Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

Šiaip aš tikrai siūlyčiau jums pagalvoti, ar reikia vaikui dėti retą vardą ir koks to tikslas yra?
Mano pačios vardas yra labai retas. Ir galiu pasakyt, kad kai turėsiu savo vaikus, juos vadinsiu tik paprastais vardais. Nes ilgainiui atsiranda vos ne kompleksas prisistatyti, kai žinai, kad sekantis klausimas bus "kooooooooks vardas???!!!!". Mokykloj teko išgyvent patyčias. Ir ne tik iš savo klasiokų, bet ir iš gretutinių, nepažįstamų vaikų, kuriems kaip bajerį mano vardą pasako mano pažįstami. Universitete dėstytojai perskaito mano vardą ir pavardę ir užmeta juokelį: "Tai kur čia vardas, o kur pavardė?". O kur dar eilė bibliotekininkių, gydytojų ir kitokių atstovų, kuriems reikia aiškinti, iš kur toks vardas ir kas jį sugalvojo.

Suprantu, kad jūsų vaikas jums yra ypatingas ir norit jam surast ypatingą, išskirtinį vardą. Bet pagalvokit, kad tai jam visą gyvenimą reikės tą vardą nešiotis, ne jums. Ir tada pagalvokit, ar tam vaikui tikrai tas vardas patiks ir padarys naudos.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 22, 23:32)
Šiaip aš tikrai siūlyčiau jums pagalvoti, ar reikia vaikui dėti retą vardą ir koks to tikslas yra?



vardo dėti visai nereikia, nei reto, nei dažno. Nukristi gali. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 22 sausio 2013 - 22:36
QUOTE(vilkra @ 2013 01 22, 23:37)
vardo dėti visai nereikia, nei reto, nei dažno. Nukristi gali. mirksiukas.gif

Tuščia replika. Visai be reikalo. Nes atsiliepimas gatavai pirmuoju asmeniu pateiktas.
O apie tai ar dėti, ar duoti, ar tiesiog suteikti vardą - smetonienės VLKK prie ryto kavutės padiskutuos.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 22, 21:32)
Šiaip aš tikrai siūlyčiau jums pagalvoti, ar reikia vaikui dėti retą vardą ir koks to tikslas yra?
Mano pačios vardas yra labai retas. Ir galiu pasakyt, kad kai turėsiu savo vaikus, juos vadinsiu tik paprastais vardais. Nes ilgainiui atsiranda vos ne kompleksas prisistatyti, kai žinai, kad sekantis klausimas bus "kooooooooks vardas???!!!!". Mokykloj teko išgyvent patyčias. Ir ne tik iš savo klasiokų, bet ir iš gretutinių, nepažįstamų vaikų, kuriems kaip bajerį mano vardą pasako mano pažįstami. Universitete dėstytojai perskaito mano vardą ir pavardę ir užmeta juokelį: "Tai kur čia vardas, o kur pavardė?". O kur dar eilė bibliotekininkių, gydytojų ir kitokių atstovų, kuriems reikia aiškinti, iš kur toks vardas ir kas jį sugalvojo.

Suprantu, kad jūsų vaikas jums yra ypatingas ir norit jam surast ypatingą, išskirtinį vardą. Bet pagalvokit, kad tai jam visą gyvenimą reikės tą vardą nešiotis, ne jums. Ir tada pagalvokit, ar tam vaikui tikrai tas vardas patiks ir padarys naudos.

Na mano vardas nera labai daznas . O dabar gyvenant UK isvis zmones tokio negirdejo. Ir tuo tikrai dziaugiuosi. Klaseje pas mus buvo 3 Viktorijos ir 5 Aleksandrai. Iki siol dziaugiuosi , kad skambinant telefonu niekas neperklausia kuri cia Viktorija/ Marija/ ar pan skambina...
Tad kiekvieno zmogaus istorija kitokia. Priklauso nuo to, kaip pats zmogus savo varda priima. Jei jam jis yra nepatogus/negrazus/nepriimtinas, tai ir visi kiti taip i tai ziures. 4u.gif
Merginos vardas tikrai nera iprastas Anglijoje, bet lengvai tariamas (kad nereiktu anglams lauzyti liezuvio ir darkyti jo ). Apie kazka panasaus galvojame ir antram vaikiukui.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 22, 22:31)
Šiaip aš tikrai siūlyčiau jums pagalvoti, ar reikia vaikui dėti retą vardą ir koks to tikslas yra?
Mano pačios vardas yra labai retas. Ir galiu pasakyt, kad kai turėsiu savo vaikus, juos vadinsiu tik paprastais vardais. Nes ilgainiui atsiranda vos ne kompleksas prisistatyti, kai žinai, kad sekantis klausimas bus "kooooooooks vardas???!!!!". Mokykloj teko išgyvent patyčias. Ir ne tik iš savo klasiokų, bet ir iš gretutinių, nepažįstamų vaikų, kuriems kaip bajerį mano vardą pasako mano pažįstami. Universitete dėstytojai perskaito mano vardą ir pavardę ir užmeta juokelį: "Tai kur čia vardas, o kur pavardė?". O kur dar eilė bibliotekininkių, gydytojų ir kitokių atstovų, kuriems reikia aiškinti, iš kur toks vardas ir kas jį sugalvojo.

Suprantu, kad jūsų vaikas jums yra ypatingas ir norit jam surast ypatingą, išskirtinį vardą. Bet pagalvokit, kad tai jam visą gyvenimą reikės tą vardą nešiotis, ne jums. Ir tada pagalvokit, ar tam vaikui tikrai tas vardas patiks ir padarys naudos.

Mano vardas vienas iš pačių rečiausių. žinau, kad dar vieni tėvai, žinodami mano vardą, taip pavadino dukrytę. Vardas labai man tinka. Juo džiaugiuosi. Perklausimų nebijau. Svarbu, kad vardas nebūtų kvailos reikšmės ir darybos arba bereikšmis. Tuomet galime orginaliu vardu džiaugtis smile.gif. Pravardės niekada nelipo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2013 01 23, 01:13)
Na mano vardas nera labai daznas . O dabar gyvenant UK isvis zmones tokio negirdejo.  Ir tuo tikrai dziaugiuosi. Klaseje pas mus buvo 3 Viktorijos ir 5 Aleksandrai. Iki siol dziaugiuosi , kad skambinant telefonu niekas neperklausia kuri cia Viktorija/ Marija/ ar pan skambina...
Tad kiekvieno zmogaus istorija kitokia. Priklauso nuo to, kaip pats zmogus savo varda priima. Jei jam jis yra nepatogus/negrazus/nepriimtinas, tai ir visi kiti taip i tai ziures.  4u.gif  
Merginos vardas tikrai nera iprastas Anglijoje, bet lengvai tariamas (kad nereiktu anglams lauzyti liezuvio ir darkyti jo ). Apie kazka panasaus galvojame ir antram vaikiukui.


Vienas reikalas yra gyventi su retu vardu Lietuvoj, ir visai kas kita - užsieny. Užsieny dažniausiai niekas neperklausinėja, koks vardas, nes visi supranta, kad esu iš užsienio. O tokioj UK, kai ten tautų maišalynė, tai tikrai niekam jokio įspūdžio nedaro netradiciniai vardai. Taip kad lyginti UK ir Lietuvos provincijos (kokiam, pvz, Vilniuj situacija geresnė, bet tik tiek, kad ten žmonės dažniausiai nutyli nuostabą ir susilaiko nuo komentarų) toleranciją netradiciniams vardams net nėra prasmės. Tiesą pasakius, mano vardą užsieniečiai greičiau įsimena nei lietuviai ir jiems jis yra visiškai normalus.

QUOTE(vilkra @ 2013 01 22, 22:36)
vardo dėti visai nereikia, nei reto, nei dažno. Nukristi gali. mirksiukas.gif


Čia tai iš viso komentaras nė į tvorą, nė į mietą. Jei jaučiate poreikį taisyti kalbos taisyklingumą, gal tuomet ieškokit tam tinkamos vietos, pvz, eikit mokyt vaikus į mokyklą ar redaktore dirbti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 23 sausio 2013 - 17:31
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 23, 16:23)
Vienas reikalas yra gyventi su retu vardu Lietuvoj, ir visai kas kita - užsieny.


Na siaip su tuo paciu gan retu net Lietuvos mastu vardu gyvenau 25 metus Lietuvoje ir tikrai dziaugiausi juo mirksiukas.gif Kaip tik daznai mokytojai bande iskraipyti/sutrumpinti savaip ji, bet nuo pradiniu klasiu nesidrovedama atsistodavau ir sakydavau, kad mano vardas ne tox, o kitox. Ir niekam jokiu problemu nekilo, na isskyrus viena fizikos mokytoja, kuri iki mokyklos baigimo neismoko jo hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2013 01 23, 08:55)
Mano vardas vienas iš pačių rečiausių. žinau, kad dar vieni tėvai, žinodami mano vardą, taip pavadino dukrytę. Vardas labai man tinka. Juo džiaugiuosi. Perklausimų nebijau. Svarbu, kad vardas nebūtų kvailos reikšmės ir darybos arba bereikšmis. Tuomet galime orginaliu vardu džiaugtis smile.gif. Pravardės niekada nelipo smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 23, 17:23)
Čia tai iš viso komentaras nė į tvorą, nė į mietą. Jei jaučiate poreikį taisyti kalbos taisyklingumą, gal tuomet ieškokit tam tinkamos vietos, pvz, eikit mokyt vaikus į mokyklą ar redaktore dirbti.  doh.gif

o ko čia pyksti? labai normaliai atkreipė dėmesį į tavo klaidą,nei įžeidė,nei ką.
Atsakyti
Gal pasidalintumėte, kokiais retais vardais esat apdovanotos? Smalsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2013 01 24, 11:39)
o ko čia pyksti? labai normaliai atkreipė dėmesį į tavo klaidą,nei įžeidė,nei ką.


tuomet aš atkreipsiu dėmesį į jūsų klaidą ir pasakysiu, kad tujinti nepažįstamą žmogų yra labai nemandagu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2013 01 24, 18:03)
Gal pasidalintumėte, kokiais retais vardais esat apdovanotos? Smalsu smile.gif

Prisistatyk savo vardu, pavarde, darbovietė, hobi, laisvalaikis...tuomet parašysiu savo vardą smile.gif - būtent tiek "išmeta" visažinis google, vos surinkus mano vardą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2013 01 26, 11:24)
Prisistatyk savo vardu, pavarde, darbovietė, hobi, laisvalaikis...tuomet parašysiu savo vardą smile.gif - būtent tiek "išmeta" visažinis google, vos surinkus mano vardą smile.gif


Nu tai čia geras vardas turėtų būt thumbup.gif Mano kai įvedu vien tik vardą išmeta visokių nesąmoningų puslapių. Kad mane surastų, reikia nemažai pasiknisti. biggrin.gif Bet paiešką sukonkretinus iki to, kad ieškoma Lietuvoj, lengvai randa. biggrin.gif
Atsakyti