Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Vaikas kenčia nuo: (54 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 03, 18:24)
o kur jas perkate?

eco123, Rudugys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2012 06 03, 19:53)
Kazkuri mamyte rase apie namuose virtus mesos vyniotinius, dabar ieskojau, neberandu.



Beata man rodos rase apie tuos vyniotinius.
Papildyta:
QUOTE(~Serpentine~ @ 2012 06 03, 19:53)
mamos, kurios saket maitinat dar mp, ar pacios neissekot besimaitindamos tik keliais produktais? Mesa valgot tik su druska, be jokiu prieskoniu? Man tai jau tikrai stogas vaziuoja, skrandis streikuoja, svoris jau per mazas, pavargau...o dar kai pagalvoju, kad tuoj uogu sezonas prasides, o man nieko negalima, is viso nuprotet galima.
Bet o ka daryti, misinio taip lengvai nepritaikysi, gal bus dar blogiau, gal is viso jo negers...
Valgom ryzius, soras, kopusta, brokoli, kalafijora, sparagines pupeles, cukinija, kartais grikius. Triusiena lyg ir tinka, bet jam, o ir man - neskanu. Nuo versienos, kalakutienos lyg ir beria. Daugiau nespejom ismeginti...



As maitinu MP.Prisilaikau dietos. Berimai mazosios aprimo, liko tik ant uzpakaliuko raudonos demes. Sususti tikrai negalejo, nes mokinames gyvent be sauskelniu.
Del prieskoniu, tai anksciau naudojau tik siuos prieskonius: druska, pipirai, lauro lapai, bazilikas. Paskui prapleciau. Naudoju dar ciberzole, raudoneli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 04 birželio 2012 - 07:20
QUOTE(Dzhine @ 2012 06 03, 20:50)
Aš labai tikiuosi, kad mano lauke auginti agurkiukai tiks...

Beatka, o per kiek laiko jums praeina ta dilgeline? ji jums be raudonu plemu?



ismeto raudonais plemais , galima sakyti net ne plemai - o puse veidelio uzraudonuoja ir tada pasirodo ant tu plemu puslites tokios baltos -kaip dilgelyne doh.gif praeina per pora valandu - iskart apiplaunu po saltu vandenuku vaika, sugirdau lasiuku (Fenistil) arba puse Tavygilio tab
Papildyta:
klaudi - as pati darausi vyniotinius, kaip jau rasiau visai seimynai - nes jau ir as ir vyras ir sunus pripratome prie tokio maisto.
Tokia , kokia mesa jus valgote is vakaro pamarinuokite - as dedu druskos gan daug - nes kai virsite issivirs su vandeniu ta druska, pipiru (naudojame grustus - nusipirkome maluneli ir perkame zirneliais pipirus visokius ir malame), lauro lapo ir cesnako(as ji nespaudziu , o pjaustaus kubeliais). viska marinuoju per nakti. Ryte susuku mesa i maistine plevele , apsuku su siulais ir i puoda su vandeniu lengvai pasudytu - verdu apie 1-1,5h. isemus reikia prislegti ir palikti saltai porai valandu, kad sustingtu.
beja- mes megstame ideti ir koki rebesni gabaliuka mesos i vyniotini - tada ne taip sausa gaunasi. Kadangi galime valgyti kiausliena - tai visada isuku sonines gabaliuka
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2012 06 04, 09:36)

klaudi - as pati darausi vyniotinius, kaip jau rasiau visai seimynai - nes jau ir as ir vyras ir sunus pripratome prie tokio maisto.
Tokia , kokia mesa jus valgote is vakaro pamarinuokite - as dedu druskos gan daug - nes kai virsite issivirs su vandeniu ta druska, pipiru (naudojame grustus - nusipirkome maluneli ir perkame zirneliais pipirus visokius ir malame), lauro lapo ir cesnako(as ji nespaudziu , o pjaustaus kubeliais). viska marinuoju per nakti. Ryte susuku mesa i maistine plevele , apsuku su siulais ir i puoda su vandeniu lengvai pasudytu - verdu apie 1-1,5h. isemus reikia prislegti ir palikti saltai porai valandu, kad sustingtu.
beja- mes megstame ideti ir koki rebesni gabaliuka mesos i vyniotini - tada ne taip sausa gaunasi. Kadangi galime valgyti kiausliena - tai visada isuku sonines gabaliuka



Aciu labai, issisaugojau jusu receptuka thumbup.gif thumbup.gif
nes parduotuveje nera ka pirkti, vien E, visuose desrose, viniotiniuose ...
Atsakyti
QUOTE(~Serpentine~ @ 2012 06 03, 19:53)
mamos, kurios saket maitinat dar mp, ar pacios neissekot besimaitindamos tik keliais produktais? Mesa valgot tik su druska, be jokiu prieskoniu? Man tai jau tikrai stogas vaziuoja, skrandis streikuoja, svoris jau per mazas, pavargau...o dar kai pagalvoju, kad tuoj uogu sezonas prasides, o man nieko negalima, is viso nuprotet galima.
Bet o ka daryti, misinio taip lengvai nepritaikysi, gal bus dar blogiau, gal is viso jo negers...
Valgom ryzius, soras, kopusta, brokoli, kalafijora, sparagines pupeles, cukinija, kartais grikius. Triusiena lyg ir tinka, bet jam, o ir man - neskanu. Nuo versienos, kalakutienos lyg ir beria. Daugiau nespejom ismeginti...


Sveikos,

Nusipirkau snd ryziu ir avizu pieno, bandysim paivairint meniu smile.gif

As tai valgau daugmaz viska, nes mano mityba kardinaliai nepasikeite, o vaikui alergija smarkiai pablogejo tik nuo 10 men, tai speju gal n nuo mano mitybos, o siaip tai as visada prisiziurejau ka valgau, nes mano pirmoji buvo alergiska, tai patirties turejau biggrin.gif
Siaip tai as dar krapa visur dedu, nes megstu


Na ka pridavem krauja lauksim rezultatu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rani: 04 birželio 2012 - 11:15
Laba,
Priejau prie to kad turiu hormonus tept, fucidinas menkai tepadeda. AR galiu tept ant pazeistos odos, na apdziuve pulinukai bet kai patrina vel pasalpiuoja?
Atsakyti
QUOTE(sraiges @ 2012 06 04, 12:36)
Laba,
Priejau prie to kad turiu hormonus tept, fucidinas menkai tepadeda. AR galiu tept ant pazeistos odos, na apdziuve pulinukai bet kai patrina vel pasalpiuoja?

Aš tepčiau metileno mėlį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 06 04, 11:42)
Aš tepčiau metileno mėlį. g.gif

neturiu jo, nes esu ne Lietuvoj

o ji parduoda vaistinese be recepto, sesuo tada man atsiustu.

P.S. o ar gali nustatyta stipri alergija namu dulkiu erkutem stipriai provokuoti AD? Nesuprantu vieno, kai ryte vaika satsibunda tos demes nera tokios ryskios kaip kad vakare jos atrodo nezmoniskai ryskio ir dar paplitusios ir suerzinots, ryte nurimusios ir ne tokios isplitusios kaip is vakaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraiges: 04 birželio 2012 - 11:54
QUOTE(sraiges @ 2012 06 04, 12:36)
Laba,
Priejau prie to kad turiu hormonus tept, fucidinas menkai tepadeda. AR galiu tept ant pazeistos odos, na apdziuve pulinukai bet kai patrina vel pasalpiuoja?


As tepu fucidin H, mes jau du men bandom uzgydyti slapiuojancias zaizdas po arzda, bet kol as nesekmingai


Dar norejau paklausti, kas buvot pas grusauska, ar tikrai jis vertas tu visu pagiru? Turim siuntima pas dermatologa, bet galvoju ar i klinikas varyt ar pas grusauska?
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2012 06 04, 12:05)
Dar norejau paklausti, kas buvot pas grusauska, ar tikrai jis vertas tu visu pagiru? Turim siuntima pas dermatologa, bet galvoju ar i klinikas varyt ar pas grusauska?


mano nuomone- vertas. Tk eilės- nežmoniškos, bent jau prieš metus buvo.
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2012 06 04, 13:18)
mano nuomone- vertas. Tk eilės- nežmoniškos, bent jau prieš metus buvo.

O privaciai irgi eiles?
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2012 06 04, 12:43)
O privaciai irgi eiles?


nežinau privačiai ten skaitosi ar ne. Ąžuolyno klinika berods vadinasi, žaliakalnyje, šalia vaistinės.
Atsakyti