Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kurią kūno dalį labiausiai norėtumėt ištobulint, pagerint? (115 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kristute97 @ 2012 08 20, 10:26)
Papildyta:
Pasitikrinau savo mmm grafiką. Už poros dienų turėtų prasidėti, tai gal man čia dėl to svoris padidėjo  g.gif Labai norėtųsi tuo tikėti  unsure.gif



mirksiukas.gif Tikrai taip gali būti
Atsakyti
QUOTE(zoory @ 2012 08 19, 20:21)
nes jau 19tą savaitę varau p90x ir Insanity. Bet kol kas geresnių alternatyvų neradau  g.gif


O įdomu, Jūs kartu darot ir Insanity, ir P90x pagal tų trenerių sudarytas programas (t.y. per dieną 1 Insanity ir 1 P90x) ar pati pagal savo programą, kaip nors maišydama mankštas darot pvz.: vieną dieną Insanity, kitą dieną P90x? smile.gif
Atsakyti
Svorio svyravimai juk dar būna nuo sportavimo dėl raumenų masės padidėjimo. Rūbuose save matuok, veidrody, o ne svarstyklėse save vertink.. Ne skaičiai apibrėžia tave, o savijauta, emocija pamačius save veidrodį... svarstyklės žuvims sverti... arba nebent jau kai drastiški kiekiai svorio turi būti metami, nes didelis antsvoris... o manau kad tokių kurios su didelėm bėdom ir maža valios yra, čia nėra ... jos sėdi dietų skyrely...
4u.gif

aš po treniruotės uodegos sričiai. OMG. Vakar ir buvo OMG trefkė su daug Jump tucks kurių tiesiog HATE.. perlipti per save reik ir kai kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lil'angel @ 2012 08 20, 21:18)
O įdomu, Jūs kartu darot ir Insanity, ir P90x pagal tų trenerių sudarytas programas (t.y. per dieną 1 Insanity ir 1 P90x) ar pati pagal savo programą, kaip nors maišydama mankštas darot pvz.: vieną dieną Insanity, kitą dieną P90x?  smile.gif

Aš darau maždaug pagal šį grafiką
Aišku, imu du laisvadienius ax.gif bet vieną dieną darau su svoriais p90x, o kitą Insanity wink.gif
Atsakyti
Primušam temą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 20, 21:22)
Ne skaičiai apibrėžia tave, o savijauta, emocija pamačius save veidrodį...  svarstyklės žuvims sverti... 


o čia man patiko thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


yra dalis tiesos tame, bet aš vis tiek naudojuosi svarstyklėmis + veidrodis + apimtys + jausena - žodžiu kai viską krūvon sudedi - puikiai gaunasi mirksiukas.gif

o vien tik skaičiukais pasikliauti tikrai neverta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 08 20, 19:55)
o čia man patiko  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
yra dalis tiesos tame, bet aš vis tiek naudojuosi svarstyklėmis + veidrodis + apimtys + jausena - žodžiu kai viską krūvon sudedi - puikiai gaunasi  mirksiukas.gif 

o vien tik skaičiukais pasikliauti tikrai neverta  drinks_cheers.gif



na iš esmės, kad tai manija netaptų smile.gif o jei su savim susidraugauji ir skaičiukai paranojos nevaro, vadinas viskas ir gerai smile.gif
Atsakyti
Sedindriuke, fainuole nauja tema wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif Si tema ilgai buvo biggrin.gif galvojau niekad nesibaigs biggrin.gif

Jurgita-d, del atostogu pritariu, kad uh faina smile.gif pailset, pabut toli nuo tos kasdienos, nuo tu igrisusiu dalyku, ir buvusiuose igrisusiuose namuose pabuti fainai, sveciu, sugrizt tarsi i ta taska, is kurio isvykai smile.gif man visada taip atrodo.. griztu i ten kaip kad isvaziavau... tpu tpu tpu sveiki druti visi...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 20, 22:06)
na iš esmės, kad tai manija netaptų smile.gif o jei su savim susidraugauji ir skaičiukai paranojos nevaro, vadinas viskas ir gerai smile.gif


jei per tiek laiko iki šiol netapo paranoja, tai ir netaps tongue.gif čia ne tame esmė mirksiukas.gif jei viską derini ir blaivia galva mąstai - tada esi apsaugotas nuo tokių fanatizmų. ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti