Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkas ieško žmonos

Nematau aš ten nė vieno ūkininko. Atvažiuoja 1 mėn per metus - a tai čia ūkininkas???? O vakar merginos taaaip nusidainavo, niekaip nenorėčiau taip pasidemonstruoti ant visos lietuvos...
Atsakyti
mane nustebino ne stambumas, o tai,kad projekte matau daug pasikelusiu merginu, labai gerai apie save mananciu. o jos nera nieko isskirtines. ta sviesiais plaukais panele buvo super paprasta ir grazi. buciau vaikinas,tai butu labai patikusi;) vargsas del to dima,kaip pries draugus pasirodys, kad su tokiom graziom panelem dalyvavo. ne tokios juk ieskojo
Atsakyti
Chm,niekada nereikia savęs nuvertint
Juk Barbra Streizand savo didelę nosį pavertė privalumu
Atsakyti
QUOTE(wanile @ 2013 08 24, 00:00)
ta sviesiais plaukais panele buvo super paprasta ir grazi. buciau vaikinas,tai butu labai patikusi;)


yra toks rusiškas posakis: "На вкус и цвет товарища нет".
Negali visiems patikti tie patys žmonės. Man ta panelė stebuklu nepasirodė.. Išmetė - ir gerai. Jo teisė rinktis.
Atsakyti
Pagavo už moteriškų iškilumų: "Kaip jauties?" doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nu ir kultūra tų alia ūkininkų doh.gif
Pritrėškė Tomo išsireiškimas apie Ievą nenusivalkiojusi doh.gif o kitos tai ką ....gatvinės?
Atsakyti
Maloniai nustebino alaus berniuko pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 27, 22:22)
Maloniai nustebino alaus berniuko pasirinkimas  thumbup.gif


Tikra nustebino, bet kažkaip oro uoste tai taip gražiai jie man žiūrėjosi ax.gif
Na, įdomu kas tam Edmai pasidarė..."nusvitimas" gal koks aplankė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 08 27, 21:32)
Tikra nustebino, bet kažkaip oro uoste tai taip gražiai jie man žiūrėjosi ax.gif

drinks_cheers.gif
O ta ryžikė man nepatiko, per daug geros nuomonės apie save buvo. Matyt, tai neliko nepastebėta.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 26, 20:29)
Pagavo už moteriškų iškilumų: "Kaip jauties?" doh.gif  doh.gif  doh.gif

Like like like drinks_cheers.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2013 08 26, 20:44)
Pritrėškė Tomo išsireiškimas apie Ievą nenusivalkiojusi doh.gif o kitos tai ką ....gatvinės?

Aha, man cia irgi topas buvo biggrin.gif

QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 27, 20:22)
Maloniai nustebino alaus berniuko pasirinkimas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(bitemaja1 @ 2013 08 27, 20:32)
1.Tikra nustebino, bet kažkaip oro uoste tai taip gražiai jie man žiūrėjosi ax.gif
2.Na, įdomu kas tam Edmai pasidarė..."nusvitimas" gal koks aplankė cool.gif

1.Aha, jie laabai meilus buvo, faina!
2. Edma, jei tai tiesa, kas keliais postais virsuj rasyta, tai turi kita, vo ir pasake, antra puse - reklama viena, o i kelione nevaziuosi.
As vis tik esu laabai nustebusi Dima, tarsi kitas zmogus, nei tas striptizo erelis is pirmos laidos. Toks saviakas jis, ir mergaite jam labai patinka, kaip rodos... Aisku stiliukas islieka - raumenukai, ypatingi rubai, bet siaip paskutinese laidose, man jis paliko gera ispudi.
Atsakyti
Man tai kažkaip mažokai panų jie čia buvo išsirinkę, viskas taip staigiai... Dima tai toks prikolas vaikščiojantis "nu nžnau, nžnau dar, pažiūrėsim, pažiūrėsim". biggrin.gif Tinka jie su ta Ieva, galės prikolint kelionėj. Edmundas kaip vyras per kuklus, toks geras, jautrios sielos, fainas draugas būtų, toks ant stogo naktį pagulėt ir apie gyvenimą pafilosofint. Ir ko į kelionę nevažiuot? Keista. Tomas.. doh.gif pliurpalas. Andriui, mano akim, nelabai buvo iš ko rinktis. Ernesta.. OMG, mergina gal nusileis ant žemės, nes jau ego tai per kraštus liejasi. L. priminė vieną draugę, tokia prie visų gražiai, o kai nieks nemato akis iškabintų. Nesakau, kad Ernesta tokia, bet man pasirodė l. panaši. Linkėčiau jai išmokt nesitikėt, nes lūkesčiai veda į nusivylimą. Dovilė daili panelė, bet košės galvoj ne per daug... apakau. doh.gif Matyt laidos kūrėjai pastebėjo. Galėjo ir Ernestai surengt žinių patikrą. biggrin.gif
Beje, iš pat pradžių numačiau, kad visi išsirinks tas merginas, kurias dbr išsirinko. Matės iškart, vos truputį apie jas sužinojus. Jokios intrigos. biggrin.gif
Geriau padarytų viengungį, kaip amerikoj būdavo, ten tai mergos alpsta dėl jo ir intrigėles rezga. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady Dy @ 2013 08 26, 21:44)
Nu ir kultūra tų alia ūkininkų doh.gif
Pritrėškė Tomo išsireiškimas apie Ievą nenusivalkiojusi doh.gif o kitos tai ką ....gatvinės?

čia jau nepataikė vaikinas su žodžiu, visiškai. doh.gif bet ir sugalvok taip pasakyt. cool.gif
Atsakyti
Na, kažaip praleidau pro ausis tą Tomo frazę apie nusivalkiojimą blink.gif
Bet, va, kad pasinaudojo proga čiulptelt Eglei UŽ ŠIRDIES[I] tai pastebėjau ir aš biggrin.gif
Bent jau iš visų vykstančių į kelionę tai Tomo ir Eglės pora man atrodo tokia labiausiai nelimpanti schmoll.gif
O labaiusiai man patinka Dima (nors su stilium tai jam ten kažkas atrodo nelabai gerai einasi biggrin.gif ), nors iš pat pradžių tai jis man pasirodė nieko gero. Ievutė gal ir negražuolė, bet jos žavesys pareina iš vidaus mirksiukas.gif
Kas dėl Ernestos, tai matomai ji per daug savimi pasitikėjo ir gal per daug garsiai kalbėjo jog yra pati "-iausia", o tai išties ilgainiui tampa nuobodu. O Dovilė "išminties perlų" tai tooookių neprastų pabėrė doh.gif , kažkaip klausiau ir galvojau nu negi tokiam amžiuj galima taip nusikalbėti...Na, bet yra kaip yra, vistik tas "išminties" akcentas tai kažkaip ne į temą šie tiek buvo parodytas, tokiu atveju arba nebūtina to buvo rodyti arba abi reikėjo tokioje rubrikoje nufilmuoti...Na, bet matomai, kai jau nelieka iš ko šou gaminti tinka bet kas mirksiukas.gif
Laukiu rytojaus laidų bigsmile.gif
Atsakyti