Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kurią kūno dalį labiausiai norėtumėt ištobulint, pagerint? (115 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 16, 08:11)
Puslapiukas su intervalinem, jegos, bodyweight treniruotem: http://blog.spartacu...long-with-funk/  Spartacus workout yra populiarus uzsieny vyru zurnaluose, o pasirodo vaikinuks vienas sau modifikaciju ju prikures, visai fun tokiu smile.gif

Smagus, tikrai. Tik vyrukai visada tokie nerangūs atrodo palyginus su merginom.
Ar čia man vienai taip atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 08 16, 06:40)
Smagus, tikrai. Tik vyrukai visada tokie nerangūs atrodo palyginus su merginom.
Ar čia man vienai taip atrodo  g.gif



mūsų rangumas tikrai geresnis smile.gif jie per bickas ir trickas nesusilenkia pakankamai biggrin.gif na šiaip dėl kitokio raumenų masyvumo... nors aš aerobikoj drambliukas ir jaučiuos ir saugau parketą kad neįlinktų... smile.gif)
Atsakyti
Oho kiek prisnekejot per kelias dienas biggrin.gif
Aciu labai uz grazius zodzius, motyvacija ir upas dar labiau pakilo sportuoti blush2.gif
O ir albume kiek motyvacijos prisiziureti galima bigsmile.gif
Tik gaila, kad nedaug jusu pasirodziusiu ten, pamenu ir Sowelu rodesi, bet matyt nuotrauku neidejo. 4u.gif

O as irgi basa sportuoju bute, bet dabar galvoju kartais tikrai baisu kai switch lunges persokant darau, kad kaip ne taip peda pastatysiu ir issinarinsiu.. Bet su sportbaciais irgi nesinori kol kas.. g.gif biggrin.gif

Siandien offas man ir kazko labai prie maisto traukia blush2.gif
Atsakyti
Gal kas nors galit pasakyti ar galima parsisiut nemokamai turbofire workautus?
Atsakyti
QUOTE(Smash @ 2012 08 16, 18:20)
Oho kiek prisnekejot per kelias dienas  biggrin.gif
Aciu labai uz grazius zodzius, motyvacija ir upas dar labiau pakilo sportuoti  blush2.gif
O ir albume kiek motyvacijos prisiziureti galima  bigsmile.gif
Tik gaila, kad nedaug jusu pasirodziusiu ten, pamenu ir Sowelu rodesi, bet matyt nuotrauku neidejo.  4u.gif

O as irgi basa sportuoju bute, bet dabar galvoju kartais tikrai baisu kai switch lunges persokant darau, kad kaip ne taip peda pastatysiu ir issinarinsiu.. Bet su sportbaciais irgi nesinori kol kas..  g.gif  biggrin.gif

Siandien offas man ir kazko labai prie maisto traukia  blush2.gif



nusipirk kilimeli ir tikrai ypac tokius switch lunges tik su sportiniais batais!!! nelauk kol trakstels ar nikstelsi..ar pasitempsi sausgysles...

kai off tai ta laika ka prasportuociau ir galvoju ka suest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 08 16, 08:40)
Smagus, tikrai. Tik vyrukai visada tokie nerangūs atrodo palyginus su merginom.
Ar čia man vienai taip atrodo  g.gif

Labuka,.
man tai kaip tik jis labai rangus pasirodė, nu aišku su vyrais lyginant, aš kažkaip su savimi net nesulyginau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 16, 21:03)
nusipirk kilimeli ir tikrai ypac tokius switch lunges tik su sportiniais batais!!! nelauk kol trakstels ar nikstelsi..ar pasitempsi sausgysles... 

Aš viską jau kuris laikas, apie geras pusmetis, jei ne ilgiau darau tik basa... Kamuodavo mano 'atleto pėdos'. Fui, šlykštu. Kadangi nešokinėju kaip dramblys ir nesidrožiu kažin kaip su kardio, nes nenoriu skeletuku likti, tai nebijau kažkaip, jei buvo traumytė, tai ne dėl batų, ne pėdų, o dėl per menko apšilimo ar persistengimo.
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 15, 16:46)
dabar zinau kad smagu prasibegti butu, bet taip nuobodziai skamba net buvusiai uzkietejusiai begiotojai .. pasikarciau ant karklo biggrin.gif

nu jau lotuliukas.gif
aš muziką per telefą pasileidžiu ir klausau per ausines bėgdama- laikas kaipmat praeina thumbup.gif

QUOTE(mandy333 @ 2012 08 15, 20:52)
labas ,sirdele, dabar jau gerai laikaus...nes buvau su sportu aptingus, cia man sedindriuke sparde rura kasdien...niu niekas nepadejo...issisemiau...dingo motyvacija, bet vel dabar esu pilna pykscio(ant saves) tai veza vel... thumbup.gif na aisku cia tik laiko lausimas buvo, kada grisiu...
...vaje,kokia nostalgija uzpludo ax.gif ...tempsiu elipsini atgal i troba drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

šaunu, kad grįžai thumbup.gif su trenksmu thumbup.gif
temp tempk atgal, faina kartais prasimint lotuliukas.gif
beje, dėl elipso. lyg mes kažkada šnekėjom, kad nutirpsta kojos minant g.gif tai va, bandžiau ir basa, ir su kedais, ir su kojinėm- tas pats doh.gif paėmiau ir užsidėjau tokiį guminį apavą, nu va panašų į šiuos , apskritai jie man lb mieli avėti, nu tai tfu tfu tfu, niekas netirpsta bigsmile.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 15, 22:46)
Man ilgiau pavaiksciojus (nors kas diena po n km nuvaikstau dazniausiai) kirksni nors lek is pasko ''palauk manes palauuukkk'' biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu-jura @ 2012 08 16, 19:59)
Gal kas nors galit pasakyti ar galima parsisiut nemokamai turbofire workautus?

