Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkas ieško žmonos

QUOTE(Leticija @ 2013 08 14, 10:38)
O tu visazine pletku boba tada  cool.gif

Turėčiau elgtis taip pat ir pereiti prie asmeninių tamstos įžeidinėjimų?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 08 09, 10:19)

Pas Andriu manau būtų ką veikti, alų gaminti. Dar gal pas Edmunda bare padirbėti. O ką su kitais? Juk reikia kurti šeimos verslą.

Seimyninis striptizo klubas? Renginiu vedejo vadybininke? biggrin.gif
Man siais metais kazkaip nei vienas neuzstrigo, nepalaikau nei vienu. Negali sakyt , kad neidomu,pvz ziuri Dima ir isivaizduoju dzin meiles trikampio parodija, ten Karolukas vaidino grynai toki, ir kalba ta pati biggrin.gif Ir toks jis susirupines amzinai biggrin.gif Del ko? Del raumenia?
Tas is Panevezio, tai saldokas toks ir isrankus be galo.
Tomas, renginiu vedejas, labai vedejas ir reklamuotojas - eikime i nuostabia gamta, kuri supa surininku namus...bla bla bla.. Nuo mergu toliau sedi, pats sau grazus toks.. Mol, filmuokit mane is gerosios puses biggrin.gif
Edmundas, tai nzn... su slepkem eit moytis sokt? Cia gal toks stilius...
Ai, dar zvengiau kaip Dimocka i pirma pasimatyma ejo apsirenges - oranziniai marskineliai ir ta kepure biggrin.gif , o va dar melyni sportbaciai biggrin.gif Belekas biggrin.gif O ta Ramune , kur pas ji mergose...Nzn, nemanau kad jam ji... Gal jis specialiai negrazias mergas rinkosi savo ,,groziui" pabrezti?


QUOTE(Dzenete @ 2013 08 11, 09:07)
Matyt reklamos prireikė, juk jau antrame šou dalyvauja

Kokiam? Apsvieskit lietuvisku realybes sou klausimu!
Beje, ziuriu db per emigrantas tv, nes gerai kai yr irasai.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2013 08 14, 12:46)
gerai kai yr irasai.

Mestelėk nuorodą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 14, 10:45)
Turėčiau elgtis taip pat ir pereiti prie asmeninių tamstos įžeidinėjimų?


Liezuvis neapsivercia kitaip pavadint zmogaus kaip tik pletku boba, kuris kitus isvadina mazgotemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 14 rugpjūčio 2013 - 14:30
Duosiu kelią...
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2013 08 14, 12:46)

Beje, ziuriu db per emigrantas tv, nes gerai kai yr irasai.

Žiema rodė "Pilis"
Atsakyti
Sveikos ""Ukininku"" ziuretojos biggrin.gif , paziurejau vakar laida ir tiesa sakant akis uzkliuvo uz vienos merginos, kol kas neatsimenu vardu nei ukininko , nei merginu. Vakar rode, kad jie surius gamino, kalbejo tasai ukininkas su viena mergina, kuri ale turi kazkokia paslapti ir nuo jo slepia, kas ziurejo tai supras mane apie ka as biggrin.gif . Vakar man toji mergina atrode su gan apvaliu pilvuku biggrin.gif , negi ji nescia blink.gif ? Ar cia man taip tik pasirode? doh.gif
P.S. Sorry, kad nezinau vardu, ziuriu visai nesenai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 08 14, 16:27)
Ar cia man taip tik pasirode? doh.gif

Ir man akis užkliuvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 14, 11:53)
Mestelėk nuorodą ax.gif

emigrantas.tv

QUOTE(Dzenete @ 2013 08 14, 15:12)
Žiema rodė "Pilis"

aaa, nemaciau.

QUOTE(lince23 @ 2013 08 14, 15:27)
Sveikos ""Ukininku"" ziuretojos biggrin.gif , paziurejau vakar laida ir tiesa sakant akis uzkliuvo uz vienos merginos, kol kas neatsimenu vardu nei ukininko , nei merginu. Vakar rode, kad jie surius gamino, kalbejo tasai ukininkas su viena mergina, kuri ale turi kazkokia paslapti ir nuo jo slepia, kas ziurejo tai supras mane apie ka as  biggrin.gif . Vakar man toji mergina atrode su gan apvaliu pilvuku biggrin.gif , negi ji nescia blink.gif ? Ar cia man taip tik pasirode? doh.gif
P.S. Sorry, kad nezinau vardu, ziuriu visai nesenai 4u.gif

Butu geras ka? Bet ko tada eit?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 14, 16:35)
Ir man akis užkliuvo rolleyes.gif

Manau tiesiog turi siek tiek apvalumu toje vietoje, kur niekas nenori tureti ir tiek. Netikiu kad eitų nėščia. Mano pačios figūra vadinamo dektuko formos, ir žinau ką reiškia klausimai. Laukiesi?
Atsakyti
Man labiausiai uzkliuna tas renginiu vedejas, toks atrodo savimyla narcizas. Neduok pavalgyt, duok pakalbet. Reikalavimai didziuliai, o pats tai nekazin koks. smile.gif Dmitrijus gana grazus, bet truputi kieta primeta, o gal cia tik pries kameras nori pasirodyt. Idomus variantas ukininkas-striptizo sokejas. smile.gif Edmundas toks kazkuo traukia, bet siaip atrodo visiskai atsiputes ir atrodo tos zmonos nelabai reikia, bet kaip kazkas sake, matyt, reklmos prireike. smile.gif Alaus darytojas, gal normaliausias, bet nezinau apie ka su tokiu reiktu bendraut, nes nei alaus nei giros nemegeja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 15 rugpjūčio 2013 - 17:12
QUOTE(Ner4Leo @ 2013 08 15, 17:10)
Man labiausiai uzkliuna tas renginiu vedejas, toks atrodo savimyla narcizas. Neduok pavalgyt, duok pakalbet. Reikalavimai didziuliai, o pats tai nekazin koks. smile.gif Dmitrijus gana grazus, bet truputi kieta primeta, o gal cia tik pries kameras nori pasirodyt. Idomus variantas ukininkas-striptizo sokejas. smile.gif Edmundas toks kazkuo traukia, bet siaip atrodo visiskai atsiputes ir atrodo tos zmonos nelabai reikia, bet kaip kazkas sake, matyt, reklmos prireike. smile.gif Alaus darytojas, gal normaliausias, bet nezinau apie ka su tokiu reiktu bendraut, nes nei alaus nei giros nemegeja smile.gif

Va va man irgi toks jis keistas, kiekvienu momentu reklama varo ir neisivaizduoju kaip mergai reiktu su tokiu.
O Dimka man visai nieko db, aisku keistas, bet kaip primeti,tai ir darbus mergoms normalius paskyre, isikurt leido. Nors stumiau ant, bet gal bereikalo. Tik susirupines lb ir raumenus demonstruoja lb ir kalba kaip Karolukas biggrin.gif
Atsakyti