Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

SENA TEMA
Papildyta:
Kreminei pudrai :

user posted image user posted image user posted image

Kompaktinei, biriai, mineralinei pudrai :
user posted imageuser posted image user posted image

Skaistalams, konturavimui :
user posted image user posted image

Atsakyti
Issirinkau vis del to EVM Eye Kabuki sepeteli, naudosiu maskavimui, tam jis atseit labiau tinkamas, negu akiu seseliams.
Is ELF uzsisakiau Powder brush ir Stipping brush, laukiu kada atkeliaus ax.gif ax.gif
Atsakyti
vakar gavau savo Real Techniques blush brush bigsmile.gif nu nerealus šepetėlis, norėjau jo pudrai, tam ir naudosiu thumbup.gif superinis dydis, minkštumas, patogumas wub.gif įsimylėjau...........
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 14, 11:52)
vakar gavau savo Real Techniques blush brush bigsmile.gif nu nerealus šepetėlis, norėjau jo pudrai, tam ir naudosiu thumbup.gif superinis dydis, minkštumas, patogumas wub.gif įsimylėjau...........

Is pradziu ir man jis fainas pasirode, bet pardaviau as ji, skaistalams tai is viso jis netinkamas, o pudrai kazkaip neprilipo man jis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 06 14, 12:13)
Is pradziu ir man jis fainas pasirode, bet pardaviau as ji, skaistalams tai is viso jis netinkamas, o pudrai kazkaip neprilipo man jis  schmoll.gif

Kodėl netinkamas skaistalams?
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 06 14, 12:32)
Kodėl netinkamas skaistalams?

Cia aisku tik mano asmenine nuomone, bet man jis per didelis ir nepatogus kaip skaistalams, per placiai uztepa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 06 14, 11:13)
Is pradziu ir man jis fainas pasirode, bet pardaviau as ji, skaistalams tai is viso jis netinkamas, o pudrai kazkaip neprilipo man jis  schmoll.gif


rimtai? nu matysim ax.gif aš vakar po meteoritus pamakalavau, nu labai patogus pasirodė blush2.gif jis toks truputuką smailėjantis tai prie nosies visur patogu perbėgti ax.gif

QUOTE(*moon* @ 2012 06 14, 11:36)
Cia aisku tik mano asmenine nuomone, bet man jis per didelis ir nepatogus kaip skaistalams, per placiai uztepa  smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu, skaistalams jis tikrai per didelis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 06 14, 11:36)
Cia aisku tik mano asmenine nuomone, bet man jis per didelis ir nepatogus kaip skaistalams, per placiai uztepa  smile.gif



as irgi skaiciau, kad gana didokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 14, 11:52)
vakar gavau savo Real Techniques blush brush bigsmile.gif nu nerealus šepetėlis, norėjau jo pudrai, tam ir naudosiu thumbup.gif superinis dydis, minkštumas, patogumas wub.gif įsimylėjau...........


As ji skaistalams naudoju - galvojau didokas, bet kaip tik thumbup.gif O pudrai jo kaip tik neisivaizduoju, man rodos per minkstas tam reikalui...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 14, 17:12)
As ji skaistalams naudoju - galvojau didokas, bet kaip tik  thumbup.gif O pudrai jo kaip tik neisivaizduoju, man rodos per minkstas tam reikalui...

O kas naudojat RT pudros šepetėlį, tai gal galit pakomentuot dydį? ar pakankamai didelis ir ar geras kompaktinei pudrai?
Turiu Sigmos F30 is travel rinkinio, tai šiek tiek mažokas ir skaičiau, kad dydis mažesnis nei normalaus Sigma F30, šiaip dengia neblogai ir galima naudot, bet visada norisi kažko geresnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 14, 17:51)
O kas naudojat RT pudros šepetėlį, tai gal galit pakomentuot dydį? ar pakankamai didelis ir ar geras kompaktinei pudrai?


Jei domina sitas, tai man jis nepatiko - didelis, minkstas, svelnus, bet nepakabina gerai pudros, nepadengia. Toks daugiau uzbaigimui jis man tiktu. Man netinkamas, todel nepasilikau.
user posted image

Everyday Minerals irgi dideli pudros sepeteli turi, bet sitas man puikus - aisku ne taip kaip koks kabuki ar mazesnis sepetelis dengia, bet lengvam padengimui pudros man jis tinka puikiai.
user posted image

O dar is tokiu dideliu ir geru Sephora sepetelis man buvo liuksiskas: svelnus, didelis, gerai padengia pudra. Ir tarp sereliu betepant toks lyg vejelis susidarydavo, tai taip oda atgaivina thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Hmm...lengvam pudros padengimui po kreminės pudros, tai man tinka ir Sigmos travel F30, bet norėčiau tokio, kad gerai dengtų ant pliko veido MAC mineralize skinfinish natural. Čia foto prie tos pudros kaip suprantu MAC kabuki šepetėlis?
user posted image
Atsakyti