Įkraunama...
Įkraunama...

Ūkininkas ieško žmonos

QUOTE(Kliamka @ 2013 08 27, 22:51)
Ir ko į kelionę nevažiuot? Keista.

Jei išties turi draugę - nieko keisto. Pagalvok, ar pati neiškabintum akių, jei TB išvažuotų į kelionę su mažai pažįstama moterimi? Aš kabinčiau jau vien už dalyvavimą tokioje laidoje, o jei dar kelionė... doh.gif Po kąsnelį išmėsinėčiau cool.gif
QUOTE(Kliamka @ 2013 08 27, 22:51)
Dovilė daili panelė, bet košės galvoj ne per daug... apakau.  doh.gif

Bet nuoširdi smile.gif
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 08 27, 23:58)
Na, bet yra kaip yra, vistik tas "išminties" akcentas tai kažkaip ne į temą šie tiek buvo parodytas, tokiu atveju arba nebūtina to buvo rodyti arba abi reikėjo tokioje rubrikoje nufilmuoti...

Gal specialiai tai buvo rodoma, kaip įrodymas, jog begalinis pasitikėjimas savimi ir ale protingumas (Ernestos atvejis) daro įspūdį ir garantuoja sėkmę. Dažniau paprastumas ir nuoširdumas santykiuose ima viršų.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 28, 06:30)
Jei išties turi draugę - nieko keisto. Pagalvok, ar pati neiškabintum akių, jei TB išvažuotų į kelionę su mažai pažįstama moterimi? Aš kabinčiau jau vien už dalyvavimą tokioje laidoje, o jei dar kelionė... doh.gif Po kąsnelį išmėsinėčiau  cool.gif

Jei dalyvauja tokioj laidoj, manyciau ne viskas yra gerai.
Jei seimoj viskas ok, tai ko eit i tokias laidas? Net minciu neturetu kilt.
Jei MB sumastytu i tokia eit, iskart nutraukciau rysi. Be abejoniu.
Jam matyt vidutinio amziaus krize prasidejus, kad noris lakstyt.

Atsakyti
o siaubas, kai pamaciau, kad tam atseit ukininkui/renginiu vedejui tik 22 metai????????????????? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif vos nenukritau nuo kedes. toks susireksmines, toks plasmasinis, toks snekantis durnas tuscias frazes ismoktas apie nieka, siaubas. man jis atrode maziausiai 35 metu, po dvieju santuoku ir skyrybu.
siaubas ir dar aiskina kazka , kad merginos nesusivalkioje, nu grynai pridurkas.

po to ta aludario deive, kurios nepasirinko, vardas atrodo Ernesta nu ka ji ten isivaizdavo savo tokia nuostabia????? tegu mergina nusileidzia ant zemes, nei grozio jokio ypatingo, apvalaus veido be jokiu bruozu graziu...nu gal protingesne uz ta juoduke, kuri nelabai gaudosi gyvenime ir proto nelabai turi. bet Ernesta, nu tikrai mergaite tegu atsipeikeja..


o Edmundas tikrai kazkoks keistas, kam reikejo eit jam i laida?? gal neturi ka veikt? negi jis tikejosi, kad kazka atras per tas laidas? ten pas ji tokios moterys suvaziavo, kad griuk negyvas... nebent ta Ildirga kazkokia, nieko tokia moteris, ir tiko jam, bet tikriausiai nebuvo tos ugneles ir tiek.


nu zodziu linksmi jumoristai ten visi . ypac tas striptizioras. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 08 28, 16:32)
o siaubas, kai pamaciau, kad tam atseit ukininkui/renginiu vedejui tik 22 metai?????????????????  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  vos nenukritau nuo kedes. toks susireksmines, toks plasmasinis, toks snekantis durnas tuscias frazes ismoktas apie nieka, siaubas. man jis atrode maziausiai 35 metu, po dvieju santuoku ir skyrybu.
siaubas ir dar aiskina kazka , kad merginos nesusivalkioje, nu grynai pridurkas.

lotuliukas.gif thumbup.gif Oro uoste Eglei beveik neleido išsižiot. biggrin.gif Kad nenusivalkiojus tai Dima sakė, nesimaišykit. wink.gif

Na taip, Dovilė nuoširdi, naivi ir neatrodo stipri asmenybė, na gal dar l. jauna, mažai gyvenimiškos patirties. Man patiko kai Andrius sakė, kad abi turi daug minusų. sorry, bet akivaizdu.
Papildyta:
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 08 28, 16:32)
apvalaus veido be jokiu bruozu graziu...

