Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Česnakas tinka profilaktiškai, bet man nepadėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 02 26, 14:30)
buvau ir as siandien pasitikrinti del tos pienliges.tik man mano gydytoja nepatvirtino ar as ja sergu,nes neeme jokio tepinelio.bet pagal visus simptomus,kuriuos perskaiciau cia pati sprendziu,kad man tai. blink.gif koks aplaidumas airiu medicinos,nepatikrinus israso vaistu ir eik is cia schmoll.gif .gal cia delto,jog mes emigrantai isiverze i ju sali unsure.gif dar cia skaiciau,jog clotrimazolis skiriamas tik 3trimestre,jei klystu prasau pataisykite.o as laukiuosi tik 9 sav.ir man ju israse.kazin ar jos nepakenks?


Oi, kaip as tave suprantu... Pati gyvenu Norvegijoj, cia su gydytojais tas pats. Lankausi pas seimos gydytoja, nes cia nesciasias priziuri jie, o ne ginekologai. Gydytoja siaip faina, isklauso, pataria, bet kas is to, jei tepinelio neeme, vaikelio ultargarsu neziuri, daro tik kazkokius elementarius tyrimus, genetiniu tyrimu nesiulo ir pan. Mane taip pat buvo uzpuolus pienlige, paskambinau i registratura, tai paskyre laika tik po savaites... schmoll.gif Zinoma, kad as savaites nelaukiau ir nekentejau, pati nusipirkau vaistu, beje, taip pat pasiule clotrimazoli. Skaiciau, kad jo neskiria pirmam trimestre, taciau ir as, nors ir antram trimestre, isidejus clotrimazolio zvakute jutau kazkokius keistus pojucius... Dabar baisu, ar viskas leliui gerai... unsure.gif Ryt pagaliau einu pas gydytoja, gal issiaiskinsiu...
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2008 02 28, 18:59)
Oi, kaip as tave suprantu... Pati gyvenu Norvegijoj, cia su gydytojais tas pats. Lankausi pas seimos gydytoja, nes cia nesciasias priziuri jie, o ne ginekologai. Gydytoja siaip faina, isklauso, pataria, bet kas is to, jei tepinelio neeme, vaikelio ultargarsu neziuri, daro tik kazkokius elementarius tyrimus, genetiniu tyrimu nesiulo ir pan. Mane taip pat buvo uzpuolus pienlige, paskambinau i registratura, tai paskyre laika tik po savaites...  schmoll.gif  Zinoma, kad as savaites nelaukiau ir nekentejau, pati nusipirkau vaistu, beje, taip pat pasiule clotrimazoli. Skaiciau, kad jo neskiria pirmam trimestre, taciau ir as, nors ir antram trimestre, isidejus clotrimazolio zvakute jutau kazkokius keistus pojucius... Dabar baisu, ar viskas leliui gerai...  unsure.gif  Ryt pagaliau einu pas gydytoja, gal issiaiskinsiu...



kas tau pasiule tu vaistu?,o kokie tie keisti pojuciai,prasau papasakok,nes man irgi neramu.parasyk ka pasake gydytoja.ir dar kokio stiprumo naudojai?
Atsakyti
kaip tik vakar skaiciau klotrimazolio popieriuka. parasyta: kontraindikacijos-nestumas. tai as ramuneliu usivirinau, voneles darau.logiskai mastant, tai tie grybelines bakterijas musantys vaistai yra labai stiprus-nerizikuosiu
Atsakyti
QUOTE(labailabai @ 2008 02 29, 09:35)
kaip tik vakar skaiciau klotrimazolio popieriuka. parasyta: kontraindikacijos-nestumas. tai as ramuneliu usivirinau, voneles darau.logiskai mastant, tai tie  grybelines bakterijas musantys vaistai yra labai stiprus-nerizikuosiu


sveika,kaip ar tau padejo ramuneles pasalinti ta nemalonuma?ar tau taip ir neprireike vaistu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 02 26, 16:30)
buvau ir as siandien pasitikrinti del tos pienliges.tik man mano gydytoja nepatvirtino ar as ja sergu,nes neeme jokio tepinelio.bet pagal visus simptomus,kuriuos perskaiciau cia pati sprendziu,kad man tai. blink.gif koks aplaidumas airiu medicinos,nepatikrinus israso vaistu ir eik is cia schmoll.gif .gal cia delto,jog mes emigrantai isiverze i ju sali unsure.gif dar cia skaiciau,jog clotrimazolis skiriamas tik 3trimestre,jei klystu prasau pataisykite.o as laukiuosi tik 9 sav.ir man ju israse.kazin ar jos nepakenks?


g.gif Lietuvos mediku dauguma klotrimazolio neskiria taip ankstyvame nestume- yra saugesniu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2008 02 28, 19:31)
kas tau pasiule tu vaistu?,o kokie tie keisti pojuciai,prasau papasakok,nes man irgi neramu.parasyk ka pasake gydytoja.ir dar kokio stiprumo naudojai?

