Įkraunama...
Įkraunama...

Rykštelės naudojimas: už ir prieš argumentuokit

QUOTE(rutax @ 2012 06 19, 14:15)
Kiek man žinoma, niekada negalima "išeit nepastebimai", net jei vaikutis ir labai  susijaudinęs, kad jūs norit išeit. Tokie "dingimai" skatina vaikui nesaugumo jausmą - jis suvokia tik tiek, kad mama bet kada ir bet kur gali netikėtai dingt. Vaikui reikia įtvirtint atsiveikinimo / išėjimo ir pasisveikinimo / sugrįžimo modelį, tuomet jis žinos, kad mama išeina (ne bet kada, o tada kai atsisveikina) ir grįžta 4u.gif

Teoriškai sutinku. Bet jei man išeinant rėkiantį besiplėšantį vaiką turi laikyt su juo pasiliekantis suaugęs žmogus, o aš ramiai mojuoju jam ir sakau: "Tuoj pareisiu"?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2012 06 19, 14:22)
Teoriškai sutinku. Bet jei man išeinant rėkiantį besiplėšantį vaiką turi laikyt su juo pasiliekantis suaugęs žmogus, o aš ramiai mojuoju jam ir sakau: "Tuoj pareisiu"?

taip 4u.gif

geriau, kai vaikas turi galimybe saugiai isreiksti ir isgyventi savo emocijas, ismokti su jomis tvarkytis, o ne gyventi su nuolatine baime, kad mama tiesiog nepastebimai dings.

pasakymas "tuojau grisiu" nelabai tinka, nes mazas vaikas nesuvokia laiko. geriau butu pasakyti "kai pavalgysi", "kai pamiegosi" ar pan. - turi buti labai konkretus orientyras, kada mama grys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 19 birželio 2012 - 14:13
QUOTE(maukis2 @ 2012 06 15, 10:18)
Tema buvo uždaryta dėl pasiekto maksimalaus sms skaičiaus ir manyčiau reikia ją pratesti  smile.gif

Tai manyčiau toliau galim aptarti visus už ir prieš fizines bausmes smile.gif


Aš fizinėms bausmėms KATEGORIŠKAI PRIEŠ schmoll.gif
Atsakyti
Rykštelės nenaudoju, tačiau drausminimo priemonių imuosi smile.gif Pavyzdžiui, pirštu pagrūmoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2012 06 19, 13:29)
Netikiu, nors užmušk, kad tarp skirtingo amžiaus vaikų šeimoje nekyla konfliktų. Konfliktas - nebūtinai muštynės iki kraujo, gali būti užslėptos emocijos, jausmai. O kad jie neišlenda į paviršių, reiktų susimąstyt.



Konfliktai nekyla jeigu seimoje yra harmonija,supratimas,demesys.Vaikai juk kopijuoja suaugusiuju elgesi. Tai gal vertetu susimastyti jums,jeigu manote,kad tai tik uzslepti vaiku jausmai,emocijos,o ne, normalus reiskinys,kur vaikai jauciasi gerai,nes nereikia kovoti uz mamos meile ar demesi,nes jo gauna pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 21 birželio 2012 - 14:51
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2012 06 21, 15:51)
Konfliktai nekyla jeigu seimoje yra harmonija,supratimas,demesys.Vaikai juk kopijuoja suaugusiuju elgesi. Tai gal vertetu susimastyti jums,jeigu manote,kad tai tik uzslepti vaiku jausmai,emocijos,o ne, normalus reiskinys,kur vaikai jauciasi gerai,nes nereikia kovoti uz mamos meile ar demesi,nes jo gauna pakankamai.

Nežinau nei vienos harmoningos šeimos tada. Net jei vyresnis vaikas linkęs mažesnįjį globot (kiek žinau, tai būna dažniausiai mergaitė), vis tiek ar žaislo to paties prireikia, ar dar kas. Maniškiai dažnai stumdosi, kurį tėtis grįžęs iš darbo pirmą pamėtys ir pavartys ore. Didysis dar šaukia su apmaudu, kad brolį ilgiau kilnojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2012 06 21, 22:16)
Nežinau nei vienos harmoningos šeimos tada. Net jei vyresnis vaikas linkęs mažesnįjį globot (kiek žinau, tai būna dažniausiai mergaitė), vis tiek ar žaislo to paties prireikia, ar dar kas. Maniškiai dažnai stumdosi, kurį tėtis grįžęs iš darbo pirmą pamėtys ir pavartys ore. Didysis dar šaukia su apmaudu, kad brolį ilgiau kilnojo lotuliukas.gif



Visiškai jums pritariu smile.gif Gal mes nesusikalbam dėl to, kad skirtingai suprantam kas yra "normalu", "konfliktas", "konkurencija", "dėmesio parodymas" ar "dėmesio trūkumas". Štai pvz., maniškiai dabar plukdo laivelius atskiruose vandens dubenėliuose. Mažiui, žinoma, reikia būtent brolio dubenėlio ir brolio laivelio, nors jie beveik identiški smile.gif Atrodytų elementari situacija, bet jų tarpusavio bendravimas jau balansuoja ant "konflikto" ribos": pyksta ir vienas, ir kitas g.gif
Ir man tai atrodo absoliučiai normalu smile.gif

P.s. esam harmoninga šeima 4u.gif
Atsakyti
As savo vaiku niekada nemusu schmoll.gif , nesuprantu kaip tevai taip gali elgtis, as tik apibariu,pasikalbu ,paaiskinu jiems. smile.gif
Atsakyti
Jeigu nusipelno - taip. Tuomet suduoti keletą kartų nėra taip blogai. Užtat kitą kartą tos pačios klaidos nedarys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 22, 17:18)
Jeigu nusipelno - taip. Tuomet suduoti keletą kartų nėra taip blogai. Užtat kitą kartą tos pačios klaidos nedarys.  smile.gif


ka turi padaryt vaikas, kad suduotumet, na kad nusipelnytu tos fizines bausmes?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2012 06 21, 22:16)
Nežinau nei vienos harmoningos šeimos tada. Net jei vyresnis vaikas linkęs mažesnįjį globot (kiek žinau, tai būna dažniausiai mergaitė), vis tiek ar žaislo to paties prireikia, ar dar kas. Maniškiai dažnai stumdosi, kurį tėtis grįžęs iš darbo pirmą pamėtys ir pavartys ore. Didysis dar šaukia su apmaudu, kad brolį ilgiau kilnojo lotuliukas.gif




Ziurint ka jus vadinate harmoninga seima O tai, juk nuolatine siekiamybe gyventi taikoje,vienybeje.Vaikai tai tevu veidrodis. Ir jeigu vaikas pripazista viska gauti tik jegos metodu,tai gal vertetu susidometi,kodel blink.gif
Papildyta:
QUOTE(rutax @ 2012 06 22, 09:31)
Visiškai jums pritariu smile.gif Gal mes nesusikalbam dėl to, kad skirtingai suprantam kas yra "normalu", "konfliktas", "konkurencija", "dėmesio parodymas" ar "dėmesio trūkumas". Štai pvz., maniškiai dabar plukdo laivelius atskiruose vandens dubenėliuose. Mažiui, žinoma, reikia būtent brolio dubenėlio ir brolio laivelio, nors jie beveik identiški smile.gif  Atrodytų elementari situacija, bet jų tarpusavio bendravimas jau balansuoja ant "konflikto" ribos": pyksta ir vienas, ir kitas g.gif
Ir man tai atrodo absoliučiai normalu smile.gif

P.s. esam harmoninga šeima 4u.gif




Jus vaiku konfliktus vadinate normaliu reiskiniu g.gif Ir tai jus vadinate harmoninga seima blink.gif
Atsakyti
Norit pasakyti Jūs niekada rykštelės nenaudojat? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Clevermotherr: 22 birželio 2012 - 23:22