Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs, negirdėti vardai

Suintrigavot bigsmile.gif bet įtariu Paranoia vardas baigiasi galūne -aitė, o tikslas šio vardo turbūt buvo padailinti, sušvelninti vardo prototipą, bet rezultate sujungus su pavarde turbūt gavosi "Eglaitė Pušaitė" smile.gif .
Mano teta mergautine pavarde irgi buvo Daliutė XXXiutė, nors man visai gražus toks sumalonybintas variantas nei paprasta Dalia smile.gif
Atsakyti
Pazystu moteri vardu Rima Rimaite smile.gif
Pats vardas nei retas nei keistas,bet vardo ir pavardes derinys keistas,idomu kas itakojo toki tevu sprendima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 03 vasario 2013 - 16:43
Vytuolis, Niklė
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 02 03, 17:40)
Pazystu moteri vardu Rima Rimaite smile.gif
Pats vardas nei retas nei keistas,bet vardo ir pavardes derinys keistas,idomu  kas itakojo toki tevu sprendima.


tikrai įdomu, mano mama pasakojo, kad turėjo grupioką- vardas Rimas, pavardė irgi Rimas. Sakė, dėstytojai iš pradžių manydavo, kad jis prisistatydamas tyčiojasi doh.gif
Atsakyti
Dorinta
Atsakyti
Dorota, Gindrida, Juleta, Ridana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 02 02, 23:17)
Suintrigavot  bigsmile.gif  bet įtariu Paranoia vardas baigiasi galūne -aitė, o tikslas šio vardo turbūt buvo padailinti, sušvelninti vardo prototipą, bet rezultate sujungus su pavarde turbūt gavosi "Eglaitė Pušaitė"  smile.gif .
Mano teta mergautine pavarde irgi buvo Daliutė XXXiutė, nors man visai gražus toks sumalonybintas variantas nei paprasta Dalia  smile.gif


Nu kad ne. Mano vardas ir pavardė visai nepanašūs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 02 03, 16:40)
Pazystu moteri vardu Rima Rimaite smile.gif
Pats vardas nei retas nei keistas,bet vardo ir pavardes derinys keistas,idomu  kas itakojo toki tevu sprendima.

Mano pažįstamos irgi panašus variantas, tik tiek kad ji -ienė, tai juokiasi, kad vyrą pagal pavardę rinkosi
Atsakyti
Deivilė
Atsakyti
QUOTE(vasareuk @ 2013 02 03, 16:40)
Pazystu moteri vardu Rima Rimaite smile.gif
Pats vardas nei retas nei keistas,bet vardo ir pavardes derinys keistas,idomu  kas itakojo toki tevu sprendima.

Pas mus kaime gyveno Romas Rimas. Vardas Romas smile.gif
Atsakyti
O man grazu reti vardai ir as tik uz juos. Aisku nebelenkokius.. mano pacios vienas retesniu (dabar jau daug kas deti pradejo) tuo metu buvo, vaikysteje. Niekad nera kile jokiu problemu ar gedos del savo vardo. Savo vardu reikia didziuotis ir dziaugtis kad neuzdejo kokia kristina ar monika, kuriu klasej bent po tris buvo..
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2013 01 21, 16:06)
Man nepriimtini nieko nesakantys, bereikšmiai vardai. Menkai priimtini ir kai kurie krikščioniški, reiškiantys žmogaus kilmę iš konkretaus miesto (pvz.: populiarusis Lukas - lukanietis -lot.). Kokie tie Lukai lukaniečiai? Ką suteikdami tokį vardą turėjo galvoje tėvai...gražiai skamba? Filmo/knygos herojus? Kaimyno gražus ir mano gražus?
Suprantu tėvus norinčius sūnaus valdovo ir vadinančius Dominyku, ar amžino mažylio trokštančius ir vadinančius Pauliumi, na dar pamaldaus norinčių - Pijumi. Ką galvoja tėvai vadindami įvairiausiomis Jokūbo versijomis - "laikantis kulną" hebrajiškai. Kuo toks "niekuo neišsiskiriantis" (supr. protingų neasocialų tėvų suteiktas) vardas skiriasi nuo Klaudijaus (šlubis lot.)? Taip galima vardinti be galo. Tame kontekste Guostė - visai suprantamas, net neperįdomus vardas, suteikiantis paguodos viltį, netgi vienas iš dažnesnių paskutiniais dešimtmečiais. Kažkam, išsiskirt benorinčiam, tikrai nepavyko smile.gif.

Manau, kad retas, ar dažnas vardas - jokio esminio skirtumo. Svarbu prasmingai lydintis žmogų per gyvenimą.

O man visiskai atvirksciai nei jums. Man nepriimtini vardai su reiksme. Vienas dalykas, tai misija neimanoma man butu isrinkt vaikui varda jeigu dar reiktu galvot apie jo reiksme.. ir apskritai nezinai koks tas vaikas bus, koks charakteris, tai man atrodo ir nereikia uzdet kazkokios etiketes vaikui. Man priimtini vardai be reiksmes smile.gif Kitas dalykas, kai ateini i klase ir ten dar kokios dvi Kristinos, Monikos, Edvinai (mano laikais), ar siais laikais Gabija, Greta, Lukas, Matas ir t.t... tai kokia cia ta isskirtine vardo reiksme jei vos ne kas antras su tokiu vardu vaiksto. Gal visi valdovais ar "laikanciais kulna" bus..?
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 02 05, 23:25)
Man nepriimtini vardai su reiksme.


O tokių būna? Žinoma, išskyrus tuos, kuriuos SUGALVOJA, pasak Andriaus Užkalnio, "Supermamos šmaikštašiknės"

Gal galima bent vieną pavyzdį?
Atsakyti