As internete susiradau norvegiskas vaistines, paziurejau, kokiu jie turi vaistu nuo pienliges. Pasirodo, tik klotrimazoli ivariais pavidalais ir pevarili. Abu apibudinti kaip tinkami nescioms, tik apie klotrimazoli raso, kad galima naudot nuo 2 trimestro. Dar vaistininkes paklausiau, ji man patare pirkt Canesten, t.y. klotrimazolio tepaliukas 1 proc. isorei tept ir viena zvakute 500 mg. Gydytis reikia 3 dienas. Po 3 dienu praejo, bet nuo zvakutes visas tas dienas labai daug isskyru buvo, matyt, valesi. O pojuciai buvo keisti gal del to, kad apskritai pienligei prasidejus pradejo maust pilvo apacia, o isidejus nakti zvakute, isvis prasivarciau ilgiausiai, maude pilva, atrode, viskas ten vartosi... unsure.gif Po keliu dienu ejau pas gydytoja, papasakojau viska, pasakiau, kokius vaistus nusipirkau. Ji sake, kad juos galiu vartot visada, jie tinka, bet sake, daug kam nepadeda ir pienlige vel atsinaujina... Stai ir man jau vel lygtai ji prasideda cry.gif Nera labai stipriu simptomu, bet jau vel kazkas panasaus ...
Papildyta:
Zodziu, mazajam nepakenke, nes gydytoja klause sirdute, gerai plaka, o as kartais jauciu spurdejima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2008 03 11, 00:21)
As internete susiradau norvegiskas vaistines, paziurejau, kokiu jie turi vaistu nuo pienliges. Pasirodo, tik klotrimazoli ivariais pavidalais ir pevarili. Abu apibudinti kaip tinkami nescioms, tik apie klotrimazoli raso, kad galima naudot nuo 2 trimestro. Dar vaistininkes paklausiau, ji man patare pirkt Canesten, t.y. klotrimazolio tepaliukas 1 proc. isorei tept ir viena zvakute 500 mg. Gydytis reikia 3 dienas. Po 3 dienu praejo, bet nuo zvakutes visas tas dienas labai daug isskyru buvo, matyt, valesi. O pojuciai buvo keisti gal del to, kad apskritai pienligei prasidejus pradejo maust pilvo apacia, o isidejus nakti zvakute, isvis prasivarciau ilgiausiai, maude pilva, atrode, viskas ten vartosi...  unsure.gif  Po keliu dienu ejau pas gydytoja, papasakojau viska, pasakiau, kokius vaistus nusipirkau. Ji sake, kad juos galiu vartot visada, jie tinka, bet sake, daug kam nepadeda ir pienlige vel atsinaujina...  Stai ir man jau vel lygtai ji prasideda  cry.gif  Nera labai stipriu simptomu, bet jau vel kazkas panasaus ...
Papildyta:
Zodziu, mazajam nepakenke, nes gydytoja klause sirdute, gerai plaka, o as kartais jauciu spurdejima  biggrin.gif

kaip tu mane nuraminai smile.gif aciu.kiek tau laiko,kad jau jauti spurdejima?tau vadinasi 2trim.,o man dar tik pirmas eina i pabaiga,tai gal man negalima buvo jo vartoti?bet jeigu gyd.skyre.
Atsakyti
Spurdejima jauciu mazdaug nuo 16 savaites smile.gif . Taip, man jau antras trimestras, o pirmame tu vaistu gal dar negalima... Jei man vel prasides pienlige, bandysiu panaudot pevarili, nes kaip supratau, jie visai 'nekalti' ir tinka per visa nestuma.
Bjauri ta pienlige... Man niekada anksciau nebudavo. O ir dabar kraujas labai geras, vitaminu netruksta, tai is kur ta bjaurybe, neisivaizduoju... schmoll.gif
Papildyta:
Noriu pasitaisyt - parasiau 'jie visai nekalti', tie 'jie' tai vaistukai 'pevaryl'... blush2.gif
Atsakyti
Hmmmm.... ax.gif ir mane ta pati beda uzpuole blush2.gif , ieskau cia patarimu, kokias zvakutes geriau naudoti, nes ryt isvarau i Svedija ir nueiti pas gine laiko jau neturiu... tik kt menesi. O iki tol, reiks kazkaip pratempti smile.gif
Atsakyti
aš šitą bėdą turiu nuo pat nėštumo pradžios verysad.gif ir nepadėjo nei polyginax nei kiti vaistai schmoll.gif kažkokį kremuką ir ovules paskutinį kart kai išrašė, tai kiek sumažino tą perštėjimą ir išskyras, bet iki galo vistiek neišnaikino verysad.gif biški man baisu darosi, kad nepraeina, nes skaičiau, jog infekcijos(tame tarpe ir pienligė) gali sukelti priešlaikinį unsure.gif o ir būtina išsigydyti iki gimdymo, kad leliukui nepakenkt per gimdymą unsure.gif
Atsakyti
as irgi sita laime turejau.per abu nstumus prasidedavo nuo 20 savaiciu ir iki galo.irgi bandziau viska,ir angliskus vaistus ir LT pas gine buvau,bet irgi daug visko prirase,o naudos mazai.tik tas gerai,kad aciu devui antras vaikas pieliges nepasigavo nuo manes,nes savaite pries gimdyma zvakutes naudojau,o pirmas va pasigavo nuo manes pienlige ir po to teko burnyte gydyti savaite.
Atsakyti