Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Patarkit teksturos suteikianti purskikli, neradau atskiros temos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokubauskaite @ 2016 05 08, 16:18)
Patarkit teksturos suteikianti purskikli, neradau atskiros temos verysad.gif

purskikliu esu nemazai isbandziusi bet iš tų nebrangių visokių dove, john frieda ir pan tai nelabai kažką man jie padeda, mėtosi paskui namie, bet užtat patiko tigi bed head small talk,čia nepurškiklis o toks kaip kremas, bet jis bent dienai tikrai papurina, padidina apimiti (mano plaukai ilgi ir gan slidus, greit sukrenta, net sukuosenos nelaiko)

o apie šampūnus tai labai ilgai naudojau l'oreal profesionnel, o šiuo metu naudoju šitą rinkinį tai galiu pasakyt kad dar nė trečdalio nesunaudojau o plaukai matosi atsigavę, labiau blizga, švelnus..jau buvo galai pašiūrę nes kirpti ir dažyti (ombre) pries 9mėnesius, tai būklė akivaizdžiai pagerėjo (karts nuo karto galiukam panaudoju chi šilką, bet jį naudodavau ir su prieš tai naudotu šampūnu)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jokubauskaite @ 2016 05 08, 17:18)
Patarkit teksturos suteikianti purskikli, neradau atskiros temos verysad.gif


šiuo metu mylimiausias - keune salt mist smile.gif
kažko verčiančio iš kojų nedaro, tačiau asmeniškai efektas tikrai patinka ir plaukų nenusiveria/nesulipina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ammba: 18 lapkričio 2016 - 00:40
Kokį sausą šapmūna naudojate? Daugelis jų palieką tokius kaip pilkšvai baltus miltelius ant plaukų.
Dabar naudoju Batiste Original sausą šampūną tai irgi matosi toks pilkšvumas ant plaukų. smile.gif
Atsakyti
o tai kuo pasireiskia geras sampunas, nes man atrodo, kad jie visi man geri... ne nuo vieno neniezti, visi gerai isplauna, nieko ant plauku nelieka blush2.gif nors kartais va uzsimanau ka nors TOKIO isbandyt, gal koks stebuklingas efektas bus.
nors... jei ieskot,tai ieskau raudona spalva padedanciu kuo ilgiau islaikyti. gal ka rekomenduotumet? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 08 gruodžio 2016 - 22:55
QUOTE(BaltosSnaigės @ 2016 12 07, 12:15)
Kokį sausą šapmūna naudojate? Daugelis jų palieką tokius kaip pilkšvai baltus miltelius ant plaukų.
Dabar naudoju Batiste Original sausą šampūną tai irgi matosi toks pilkšvumas ant plaukų.  smile.gif

as naudoju batiste nes uz tokia kaina dar geresnio neradau..o kokia jusu plauku spalva nes yra batiste ir blondinem ir brunetem..turejau ta brunetem tai ten rudi milteliai budavo ne taip matydavosi smile.gif
dabar naudoju irgi butent original tai as ji gerai su ranksluosciu "isluostau" iskedenu ir nelabai matyt buna (mano plaukai beveik juodi su keliom sviesiom sruogom)
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 12 13, 15:56)
as naudoju batiste nes uz tokia kaina dar geresnio neradau..o kokia jusu plauku spalva nes yra batiste ir blondinem ir brunetem..turejau ta brunetem tai ten rudi milteliai budavo ne taip matydavosi smile.gif
dabar naudoju irgi butent original tai as ji gerai su ranksluosciu "isluostau" iskedenu ir nelabai matyt buna (mano plaukai beveik juodi su keliom sviesiom sruogom)


Man asmeniškai labai patinka Balea šampūnai wub.gif ir pati esu išbandžiusi spalvą išlaikantį šampūną (http://www.drogerie.lt/produktas/profesionalus-sampunas-dazytiems-plaukams/) . draugė patarė išbandyti, bet niek ispūdingdo nesitikėjau biggrin.gif . Tačiau nustebino, kad kokybė labai gera ir kaina prieinama!

P.S šioje parduotuvėje yra daugybė šampūnų skirtingiems plaukams, bet dar visų neišbandžiau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(mimi88 @ 2016 12 13, 15:56)
as naudoju batiste nes uz tokia kaina dar geresnio neradau..o kokia jusu plauku spalva nes yra batiste ir blondinem ir brunetem..turejau ta brunetem tai ten rudi milteliai budavo ne taip matydavosi smile.gif
dabar naudoju irgi butent original tai as ji gerai su ranksluosciu "isluostau" iskedenu ir nelabai matyt buna (mano plaukai beveik juodi su keliom sviesiom sruogom)


Man asmeniškai labai patinka Balea šampūnai wub.gif ir pati esu išbandžiusi spalvą išlaikantį šampūną (http://www.drogerie.lt/produktas/profesionalus-sampunas-dazytiems-plaukams/) . draugė patarė išbandyti, bet niek ispūdingdo nesitikėjau biggrin.gif . Tačiau nustebino, kad kokybė labai gera ir kaina prieinama!

