Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

QUOTE(Juračiuks @ 2012 06 19, 18:34)
Mano ir nepasakyčiau, kad galiūnai.Šiltnamy truputį pasodinau, tai didesni jie , bet lauke -  schmoll.gif

Mano tokie 4u.gif Neturiu su kuo palygint, nes pirmi metai auginu 4u.gif
Tik patinka, kad negelsta kol kas ir nėra žyduolių.
user posted image
Atsakyti
pas mane kažko labai daug šiemet žieduolių, matyt sėjinukai ne kokie buvo, o kaip suprantu padėt jau niekuo negalima tik užsimezgusius žiedynus nuskabyt ir greičiau suvalgyt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 19:34)


Kad ir geltonuoja česnakai,vistiek užaugs,ner ko labai sukti galvos  schmoll.gif



Bet kitų tai ogogo, o maniškiai nuo to geltonavimo ir augt , rodos, nustojo, sukiai tokie blush2.gif , palyginus su kaimynų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gratira @ 2012 06 19, 15:06)
padėkite kas žinote  4u.gif
kažin kas apsėdo mano žiedinius kopūstus g.gif Kas kelios dienos iš po nakties gražuolis vešlus kopūstas pavirsta nuvytusia daržove. Lapai neapgriaužti. Galvojau gal nudžiūvo, bet žemė drėgna, ir daryk tu tokiam ką nori, nebeatsigauna.  schmoll.gif Pora iškapsčiau, ieškojau gal kokia grambuolė įsikibusi, bet radau apie šaknis tik pora mažučių sliekiukų, negi tie kopūstais maitinasi blink.gif Ir vieno šaknis iš apačios kaip įplėšta..Jei tokiais tempais toliau, liksiu be kopūstų unsure.gif

O skruzdžių neradot, pas mane tai jos jau penkis numarino doh.gif

Jei svogūnai leidžia žiedynus, būtinai juos skabykit, ir nuolat nes vis atauginėja jie. Galvos užaugs, gal nekakokio dydžio ir kokybės, bet bus. Tik gink dieve neleiskit žydėt
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri ką girdėjot apie daugiamečius špinatus ir žinot kur gaut jų sėklų?
Atsakyti
Nerandu braškių temos, todėl klausiu čia -- gal atsiras, kas paprotins mane jauną ir kvailą biggrin.gif
Žodžiu, pradėjo braškės tuos vadinamuosius ūsus leisti kaip pašėlusios. Braškynas mulčiuojamas, o bet tačiau ūgiai vis tiek kabinasi, tvirtinasi į žemelę. Nereikės man jų, tai va klausimas: galima juos jau dabar nupjaustyti ar laukti kol baigsis braškės? Nesinori kaip nors uogoms pakenkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2012 06 19, 23:14)
Nerandu braškių temos, todėl klausiu čia -- gal atsiras, kas paprotins mane jauną ir kvailą biggrin.gif
Žodžiu, pradėjo braškės tuos vadinamuosius ūsus leisti kaip pašėlusios. Braškynas  mulčiuojamas, o bet tačiau ūgiai vis tiek kabinasi, tvirtinasi į žemelę. Nereikės man jų, tai va klausimas: galima juos jau dabar nupjaustyti ar laukti kol baigsis braškės? Nesinori kaip nors uogoms pakenkti g.gif

Jei daugiau daigu nereikes, iskart tuos usiukus nukirpt.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 06 19, 20:05)
Mano tokie  4u.gif  Neturiu su kuo palygint, nes pirmi metai auginu  4u.gif


o-ho, kokie galiūnai bigsmile.gif mano žymiai mažesni, bet aš sėjau labai vėlai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2012 06 19, 21:40)
O skruzdžių neradot, pas mane tai jos jau penkis numarino doh.gif


ne, bet sako tie kūdi sliekiukai visai ne sliekai, o kažkokie kenkėjai. Šiandien po darbo važiuosiu laistyti su kalio permanganatu, tikiuosi nenumarinsiu kopūstų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 06 19, 11:26)
nuo seno žinoma, kad svogūnų sodinti anksčiau kaip gegužės 7-9 d neverta, nes jie pašala ir vėliau sužydi. Aš vadovaujuosi ta taisykle ir žiedų nebūna.. rolleyes.gif



Mano sodinti 04-28 d, labai gražus laiškai ,net lušta ir vienas kitas žyduolis tai viduri išlaužiu ir gerai ,bet sodinti iš maximos po 3 litus pirkau galvytės nemažos buvo ,o kur smulkius pirkau iš žalios stotelės tai ir laiškeliai smulkus
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2012 06 19, 23:14)
Nerandu braškių temos...

JAU yra tema bigsmile.gif

Braškės
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 06 20, 06:35)
o-ho, kokie galiūnai bigsmile.gif mano žymiai mažesni, bet aš sėjau labai vėlai ax.gif

As dar po taves pasejau i siltnami-kaip ir rekomendavai... uzaugo nemazi-ir dar greiciau nei vazoneliuose namie... kitais metais visus sesiu siltnami thumbup.gif
Atsakyti