Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(egliute001 @ 2012 08 10, 19:11)
parašiau, bet nežinau ar šiandien pasijungs ji, o jau tortą iki rytojaus reikia pasiimti  unsure.gif
jei turit, gal galit man į až parašyti, nes jau panika ima  verysad.gif

jei ka,manau ji pati jums paskambins 4u.gif
Atsakyti
o dieną aš skambinau, rageliuko nekėlėt ax.gif
Atsakyti
sveikos,

galvoju kepti torta... kilogramais turiu medaus, kondensuoto pieno, dar dabar verdu gal gausis rududu smile.gif kazi koki kepti... aisku, greiciausiai medaus, o tiksliau ambasadoriu. pertepimui kazin nesipjaus grietinele su virtu kondensuotu pienu? na, as cia fantazuoju, kad panaudociau produktus ir pigus tortas gautusi smile.gif kazi tik ar nebus per saldu ir skoniai deres smile.gif
Atsakyti
Skoniai gal derės, tik bus saldu
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 08 11, 17:28)
ar nebus per saldu ir skoniai deres smile.gif

Nesvietiškai saldu bus. Ambasadorių medučio lakšteliai ir taip saldesni nei įprasta, tad pertepimas gaivai rūgštus turi būti.
Atsakyti
Aš tai, kažkaip kondensuoto pieno medutyje neįsivaizduoju.Man norisi, kad jis būtų toks gaivus, su rūgštele.Čia mano tokia nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
Kepėjėlės, turiu klausimuką. Kepsiu Olestos įkeltą Turtingą kavos tortą. Esu jį seniau dariusi, bet man tas pertepimas su rududu, sviestu ir kava gavosi labai skystas, kai dėjau ant torto puse nubėgo ir nieko gero nesigavo... Kažin ką ne taip dariau, kaip jį padaryt normaios konsistencijos, ne skystą??? Kavos pyliau ir taip mažiau nei recepte. Ir dar sakykit, jei torto reik šeštadionio popietei, kada geriau sutept, ar rytoj ar antradienį vakare? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(justina77a @ 2012 08 12, 13:49)
Kepėjėlės, turiu klausimuką. Kepsiu Olestos įkeltą Turtingą kavos tortą. Esu jį seniau dariusi, bet man tas pertepimas su rududu, sviestu ir kava gavosi labai skystas, kai dėjau ant torto puse nubėgo ir nieko gero nesigavo... Kažin ką ne taip dariau, kaip jį padaryt normaios konsistencijos, ne skystą??? Kavos pyliau ir taip mažiau nei recepte. Ir dar sakykit, jei torto reik šeštadionio popietei, kada geriau sutept, ar rytoj ar antradienį vakare? Ačiū.


Jus nejuokaukit... torta anksciausiai tepkit ketvirtadieni, o veliausiai penktadieni, jei valgysit sestadieni.. aisku, jam gal nieko nenutiks ir antradieni sutepus, bet juk norisi sviezio torto, ar ne tiesa?

Del skystumo.. man viena karta taip buvo, tai kavos po pora saukstu pilu ir vis plaku, kol gaunasi kremas minkstas, bet ne skystas... tiesiog nepadauginkit kavos...ir iskart daug nepilkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 12 rugpjūčio 2012 - 12:56
doh.gif ne taip parašiau, torto reik trečiadieniui smile.gif tai kaip supratau, galiu ir antradienį vakare tepti, spės susistovėt??
Atsakyti
QUOTE(justina77a @ 2012 08 12, 15:29)
doh.gif ne taip parašiau, torto reik trečiadieniui smile.gif  tai kaip supratau, galiu ir antradienį vakare tepti, spės susistovėt??


Tada galit tept tiek pirmadieni, tiek antradieni smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti