Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 21

QUOTE(etoile @ 2012 08 07, 13:38)
aciu uz atsakyma.  4u.gif  4u.gif
na ir kaip jums skonis su grietine? kokio riebumo ja rekomenduotumet? kazkaip labai nesinori tokio visiskai grietinnio kremo...... blush2.gif  ax.gif
ir isvis, ar jums patiko sis tortas ?


grietines perteklius torte tikrai nesijaucia. didzioji dalis kremo susigeria i lakstus, lieka tik plonas plonas sluoksniukas. tiesiog valgai slapiu lakstu torta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš medutį visada pertepu tik su 30% grietine, citrinos sultimis ir cukrumi.Man tai yra tobulas derinys, vienas iš populiariausių tortų mano draugų ir pažįstamų rate. Ambasadoriaus medučio nesu kepusi.
Atsakyti
Merginos, na parekomenduokit skanu skoniu turtinga balta torta ax.gif (Be rafaelo)
Atsakyti
labai labai aciu merginoms atsakiusioms apie ambasadoriu meduti.
reikes nuspresti ir kazka daryti....
beda ta, kad cia esu radusi tik 18 %riebumo grietine.....o giretinele buna 38% riebumo....
tai man ta 18 proc. grietine anasesne i kefyra...todel ir klausiu wink.gif g.gif doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etoile @ 2012 08 07, 18:40)
labai labai aciu merginoms atsakiusioms apie ambasadoriu meduti.
reikes nuspresti ir kazka daryti....
beda ta, kad cia esu radusi tik 18 %riebumo grietine.....o giretinele buna 38% riebumo....
tai man ta 18 proc. grietine anasesne i kefyra...todel ir klausiu wink.gif  g.gif  doh.gif  4u.gif

O tu is kur, jei nepaslaptis, gal tiesiog neradai dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 08 07, 21:38)
O tu is kur, jei nepaslaptis, gal tiesiog neradai dar 4u.gif

as gyvenu Danijoje. kazkas minejo jog yra ir riebesnes...taciau aplinkinese parduotuvese dar neradau....
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 08 07, 15:18)
Aš medutį visada pertepu tik su 30% grietine, citrinos sultimis ir cukrumi.Man tai yra tobulas derinys, vienas iš populiariausių tortų mano draugų ir pažįstamų rate. Ambasadoriaus medučio nesu kepusi.

jei daznai kepat meducius-gal parekomenduosit kuris skaniausias? as kaip tik mastau kepti, bet tai bus pirmas kartas blush2.gif
Atsakyti
Man skaniausias cipciuko medutis, tik aš kepu 9-11 lakštelių ir pertepu grietinės kremu, receptas šis
http://www.supermama...?...&p=50018488
Atsakyti
Kuo riebesnė grietinė tuo geriau, kažkada pertepimą bandžiau daryti su liesa - tikrai skonis prastas ir pertepimas gavosi gan skystas. Aš dažnai perku grietine iš ukininkų.

QUOTE(etoile @ 2012 08 07, 08:34)
laba diena merginos,

noreciau paklausti tu, kurios kepe ambasadoriu meduti. ar ten reikia naudoti butent paparasta grietine???!  g.gif  schmoll.gif  o grietineles negalima?! gal kinta skonis.....gal kas galetumet patarti...nes noreciau isbandyti sy tortuka...  blush2.gif

aciu jums labai  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
Laba diena,

Planuoju kepti rafaelo torta. Jo reikia kitam savaitgaliui. Sakykite, ar galiu biskvita issikepti jau dabar? Nepykite uz tokius klausimus, bet neturiu patirties kepime.
Atsakyti
O tai kam tu taip anksti nori kepti?
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 08 08, 12:10)
O tai kam tu taip anksti nori kepti?


Todel, kad kita savaite bus didelis uzimtumas. Bijau, kad nerasiu laiko terliotis su biskvitu. O dabar iki sekmadienio laisva. Tai koki sekmadieni sakau imciau ir issikepciau. Gal nesusentu labai
Atsakyti