Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių perrišimas

O aš galvoju , kad ne smile.gif , nebent norėtų , nes reta moteris turinti vaikų ir sulaukus pvz 40 metų dar sugalvos gimdyt , o va vyrai gali . Nereikia būt tokiai savanaudiškai , galbūt jūs po kiek laiko išsiskirsit , o tavo vyriškis susiras kitą ir norės jie vaikų ....
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2005 03 07, 18:25)
matot, turiu tik viena vaika, bet daugiau tureti tikrai nenoriu. ...Kad ir to pirmo labai nenorejau. Labi noreciau atlikti ta perrisima, kad buciau uztikrinta del ateities.

Juo labai jau garsiai pasisake, o jau jos aprasyme apie vaikus parayta dirbame 2009-2010 metais. Va kaip viskas keicias lotuliukas.gif
Katrin
Pirmas vaikas:mamytės auksas
Antras vaikas:dirbame ta linkme 2009 ?? - 2010 ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 11 vasario 2009 - 22:27
Šiaip tai žinau, kad pas britus populiarus vyrų persirišimas. Ir mediciniškai paprastesnis..... Mūsų vyrai garsiai keiktis pradėtų, jei pasiūlytūme, ko gero.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2005 03 07, 17:25)
matot, turiu tik viena vaika, bet daugiau tureti tikrai nenoriu. ...Kad ir to pirmo labai nenorejau. Labi noreciau atlikti ta perrisima, kad buciau uztikrinta del ateities.



QUOTE(rimulia12 @ 2009 02 11, 23:25)
Juo labai jau garsiai pasisake, o jau jos aprasyme apie vaikus parayta dirbame 2009-2010 metais. Va kaip viskas keicias lotuliukas.gif
Katrin
Pirmas vaikas:mamytės auksas
Antras vaikas:dirbame ta linkme 2009 ?? - 2010 ??

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2005 03 07, 18:59)
As labai palankiai vertinu toki buda, kaip sterealizacija.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Žymiai geriau nei hormoninė kontracepcija ax.gif .


QUOTE(Perliukas @ 2007 06 19, 09:46)
. Nereikia būt tokiai savanaudiškai , galbūt jūs po kiek laiko išsiskirsit , o tavo vyriškis susiras kitą ir norės jie vaikų ....


Trūksta žodžių tokiam komentarui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2007 06 19, 10:46)
O aš galvoju , kad ne  smile.gif  , nebent norėtų , nes reta moteris turinti vaikų ir sulaukus pvz 40 metų dar sugalvos gimdyt , o va vyrai  gali . Nereikia būt tokiai savanaudiškai , galbūt jūs po kiek laiko išsiskirsit , o tavo vyriškis susiras kitą ir norės jie vaikų ....


Chi chi chi, na jei gyveni su savo vyriškiu su ta mintimi, kad kada nors jis susiras kitą ir bus su ja laimingas, tai gal.... jei jau būtų mano šeimoje kalba apie perrišimus, tai kogero sodinčiau savo MB ir tada dėtūme + ir -, kas jei tau, kas jei man...
O šiaip iš tų pačių britų girdėjau, kad vyrų vazektomija, nėra jau tokia negrįžtama, kaip moterų, Galima atstatyti tų pačių urologų pagalba.
Nors aišku, koks gi bulius sutiks, kad jam jo galią pariboti, mano MB katino nesutinka kastruot, tai ką čia jis pats... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2009 02 28, 16:00)
Chi chi chi, na jei gyveni su savo vyriškiu su ta mintimi, kad kada nors jis susiras kitą ir bus su ja laimingas, tai gal.... jei jau būtų mano šeimoje kalba apie perrišimus, tai kogero sodinčiau savo MB ir tada dėtūme + ir -, kas jei tau, kas jei man...
O šiaip iš tų pačių britų girdėjau, kad vyrų vazektomija, nėra jau tokia negrįžtama, kaip moterų, Galima atstatyti tų pačių urologų pagalba.
Nors aišku, koks gi bulius sutiks, kad jam jo galią pariboti, mano MB katino nesutinka kastruot, tai ką čia jis pats...  doh.gif

va būtent , kad reikia dėti +/- ir vyrai nėra mūsų nuosavybė (moteris vyrui - taip pat) , beje žmonės ne tik skiriasi , bet ir miršta .... kartais , kaip bebūtų gaila, jauni
Atsakyti
QUOTE(Perliukas @ 2009 02 28, 18:28)
va būtent , kad reikia dėti +/- ir vyrai nėra mūsų nuosavybė (moteris vyrui - taip pat) , beje žmonės ne tik skiriasi , bet ir miršta .... kartais , kaip bebūtų gaila, jauni


Sutinku drinks_cheers.gif Man tiesą sakant vyro pasiūlymas/ prašymas/ reikalavimas moteriai sterilizuotis- arba atvirkščiai, psichologinių smurtu prieš partnerį kvepia...
Atsakyti
Man irgi labiau prie "dusios"kad vyrai sterilizuotusi,as kaip moteris ir nescia buvau ir gimdziau tris kart,o jei vyras dar su kita vaikiuku aptures-tais kas juos VISUS pades uzaugyt?ar viskas vel nurasoma mamom?o jei po tu menamu skyrybu ir moteris dar su kitu vyru noretu vaiku,o ji sterilizavusis?kvepia cia tom pazeidzizmom lyciu lygybes teisem... g.gif manau viena iseitis pasiulyta geriausia-abiem su antra puse pdelioti tuos + ir - ,ir kogero tik sulaukus nemaziau 35metu
Atsakyti
Na,tai gal jau kas nors ir kainytes zino.
Atsakyti
bet ziuriu cia visos labai vyrus i savo kisene deda.nei moteris nei vyras nera nuosavybe. jeigu moterims kyla mintys apie sterilizacija, tai vyrams tikrai ne. ir teisingai. jie nera mes. kazin kaip turetu atrodyti vyras, kuri zmona veda iskastruoti. g.gif ir moteriai ne kas, bet vyras yra vyras, nu nepadarykim ju zole nutrypta po musu kojom. nezinau kaip lietuvoje, bet svedijoj jau prisizaide moterys su savo feministiskom idejom, skelbimuose mirga vyru norai gyvent su tailandietem, kurios tikriausiai net svajonese savo bijotu vyrui pasiulyt kazka panasaus. nu zodziu, nesupykit, as visada uz moteris, bet nesinori prarasti vyru vyriskumo. dievas dave moteriai didesnes galimybes, su jomis turim ir tvarkytis. kitos saukia kad labai jau lengvai issisuka tie vyrai, nes jiems nereikia gimdyt. tai pala, gal tada prisisiunam kiau..sus o vyram idedam kas priklauso vaikam gimdyt. nenormalybes. kazkaip moterys daromes transvestitais po truputi.
kol kas as esu pries sterilizacija, tiek vyru tiek moteru. juk yra tiek budu kaip galima apsisaugoti. cia yra mano nuommone ir nenoriu pykcio protrukio, nepykit, issakiau kas seniai gulejo ant sirdies blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2009 04 29, 17:56)
Na,tai gal jau kas nors ir kainytes zino.


Lietuvoje sterilizacija yra nelegali.
Papildyta:
QUOTE(traskutis @ 2009 05 10, 13:07)
bet ziuriu cia visos labai vyrus i savo kisene deda.nei moteris nei vyras nera nuosavybe. jeigu moterims kyla mintys apie sterilizacija, tai vyrams tikrai ne.


Ne visai taip. Viskas nuo mentaliteto priklauso. Pazinojau olandu porele. Buvo jiems apie 50m. Vyras sterilizavosi, kai jam buvo 40 ar pan. Jis pats apie tai laisvai kalbejo ir jam tai atrode visai normalu, jokiu pasaliniu reiskiniu nejaute. Manau, kad esme yra stiprus poros santykiai ir normali psichologine pusiausvyra zmogaus.
Atsakyti