Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

Laba vakara. Reikia jusu patarimo: reikia aguoninio biskvito, kazi ar galima kept ta tradicini kiausiniai-miltai-cukrus biskvita ir i ji idet aguonu? Jas turbut reikia pirma nuplikyt karstu vandeniu ir permalt? Ar gausisi tas biskvitas? ir pertepimas jogurtas su varske- tai varske turbut pertrint pries dedant i jogurta? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 06 21, 20:51)
tikrai, bus ne napoleonas, o bonapartas, bet itariu, kad skanus  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 06 21, 14:00)
ar kas kepe si tortuka

http://www.sonatinos...iu-bucinys.html

biskvitai jau paruosti kepimui, surinkynesiu torta rytoj, bet mastau gal galeciau braskiu zele sluoksniukus pasidaryt is vakro, ka manot  g.gif


pati paklausiu , pati atsakau doh.gif lotuliukas.gif
Viskas su tais braskiu sluoksniais gavosi puikiai, stovi jie dabar saldytuve ryt bus perkelti i torta, tad jei kam buvo aktualu, zinosit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 06 21, 21:56)
pati paklausiu , pati atsakau  doh.gif  lotuliukas.gif
Viskas su tais braskiu sluoksniais gavosi puikiai, stovi jie dabar saldytuve ryt bus perkelti i torta, tad jei kam buvo aktualu, zinosit  4u.gif

Ir liko idomu- tai ka bedaret su tais zele sluoksniais 4u.gif
Atsakyti
pirma karta kepu napoleona, patarkit kas nors smile.gif pasidariau tesla, stovi puse dienos saldytuve, sustingo i gana toki kieta gabala. tai kaip man kocioti lakstus?? ar palaikyti kazkiek kambario temperaturoj, kad suminkstetu, ar tarp ranku po gabaliuka pasisildyti, ar bandyti dantim ragais nagais ir kanopom kaip nors ta blyna is kietos teslos kocioti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 06 21, 22:11)
Ir liko idomu- tai ka bedaret su tais zele sluoksniais 4u.gif


ta prasme ka bedariau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Viliuosi, gal man kas nors atsakys. Kaip reikia taip gražiai apipjauti (svarbiausia - tiesiai) tortą? http://s52.radikal.r...a49b6f827eb.jpg

Ačiū, kas atsakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 22 birželio 2012 - 07:16
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 06 22, 08:15)
Labas rytas  4u.gif

Viliuosi, gal man kas nors atsakys. Kaip reikia taip gražiai apipjauti (svarbiausia - tiesiai) tortą? http://s52.radikal.r...a49b6f827eb.jpg

Ačiū, kas atsakys.

as tai pjaunu ant virsaus uzdejus kokia lekste ar kazka tokio,kas atitiktu reikiama dydi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 06 21, 20:56)
pati paklausiu , pati atsakau  doh.gif  lotuliukas.gif
Viskas su tais braskiu sluoksniais gavosi puikiai, stovi jie dabar saldytuve ryt bus perkelti i torta, tad jei kam buvo aktualu, zinosit  4u.gif

mane tu vakar irgi sugundei,pamėginau,gavosi nerealiai-šnd į tortą irgi dėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 06 22, 09:08)
mane tu vakar irgi sugundei,pamėginau,gavosi nerealiai-šnd į tortą irgi dėsiu bigsmile.gif


tu toki pati darai bigsmile.gif pasidalinsim veliau ispudziais mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 06 22, 08:15)
tu toki pati darai  bigsmile.gif  pasidalinsim veliau ispudziais  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

ne tokį patį,miksą aš. žadėjau tokį dayti,bet su tų braškių žele suabejojau. bet vakar kai tu pasakei,galvoju nu reik pamėginti.pamėginau,žiū išeina bigsmile.gif tai įdėsiu sluoksniukų pora db vistiek jau biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena merginos, gal kuri man padėsite, nes medaus torto tema šiek tiek apmirus.
Turiu išsikepusi kirbės medaus torto lakštų ir norėtusi kokio kitokio kremo, negu tradicinis. Ta prasme esu jau ragavusi su grietine, karamelinį.
Koks dar kremas tiktų medaus lakštams? Būsiu dėkinga iš anksto sunglasses2.gif
Atsakyti