Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(dani84 @ 2012 06 07, 00:17)
niekad nesu kepusi juodojo misko tortuko, tai gal padesit  blush2.gif  man reikia mazo tortuko max 1.5 kg.  tai kokioj formoj ir is kokio kiekio kepti biskvitus, perpus mazesni? jei tiksliai  biggrin.gif  viska sverdama  biggrin.gif  vadovausiuosi siuo receptu http://www_neringa-b...das-miskas.html o gal dar turit kokiu patarimu, susijusiu su siuo tortuku, ka reiktu zinot kepant ji pirma karta, is savo patirties. buciau laaaaaabai dekinga uz jusu pagalba  4u.gif

Nepamirst sudrekint biskvitus ir vysnios man skaniausios,kai apverdu su cukrumi pati,kurias perku saldytas,nes naminiu neturiu rolleyes.gif o visa kita,tai man tiko pagal recepta.Kepkit is visos normos,tai sau apipjaustymus pasiliksit-seima apsidziaugs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 06 07, 02:17)
niekad nesu kepusi juodojo misko tortuko, tai gal padesit  blush2.gif  man reikia mazo tortuko max 1.5 kg.  tai kokioj formoj ir is kokio kiekio kepti biskvitus, perpus mazesni? jei tiksliai  biggrin.gif  viska sverdama  biggrin.gif  vadovausiuosi siuo receptu http://www_neringa-b...das-miskas.html o gal dar turit kokiu patarimu, susijusiu su siuo tortuku, ka reiktu zinot kepant ji pirma karta, is savo patirties. buciau laaaaaabai dekinga uz jusu pagalba  4u.gif

jei turi 16-18 skardą, tai tada vienu plakimu tešlą iš 4 kiaušinių išsikepi per du kartus ir bus tau tortas smile.gif ir dar trupinukų turėsi šonams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 06 07, 02:54)
Nepamirst sudrekint biskvitus ir vysnios man skaniausios,kai apverdu su cukrumi pati,kurias perku saldytas,nes naminiu neturiu rolleyes.gif o visa kita,tai man tiko pagal recepta.Kepkit is visos normos,tai sau apipjaustymus pasiliksit-seima apsidziaugs  thumbup.gif


aciu, meginsiu ir as su apvirtom vysniom 4u.gif istikro cia beda didziausia, kad turiu kepti kiek tik imanoma pagal reikiama svori, nes seima tortu, jokiu miltiniu kepiniu nevalgo. apipjauscius tik ismesiu viska lauk doh.gif

QUOTE(Olesta @ 2012 06 07, 07:41)
jei turi 16-18 skardą, tai tada vienu plakimu tešlą iš 4 kiaušinių išsikepi per du kartus ir bus tau tortas smile.gif ir dar trupinukų turėsi šonams smile.gif

4u.gif aciu labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 06 07, 07:51)
aciu, meginsiu ir as su apvirtom vysniom  4u.gif  istikro cia beda didziausia, kad turiu kepti kiek tik imanoma pagal reikiama svori, nes seima tortu, jokiu  miltiniu kepiniu nevalgo. apipjauscius tik ismesiu viska lauk  doh.gif
 


Drauge ar kaimyne galima pasikviesti irkaip mat neliks biggrin.gif MB irgi nevalge tortu,o dabar tik duok bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2012 06 06, 13:24)
Merginos, padeliokit jei as blogai delioju (noriu kad atlaikytu svoris smile.gif ) reik patarimo  ax.gif
4 aukstai tortukas
1- turtingas kavos
2- juodas miskas
3,4- rafaelo.


