Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

flooding , nenusimenam ir nosis aukštyn mirksiukas.gif viską galima pataisyti ir sukontroliuoti, svarbu tik pradėti mirksiukas.gif kad ir mažais žingsneliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu kai mergaites jungiuosi i jusu buri 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

QUOTE(Doviliukep @ 2012 05 28, 18:19)
Niu kai mergaites jungiuosi i jusu buri 4u.gif


Aš čia naujokė, bet pabūsiu įžūli ir sakysiu, junkis, kuo daugiau tuo smagiau 4u.gif biggrin.gif . Plačiau savo istoriją smile.gif

Tik neseniai grįžau namo, visą dieną buvau ant ratų, nuvažiavau apie 500 km smile.gif. Iškart apmąsčiau, ką valgysiu, kad nebūtų noro vaduotis degalinių maistu. Ryte pagal kačiaus patarimus buvo avižinė košė su keletu datulių pjaustytų, citrinos sultimis ir keliais graikiniais riešutais (priedai jau iš mano patirties, nes apskritai man avižinė košė yra blogiausia iš visų, bet su priedais - kitas reikalas smile.gif ). Pietums turėjau riešutų ir obuolių, bet pavyko turėt laisvą valandą tad susitikau su drauge jos mieste ir ėjom papietaut. Valgiau graikiškų salotų su duona. Po to sekė vienas obuolys ir galiausiai sauja riešutų. Dar grįžus į Kauną susitikau su drauge, nemažai pravaikščiojom, tai jau pavargus esu gerai. Dar pakankinsiu rankas ir pilvą ir būsiu šiandien savimi patenkinta smile.gif

Jūsų įkvėpta nuo ryt pradėsiu neštis kažką valgyti iš namų. Nes na tikrai nesąmonė, tas maistas manęs netenkina. Ryt nešiuosi pora kiaušinių su pomidorais, kadangi dabar esu labai alkana, tai jau man dabar seilės kaupiasi biggrin.gif

Kačiau, minėjai, kad nori sverti 50 kg. Koks tavo ūgis?

Kalbant apie naminius gyvūnus, prieš metus turėjau DAUG šinšilų biggrin.gif. Brolis mano labai apie jas svajojo, tai kai išsikrausčiau iš namų, su manimi išsikraustė ir jos, nes na trumpai jam jos patiko. Ir ką galiu pasakyti - buvo košmaras. Turėjau porą patelių ir vieną patiną, vienu metu man šinšilų prisikaupė iki devynių vienetų doh.gif . Aš jau jas net laikiau balkone, nes garde tokiam kiekiui buvo aiškiai per mažai vietos. Dirbau tuo metu labai daug, nebuvo man kada užsiimti jų platinimu. Miegas nekalbu koks tuo metu nekokybiškas buvo. Galiausiai išdalinau juos absoliučiai visus ir pajaučiau begalinį palengvėjimą. Dar po to laiko sapnavau košmarus, kaip prisidaugina šinšilų begalybė doh.gif . Tai nėra poelgis, kuriuo didžiuojuosi, manau, čia jau pritrūko man atsakomybės, bet kartu ir teisinu save - pas mane jie visuomet buvo pamaitinti, gardas švarus, o ir nepaleidau jų kur laukais, o suradau naujus šeimininkus. Dabar turiu vieną gupiją ir man jos pakanka
Atsakyti
Irmulia - tai netgi jai dabar gausi dovanu, tai uzteks ir jums, ir jusu vaikams biggrin.gif biggrin.gif As labiau norejau sausumos vezliuko, bet labai dziaugiuos ir siais - mielybes mano wub.gif Atpazysta, zino, kada valgyt, kai ateinu priplaukia, tipo paimk mane, kai dedu atgal, lipa ant rankos ir nenori nueit wub.gif Jei galeciau, visa gyvunu ferma uzsiveisciau, nes meile gyvunams, tai pas mane begaline. Ir kaciukas, ir suniukas ir visi, isskyrus vorus man meilus thumbup.gif Tikrai pataiso nuotaika, kai negera, vienas dziaugsmas - tu ta zinai, nes turi nuostabu katinely wub.gif
flooding - sveika sugryzus 4u.gif Nenusimink, susitvarkyk reikaliukus ir tada kibsim y mityba mirksiukas.gif Matyt apkrova ir stresas padare tau savo, as ta puikiai zinau, kaip buna 4u.gif Kai nezinai nuo ko pradeti, reikia pradeti nuo pradziu 4u.gif Kaip ir praeita karta - pamazu grazi mityba ir sportas 4u.gif
Doviliukep - na tai sveika, ar sulauksim prisistatymo? 4u.gif Kiek sveri, ka nori pakeisti ir pan. 4u.gif
O as turiu blogu naujienu verysad.gif Atsinaujino diabetas turbut, siandien gavau pirma karta insulina verysad.gif Tai vel per nauja viska deliotis reiks, nes sy karta, zymiai rimciau nusimato verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Liebchen @ 2012 05 28, 22:07)
Jūsų įkvėpta nuo ryt pradėsiu neštis kažką valgyti iš namų. Nes na tikrai nesąmonė, tas maistas manęs  netenkina. Ryt nešiuosi pora kiaušinių su pomidorais, kadangi dabar esu labai alkana, tai jau man dabar seilės kaupiasi biggrin.gif


