Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, įtampa, baimės

QUOTE(Lucero @ 2012 09 04, 14:16)
sveikos
man ir paastrejimas
mirties baime vel daznokai jaust emiau

ruduo doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal nesupyksit ant prašalaitės, kad nosį įkišau. Bet skaičiau gerą straipsnį apie panikos atakas. Gal kam nors pravers 4u.gif
Atsakyti
4u.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif labukas
Atsakyti
Sveikos, kaip man paumejo tas hipochondrinis nerimas vel.... visur raso apie tai, kad gripas jau atselino ir kerta smarkiai. tai apeme tokia baime, kad tiesa pasakius, net jauciu baime iseit is vis is namu... bet tenka .
sunku kvepuot kazkaip pastarosiom dienom sad.gif
kaip jus ??
Atsakyti
ir aš save tyrinėju nuo...iki.... doh.gif Blyn, pavargau nuo simptomų ir jiems tinkančių ligų doh.gif Na neina susilaikyt ir nelįst į visagalį google su kokiu simptomu... Aišku, AD galvoju gelbėtų, bet na nesiryžtu aš jų , nes planai kitokie - nestuke.gif Bet nesveika siela, nesveikas kūnas, gal ir dabar nereiktų, nors tuoj pat kirba mintis, kad nestuke.gif viską sutvarkytų .

Gal ką vargina raumenų trūkčiojimas, na visame kūne, pamėtytai, tai kojoje , tai rankoje, tai akies vokas ? Ir klausimas pagrindinis, ar tai gali būt nuo nervinės įtampos? Nes sistmenių ligų , kurios sietųsi su tuo simptomu nėra, tirta pertirta esu, o nurimt neina unsure.gif Na dar kokia epilespija lieka, mažu encefalogramos prašyt doh.gif


Ko gero, diagnozė bus - nerimas, hipochondrija .

Pamenu, pernai, kaip pradėjau ligų ieškot dėl nekokoos savijautos, labiausiai bijojau fizinių ligų... Tyuriaus, sakiau, va jei šito ir ano neras, vadinas depresuha, o su ja susitvarkysiu nesunkiai doh.gif
realybė kiek kitokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2012 10 03, 12:04)
Gal ką vargina raumenų trūkčiojimas, na visame kūne, pamėtytai, tai kojoje , tai rankoje, tai akies vokas ? Ir klausimas pagrindinis, ar tai gali būt nuo nervinės įtampos? Nes sistmenių ligų , kurios sietųsi su tuo simptomu nėra, tirta pertirta esu, o nurimt neina  unsure.gif Na dar kokia epilespija lieka, mažu encefalogramos prašyt  doh.gif
Ko gero, diagnozė bus - nerimas, hipochondrija .

Man dažniausiai akies vokas,na būna ir raumenų,bet nežymiai,nusiperku magnio ir praeina smile.gif ,bet aišku čia gali būti ir nuo nervinės įtampos smile.gif Manau tu visiškai sveika,tik čia tave tokia depresijos forma kankina,nerimas smile.gif Ir aš visiškai sveika,bet va tyrinėju save kaip ir tu ir niekaip neįsitikinu,kad viskas gerai biggrin.gif aš daugiau dėl širdies ligų,mirti bijau....bet geriu AD ir jau jaučiu,kad tos mintys palieka mane thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos
man kazko skauda sona viena, nugaros apacioj sone link juosmens, tai ziaurus nerimas del to uzkilo doh.gif isivaizduju visokius inkstu vezius (toki rado vienai jaunai moteriai)
nu zodziu vel umeja hipochondrija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucero @ 2012 10 04, 18:21)
Sveikos
man kazko skauda sona viena, nugaros apacioj sone link juosmens, tai ziaurus nerimas del to uzkilo doh.gif isivaizduju visokius inkstu vezius (toki rado vienai jaunai moteriai)
nu zodziu vel umeja hipochondrija doh.gif

Anoje temoje matau jau bijai guostis biggrin.gif aiii aš tokia pati kaip tu,man šiandiena skrandi skauda ,spaudžia kažkaip lyg pykina lyg ne,ir aplamai jis man dažnai skauda tik no-spa padeda,visad galvojau,kad nuo nervų,o šiandiena įsikaliau į galvą ,kad gal vėžys,juk negali jis iš vien skaudėti doh.gif ir va prasidėjo nerimas ,begalvojant,gavau gerti raminančių unsure.gif blogai jaučiuosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šypsenėlė* @ 2012 10 04, 20:09)
Anoje temoje matau jau bijai guostis  biggrin.gif  aiii aš tokia pati kaip tu,man šiandiena skrandi skauda ,spaudžia kažkaip lyg pykina lyg ne,ir aplamai jis man dažnai skauda tik no-spa padeda,visad galvojau,kad nuo nervų,o šiandiena įsikaliau į galvą ,kad gal vėžys,juk negali jis iš vien skaudėti  doh.gif  ir va prasidėjo nerimas ,begalvojant,gavau gerti raminančių  unsure.gif  blogai jaučiuosi  unsure.gif

Žinot kaip sakoma visos ligos nuo nervų, tik viena iš meilės.
Na, o jei rimčiau, tai išsitirk skrandį, jei nieko neras, tai tikrai nuo nervų, nes jie linkę persimesti į širdį, skrandį, galvą.
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2012 10 04, 20:32)
Žinot kaip sakoma visos ligos nuo nervų, tik viena iš meilės.
Na, o jei rimčiau, tai išsitirk skrandį, jei nieko neras, tai tikrai nuo nervų, nes jie linkę persimesti į širdį, skrandį, galvą.

Gal prieš kokius 5 metus rijau tą bjaurią šlangą,nieko nerado,išvada skauda nuo streso ,tai manau ,kad niekas nepasikeitė per tuos penkis metus ,nors aišku būtu ne pro šalį pakartoti tyrimą,bet jau velniškai nemalonu ją ryti doh.gif
Atsakyti
Labas sypsenele 4u.gif nu zinai, o dabar dar paskaiciau sita straipsni http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2 kad eme ir plyso sirdis. nu tai zinai, isvis vos ne pa istiko doh.gif
Atsakyti