siunciausi is rutracker.org
Papildyta:
QUOTE(MO @ 2012 08 16, 20:37)
šaunu, kad grįžai  thumbup.gif su trenksmu  thumbup.gif
temp tempk atgal, faina kartais prasimint  lotuliukas.gif
beje, dėl elipso. lyg mes kažkada šnekėjom, kad nutirpsta kojos minant  g.gif tai va, bandžiau ir basa, ir su kedais, ir su kojinėm- tas pats  doh.gif paėmiau ir užsidėjau tokiį guminį apavą, nu va panašų į šiuos , apskritai jie man lb mieli avėti, nu tai tfu tfu tfu, niekas netirpsta  bigsmile.gif

...jo, laikas jau buvo... ax.gif
na kita programa susigundziau ...oi blaskausi doh.gif doh.gif doh.gif Labaiusiai Tonio noreciau, bet juk reikia keitalioti programas...tai kancia man be jo buti...nors tu ka...
fainuciai tie guminukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip tau sekasi sportukai? ir visa kita? jau meeta skype reikia daryt biggrin.gif
Papildyta:
Ir dar i "pamokslu tema", miargos baikit bludyt ir nesportuokit basom!!! sportiniai bateliai yra skirti tam kad apsaugotu jusu koja/peda nuo smugiu, traumu...o ja gauti vienas juokas...kai koja paslys ar panasiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 08 16, 23:19)

na kita programa susigundziau ...oi blaskausi doh.gif 
fainuciai tie guminukai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kaip tau sekasi sportukai? ir visa kita? jau meeta skype reikia daryt biggrin.gif

reikia reikia pasiblaškyt, kad pačią pačiausią atrastum thumbup.gif wub.gif
sportukai ok, tik pastarąsias dvi savaites kažkoks chaosas, ritmo nėra, bet tikiuos, kad kaip tas ritmas dingo, taip vėl atsiras blush2.gif
Reiiiikia wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 08 16, 21:19)
Ir dar i "pamokslu tema", miargos baikit bludyt ir nesportuokit basom!!! sportiniai bateliai yra skirti tam kad apsaugotu jusu koja/peda nuo smugiu, traumu...o ja gauti vienas juokas...kai koja paslys ar panasiai
Tikra teisybė. Aš irgi buvau sumąsčius sportuoti basom, kol traumos negavau. Daugiau niekada schmoll.gif

Vakar sporto išeiginė buvo, šiandien laukia Fire30 ir dar priedu pilvuką pakankinsiu smile.gif
Atsakyti
Panos, bet juk kaip ir mityboje ar kur kitur ir čia juk pilna kitokių nuomonių, negi nežinote?
Nemanau, kad reiktų taip kitus gąsdinti ir tiek apie tai kalbėti. Kas kaip nori, tas taip daro. Ypač, kai sportuoja namuose, o ne salėje. Be to, kaip minėjau, 'atleto pėdos' yra kažkas tikrai bjauraus ir nieko sveiko schmoll.gif

"Indeed, the shoes provide stability, comfort, support; but at the same time, they immobilize your feet and ankles. They restrict natural movement, allowing certain muscles to weaken. They increase the energy cost of exercise, as well as the risk of injury.

Analysis has also shown that the mechanics of running is actually altered when wearing shoes, with runners striking the ground with their heels instead of the more efficient forefoot strike. In fact, heel strikes cause repetitive impact forces by as much as three times the body weight with each stride. These stresses are distributed across the body and can lead to pain and injury anywhere along the body's entire kinetic chain -- the muscular system, the nervous system and the skeletal system.

Barefoot or minimal footwear training provides the feet a much finer feedback from the ground, which optimizes movement efficiency."
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 08 17, 09:15)
Panos, bet juk kaip ir mityboje ar kur kitur ir čia juk pilna kitokių nuomonių, negi nežinote?
Nemanau, kad reiktų taip kitus gąsdinti ir tiek apie tai kalbėti. Kas kaip nori, tas taip daro. Ypač, kai sportuoja namuose, o ne salėje. Be to, kaip minėjau, 'atleto pėdos' yra kažkas tikrai bjauraus ir nieko sveiko schmoll.gif

"Indeed, the shoes provide stability, comfort, support; but at the same time, they immobilize your feet and ankles. They restrict natural movement, allowing certain muscles to weaken. They increase the energy cost of exercise, as well as the risk of injury.

Analysis has also shown that the mechanics of running is actually altered when wearing shoes, with runners striking the ground with their heels instead of the more efficient forefoot strike. In fact, heel strikes cause repetitive impact forces by as much as three times the body weight with each stride. These stresses are distributed across the body and can lead to pain and injury anywhere along the body's entire kinetic chain -- the muscular system, the nervous system and the skeletal system.

Barefoot or minimal footwear training provides the feet a much finer feedback from the ground, which optimizes movement efficiency."



yra tie spec batukai-kojines ar tiesiog trainers barefoot.. su pirstukais kur smile.gif pamirsau pavadinima bet labai ispopuliareje jie.. na MBT turejau, bet ne sportavimui, sportavimui su jais praktikos reikia mazumele.

tiesa del skirtingu nuomoniu, matomai kiekvienas vel pagal savo experience sneka.. 4u.gif
Atsakyti