Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

QUOTE(acura_maniake @ 2008 03 14, 10:54)
as irgi sita laime turejau.per abu nstumus prasidedavo nuo 20 savaiciu ir iki galo.irgi bandziau viska,ir angliskus vaistus ir LT pas gine buvau,bet irgi daug visko prirase,o naudos mazai.tik tas gerai,kad aciu devui antras vaikas pieliges nepasigavo nuo manes,nes savaite pries gimdyma zvakutes naudojau,o pirmas va pasigavo nuo manes pienlige ir po to teko burnyte gydyti savaite.

o kaip tas pasireiškia, kai vaikutis užsikrečia?
Atsakyti
QUOTE(Miltė @ 2008 03 14, 10:02)
o kaip tas pasireiškia, kai vaikutis užsikrečia?

pas vaikuti burnyte tokiom baltom kaip ir demem isberia,kaip ir plemais,kurie vaikuti erzina buna sunku ryti piena ir po to reikia tepti su daktarin tepalu arba su virintam vandeny istirpdyta soda.
bet mano patarimas butu,kad likus savaitei arba maziau iki nustaty termino isideti kokia nors zvakute nuo pienliges paciom.
Atsakyti
o man tai va, prasidejo pienlige, patepiau clotrimalozum tepaliuku ir lyg praejo, nuejau pas gydytoja, tai israse lomexin ovuliu, isidejau, tai kita diena taip degino tip perstejo... blink.gif . tai net nebezinau ka cia daryti? Gal cia toks salutinis jos poveikis?po triju dienu vel turiu ja deti ir nebezinau ka daryt... verysad.gif
beje gydytoja tepinelio nedare, gal i privatu kabineta nuvaryt tepineli pasidaryt?
Atsakyti
Man irgi pienlige prasidejo ir ziauriai sad.gif Kas idomiausia, tai iki siol siek tiek buvo, tai ploviausi vakarais azuolu zieves nuoviru, ir pienlige buvo minimali. Praeita savaite vis tik sugalvojau pasiskusti gydytojai (kad ir minimali, bet negerai), tai israse clotrimazol (ar kazkaip pan) zvakute. Praejus kelioms dienoms po tos zvakutes, ziuriu kad pienlige jau nebe minimali o ziauri pienlige, isskyros kaip varske prasidejo gelsvos ir nemalonios. Grisiu prie savo azuolo zieves, bet bijau, kad nebeuzteks verysad.gif
Atsakyti
As jau nebezinau kaip ir kovot su ja... sad.gif Jau budama nescia buvau grizus i LT, tai daktare kai pamate, sako, kaip ten uk medicina dirba, kad nieko nedaro. Tai israse issiplaut vidu ir det tas Lomexil kapsules. Sake buk rami, praeis. Ir ka, griztu ir po savaites vel... Einu eilini kart cia pas daktare - vel ta pati Canister kapsule ir tepaliukas isorei. Nieks nepadeda. Bandziau su soda tirpaliuka darytis ir plaut is vidaus. Pradzioj lyg padejo, paskui ir vel...
Atsakyti
taip sita problema yra jau tol kol nepagimdysit.nezinau kiek cia teisybes,bet man gydytoja patare,kad lyginti kelnaites prie nesiojima,nenesioti dzinsu,aptemptu kelniu,stringu,daugiau nesioti sijonus,namie jei iseina visai be kelnaiciu pabuti truputi,dar jei labai blogai,tai uzdeti ant kopusto lapo naturalaus jogurto ir uzsidete tenai.del stringu ir aptemptu kelniu,dzinsu,tai kai nustojau nesioti tikrai padejo truputi,o kai jau budavo labai blogai tai praplaudavau su sodos tirpalu.
Atsakyti
As irgi prasau jusu, mergaites, patarimo 4u.gif Tai kaip gi su tuo Pevariliu? Ar galima ji naudot nestukems? Buvau isitikinus, kad galima, siandien nusipirkau 150 mg pevarilio ovule, bet dar del visa ko pasiskaiciau internete. Na, neraso, kad sie vaistai visiskai nekalti, nors nescioms vartot galima, jei gydytojas paskiria... Ar kam nors skyre siu vaistuku? Ar jie saugus? O gal geriau man vel klotrimazolio nusipirkt... unsure.gif
Atsakyti
Man is vis gydytojas tik tepaliuka nuo perstejimo israse ir psio... unsure.gif sako, praeis...bandysiu dabar visokiais naturaliais metodais kovot, nes malonumas menkas.Kita savaitele turiu pasimatyma su daktareliu, tai bandysiu prasyt ko nors rimtesnio.Nors cia, UK, vargu ar be paracetamolio ka gero israsysv biggrin.gif
Atsakyti
O as cia uk buvau nuejus emergency del pilvo ir nugaros skausmu. Tai kai atejo apziureti manes daktaras, uzsiminiau, kad yra grybas. O jis man sako - cia ne problema, jis vaikelio nepasiekia ir jam nekenkia.... nu jo, galvoju...
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2008 03 24, 16:28)
O as cia uk buvau nuejus emergency del pilvo ir nugaros skausmu. Tai kai atejo apziureti manes daktaras, uzsiminiau, kad yra grybas. O jis man sako - cia ne problema, jis vaikelio nepasiekia ir jam nekenkia.... nu jo, galvoju...


Jo, daktarai tai superiniai cia... Teks turbut vejus kelt, jei nieko rimtesnio nesiulys... g.gif nes diskomfortas sioks toks vis tiek yra...
Atsakyti
[Sveikos nestukes,
man esant uzsieny mano ginius rekomendavo teptis su dafnogel, labai neblogai padeda ax.gif

Atsakyti
Ar kas naudojat Klotrimazol tepaliuka?
As ismeciau jo informacini lapeli ir nebeatsimenu tiksiai kada ir kaip ji naudoti... Gal kas padet galit siuo klausimu? unsure.gif
Atsakyti