Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(syri @ 2013 09 20, 09:56)
kur tau peršals, jei vamdžiai eina  biggrin.gif . Jei rūsys nuo kažko šyla, tai gal bandyk nešti į vėsiausią kampą ant grindų  g.gif ar prie durų. Rauginti nesandariai mėgsta būti vėsiau, na, kaip obuoliai, bulvės - vėsiai.

tai ne marinavimas, tai - rauginimas  mirksiukas.gif .

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 09 20, 11:22)

Kaip supratau,georgiana klausei,ar garaze nepersals?na,ziurint koks garazas..gali,aisku ir persalti..o duobes nera garaze?ten viskas puikiai laikosi pas kaimynus..o mes duobes neturim,tai laikau sklepe po koridoriaus grindimis..o garaze laikau tik labai gerai viska ziemai apsiltinus,apkloscius..
Atsakyti
QUOTE(vivilma @ 2013 09 20, 13:55)
Kaip supratau,georgiana klausei,ar garaze nepersals?na,ziurint koks garazas..gali,aisku ir persalti..o duobes nera garaze?ten viskas puikiai laikosi pas kaimynus..o mes duobes neturim,tai laikau sklepe po koridoriaus grindimis..o garaze laikau tik labai gerai viska ziemai apsiltinus,apkloscius..

na beda ta garazas nera apsiltintas jis jungiasi su mediniu kluonu, garazas is plytu, ziema ten salta, suku galva ka daryt;
rusyje eina vamzdziai silumos nuo katilo tai ten laikyt bus sunku g.gif
vienas bandomasisi variantas laikyti garaze apklojus senais dekiais turbut, ech bandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 09 20, 20:19)
na beda ta garazas nera apsiltintas jis jungiasi su mediniu kluonu, garazas is plytu, ziema ten salta, suku galva ka daryt;
rusyje eina vamzdziai silumos nuo katilo tai ten laikyt bus sunku g.gif
vienas bandomasisi variantas laikyti garaze apklojus senais dekiais turbut, ech bandysim 4u.gif

tada garaže nelaikyk, galvojau, kad ta patalpa ribojasi su gyvenamąja. Tikrai peršals. Mano nešildomam garaže (plytos) ir spynos, ir rankenos apšarmoja. Ir ribojasi su gyvenamąja, bet neapšiltinta siena.
Beje, MB vieną dalį sudėjo į 5 litrų kibirą su dangčiu, tai pvz. tokį variantą lengviau kur pernešti atsižvelgiant į temperatūras.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 09 20, 19:19)
na beda ta garazas nera apsiltintas jis jungiasi su mediniu kluonu, garazas is plytu, ziema ten salta, suku galva ka daryt;
rusyje eina vamzdziai silumos nuo katilo tai ten laikyt bus sunku g.gif
vienas bandomasisi variantas laikyti garaze apklojus senais dekiais turbut, ech bandysim 4u.gif

Na,bet jei rusys nemazas,tai gal tas vamzdis ir nieko,juk siluma i virsu kyla,tai padek i ta vieta,kur vesiausias kampas ir ant zemes..jei uzvakuoti,tai jie nieko nebijo,pas mama mano irgi sklepas siltas..bet jei kibire laikysi,tai gali ir suminksteti..arba tada,uzvirink ta skysti ir uzpilk ant agurku,uzvakuosi,ir be baimes:)arba padek kelis ten,kelis ten,zinosi,kur geriau issilaio eksperimento budu:))
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 09 20, 08:58)
o kur laikote g.gif

Kaime,iskastas ysys po grindimis
Papildyta:
QUOTE(syri @ 2013 09 20, 09:56)
kur tau peršals, jei vamdžiai eina  biggrin.gif . Jei rūsys nuo kažko šyla, tai gal bandyk nešti į vėsiausią kampą ant grindų  g.gif ar prie durų. Rauginti nesandariai mėgsta būti vėsiau, na, kaip obuoliai, bulvės - vėsiai.

tai ne marinavimas, tai - rauginimas  mirksiukas.gif .

Nu gal ir taip ax.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį agurkų receptuką ir noriu paklaust ar ne per daug acto pilasi g.gif
5l vandens
5 v.š. druskos
4.5 v.š cukraus
2stikl. acto
Atsakyti
QUOTE(lauroxy @ 2014 07 08, 14:59)
Sveikos, turiu tokį agurkų receptuką ir noriu paklaust ar ne per daug acto pilasi  g.gif
5l vandens
5 v.š. druskos
4.5 v.š cukraus
2stikl. acto

aš visus marinatus litrais matuoju g.gif . Actas - skonio reikalas, kiek šeimininkių, tiek ir receptų. Mano proporcijos - 1l vandens/100 ml acto
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 07 08, 15:48)
aš visus marinatus litrais matuoju  g.gif . Actas - skonio reikalas, kiek šeimininkių, tiek ir receptų. Mano proporcijos - 1l vandens/100 ml acto

Tai taip ir gaunasi smile.gif reiškia viskas ok smile.gif man patinka su macnumu agurkėliai. Dėkui smile.gif
Atsakyti
Ar bandėt kas marinuoti be cukraus? Gal receptu galėtumėt pasidalinti. Raugčiau, bet neturiu kur šaltai laikyti.
Atsakyti
puikiosios mamytes, esu jauna mama ir noriu savo seimai sia vasara mairnuoti agurkus. gal koki recepteli? cia pasirinkimas didelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2014 07 23, 14:04)
Ar bandėt kas marinuoti be cukraus? Gal receptu galėtumėt pasidalinti. Raugčiau, bet neturiu kur šaltai laikyti.

Raugti galite i trilitri ir laikyti rusyje. Tevai laiko raugintus agurkus +15 laipsniu rusyje.

QUOTE(Roberta43 @ 2014 07 23, 18:56)
puikiosios mamytes, esu jauna mama ir noriu savo seimai sia vasara mairnuoti agurkus. gal koki recepteli? cia pasirinkimas didelis doh.gif

Labiausiai visu mamyciu pagyru vertas agurku marinavimas Uspaschiko vardu drinks_cheers.gif Zr. i pirma puslapi 4u.gif
Atsakyti