Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(erikiuxxx @ 2012 05 28, 20:16)
As tai i snikersa dedu sudytu keptu riesutu (geriausia is skarbonkes biggrin.gif ) tai tada ta ziauru salduma uzmusa biggrin.gif

as pagal tavo pasiulyma ir kepintus naudoju smile.gif laaabai liuks, as perku sveriamus is maximos kepintus, sudytus smile.gif

na ner kepanciu jogurtinius? kaip ten su ju galiojimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 28, 12:38)
As tikrai nematau nieko keisto. Zmogus turi daug klientu, uzsakymu turi pusei metu i prieki, tai ir gali sau leist is kliento uz tikrai grazu torta imti po 80 Lt/kg  Atsiprasau uz poster_offtopic.gif

drinks_cheers.gif
tolabiau kai zmogus pats moka, zino kiek gali sau leisti, pvz sis grazuolis tortukas 2,5kg. uz 400lt. http://www.facebook....9...&permPage=1
as tai nesuprantu mamu, kurie uz dyka parduoda tortukaus, ta prasme 25-35lt. uz kg., tai man si kaina skamba kaip labdara biggrin.gif nes naminis tortas lieka naminis, ir dar kiek darbo mamos ideda, tai atitinkamai ir kaina turetu buti mirksiukas.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 05 28, 13:18)
produktu savikaina visu  musu praktiskai vienoda,o va savo darbo valanda kiekviena savaip ivertina  smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(ramune.v @ 2012 05 28, 18:09)
BET...ivertinkim darba! As irgi kepu tik sau ir saviem, nors jei reiktu kepti kitiems uz savikaina toli grazu nesutikciau biggrin.gif  doh.gif kuri is musu imtusi, na nebent pasitobulinimui, labdarai, dovanai. O realiai...cia juk verslas ir dar kai aukcionas-ten azartas valdo, o tuolab kai dauguma zmoniu tokius tortus mato pirmakart ir visai neisivaizduoja kaip galima tokius padaryt ir is ko biggrin.gif Aisku kaina tai jau gaunasi doh.gif bet kiekviena savo darba vertina savaip ir lai tik perka biggrin.gif

As, ir saviems uz savikaina niekada nekepciau, minimum 35lt biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(loret30 @ 2012 05 28, 07:35)
...mačiau,todėl ir pati lipdžiau panašų (užvakar įkėliau į papuošimų temą),nes pati nesugalvojau kur dėti pakalnutes  blush2.gif  ...pagoglinus radau šį,tai čia įkėliau.

gryzau paziureti tavo tortuko, NUOSTABUS thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 28 gegužės 2012 - 19:40
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 05 28, 20:16)
As tai i snikersa dedu sudytu kepintu riesutu (geriausia is skarbonkes biggrin.gif ) tai tada ta ziauru salduma uzmusa biggrin.gif man jis buvo skaniausias tortas anksciau, dabar jau persivalgiau lotuliukas.gif

Ir riesutukus butinai smulkiau pasmulkinti
Sveikute,
Lig tai viska buvau surasius recepte, kepu is vakaro, kita diena sutepu, o trecia valgem, tada tortai buna skaniausi, je pagal si eiliskuma daryti wub.gif
Bananus dejau nedanokusius, bet ne zalius
spalva buvo tokia kaip ir parduotuveje, truputi pakeitusi, bet nepajuodavusi biggrin.gif
Galima jos su citrinu rugstele ar sultymis palaistyti, bet to metu nedariau blush2.gif
Tortas turi buti puostas su beze, tada jis skaniausias thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
PASTABA !!! pries puosiant NE nauduokyte sviestiniu ar kitokiu kremu isliginimui (nes tai pagadins skoni !) Slapia BEZE nebijojo grietineles !!! as su beze isliginau ir puosiau, papuosimai is pastilazo suminksteja, bet netirpo, viskas super atrode ax.gif

