoj nusiraus.
Atsakyti
O jus man pradziamoksleio tongue.gif pasakykit, kaip atpazinti svogunus, ta prasme ar jie tik laiskams ar bus ir galvos blush2.gif ir dar, ka daryti, jei pradeda tipo zydeti blush2.gif

O spinatai tokie pas mane palygint mazuciai, bet jau matosi lyg tai kazkokie ziedeliai, tai cia negerai kazkas blush2.gif

Atsiprasau uz kvailus klausimus, bet pirma karta sodinu, tai nieko neismanau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta19: 19 birželio 2012 - 08:41
Pas mane irgi pradejo zydeti svogunai, ir kaimyne pasake, kad negerai, nebus galvu verysad.gif

Kai spinatai zydi, tai irgi vadinasi viskas, spinatams pradejus zydeti apkarsta lapeliai. Skabykite greiciau smile.gif Pas mane buvo labai grazus spinatai, kazkiek isdalinau, nes buvo daug, ir uzsaldziau nemazai
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 06 19, 09:49)
Pas mane irgi pradejo zydeti svogunai, ir kaimyne pasake, kad negerai, nebus galvu  verysad.gif


kada sodinti svogūnai?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 06 19, 10:02)
kada sodinti svogūnai?

geguzes men.pradzioje
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 06 19, 09:49)
Pas mane buvo labai grazus spinatai, ,,,, ir uzsaldziau nemazai

o kaip šaldote? Nebuna po to košė?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 06 19, 10:26)
geguzes men.pradzioje


nuo seno žinoma, kad svogūnų sodinti anksčiau kaip gegužės 7-9 d neverta, nes jie pašala ir vėliau sužydi. Aš vadovaujuosi ta taisykle ir žiedų nebūna.. rolleyes.gif
Atsakyti
Ir sėjinukų negalima vėsiai laikyt iki išsodinimo 4u.gif
Atsakyti