Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Malena @ 2016 12 17, 22:27)
Kuris? Kokia jūsų galvos oda?


sios firmos visi sampunai vienodi 4u.gif plauku saknis daznai susiriebaluoja. Kokia galvos oda nelabai zinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 12 17, 19:18)
esu isbandzius daug sampunu ir brangiu ir pigesniu bet labiausiai tiko head and shoulders wub.gif

Man irgi rolleyes.gif Mano galvos oda linkusi į seborėją, nuo bet kokio šampūno atsiranda niežulys ir didelės pleiskanos. Net medicininiai šampūnai nepadeda, per daug metų išbandžiau jau labai daug ką... ir vis grįžtu prie seno gero Head&Shoulders, kuris mažiausiai dirgina mano jautrią galvos odą thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 12 17, 19:18)
esu isbandzius daug sampunu ir brangiu ir pigesniu bet labiausiai tiko head and shoulders wub.gif

Man irgi rolleyes.gif Mano galvos oda linkusi į seborėją, nuo bet kokio šampūno atsiranda niežulys ir didelės pleiskanos. Net medicininiai šampūnai nepadeda, per daug metų išbandžiau jau labai daug ką... ir vis grįžtu prie seno gero Head&Shoulders, kuris mažiausiai dirgina mano jautrią galvos odą thumbup.gif
Atsakyti
man atrodo kad sampunas gali buti paprastos firmos bet balzamas ir kauke turetu buti kokybiskeni ir geresnes firmos ax.gif
Atsakyti

man atrodo kad sampunas gali buti paprastos firmos bet balzamas ir kauke turetu buti kokybiskeni ir geresnes firmos ax.gif
Pritariu. Kadangi dėl galvos odos negaliu laisvai rinktis šampūno, naudoju tokį, koks man tinka... vienu metu Head&Shoulders labai peikiamas buvo dėl visokių SLS, silikonų ir kitų 'baisių' dalykų. Ilgą laiką ieškojau alternatyvos, išmečiau daug pinigų brangiems šampūnams, ir visi tik dirgino odą, MB šampūnais metams į priekį aprūpintas buvo :D ir vistiek grįžau prie H&S, man jis labiausiai tinka. Renkantis kitas plaukų priežiūros priemones žiūriu į sudėtį, stengiuosi lepinti plaukučius ir jų būklė pastebimai pagerėjo, nors tebenaudoju patį paprasčiausią šampūną :mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 12 18, 14:56)
man atrodo kad sampunas gali buti paprastos firmos bet balzamas ir kauke turetu buti kokybiskeni ir geresnes firmos ax.gif

nesutinku,jeigu galvos oda jautri,sampunas gali sukelti niezejima,pleiskanojima..ir siaip yra tokiu kurie neisplauna normaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 20 gruodžio 2016 - 23:30

nesutinku,jeigu galvos oda jautri,sampunas gali sukelti niezejima,pleiskanojima..ir siaip yra tokiu kurie neisplauna normaliai

Lygiai tokias pat bėdas gali sukelti ir brangus šampūnas, jeigu galvos odai netinka sudėtis :rolleyes:

Atsakyti
Sampunus kaskart vis keiciu, tad esu isbandzius tikrai nemazai, bet vis griztu prie Keunes su keratinu https://www.google.l.....J9YJzQrIjsaM:
visai padejo nuo slinkimo Collistar sampunas (tiesa naudoju ir vitaminus, gal labiau ju itaka) https://www.google.l.....TzvN37KnEgUM:
ir siuo metu megstamiausi Redken wub.gif favoritai, naudoju ir kaukes. Ruda serija labai patiko, dabar dziaugiuosi rozine linija (dazytiems)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 21 gruodžio 2016 - 18:24
Mano plaukų būklė kaip tik labiausiai pagerėjo, kai pakeičiau šampūną į švelnesnį smile.gif

Nors geras balzamas, žinoma, taip pat labai praverčia smile.gif


QUOTE(Hypnotic Poison @ 2016 12 18, 14:56)
man atrodo kad sampunas gali buti paprastos firmos bet balzamas ir kauke turetu buti kokybiskeni ir geresnes firmos ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2016 12 22, 00:01)
Mano plaukų būklė kaip tik labiausiai pagerėjo, kai pakeičiau šampūną į švelnesnį smile.gif

Nors geras balzamas, žinoma, taip pat labai praverčia smile.gif



parekomenduokit ka nors, nes jusu plaukai TOBULI smile.gif
Atsakyti
Mano Nr. 1 šiuo metu - "Schwarzkopf Essence ULTIME Omega Repair & Moisture". Plaukai šilkiniai ir paslankūs. rolleyes.gif
Atsakyti
man Acure organics Nr. 1 atkuriamasis ir su marula ir keratinu, abu nerealus smile.gif naturalus, bet visiskai nenusileidzia cheminiams smile.gif
Atsakyti
Labas, mano favoritas šiuo metu Pharmaceris šampūnas riebiai galvos odai, jau antrą buteliuką perku. Švariai plauna, plaukai minkšti, blizga, nuima niežėjimą. clap.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti