Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(Vimbras @ 2012 08 08, 14:19)
Todel, kad kita savaite bus didelis uzimtumas. Bijau, kad nerasiu laiko terliotis su biskvitu. O dabar iki sekmadienio laisva. Tai koki sekmadieni sakau imciau ir issikepciau. Gal nesusentu labai

Tokiu atveju aš užšaldyčiau biskvitą kameroje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2012 08 08, 18:44)
Tokiu atveju aš užšaldyčiau biskvitą kameroje  mirksiukas.gif

gal ir gera mintis
Atsakyti
man irgi dilema kaip Vimbrui su biskvitu. Išsikepiau vakar biskvitus Turtingam kavos tortui. Tortą tepsiu tik sekmadienį, valgysim antradienį. Kažin iki sekmadienio tuos biskvitus tik suvyniot į plėvelę ir į šaldytuvą padėt ar į kamerą kišt? g.gif per 4 dienas nesusens labai tie biskvitai?
Atsakyti
Darykite kaip parašėte, nesusens
Man labai keista, kam kepti iš anksto biskvitus, juk tešlos paruošimas ne tiek daug laiko užima, o toliau įdėjai į orkaitę ir tegu kepa. Kol iškeps, daryk ką nori
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 08 09, 09:46)
Darykite kaip parašėte, nesusens
Man labai keista, kam kepti iš anksto biskvitus, juk tešlos paruošimas ne tiek daug laiko užima, o toliau įdėjai į orkaitę ir tegu kepa. Kol iškeps, daryk ką nori

elementaru - tortą sutept reikia sekmadienį, kad būtų valgomas antradienį per pietus. Namo grįšiu tik sekmadienį popiet. Reiks sulakstyt į parduotuvę produktų pertepimams, plius du vaikai besisukantys aplink šonus. Bijau, kad galiu nespėt ir iškept, atvėsint biskvitus ir paskui dar sutept tortą. Tai jau geriau iš anksto išsikepsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 08 09, 09:46)
Darykite kaip parašėte, nesusens
Man labai keista, kam kepti iš anksto biskvitus, juk tešlos paruošimas ne tiek daug laiko užima, o toliau įdėjai į orkaitę ir tegu kepa. Kol iškeps, daryk ką nori

drinks_cheers.gif bet kuriuo atveju ir mazai turint laiko su besisukanciais vaikais sviezias yra sviezias smile.gif 2-2,5val. ir tortukas iskeptas, suteptas.

P.S. aciu uz patarima del meducio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 09 rugpjūčio 2012 - 12:46
Atsiprašau už off topic, bet gal kuri turit OLESTOS numerį telefono? Užsisakiau tortuką, ir pamečiau kontaktus doh.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(egliute001 @ 2012 08 10, 17:32)
Atsiprašau už off topic, bet gal kuri turit OLESTOS numerį telefono? Užsisakiau tortuką, ir pamečiau kontaktus  doh.gif  fear.gif

parasyk jai i AZ ax.gif , nes tel. negalima dalinti be sutikimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 08 10, 19:05)
parasyk jai i AZ ax.gif , nes tel. negalima dalinti be sutikimo ax.gif

parašiau, bet nežinau ar šiandien pasijungs ji, o jau tortą iki rytojaus reikia pasiimti unsure.gif
jei turit, gal galit man į až parašyti, nes jau panika ima verysad.gif
Atsakyti
labas vakaras,

aš su skubiu klausimu blush2.gif
susiruošiau sutepinėt Cipciuko medutį su grietinėle ir apsižiūrėjau, kad neturiu citrinos rūgšties doh.gif iki parduotuvės jau nėra galimybės nubėgt, kažin jei citrinos sulčių į grietinėlę dėt, nesutrauks rūgštis g.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2012 08 10, 17:59)
labas vakaras,

aš su skubiu klausimu blush2.gif
susiruošiau sutepinėt Cipciuko medutį su grietinėle ir apsižiūrėjau, kad neturiu citrinos rūgšties doh.gif iki parduotuvės jau nėra galimybės nubėgt, kažin jei citrinos sulčių į grietinėlę dėt, nesutrauks rūgštis g.gif


Tikrai ne, kitos kaip tik deda cirtinų sultis, nieko ten nesutrauks
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2012 08 10, 19:06)
Tikrai ne, kitos kaip tik deda cirtinų sultis, nieko ten nesutrauks

4u.gif
Atsakyti