Saunuole, matau nuodemes ispirkineji siandien 4u.gif biggrin.gif Pamatysi, ir pinigu sutaupysi, ir figura padekos 4u.gif Nes pati maitinausi darbe, kuriame buvo restoranas, ir y siaip valgyklas nueidavau, kai dar LT dirbau doh.gif Tai begaliny palengvejima pajutau, kad va turiu ka valgyt, o tai kol issirinkdavau, ka valgyt, apskaiciuodavau mazdaug kalorijas, angliavandenius doh.gif tai 20 min. ten pratrypciodavau su nurodymais, ka deti, ko nedet, ir dar tokiu zvilgsniu susilaukdavau kad ojojoj doh.gif Taip kad as jau geriau darbe pasededavau, bet pavalgydavau savo maista thumbup.gif
Na istorija su sinsiliukais pamokanti, kad jeigu nenori vaikuciu, geriau poreles neturet biggrin.gif Cia ne tiek tu neatsakinga buvai, kiek brolis - tau liko primesta valia 4u.gif Tikekimes visi mylimi nauju seimininku thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! Smagu,kad tema tokia aktyvi siuo metu,labai faina paskaitineti kaip jums sekasi. Galvoju ir as pasirodysiu,gal ir kokiu motyvuojanciu foto karts nuo karto ikelsiu ir pasiskelbsiu kaip paciai sekasi su mityba smile.gif Siaip daugmaz valgau sveikai,kartais pasilepinu ir saldumynais,bet stengiu vistiek juos riboti. Svertis isvis jau koki menesi nesisveriau turbut,paslepiau svarstykles giliai spintoje ir tiesiog dziaugiuosi vaizdu veidrodyje,tikrai patinku sau dabar kaip atrodai,nors aisku noretusi stangresnio kunelio blush2.gif Reiktu kazkaip pasportuoti... biggrin.gif

Beje!! Irmut! Maciau as tave siandien su MB einancius gatve prie coffe inn'o! biggrin.gif biggrin.gif Tik buvau su draugem parduotuveje tad nepuoliau prie jusu ten sveikintis,keistai kazkaip atrodytu lotuliukas.gif
Atsakyti
laba vakarėlį wub.gif

Doviliukep, prašom mirksiukas.gif niu plačiau apie save mums pasipasakok : kas per tikslai, kokie norai ar bus priimtina tai kuo mes čia vadovaujamės ir į bulkas kaip priešą žiūrime? biggrin.gif

Egliukasz, nu jo... matai man dar šeško prireikė... hihihi.gif taigi, jau visas zooparkas gaunasi... lotuliukas.gif

laikykis, mergyt, console.gif susidorosi ir su tuo 4u.gif

Liebchen, gerai su savimi ką gero sveiko įsimesti mirksiukas.gif mes su MB šį vakarą bevaikščiojant saulėje džiovintus mangus kramsnojome: skubėdama pro duris maišeliuką nedidelį prigriebaiu su savimi ir labai puiku - paršliaužiau namo beveik nealkana ir atsilaikiau prieš visas valgomas senamiesčio pagundas thumbup.gif