Nesu darius turtingo kavos,bet man atrodo miska butu geriau deti i apacia? ax.gif


dani84 1,5kg? doh.gif neapsiimu as tokiu svoriu,nesamone,man sitas tortas gaunasi apie 4kg is visos normos apdengtas mase.
daryk su vysniom is lidlo,kompotines buna stiklainiuose arba supermarketuose skardinese yra tokiu paciu (black cherry)tik tos su kauliukais,jos super ten tinka, saldytos virtos pagal mane per rugscios sitam tortui schmoll.gif biskvita sulaistau tuo paciu kompotu nuo ju. per daug zaidimo tas virimas biggrin.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

sakykit, Turtingos kavos torto recepte i biskvita reikia deti sodos. Ar soda reikia uzgesinti???
is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 06 07, 12:23)
Nesu darius turtingo kavos,bet man atrodo miska butu geriau deti i apacia?  ax.gif
dani84 1,5kg?  doh.gif  neapsiimu as tokiu svoriu,nesamone,man sitas tortas gaunasi apie 4kg is visos normos apdengtas mase.
daryk su vysniom is lidlo,kompotines buna stiklainiuose arba supermarketuose skardinese yra tokiu paciu (black cherry)tik tos su kauliukais,jos super ten tinka, saldytos virtos pagal mane per rugscios sitam tortui  schmoll.gif biskvita sulaistau tuo paciu kompotu nuo ju. per daug zaidimo tas virimas  biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif Tai kiek ten tos masės? blink.gif Man mase dengtas tikrai trijų net nesiektų juodasis miškas, nors ir vyšnių prikroviau daugybę, ir šokolado sluoksnį storiausią, ir sulaistytas. Apie 2 kg tortas nepuoštas man gavosi iš pilnos normos. Tik cukraus dėjau mažiau, nes būtų neįmanoma valgyt tokio saldumo kremo... Bet net jei ir tiksliai paskaičiuoti pagal receptūrą, tai vis tiek apie 2, kiek daugiau,nei 2 kg gali gautis. Tai pas jus 2 kg masės??? blink.gif
Dėjau šaldytas vyšnias, apvirtas su cukrumi, man nebuvo nei kiek per rūgščios vyšnios, net gi atvirkščiai, labai saldus tortas buvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 06 07, 13:23)
Nesu darius turtingo kavos,bet man atrodo miska butu geriau deti i apacia?  ax.gif
dani84 1,5kg?  doh.gif  neapsiimu as tokiu svoriu,nesamone,man sitas tortas gaunasi apie 4kg is visos normos apdengtas mase.
daryk su vysniom is lidlo,kompotines buna stiklainiuose arba supermarketuose skardinese yra tokiu paciu (black cherry)tik tos su kauliukais,jos super ten tinka, saldytos virtos pagal mane per rugscios sitam tortui  schmoll.gif biskvita sulaistau tuo paciu kompotu nuo ju. per daug zaidimo tas virimas  biggrin.gif


aciu uz patarimus 4u.gif tik va as nepuosiu jokiom masem, tai papuosimui sunkiausia ka naudoju tai bus braskes ant virsaus kelios biggrin.gif darau draugei tai atsakyt tikrai nenoriu kad ir mazas tortukas, o svarbiausia labai smalsu paciai pabandyti si torta, nes nesu meginus. reiks paieskot tu blach cherry arba iki lidlo pavaziuot. aciu 4u.gif

QUOTE(Elentari @ 2012 06 07, 14:09)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Tai kiek ten tos masės?  blink.gif  Man mase dengtas tikrai trijų net nesiektų juodasis miškas, nors ir vyšnių prikroviau daugybę, ir šokolado sluoksnį storiausią, ir sulaistytas. Apie 2 kg tortas nepuoštas man gavosi iš pilnos normos. Tik cukraus dėjau mažiau, nes būtų neįmanoma valgyt tokio saldumo kremo... Bet net jei ir tiksliai paskaičiuoti pagal receptūrą, tai vis tiek apie 2, kiek daugiau,nei 2 kg gali gautis. Tai pas jus 2 kg masės???  blink.gif
Dėjau šaldytas vyšnias, apvirtas su cukrumi, man nebuvo nei kiek per rūgščios vyšnios, net gi atvirkščiai, labai saldus tortas buvo.  smile.gif


nusprendziau bus geriausiai jei meginsiu daryt is visos normos ir matysiu kokio svorio gaunasi man, kas per skonis pati paragausiu, nes esu valgius tik ne savo kepta. darysiu kita savaitgali, tai tada ir parasaysiu kaip man sekesi biggrin.gif aciu uz patarimus 4u.gif


