Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 06 05, 07:55)
kepciau 20cm formoj


aciu 4u.gif

QUOTE(ramune.v @ 2012 06 05, 12:27)
nu priplokit mane, bet man is vienos normos (23/24cm) niekaip virs 2kg nesigauna biggrin.gif as skaiciuoju taip: biskvitas gaunasi apie 750g+970g kremo, tai viso apie 1,7-1,8.
aisku cia "plikas" tortas g.gif jei dar sviestinis (+/- 100g), mase (+/-500g) arba beze / kremas g.gif tada taip g.gif


as puosiu tortukus paprastai, be jokiu masiu ir sviestiniu kremu. kartais grietinele, kartais kokoso drozlem, kartais tais sausainukais 'damu pirsteliai' tai man rafaelo pagal visa recepta gaunasi beveik 2.5 kg. jei kepu 23 cm formoj 4u.gif
Atsakyti
Man Rafaelo suteptas ,susistovėjęs be jokių sviestinių,puošimo gaunasi 1,9 kg
Atsakyti
kepu bet neikad nesvėriau juodas miškas kiek sveria iš porcijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2012 06 05, 13:27)
aciu  4u.gif
as puosiu tortukus paprastai, be jokiu masiu ir sviestiniu kremu. kartais grietinele, kartais kokoso drozlem, kartais tais sausainukais 'damu pirsteliai' tai man rafaelo pagal visa recepta gaunasi beveik 2.5 kg. jei kepu 23 cm formoj 4u.gif

cia juk aritmetika paprasta, jau vien sudejus visus produktus gaunasi +/-1,9-2kg (realiai priklauso nuo kiausiniu dar bet tik vos) o kepamas biskvitas nukepa dar savo svorio (sorry, nezinau nei vieno kuris pasunkeja, nu bet gal buna smile.gif ), dar + sulaistymas (nebuvau paskaiciavus bet kiek ten jo irnesakyk.gif ) ir VISKAS.
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 06 05, 14:27)
Man Rafaelo suteptas ,susistovėjęs  be jokių sviestinių,puošimo gaunasi 1,9 kg

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 05 birželio 2012 - 15:57
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 06 05, 11:00)
Supjausčius gavosi nelabai stori

pirsto storumo bus g.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 06 05, 12:27)
nu priplokit mane, bet man is vienos normos (23/24cm) niekaip virs 2kg nesigauna biggrin.gif as skaiciuoju taip: biskvitas gaunasi apie 750g+970g kremo, tai viso apie 1,7-1,8.
aisku cia "plikas" tortas g.gif jei dar sviestinis (+/- 100g), mase (+/-500g) arba beze / kremas g.gif tada taip g.gif

na kaip kremo gaunasi tik 970 kg?
grietinėlė 450 gr
sviestas 200 gr
kondensuotas 400 gr
sulaistymui 150 gr
kokosai 50 gr
viso 1250 gr.

aš dar dedu migdolų kepintų, sulaistau daugiau nei 150 gr, tai man su mase 3 kg visad... o beze puoštas 2700-2800
Atsakyti
Sveikos kepejeles,
gal kuri duotu pamokele kaip naudotis siuo silikoniniu ispaudu
http://www_cake-deco...o...t&Itemid=54
arba zinote kitoki buda grazioms tulpems gauti
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 05, 19:48)
pirsto storumo bus  g.gif  blush2.gif  g.gif

Nea,per pus plonesni
Papildyta:
QUOTE(stase-ilgakase @ 2012 06 05, 20:40)
Sveikos kepejeles,
gal kuri duotu pamokele kaip naudotis siuo silikoniniu ispaudu
http://www_cake-deco...o...t&Itemid=54
arba zinote kitoki buda grazioms tulpems gauti

Pagal įspaudo dydį išsispaudi žiedlapį ir jį dedi į silikoninį įspaudą,gerai paspaudi ir turi žiedlapį
Atsakyti
Pagal įspaudo dydį išsispaudi žiedlapį ir jį dedi į silikoninį įspaudą,gerai paspaudi ir turi žiedlapį
[/quote]

aciu.
o kokius dazus perkate? man reikia grazios rozines ir violetines
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 06 05, 19:16)
na kaip kremo gaunasi tik 970 kg?
grietinėlė 450 gr
sviestas 200 gr
kondensuotas 400 gr
sulaistymui 150 gr
kokosai 50 gr
viso 1250 gr.

aš dar dedu migdolų kepintų, sulaistau daugiau nei 150 gr, tai man su mase 3 kg visad... o beze puoštas 2700-2800

taip, taip gaunasi kremui 1,2 blush2.gif pasitaisau, bet bendras "plikas" man visvien 1,9-2kg biggrin.gif
as sulaistau max 150 nes visad kepu pries 1,5-2 paras smile.gif jokiu papildomu priedu kaip riesutai nededu nes man tada jau ne rafaelo, o siaip sis biskvitas man labai patinka ir ji daug kur naudoju ir balta ir kakavini. O norint isgauti daugiau svorio visad imanoma (tai mase storesne, tai islyginamojo daugiau nes taip lengviau, ar aliejaus daugiau... rezultatas tas pats, o svoris dideja smile.gif ) as kai kepu tik sau-man dzin, bet zinau kad buna ir taip biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(stase-ilgakase @ 2012 06 05, 20:06)
o kokius dazus perkate? man reikia grazios rozines ir violetines

gal kitos patars kitus, bet pati isbandziau kelis Americolor rozinius ir violetinius tai man electric pink ir electric purple. Ir labai aciu tada patarusioms, kad rinktis butent siuos 4u.gif
Atsakyti
nuostabus tortai 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Gal patartumet kokios isvaizdos torta padaryti 14 metu vaikinukui. ? atrodo vyresnis. sportuoja. diskometikas. BBet kazkaip disko formos nenoriu. gal medalio? ju turi pakankamai. zdz gal kuri kur nors mate ka idomesnio ? mestelkit, prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 06 05, 21:46)
nuostabus tortai 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Gal patartumet kokios isvaizdos torta padaryti 14 metu vaikinukui. ? atrodo vyresnis. sportuoja. diskometikas. BBet kazkaip disko formos nenoriu. gal medalio? ju turi pakankamai. zdz gal kuri kur nors mate ka idomesnio ? mestelkit, prasau 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif patikėkit aš tikrai būčiau pasiūlius ką nors įdomesnio , bet neaišku ar tai jums patiktų blush2.gif biggrin.gif , bet gal jums reikėjo pirmiausia paklaust jubilijato ko jis nori dovanų smile.gif tokio amžiaus vyrai , juk nelabai suvokia , kad jų norai ar svajonės gali ir tortais virst lotuliukas.gif..... tai ir reikų jo norą ar troškimą tortuku ir paverst 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 05 birželio 2012 - 22:44