atni9, cahaha niu ir ko negriebei už rankovės, a ? mirksiukas.gif būtų visai smagu taip va susimirkčioti tongue.gif ech, na ir maža ta mūsų sostinė biggrin.gif mes ten skuodėm- žingsnelius skaičiavom, ti kkad mažai priskaičiavom, per 1,5 valandos vos 10 000 ... na bet nieko atsigriebsim per kitas dienas biggrin.gif

beje, man pasirodė kad mačiau mūsų Poker biggrin.gif niu labai panaši mergina pro šalį praėjo , čia pilies gatvėje prie to skverelio biggrin.gif


beje, gal vilnietės ar šiuo metu esančios vilniuje norėtų kur smagiai susibėgti/susimatyti ? a? ir prie kavos/arbatos paplepėti, motyvacijos bendromis jėgomis pasigaudyti? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 05 28, 21:35)

atni9, cahaha niu ir ko negriebei už rankovės, a ?  mirksiukas.gif būtų visai smagu taip va susimirkčioti  tongue.gif  ech, na ir maža ta mūsų sostinė  biggrin.gif  mes ten skuodėm- žingsnelius skaičiavom, ti kkad mažai priskaičiavom, per 1,5 valandos vos 10 000 ... na bet nieko atsigriebsim per kitas dienas  biggrin.gif

beje, man pasirodė kad mačiau mūsų Poker  biggrin.gif  niu labai panaši mergina pro šalį praėjo , čia pilies gatvėje prie to skverelio  biggrin.gif 
beje, gal vilnietės ar šiuo metu esančios vilniuje norėtų kur smagiai susibėgti/susimatyti ? a? ir prie kavos/arbatos paplepėti, motyvacijos bendromis jėgomis pasigaudyti?  thumbup.gif


Taip ir galvojau,kad tuos zingsnelius skaiciuojat,dar mintyse taip pagalvojau.. lotuliukas.gif Nezinau,ko negriebiau uz rankoves,nesinorejo sutrukdyti jusu zingsneliu skaiciavimo gal.. lotuliukas.gif
Siaip gal ir smagu susimatyti butu,svarbu kad tik noro butu suiorganizuoti kazka smile.gif Beje,o kaip del tos fotosesijos prie juros? lotuliukas.gif Kai pagalvoju tai jau ir geda gal biski fotkintis butu... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Visa diena rodos bim bam,bet nebuvo net kada parasyti,tik paskaitau per tel ir vel i trasa biggrin.gif taigi,visu pirmiausia labai smagu,kad musu tema tokia "gyva",kad nepamirsta musu senbuves-ikvepejos,kaip Irmulia,Fanore 4u.gif

Fanore-be galo smagu uz tave del namuciu,isivaizduoju kaip bizi dabar-bet tai kaip bus gera..ech... nebedaug liko,ir galesi relaxuoti,viskas vel isivaziuos i senas vezes.Del to svorio nepergyvenk,ir taip ledas atrodai thumbup.gif privalai savimi didziuotis! Esi dvieju vaikuciu mama,su tooookia figura.Zinok tikrai nuosirdziai sakau-esi man pavyzdys. 4u.gif Ir manau ne viena tau tokios figuros pavydi,o ir kaip smagu kai vyras pavydi,geidulingai ziuri-nu sakyk kaip nori,liuks thumbup.gif

Irmulia-taves bausti negalima,net uz savaitgalius ne visai pagal plana.Nes mano akimis esi pasiekusi be galo daug,ir jau man idealu viskas pas tave.Aisku prisiziureti reikia,bet ir pasilepinti tikrai jau gali.Saunuole tu musu,ir ikvepeja.
wub.gif as vis laukiu,kada koki nauja receptuka imesi,tuoj leksiu bandyt biggrin.gif

Flooding-smagu,kad sugrizti 4u.gif Pamirsk kas buvo,ko nepadarei ir tt.Dek dideli riebu taska ir STOP. Nuo dabar-pradek viska kitaip. 4u.gif Juk galu gale isvargina ir tie nuopuoliai,tie saves grauzimai,tie pasidavimai ir vel kopimai..Na kiek taip galima? Gana tai gana,pasiteisinimu mes randam visos,kodel nesportuojam,kodel taip valgom ir tt.Bet is esmes,yra taip,kiek mes norim,kiek stengiames del tikslo.Pries save reikia buti saziningam,ir susidejus taskelius visus ant "i"nutarti-ar gailetis nuolatos saves,ar kazka imt ir vat padaryt thumbup.gif Tu gali,esi saunuole,puikiai laikeisi-tad tiesiog brauk bruksni ir nebekamuok save uz tai kas buvo 4u.gif