o gal galit pasiulyti koki nors dar sokoladini, nebaisiai sudetinga blush2.gif ? kad anglams patiktu bet nebutu tik bulka ir kad lietuviai nespjautu biggrin.gif nes receptu nors vezimu vesk, o va ka pasirinkti ne nezinau, kas populiariausia, skaniausia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 07 birželio 2012 - 13:49
QUOTE(Elentari @ 2012 06 07, 12:09)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Tai kiek ten tos masės?  blink.gif  Man mase dengtas tikrai trijų net nesiektų juodasis miškas, nors ir vyšnių prikroviau daugybę, ir šokolado sluoksnį storiausią, ir sulaistytas. Apie 2 kg tortas nepuoštas man gavosi iš pilnos normos. Tik cukraus dėjau mažiau, nes būtų neįmanoma valgyt tokio saldumo kremo... Bet net jei ir tiksliai paskaičiuoti pagal receptūrą, tai vis tiek apie 2, kiek daugiau,nei 2 kg gali gautis. Tai pas jus 2 kg masės???  blink.gif
Dėjau šaldytas vyšnias, apvirtas su cukrumi, man nebuvo nei kiek per rūgščios vyšnios, net gi atvirkščiai, labai saldus tortas buvo.  smile.gif


Ne taip parasiau - su papuosimu visu! O mase pas mane apie 2-3mm tik wink.gif viska dedu is akies tiek kiek man reikia,nebeziuriu i recepta,tai ir nezinau kiek ten skirtingai gaunasi man nuo recepto tongue.gif

QUOTE(dani84 @ 2012 06 07, 12:47)
aciu uz patarimus  4u.gif  tik va as nepuosiu jokiom masem, tai papuosimui sunkiausia ka naudoju tai bus braskes ant virsaus kelios  biggrin.gif  darau draugei tai atsakyt tikrai nenoriu kad ir mazas tortukas, o svarbiausia labai smalsu paciai pabandyti si torta, nes nesu meginus. reiks paieskot tu blach cherry arba iki lidlo pavaziuot. aciu  4u.gif
nusprendziau bus geriausiai jei meginsiu daryt is visos normos ir matysiu kokio svorio gaunasi man, kas per skonis pati paragausiu, nes esu valgius tik ne savo kepta. darysiu kita savaitgali, tai tada ir parasaysiu kaip man sekesi  biggrin.gif  aciu uz patarimus  4u.gif
o gal galit pasiulyti koki nors dar sokoladini, nebaisiai sudetinga  blush2.gif  ? kad anglams patiktu bet nebutu tik bulka ir kad lietuviai nespjautu  biggrin.gif nes receptu nors vezimu vesk, o va ka pasirinkti ne nezinau, kas populiariausia, skaniausia  g.gif


Anglams patariu padaryti irgi miska nes: 1. jau anglai ragavo mano,ir labai labai patiko,ypac vaikams 2. sitas rcp ir yra verstas is anglu kalbos,jei jiems pasakai pavadinimas 'black forest' jie zino apie ka eina kalba wink.gif
Atsakyti
Jei torto kraštus aptepsiu sviestiniu kremu (sviestas+cukraus pudra), ar prie jo prilips tarkuoto šokolado drožlės? Geriau tepti iš vakaro, ar prieš puošiant? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 06 07, 13:23)
Nesu darius turtingo kavos,bet man atrodo miska butu geriau deti i apacia?  ax.gif

schmoll.gif tik i apacia rolleyes.gif jis man vienas tvirciausiu tortu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2012 06 07, 15:03)

Anglams patariu padaryti irgi miska nes: 1. jau anglai ragavo mano,ir labai labai patiko,ypac  vaikams 2. sitas rcp ir yra verstas is anglu kalbos,jei jiems pasakai pavadinimas 'black forest' jie zino apie ka eina kalba wink.gif


aciu 4u.gif dabar prisiminiau, kad esu pirkus tesco saldyta black cherry torta. taip taip anglams jis zinomas. recepta raso kad gali sulaistyti likeriu, brendziu g.gif aisku kai vaikai nevalgo biggrin.gif ar kuri bandet su alkoholiu? o gal ne pati alkoholi pilti o tik jo kvapu? gal labai tiktu? g.gif
Atsakyti