Labai ačiū, kad nepatingėjai parašyti. Kažkaip neįsiskaičiau kokiu eiliškumu buvo kepta. Dabar svarstau kokį tortuką savo sūniuko gimtadieniui kepti: ar bananinį, ar snikersą. Švęsime jei oras nesutrukdys lauke. O bananinis nebus labai minkštas. Kiek skaičiau tai snikersas vienas iš tvirtesnių tortukų. Tai gal šį bandyti g.gif Neapsisprendžiu doh.gif
Atsakyti
Bananinis irgi tvirtas, bent jau man gavosi..
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 05 28, 18:33)

as tai nesuprantu mamu, kurie uz dyka parduoda tortukaus, ta prasme 25-35lt. uz kg., tai man si kaina skamba kaip labdara biggrin.gif nes naminis tortas lieka naminis, ir dar kiek darbo mamos ideda, tai atitinkamai ir kaina turetu buti mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif
As, ir saviems uz savikaina niekada nekepciau, minimum 35lt  biggrin.gif


g.gif hmmm...pas mus už naminius tik tiek ir teima, t.y. 25 lt. Aš asmeniškai imu 27lt/kg. Taip jau yra. Imsi brangiau, nieks pas tave nekepsis, eis ten, kur pigiau. Taip ir nuleidi sparnus. smile.gif
Atsakyti
O ar kas nors bandėt snikersą šlapia beze puošti? Kažin skoniai labai pjaunasi?
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 05 28, 20:23)

na ner kepanciu jogurtinius? kaip ten su ju galiojimu? ax.gif

kepiau si savaitgali kaip tik jogurtini smile.gif issikepiau sestadieni biskvitus diena, vakare sutepiau, bet grietinele mano galiojanti iki birzelio 1, jogurtas biski ilgiau gal viena diena, stovejo aisku tik per nakti, ir sekmadieni buvo puosiamas, ir po poros valandu valgomas, man patiko, tik vienam is 10 zmogeliu buvo jis kaip sake be skonio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 05 29, 13:23)
kepiau si savaitgali kaip tik jogurtini smile.gif issikepiau sestadieni biskvitus diena, vakare sutepiau, bet grietinele mano galiojanti iki birzelio 1, jogurtas biski ilgiau gal viena diena, stovejo aisku tik per nakti, ir sekmadieni buvo puosiamas, ir po poros valandu valgomas, man patiko, tik vienam is 10 zmogeliu buvo jis kaip sake be skonio  blush2.gif

aciu uz atsakyma aciuks.gif
tada kaip suprantu ilgai netempti g.gif jei vartoju sestad./sekmand., tai kepti penktad. ir sestad. puosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 05 29, 13:07)
O ar kas nors bandėt snikersą šlapia beze puošti? Kažin skoniai labai pjaunasi?

niekas ten nesipjauna biggrin.gif daznai puosiu beze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 05 28, 20:33)
As, ir saviems uz savikaina niekada nekepciau, minimum 35lt  biggrin.gif

tai kad pas mus kiek zinau kepejeles +/- tiek ir ima ax.gif smile.gif
QUOTE(jumakavec @ 2012 05 29, 11:32)
g.gif hmmm...pas mus už naminius tik tiek ir teima, t.y. 25 lt. Aš asmeniškai imu 27lt/kg. Taip jau yra. Imsi brangiau, nieks pas tave nekepsis, eis ten, kur pigiau. Taip ir nuleidi sparnus. smile.gif

o koks miestas?
tas tiesa, bet drauge turejus karcios patirties kai uzsisake namini "pigiau" ... tai kai parode foto doh.gif lotuliukas.gif MB pasake jis geriau butu papuoses lotuliukas.gif nu tikiu kad ir butu biggrin.gif tai kita kart sakesi "brangiau" bet jau pas mano rekomenduota-liko labai patenkinta. Aisku kam ko reik, bet visumoj jei jau nori "papigiam" tai perki PC, o jei namini tai man rodos ir brangiau moki, juk ir puosia pagal uzsakyma. Bet aisku yra visokiu zmoniu, kita drauge va sako, kad jai vaizdas visai nesvarbu-svarbu skonis ir naturalumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 05 29, 13:34)
niekas ten nesipjauna biggrin.gif daznai puosiu beze 4u.gif

Oi labai ačiū 4u.gif . Jaučiu būsiu apsisprendusi jau kokį tortą kepti sūnaus gimtadieniui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 05 29, 13:30)
aciu uz atsakyma  aciuks.gif
tada kaip suprantu ilgai netempti g.gif jei vartoju sestad./sekmand., tai kepti penktad. ir sestad. puosiu g.gif

manau jis kaip ir visi tortai, tiesiog as penktadieni nebe spejau isskepti biskvitu tai kepiau sestadieni ryt, jie atveso pilnai, tada jau pavakaryt sutepiau ir viskas man ten gerai buvo smile.gif as meduti irgi taip dariau, tik lakstus kepiau pora dienu pries, o jau puosiau irgi keliom likus valandom iki valgymo smile.gif
Atsakyti