Papildyta:
Egliukasz-be galo nesmagu del taves verysad.gif as labai tikiuosi ,kad viskas pageres console.gif tiesa pasakius nesusidurus su tuo reikalu,tai net nelabai zinau,kiek tai rimta..Tik linkiu tau nuosirdziausiai,kad viskas pageretu,Saugok save,savo sveikata.Ji uzvis svarbiausia 4u.gif
O jau tavo beibiai... wub.gif wub.gif wub.gif dar paskaiciau,kokie jie protingi ir meilus...na noriu ir as tokiu! niekad isties nebuciau pagalvojus,kad jie tokie supratingi,kad ateina kai prieini,kad taip jaucia zmogu...Nu fainuoliai tikrai wub.gif wub.gif wub.gif maniskis tai ziauriai nori water dragon blink.gif nezinau kaip lietuviskai,kazkas kaip iguana...uzsiprases jau ant gimtadienio.As juokauju,kad sakau tada jau manes namuose nebebus lotuliukas.gif nes man jie tokie pobaisiai blink.gif blush2.gif o siaip gyvunu myletoja ir as,tik labiausiai mano meiles nusipelno kates wub.gif nesvarbu ar veisline,ar dvarniaska kokia-negaliu praeiti wub.gif wub.gif





Papildyta:
Liebchen-na saunuole tu siandien,grazu skaityti net thumbup.gif matai,kai labai nori,viskas imanoma-ir geras sprendimas del maisto i darba.Kaip Egliukas rase,ir pinigine,ir kunas padekos 4u.gif beje kaip kose aviziniu dribsniu?As tiesa pasakius seniau jos ir nemegau,bet kazkaip rytas po ryto-ir dabar dazni pusryciai butent kose,valgo visa seimyna ir ne vienas ne burbt biggrin.gif siandien ryte as kaip tik valgiau su banano keliais griezineliais,braske ir keliom melynem.Graziai patiekiu,tai ir iskart skaniau biggrin.gif klausei koks mano ugis,tai mano ugis 165cm. Nezinau tiesa pasakius kaip atrodyciau su 50kg,bet manau kad butu pats tas..aisku kunas po nestumu keicias,bet iki nestuke.gif visada 50kg turejau ir nebuvau tikrai per kuda.


Siandien dar beje taip pamalonino kaimyne,visai dienai apsipatenkinus vaiksciojau. ax.gif Pagyvenus moteriske,aire,tokia gyvena kaiminystej,ir ji buvo isvykus keliem men i Australija.Siandien susitinkam,sako kieno sis beibis,negi tavo blink.gif sakau na mano-o ji-na negali buti,kada gi tu spejai,sako ne nenumaniau jog tu laukeis lotuliukas.gif pamane moteriske kad ant ziemos siaip kelis kg uzsimetus lotuliukas.gif ir isgyre,kad atrodau tokia pat kaip visada,kad ne bebutu pasakius,jog as visai neseniai po gimdymo..
Tai buvo tikrai malonu isgirsti,nors zinau savo trukumus ir kad tikrai kunas reikalauja ir darbo ir yra ka mesti...bet..buvo malonu,smagu susilaukti tokio komplimento wub.gif

Papildyta:
na ir priduodu meniu:

pusryciai- aviziniu dribsniu kose,su melynem,banano riekelem keliom,braske
priespieciai-apelsinas
pietus-darzoviu apkepas,su siek tiek parmezano
pavakariai-burokeliu sriubyte
vakariene-varske grudeta

sporto 30min elipsinis,pratimai pilvui,kojom.
Jauciu vel reiks baigt man sportus,nes tirpsta kaire ranka vis,ir gumulas gerklej tuo metu..kazkaip nevisai juokinga,vyras kaltina mano sportus doh.gif o as kazkaip nemanau kad 30min elipsinio man cia taip jau padaro..tai zodziu stebesiu save,rytoj dar sportuosiu ir ziuresiu ar cia tik siaip,ar tikrai kazkas netinka sirdelei g.gif
Atsakyti
QUOTE(atni9 @ 2012 05 28, 22:46)
Taip ir galvojau,kad tuos zingsnelius skaiciuojat,dar mintyse taip pagalvojau..  lotuliukas.gif Nezinau,ko negriebiau uz rankoves,nesinorejo sutrukdyti jusu zingsneliu skaiciavimo gal.. lotuliukas.gif