P.S šioje parduotuvėje yra daugybė šampūnų skirtingiems plaukams, bet dar visų neišbandžiau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(mimi88 @ 2016 12 13, 15:56)
as naudoju batiste nes uz tokia kaina dar geresnio neradau..o kokia jusu plauku spalva nes yra batiste ir blondinem ir brunetem..turejau ta brunetem tai ten rudi milteliai budavo ne taip matydavosi smile.gif
dabar naudoju irgi butent original tai as ji gerai su ranksluosciu "isluostau" iskedenu ir nelabai matyt buna (mano plaukai beveik juodi su keliom sviesiom sruogom)


Man asmeniškai labai patinka Balea šampūnai wub.gif ir pati esu išbandžiusi spalvą išlaikantį šampūną (http://www.drogerie.lt/produktas/profesionalus-sampunas-dazytiems-plaukams/) . draugė patarė išbandyti, bet niek ispūdingdo nesitikėjau biggrin.gif . Tačiau nustebino, kad kokybė labai gera ir kaina prieinama!

P.S šioje parduotuvėje yra daugybė šampūnų skirtingiems plaukams, bet dar visų neišbandžiau tongue.gif
Atsakyti
O kuo tas Balea geras taip ir napasakėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 12 13, 17:38)
O kuo tas Balea geras taip ir napasakėt 4u.gif


Išsaugo spalva, plaukų pati spalva taip greitai neišblunka 4u.gif Bandžiau šampūna galvos odai (nuo niežėjimo) - tikrai padejo, net ir sumažino pleiskanas, išsausėjimą. Draugė naudoja šampūna , kuris išlygina plaukus, tikrai atlieka savo ir suteikia spindesį smile.gif Patinka jog yra tam tikrų rušių kondicionierių. O labiausiai patinka kokybės ir kainos atžvilgiu. Naudodavau syoss, kartais dikson firmų šampūnus, tačiau jie gan brangūs ir ne mano kišenej verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(99 saldus norai @ 2016 12 14, 13:47)
Išsaugo spalva, plaukų pati spalva taip greitai neišblunka  4u.gif Bandžiau šampūna galvos odai (nuo niežėjimo) - tikrai padejo, net ir sumažino pleiskanas, išsausėjimą. Draugė naudoja šampūna , kuris išlygina plaukus, tikrai atlieka savo ir suteikia spindesį  smile.gif Patinka jog yra tam tikrų rušių kondicionierių. O labiausiai patinka kokybės ir kainos atžvilgiu. Naudodavau syoss, kartais dikson firmų šampūnus, tačiau jie gan brangūs ir ne mano kišenej verysad.gif

nežinau ar mano posta pacitavot netyčia, bet aš kalbėjau būtent apie sausą batiste šampųną, o Jūsų nuorodoje paprastas.
o šiaip tai man ranka nekiltų mokėt už balea 3 eurus, nes reali jo kaina 1,35e
ps kai įdėjot nuorodą, kad LT prekiauja balea jau buvau apsidžiaugus, nes ten yra labai skanių kvapų muilų ir pan bet pamačius LT kainas atšoko fantazija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(99 saldus norai @ 2016 12 14, 13:47)
O labiausiai patinka kokybės ir kainos atžvilgiu.

apie kaina ir kokybę balea gali kalbėt tik vokiečiai, kur ta balea pardavinėjama realiomis kainomis (savikaina tai jų turbūt išvis juokinga), o ne pas mus kur perparduoda trigubai brangiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ps nepasakyciau kad balea yra labai kokybiskos priemones, bet pvz tokiomis kainomis kokios yra dm'e tai yra prekių kurias tikrai apsimoka pirkt, bet daugiau nei jos kainuoja ten už jas tikrai nemokėčiau kas liečia kokybę smile.gif
Atsakyti
esu isbandzius daug sampunu ir brangiu ir pigesniu bet labiausiai tiko head and shoulders wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 12 17, 21:18)
esu isbandzius daug sampunu ir brangiu ir pigesniu bet labiausiai tiko head and shoulders wub.gif


Kuris? Kokia jūsų galvos oda?
Atsakyti