Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

user posted image


sveikutes. atrodo ir as jau sia bestija pasigavau. bet nesuprantu, nuo ko ji? diskutuojat, kad nuo mitybos, bet argi tai gali but tiesa? o jei ir tiesa, tai taip iseina, kad sveika mityba sukelia sia liga, nes kol nebuvau nestuke.gif maitinaus belekaip, rukiau, pabaliavodavau ir vargo nemaciau, o kai tapau nestuke.gif ir pradejau sveikai maitintis, tai ir atsirado sita nesamone mad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2009 11 25, 21:53)
user posted image
sveikutes. atrodo ir as jau sia bestija pasigavau. bet nesuprantu, nuo ko ji? diskutuojat, kad nuo mitybos, bet argi tai gali but tiesa? o jei ir tiesa, tai taip iseina, kad sveika mityba sukelia sia liga, nes kol nebuvau  nestuke.gif maitinaus belekaip, rukiau, pabaliavodavau ir vargo nemaciau, o kai tapau  nestuke.gif ir pradejau sveikai maitintis, tai ir atsirado sita nesamone  mad.gif  g.gif


Imuniteto nusiplpimas, nėštumas, KT, saldumynai, pervargimas ir pan...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 11 26, 13:54)
Imuniteto nusiplpimas, nėštumas, KT, saldumynai, pervargimas ir pan...

as galvoju, kad gal hormonu pokyciai. juk kontraceptikus vartojancioms ji irgi dazniau pasitaiko, butent del hormoninio fono...as pavyzdziui nedaug ir tu saldumynu valgau palyginti, miegu iki 10 ryto, vitaminus geriu, bet atejo ir pas mane... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(VilijaZyzla @ 2009 11 20, 16:09)
Merginos lytis cia ne prie ko... Pinelige priklauso nuo moters vidines fluoros, maitinimosi, higienos ir t.t Faktoriu labai daug. Pvz.: pas mane pienlige buvo ir pries nestuma, bet cia del to kad kontracepcija buvo parinkta neteisingai. O dabar nestumo metu  nestuke.gif  pienlige kad ir kankina, taciau radau sau tinkamus vaistukus (gliterin Borux 20%), kurie gaminami pagal uzsakyma, kaina tik 12,40 Lt. Tik pajauciu, jog kazkas ne taip, isidedu ismirkyta vatos tamponiuka valandai ir diena sviesesne... Tikiuosi po vaiko gymimo viskas susitvarkys. Gerai bent jau si zaraza vaikui nepersiduos.  biggrin.gif

kur tau gamina siuos vaistus, ir ar su receptu??man tepinelis nerode jos, o pozymius neilgai trukus emiau jausti. lygiai taip su pirmu nestumu. nerode, bet kai gimdant labai perplysau, sake, kad cia del jos.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 11 26, 20:20)
as galvoju, kad gal hormonu pokyciai. juk kontraceptikus vartojancioms ji irgi dazniau pasitaiko, butent del hormoninio fono...as pavyzdziui nedaug ir tu saldumynu valgau palyginti, miegu iki 10 ryto, vitaminus geriu, bet atejo ir pas mane... doh.gif



na pirmą kartą man ji atsirado vėlyvoj paauglystėj... tai nežinau.... gal hormonai irgi turi įtakos.
Atsakyti
merginos nzn ka daryti kai pastojau kas men atsiranda isskyru perstejimas va tik nueinu pas gyd ji israso vaistu pvz polyginax ir t.t.. ir nieko kol jie veikia gerai o po 2 ar 3 sav vel atsinaujina ir vel tas pats nusibodo jau nezinau ka daryti kodel tai? g.gif
Papildyta:
patarkit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniuke @ 2009 12 04, 22:32)
merginos nzn ka daryti kai pastojau kas men atsiranda isskyru perstejimas va tik nueinu pas gyd ji israso vaistu pvz polyginax ir t.t.. ir nieko kol jie veikia gerai o po 2 ar 3 sav vel atsinaujina ir vel tas pats nusibodo jau nezinau ka daryti kodel tai?  g.gif
Papildyta:
patarkit g.gif


Kitaip deja ir nebus schmoll.gif mane irgi visa nestuma kankino. O gine nuteike mane, kad jeigu pasibaigs, gali vel bet kada atsinaujinti, cia tokia zaraza, kuriai viena karta uzpuolus, ji gali karottis ir kartotis doh.gif Pagimdzius man praejo ir nebeatsinaujino smile.gif
Atsakyti
O kazin pries pat termina nieko baisaus panaudoti polyginax? g.gif Vdruk imsiu nakti gimdyt, o is vakaro zvakute buciau isidejus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 12 05, 19:04)
O kazin pries pat termina nieko baisaus panaudoti polyginax? g.gif Vdruk imsiu nakti gimdyt, o is vakaro zvakute buciau isidejus? g.gif

as butent taip irgi darysiu pries gimdyma profilaktiskai, pienlige labai padidina plysimu pavoju. gal su vandenim ji visai issiplautu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 05 gruodžio 2009 - 19:14
QUOTE(nep @ 2009 12 05, 19:11)
as butent taip irgi darysiu profilaktiskai, pienlige labai padidina plysimu pavoju


O su gydytoja apie tai snekejai? Galima taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 12 05, 19:23)
O su gydytoja apie tai snekejai? Galima taip?  g.gif

nesnekejau ir nesnekesiu, gydytojai man tik extra atveju wink.gif nu ka ji is esmes gali pasakyt, ir kad apie tas zvakutes, kaip man pries gimdyma sake, nera pienliges, neturi, o plysau tragiskai, ir ligonineje sake kad cia kaip tik del jos taip buvo....nuo jos keiciasi gleivine. Siaip jau, kiek atmenu pojucius, gimdos kaklelis imant gimdyt beveik islenda lauk, tai ta zvakute turetu buti isplauta vandenu ir g. kaklelio isstumta lauk. Bandysiu jas naudoti kokia savaite pries gimdymo termina, kai baigsiu magni, geriant ji ankstyvesnis gimdymas, manau, mazai tiketinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 05 gruodžio 2009 - 19:51
man buvo israse tokias oranzines zvakutes- makmiror atrodo, na bet vel atsinaujino pienlige ir vel ir dar kelis kartus, tai nuejau i privata israse brangias augalines zvakutes chlorofil forte GP ir vyrui geriamus vaistus tos pacios firmos. jeigu gydisites tik save tai nieko nebus ,reikia ir vyrui vaistu,nes jis turi irgi ta zaraza ir perduoda vel mum verysad.gif pas gine reikia recepto prasyti
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif Sis kosmaras mane kankina taip pat visa nestuma doh.gif Geriau macmiror ir lomexin zvakutes, bet kaip kartojasi taip kartojasi...dabar gydytoja israse Lomexin600 stipresnes tas zvakutes, gal nors kiek pades...bet labiausiai pergyvenu, kad vaikelis gali uzsikresti...manau cia daug gimdziusiu esant grybeliui, kaip praejo gimdymas??? Ar labai kenkia kudikiui??? verysad.gif Man gydytoja jokio gydymo neskiria, va tik dabar tas lomexin600 pora zvakuciu liepe sunaudot ir viskas...o gimdymas po dvieju savaiciu kazkur turetu buti...
Atsakyti