na tai kitą kartą nepasikuklink, ok? - nesikandžioju juk mirksiukas.gif

QUOTE(atni9 @ 2012 05 28, 22:46)
Siaip gal ir smagu susimatyti butu,svarbu kad tik noro butu suiorganizuoti kazka smile.gif


niu tai organizuojam thumbup.gif bet čia ant greičio, kad nebutų laiko net pagalvoti biggrin.gif

čiur aš dalyvauju cool.gif kas jungiasi?

QUOTE(atni9 @ 2012 05 28, 22:46)
Beje,o kaip del tos fotosesijos prie juros?  lotuliukas.gif Kai pagalvoju tai jau ir geda gal biski fotkintis butu...  biggrin.gif



a velniai žino kaip dėl tos fotosesijos bus , aš tai visai norėčiau tongue.gif nors uodegos taip ir neužriečiau kaip skelbiausi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 05 28, 22:04)
na tai kitą kartą nepasikuklink, ok? - nesikandžioju juk  mirksiukas.gif
niu tai organizuojam  thumbup.gif  bet čia ant greičio, kad nebutų laiko net pagalvoti  biggrin.gif

čiur aš dalyvauju  cool.gif kas jungiasi? 
a velniai žino kaip dėl tos fotosesijos bus , aš tai visai norėčiau  tongue.gif  nors uodegos taip ir neužriečiau kaip skelbiausi  blush2.gif  lotuliukas.gif


Tai vat ir as tiek prisizadejau prizadejau patobulinti formas iki vasaros,o jau ziurek kad penktadieni vasara.. lotuliukas.gif

Siaip ir as uz susitikima,tik laika reikia man jau derinti del darbo ir mokslu smile.gif

Kaciau,nu ziauriai prajuokino mane tas pasakojimas del bobulytes nezinojimo,kad tu nescia biggrin.gif Aisku,kad faina, girdeti tokius komplimentus smile.gif

Egliukasz,laikykis,tikiuosi viskas susitvarkys su sveikata 4u.gif
Atsakyti
atni-juokinga ir man buvo,nes ji siaip ypatingai cekava yra.Taciau taip jau sutapo,kad paskutini menesi ji jau isvykus buvo,o gi man iki 6 men isvis niekas nesuprasdavo jog laukiuos,aptemptu rubu nenesiojau..tai vat taip ir gavos biggrin.gif
Atsakyti
Kaciau, būtinai mestėlsiu vieną kitą gražų daug maž suderintą , tik va dabar tooookkįįį saldėsį nusižiūrėjusi ir nerandu ramybės doh.gif kol jo nepagaminsiu biggrin.gif


mhhh, kas per tirpimai? gal pabandyk pakeisti elipsiuko cardio į kitą ? g.gif

kaip tik šiandien su MB diskutavome kad vis gi abims pavyko išlaikyti svorius + - , dabar belieka toliau gyninti mitybą ir ... sportuoti, nes be sporto nieko nebus.

tai jau bauskit 4u.gif - mat prikapojau nepatikėsite ko : o gi karštų sumuštinių su fermentiniu sūriu, dešra ir pomidorų tyre.... jooo, tik po valandos vėl išbėrė tokiais smulkiais baltais spuogeliais ... doh.gif va tau ir pavalgyk riebiai biggrin.gif

užtad šiandien labai dailiai :

pusryčiai : 1 didelis obuolys + vanduo

priešpiečiai: 1 bananas + vanduo

pietūs: plikyti ryžiai su čili padažu + 1/2 agurko + vanduo

pavakariai: 1 bananas + vanduo

vakarienė: 1 obuolys + 3 makadamijų riešutai + saujelė saulėje džiovintų mango + vanduo


išvados: mažai daržovių tikrai permažai, vandens - galėjo būti daugiau ..

joa, ir vakarienės varškė su agurku nuplaukė kažkaip - tai ją rytoj sukaposiu biggrin.gif

Atsakyti