ne apvalaus, o kvadratinio. ax.gif su tokiais bruožais ne miss, bet normaliai, ta jos "grifka" mane l. nervino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 28 rugpjūčio 2013 - 19:29
O jums neatrodo, kad šiandien bus piršlybos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 28, 20:39)
O jums neatrodo, kad šiandien bus piršlybos?  rolleyes.gif

bus, bus, Ievai piršis, matyt Dima bus sakės (ar kokios ten Graikiškos) padauginęs. biggrin.gif
Atsakyti
tomui 22 metai? nu tikrai manau pamelavo. atrodo tikrai virs 30,ir man toks tikrai nepatiktu. dimai tiktu nebent tokias,kur ta kita sokeja buvo su kirpciukais. o andriaus pasirinkimas geras. vis geriau nei ta nuostabioji ernesta. man tai ji net labai nesimpatiska.
Atsakyti
nu cirkas vel tesiasi.

edmundas tai tikrai kazkoks labai tu skyrybu suzlugdytas, uzsikompleksaves ir visiskai kazkos pasimetes. juk niekas neliepia zenytis. o nuvaziuoti i kelione su ta Indigra, prasiblaskytu ir gal viskas kitaip butu. be to, jis pats turbut labai bijo nuvilti mergina ir ji nuo jo pabegtu. o tikriausiai zmona ji paliko, tai antro smugio neatlaikytu. jis tikrai kazkokioj depresijoj.

striptizioras pasieme tris triusikelius ir isvare pirma karta i kelione. valakojasi su kitom moterim, kazkoks tikrai labai keistas zmogysta. o ta jo meskute, tikrai stambi ir vulgari mergina. neaiski porele biggrin.gif

aludaris vaziduoja daug maciusi, vedzioja ta kaimo mergaite pasimetusia. klausia ar kalnuose yra oziu... nu griuk negyvas su tokiu bendravimu.

geriausiai tai tas renginiu vedejas. debiliskus ruzavius akinius uzsidejes, nesamones perkasi, sneka ir juokiasi kvaila humora beskleisdamas.


nu zodziu linksma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 08 28, 21:57)
1.striptizioras pasieme tris triusikelius ir isvare pirma karta i kelione. valakojasi su kitom moterim, kazkoks tikrai labai keistas zmogysta. o ta jo meskute, tikrai stambi ir vulgari mergina. neaiski porele  biggrin.gif

2.aludaris vaziduoja daug maciusi, vedzioja ta kaimo mergaite pasimetusia. klausia ar kalnuose yra oziu... nu griuk negyvas su tokiu bendravimu.

3.geriausiai tai tas renginiu vedejas. debiliskus ruzavius akinius uzsidejes, nesamones perkasi, sneka ir juokiasi kvaila humora beskleisdamas.
nu zodziu linksma  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

1. Stringiuku kokiu 20 vnt i tokia tasyte biggrin.gif Jei rimtai, tai man jis nebe.. buvo dar nieko, masciau naturaliausias, bet kazkaip nzn... jie visiskai skirtingi rodosi. As vis bandau suprasti, kaip jam pirmoj laidoj tokiam pasikelusiam ir priekabiai nuziurinejanciam visas merginas, galejo patikti tokia mergina - nesportuojanti ir negrazi? Koks buvo sio pasirinkimo tikslas? Ir isvis kodel tokias lievas rinkosi?
2. Man toks jausmas, kad jie abu pries kameras tiesiog suakmeneja ir pradeda nesamones sneketi. Nes kai filmuoja ne interviu, o tiesiog juos, tai rodos jie sutaria ir sneka daugiau. O va kai pries kameras tai ir randas kalnu oziai biggrin.gif
3.Cia tai jau nebeturejau zodziu. 22 metai? Netikiu. Ir toks lievas. Siaubas, o jau "bajeriai" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 08 28, 22:57)
. o ta jo meskute, tikrai stambi ir vulgari mergina.

doh.gif Turbūt stambiu žmonių nesat mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(laimingiausioji @ 2013 08 28, 22:57)
o ta jo meskute, tikrai stambi ir vulgari mergina.

Normali mergina, ne griaučių puokštė, bet stambia jos vadinti tikrai negalima. Dėl vulgarumo... Nėra ji vulgari. Tiesiog ką galvoja, tą sako, nevyniodama į vatą. Ar gražu buvo žiūrėti, kaip Dimočka maumojo maistą - belenkaip, nieko aplink nematydamas, normaliai nesinaudodamas įrankiais, kaip šimtą metų badavęs? doh.gif Tai ir pasakė tiesiai šviesiai, kad lėkštės nesuėstų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2013 08 29, 06:18)
Normali mergina, ne griaučių puokštė, bet stambia jos vadinti tikrai negalima. Dėl vulgarumo... Nėra ji vulgari. Tiesiog ką galvoja, tą sako, nevyniodama į vatą. Ar gražu buvo žiūrėti, kaip Dimočka maumojo maistą - belenkaip, nieko aplink nematydamas, normaliai nesinaudodamas įrankiais, kaip šimtą metų badavęs?  doh.gif Tai ir pasakė tiesiai šviesiai, kad lėkštės nesuėstų  cool.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O tos piršlybos - čia bajeris Dimos toks, ar kaip čia suprast? Man kažkaip pradeda atrodyt, kad nebemiela aniems kartu būt, erzint viens kito elgesys pradėjo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 rugpjūčio 2013 - 08:33