Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kurią kūno dalį labiausiai norėtumėt ištobulint, pagerint? (115 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(chérie @ 2012 08 17, 10:04)

Vakar sporto išeiginė buvo, šiandien laukia Fire30 ir dar priedu pilvuką pakankinsiu smile.gif

man vakar irgi off buvo, bet ziuriu kad man ta pati fire tik stretch dar thumbup.gif
sugalvojau vakar kad chalean xtreme reiketu pamegint, bet tik uz 2 sav.dabar reikia isivaziuot i sportus...po tinginysciu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 17, 10:51)
yra tie spec batukai-kojines ar tiesiog trainers barefoot.. su pirstukais kur smile.gif  pamirsau pavadinima bet labai ispopuliareje jie..  na MBT turejau, bet ne sportavimui, sportavimui su jais praktikos reikia mazumele.

tiesa del skirtingu nuomoniu, matomai kiekvienas vel pagal savo experience sneka..  4u.gif

aha...yra zmoniu tipai, kurie turi viska savo kailiu ismegint...neuztenka pasakyti , kad neprotinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 08 17, 13:44)
man vakar irgi off buvo, bet ziuriu kad man ta pati fire tik stretch dar thumbup.gif
sugalvojau vakar kad chalean xtreme reiketu pamegint, bet tik uz 2 sav.dabar reikia isivaziuot i sportus...po tinginysciu biggrin.gif
Papildyta:

aha...yra zmoniu tipai, kurie turi viska savo kailiu ismegint...neuztenka pasakyti , kad neprotinga schmoll.gif



vigvam barefoot batai vadinas.
Atsakyti
gal Vibram FiveFingers ? vis zadu pirkti, gal iki kaledu ir prisiruosiu biggrin.gif

Sendrine: ziuriu domiesi badavimais, tiksliau IF, o sita ar ziurejai: http://www.youtube.c...eature=g-high-a
Atsakyti
Labas vakaras, sportininkės smile.gif o aš intensyviai plečiu sportuotojų namuose gretas biggrin.gif šiandien namie puškavau ir dariau insane abs, tai brolis iš pradžių ratais aplink vaikščiojo, paskui nusprendė pabandyti irgi, galiausiai pasidavė. Rezultatas - nusprendė pradėti daryti insanity, nes gi negali moteriai (t.y. man) sportiškumu nusileisti. Skleidžiu sporto virusą! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Kaip jum sekasi? Spejot pasirodyti prie ezeru ka prisportavot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 08 17, 20:05)
gal Vibram FiveFingers ? vis zadu pirkti, gal iki kaledu ir prisiruosiu  biggrin.gif

Sendrine: ziuriu domiesi badavimais, tiksliau IF, o sita ar ziurejai: http://www.youtube.c...eature=g-high-a



ja ja tie batai biggrin.gif kad sukurpiau vigvamai pavadinima..vigvamos tai kazkokie is odu padaryti namukai indenams, nia? biggrin.gif
Domiuosi, skaitau, kai papuola po akim nauju dalyku. cia tas pats kaip kad ir po šesiu nevalgo, ar nuo tam tikros valandos... kitiems naturaliai gaunas, velai atsikelia, valgyt nenori is karto, o paskui vakare ir neprisikisa, ir gaunas naturaliai tas IF... idomu viskas, visokie dalykai, tik ziu kai kuriems suteikiami vardai, kas jau zinoma n metu biggrin.gif nemeginus nes nesusikaupiu kontrolei smile.gif man pazanga neuzkast po vakarienes... ypac dabar ant riesutu visokiu vel ... nu blogis perdozuot biggrin.gif bet... biggrin.gif pffff

as sportinau Glam booty workout is LF, jau kelinta karta, nes geras cardio ir upper body inkinys... raudona buvau, nors niekada po workoutu raudona nebunu... neapsisprendziu ryt pasportinsiu ar ne...gal ryte non stopini 20 min padarysiu su abs challengu nes 12 val shiftas laukia ant koju, tai ...

si filmuka jau fb pasiplatinus seniau buvau kai tik pasirode straipsniai apie ji, bet dar nepaziurejus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 18 rugpjūčio 2012 - 01:34
Sveikos 4u.gif
Vakar buvo truputėlį šventė pas mus, tai tiek prisivalgiau, eina sau doh.gif Šiandien net valgyt nenoriu iš po vakar biggrin.gif Nu bet atleidau vadeles dienai, taip seniai jau valgiau lietuviškus patiekalus ax.gif
Atsakyti
Kaip seniai bebuvau čia, pamiršau dar įkelt update'inių nuotraukų į albumėlį smile.gif
sportuoju vis dar tokiu pat režimu- ne mažiau valandos kiekvieną dieną (išskyrus savaitgalius). Žinoma, mityba galėtų būti idealesnė, vis dar dirbu ties tuo blush2.gif

pagalvoju, gal reikėtų pakeist programą, nes jau 19tą savaitę varau p90x ir Insanity. Bet kol kas geresnių alternatyvų neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 08 11, 12:30)
laba diena, jusu nuomone kuriuo paros metu geriausia sportuoti metant svori?  ax.gif  idomu daugiau nuomoniu. Suprantu, kad duaguma (tame tarpe as) sportuoja kai turi laiko/noro, bet jeigu reiketu isrinkti realiai naudingiausia laika riebaliuko deginimui? ryte nevalgius ?  g.gif


Sveikos,
Jillian Michaels ne taip seniai rase apie tai.Sake,kad nera jokio skirtumo kada tu sportuoji.Svarbu tik islaikyti pastovuma, ty jei sportuoji sytais tai rytais ir apostuoti, jei vakarais,tai vakarais tai daryti.Ir sportuoti reguliariai. Visa kita pagal ja neturi itakos.
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2012 08 19, 18:51)
Sveikos,
Jillian Michaels ne taip seniai rase apie tai.Sake,kad nera jokio skirtumo kada tu sportuoji.Svarbu tik islaikyti pastovuma, ty jei sportuoji sytais tai rytais ir apostuoti, jei vakarais,tai vakarais tai daryti.Ir sportuoti reguliariai. Visa kita pagal ja neturi itakos.



Taip sportas ne taisykle turi buti, o megautis reikia, o kai megaujies, sportuoji sau priimtinu laiku, tai ir rezultatai bus wink.gif

Kaip tau Jurgita-d sekas? smile.gif Seniai matyta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 08 19, 21:35)
Taip sportas ne taisykle turi buti, o megautis reikia, o kai megaujies, sportuoji sau priimtinu laiku, tai ir rezultatai bus wink.gif

Kaip tau Jurgita-d sekas? smile.gif Seniai matyta smile.gif  4u.gif


buvau atostogu i Lietuva grizusi beveik trims savaitems.Kaifas grynas.O siandien jau i darba:( Sporta apleidau per atostogas(na minimaliai jo buvo),bet mityba gan nebloga buvo.net vienas kg nukrito:) tikiuosi nenunyko raumenys visai.. blush2.gif
Atsakyti
labas rytas, siandien sumasciau atsistoti ant svarstykliu ir nusiminiau. Nors savaitgali nebuvo apsivalgymo bei sportavau, ryte pamaciau plius 1 kg lyginant su penktadieniu blink.gif verysad.gif
Man šokas verysad.gif
Papildyta:
Pasitikrinau savo mmm grafiką. Už poros dienų turėtų prasidėti, tai gal man čia dėl to svoris padidėjo g.gif Labai norėtųsi tuo tikėti unsure.gif
Atsakyti