Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(lilget @ 2012 06 21, 22:39)
ta prasme ka bedariau  blush2.gif

lotuliukas.gif turejau omeni kaip jki be uzdejot, kaip ta zele sluoksni padaret
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 06 22, 16:25)
na, nenoriu diskutuoti  biggrin.gif bet parasyti toki nuosirdu patarima uzima laiko daugiau, nei atsakyti i klausima. tokiu atveju bet koks klausimas butu negalimas, nes GALBUT kazkas ji jau yra uzdaves  doh.gif anyway...
beje, lakstai jau kepa, greiciau man mokytis is savo klaidu bus  biggrin.gif
tesla gavosi kieta, pjoviau kaip kieta duona, tarp ranku paminkius atsileido ir kociojosi. tikiuosi, nepridariau makliu...

As tai jau beveik susitaikiau su sia mintim kad pameginsiu pati ir is savo klaidu ismoksiu nes patarimo kartais gali laukt nelaukes. As nesakau kad visos cia privalo budeti kam ko gal prireiks bet nemanau kad tema tik savo ispuoseletiem tortam rodyti ir pagyras rasyti ta pati per ta pati. Nu superiniai cia merginu kuriniai tiesiog sedevrai bigsmile.gif gerbiu tikrai o dar ir su vaikuciais mazais taip sugeba, bet supraskit kartais ir mum naujokem iskyla klausimu nu susibalamutini nors tu ka ir bijai kokia kliauza padaryt tai ir ateini patarimo bet jau pastebejau kad matomos dazniausiai senbuves nes daug kepa daznai cia vaidenasi ir visos jau savos. Ai tiek jau to ir taip besekdama ir sakitydama jau kelesdesimta tema daug susikonspektavau niuansu kad nereiktuvel kokio sudniekio klaust, o visa kita praktika ismokys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Dariau Ambasadoriaus meduti - skonis pasakiskas,visi labai isgyre,net mano vyras valge,kuris is viso tortu nevalgo. Taigi isvada tortas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 06 22, 16:06)
lotuliukas.gif turejau omeni kaip jki be uzdejot, kaip ta zele sluoksni padaret


jusu tarme labai jau keista doh.gif biggrin.gif
Dariau kaip recepte ir nurodyta ir ar iskart perkelynesi ar kita diena niekas nesikeicia 4u.gif
Atsakyti
Ambasadorius skanus labai, bet mase gaila neina jo normaliai papuost.. per daug minkstas..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 06 22, 17:53)
.. per daug minkstas..


tas pats su p.mergaite rolleyes.gif apdengiau,bet,jau toooooks minkstas,kad ui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 06 22, 18:53)
Ambasadorius skanus labai, bet mase gaila neina jo normaliai papuost.. per daug minkstas..

man tai torto skonis ir yra jo minkstume... wub.gif o tos plastmasines mases tai siaubas doh.gif simta kartu skaniau ir geriau plakta grietinele ar beze wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 06 22, 18:13)
man tai torto skonis ir yra jo minkstume...  wub.gif o tos plastmasines mases tai siaubas  doh.gif simta kartu skaniau ir geriau plakta grietinele ar beze  wub.gif

pritariu, bet kai zmogus nemoki islyginti beze sakykim, tai tada naudoji mase, nes ja gali puost, turi lygu pavirsiu ,( cia tik mano nuomone). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 06 22, 18:13)
man tai torto skonis ir yra jo minkstume...  wub.gif o tos plastmasines mases tai siaubas  doh.gif simta kartu skaniau ir geriau plakta grietinele ar beze  wub.gif


Kalba eina , kai reikia ne tik skanaus, bet ir grazaus.
Atsakyti
pagelbekit prasau.... jei noriu torta aptept plakta grietinele, ar grietinele issileis susilietusi is sonu islindusia zele g.gif doh.gif susiplakiau, tepu ir kilo lyg tokia mintis, siaubas kad daryt jei nuojauta neapgauna blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2012 06 22, 10:22)
Olesta o į to Zebros šokoladinio torto kremą tirpi kava būtina g.gif Ar užtektų pvz sulaistyti tik biskvitą kava?Ir jei pilti kavą į kremą,kremas nesuskystės?

Jums receptas nepriimtinas,ar neaiskus??? jis parasytas gerai, kremas parasytas gerai, tik reikia atkreipti demesi i temperaturas, i krema dedasi sausa kava, ne pagaminta, o sokoladas istirpintas, bet gerai atvesintas...si krema as dedu i turtinga kavos torta, kaip viena is sluoksniu, kremas yra nuostabus...
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2012 06 22, 14:11)
šiaip jau čia ne pamokslas, o nuoširdus patarimas.
Dauguma čia esančių, kepančių ir besidalinančių savo žiniomis turi vaikų. Jų laiką irgi reikėtų gerbti - kodėl jos turi n-tąjį kartą rašyti tai kas jau galbūt parašyta? jų vaikai taip pat nesėdi kaip akmeniniai.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 06 22, 14:25)
na, nenoriu diskutuoti  biggrin.gif

juk apie grietinele ir rududu tai jau rasyta, viena kepejele rase kad galima ir jai labai skanu taip smile.gif kas ten blogai su tuo kremu gali buti mirksiukas.gif
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 06 22, 15:49)
Mes visi su vaikais bigsmile.gif o mano vaiku, vienu palikti negalima doh.gif  judresniu nesu maciusi lotuliukas.gif

lotuliukas.gif prasom paziureti i maniskius doh.gif o jie dar ir mazesni doh.gif
QUOTE(niukse @ 2012 06 22, 16:15)
As tai jau beveik susitaikiau su sia mintim kad pameginsiu pati ir is savo klaidu ismoksiu nes patarimo kartais gali laukt nelaukes.

ner cia ko nervuotis, tik kartais reik netinget ir kelis kart pakartoti savo klausimuka, ar ji paryskinti, nes buna kad nesimato, arba gal kitos nesusidure su ta info. ir nezino ka patarti, todel ir atrodo - nematomas, bet taip tikrai nera! smile.gif
QUOTE(lilget @ 2012 06 22, 19:41)
pagelbekit prasau.... jei noriu torta aptept plakta grietinele, ar grietinele issileis susilietusi is sonu islindusia zele  g.gif  doh.gif  susiplakiau, tepu ir kilo lyg tokia mintis, siaubas kad daryt jei nuojauta neapgauna  blush2.gif  verysad.gif

neissileis jei gerai isplakta biggrin.gif ir bet kuriuo atveju grietinele ir zele draugauja, juk tiek saldziu desertu zele+grietinele wub.gif
Atsakyti