Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 05 28, 09:01)
Šikart kepant tortą snikersą biški koregavau receptą,nes man praeitą kartą nepatiko per stori biskvito lakštai ir sausoki,tai dabar trečdaliu sumažinau ir šiek tiek padidinau pertepimus, gavosi drėgnas, labai skanus
user posted image

Vat galvoju dar karta ji pabandyt, nes pirma kart nepatiko sad.gif. O sakykit , stabilumo jis neprarado su didesniais pertepimais? Labai saldus?
Atsakyti

Vat galvoju dar karta ji pabandyt, nes pirma kart nepatiko sad.gif. O sakykit , stabilumo jis neprarado su didesniais pertepimais? Labai saldus?

Tikrai neprarado stabilumo, man tai nebuvo per saldus,grietinėlę stengiuosi daryti čiut rūgštesnę,o ne saldesnę...
Atsakyti
ax.gif Šiaip tai snikersas prie tų saldžiųjų tortų,bet kas mėgsta saldžius tai jį dievina...tame tarpe ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 05 28, 11:25)
ax.gif Šiaip tai snikersas prie tų saldžiųjų tortų,bet kas mėgsta saldžius tai jį dievina...tame tarpe ir aš  smile.gif

o mums jis kaip tik nepersaldus, va rafaelo tai kas kita doh.gif biggrin.gif nors valgom ir ta tik darau kakavinius biskvitus (kakava duoda atsvara), bet aisku su jogurtiniais nelyginu biggrin.gif
loret30 o jei tie 3 saukstai tai kokio +/- diametro apskritimai gaunasi? fainai kai reik kitokio dydzio o ner skardos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 28 gegužės 2012 - 10:34
Laba diena.
Erikiuxxx turiu jums klausimą dėl jūsų bananinio torto. Ar sutepus tortą valgėte tą pačią dieną? O jei kitą dieną ar bananai neapjuodo? Kada geriausiai kepti biskvitus ir tepti, jei valgoma bus sekmadienį dieną? 4u.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos gal man kas atsakys ir tikiuosi nieko nesupikdysiu savo komentaru , na paziurejau as Dianos torta su pakalnutem. beabejo jis grazus , cia net zodzio nepasiakyis, bet kaip jo reali verte gali buti 240lt?????kas gi ten ideta ir kokie produktai naudoti? na man tai tiesiog nereali kaina, as asiku nedaug dar kepu , bet visada savikaina paskaiciuoju, nes daugumoje artimiems kepu tai atiduodu uz savikaina ar produktus. o gal as kazko nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 28, 13:18)
merginos gal man kas atsakys ir tikiuosi nieko nesupikdysiu savo komentaru , na paziurejau as Dianos torta su pakalnutem. beabejo jis grazus , cia net zodzio nepasiakyis, bet kaip jo reali verte gali buti 240lt?????kas gi ten ideta ir kokie produktai naudoti? na man tai tiesiog nereali kaina, as asiku nedaug dar kepu , bet visada savikaina paskaiciuoju, nes daugumoje artimiems kepu tai atiduodu uz savikaina ar produktus.  o gal as kazko nesuprantu

As tikrai nematau nieko keisto. Zmogus turi daug klientu, uzsakymu turi pusei metu i prieki, tai ir gali sau leist is kliento uz tikrai grazu torta imti po 80 Lt/kg Atsiprasau uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 28, 13:38)
As tikrai nematau nieko keisto. Zmogus turi daug klientu, uzsakymu turi pusei metu i prieki, tai ir gali sau leist is kliento uz tikrai grazu torta imti po 80 Lt/kg  Atsiprasau uz poster_offtopic.gif

imti gali nors 1000, esme, kad parasyta jog tai savikaina,o tas zodis man reiskia tiek kiek buvo isleista. sorry uz temos uztersima,,, tiesiog buvo idomu kokie cia produktai , jei taip brangu. dar karta atsiprasau, negalejau susilaikyt. as kai savo tortus darau galiu ir daugiau imt, kiek as sirdies , darbo ir laiko idedu, gaila , kad vaizdas mano tortu toli grazu iki tos sumos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 28, 13:49)
imti gali nors 1000, esme, kad parasyta jog tai savikaina,o tas zodis man reiskia tiek kiek buvo isleista. sorry uz temos uztersima,,, tiesiog buvo idomu kokie cia produktai , jei taip brangu. dar karta atsiprasau, negalejau susilaikyt. as kai savo tortus darau galiu ir daugiau imt, kiek as sirdies , darbo ir laiko idedu, gaila , kad vaizdas mano tortu toli grazu iki tos sumos lotuliukas.gif

Tikrai ne. Griskit ir paskaitykit dar karta.
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 28, 13:18)
merginos gal man kas atsakys ir tikiuosi nieko nesupikdysiu savo komentaru

produktu savikaina visu musu praktiskai vienoda,o va savo darbo valanda kiekviena savaip ivertina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 05 28, 13:49)
imti gali nors 1000, esme, kad parasyta jog tai savikaina,

ten raso "reali kaina". Tai plati savoka smile.gif taip gaunasi po 80lt uz 1kg, kokia tortuko savikaina manau kiekviena kepanti +/-tikrai gali pasiskaiciuoti biggrin.gif BET...ivertinkim darba! As irgi kepu tik sau ir saviem, nors jei reiktu kepti kitiems uz savikaina toli grazu nesutikciau biggrin.gif doh.gif kuri is musu imtusi, na nebent pasitobulinimui, labdarai, dovanai. O realiai...cia juk verslas ir dar kai aukcionas-ten azartas valdo, o tuolab kai dauguma zmoniu tokius tortus mato pirmakart ir visai neisivaizduoja kaip galima tokius padaryt ir is ko biggrin.gif Aisku kaina tai jau gaunasi doh.gif bet kiekviena savo darba vertina savaip ir lai tik perka biggrin.gif

O dabar i tema smile.gif pries kiek laiko darot jogurtini iki vartojimo? kiek po padarymo galima ji laikyt (ta prasme vartot)? ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 05 28, 10:25)
ax.gif Šiaip tai snikersas prie tų saldžiųjų tortų,bet kas mėgsta saldžius tai jį dievina...tame tarpe ir aš  smile.gif

As tai i snikersa dedu sudytu kepintu riesutu (geriausia is skarbonkes biggrin.gif ) tai tada ta ziauru salduma uzmusa biggrin.gif man jis buvo skaniausias tortas anksciau, dabar jau persivalgiau lotuliukas.gif

Ir riesutukus butinai smulkiau pasmulkinti

QUOTE(viliuosi @ 2012 05 28, 11:47)
Laba diena.
Erikiuxxx turiu jums klausimą dėl jūsų bananinio torto. Ar sutepus tortą valgėte tą pačią dieną? O jei kitą dieną ar bananai neapjuodo? Kada geriausiai kepti biskvitus ir tepti, jei valgoma bus sekmadienį dieną? 4u.gif  Ačiū  4u.gif

Sveikute,
Lig tai viska buvau surasius recepte, kepu is vakaro, kita diena sutepu, o trecia valgem, tada tortai buna skaniausi, je pagal si eiliskuma daryti wub.gif
Bananus dejau nedanokusius, bet ne zalius
spalva buvo tokia kaip ir parduotuveje, truputi pakeitusi, bet nepajuodavusi biggrin.gif
Galima jos su citrinu rugstele ar sultymis palaistyti, bet to metu nedariau blush2.gif
Tortas turi buti puostas su beze, tada jis skaniausias thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
PASTABA !!! pries puosiant NE nauduokyte sviestiniu ar kitokiu kremu isliginimui (nes tai pagadins skoni !) Slapia BEZE nebijojo grietineles !!! as su beze isliginau ir puosiau, papuosimai is pastilazo suminksteja, bet netirpo, viskas super atrode ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 gegužės 2012 - 19:38