Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Roberta43 @ 2014 07 23, 18:56)
puikiosios mamytes, esu jauna mama ir noriu savo seimai sia vasara mairnuoti agurkus. gal koki recepteli? cia pasirinkimas didelis doh.gif

Man patys paciausi Bulgariski agurkeliai pagal Glasse is pirmo puslapio.Jau kelis metus tik tokius darau.

Uspaskicho agurkai man kazkokie netokie gaunasi g.gif .Seimyna irgi ju nevalgo.
Atsakyti
QUOTE(S&S @ 2014 07 28, 10:58)
Man patys paciausi Bulgariski agurkeliai pagal Glasse is pirmo puslapio.Jau kelis metus tik tokius darau.

Uspaskicho agurkai man kazkokie netokie gaunasi  g.gif  .Seimyna irgi ju nevalgo.

Bulgariškų nebandžiau ,bet Uspaskicho pernai pabandymui padariau,tai nesulaukė žiemos agurkai lotuliukas.gif jau visi buvo suvalgyti thumbup.gif šiais metais tik juos ir darysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(S&S @ 2014 07 28, 10:58)
Man patys paciausi Bulgariski agurkeliai pagal Glasse is pirmo puslapio.Jau kelis metus tik tokius darau.


drinks_cheers.gif Tikrai labai skanus drinks_cheers.gif

QUOTE(Vanilė @ 2014 07 28, 13:46)
Bulgariškų nebandžiau ,bet Uspaskicho pernai pabandymui padariau,tai nesulaukė žiemos agurkai  lotuliukas.gif jau visi buvo suvalgyti  thumbup.gif šiais metais tik juos ir darysiu  rolleyes.gif

O jus isbandykit kelis litrus pasidaryti 4u.gif
Visada agurkus marinuoju trim receptais: bulgarisku, uspakicho ir sparaginiu pupeliu receptu(buvo metu atradimas, nerealus skonis thumbup.gif ). Ant dangteliu pasizymiu trumpiniais su spec.markeriu, skirtu rasyti ant disku. Ziemos metu turime marinuotu agurku visokiausiu skoniu, pagal kiekvieno pageidavimus-ir saldziarugscius, ir rugscius, ir gaivius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 07 28, 12:59)
drinks_cheers.gif Tikrai labai skanus drinks_cheers.gif
O jus isbandykit kelis litrus pasidaryti 4u.gif
Visada agurkus marinuoju trim receptais: bulgarisku, uspakicho ir sparaginiu pupeliu receptu(buvo metu atradimas, nerealus skonis thumbup.gif ). Ant dangteliu pasizymiu trumpiniais su spec.markeriu, skirtu rasyti ant disku. Ziemos metu turime marinuotu agurku visokiausiu skoniu, pagal kiekvieno pageidavimus-ir saldziarugscius, ir rugscius, ir gaivius drinks_cheers.gif



O musu seimai Uspaskicho receptas nepraejo, beskoniai gavosi schmoll.gif
Skaniausi - Bulgariski (tik nezinau, ar toks pats receptas, kur kad pradzioj ikeltas, as savo susirasiusi turiu blush2.gif ), receptas su gvazdikeliais ir pernai atrastas, kur acta reikia ne i marinata pilti, o acte apvirti agurkelius. Na ir zinoma su garstyciu kose bei su petrazolemis labai valgomi pas mus. Siemet kol kas eksperimentuoti nezadu, neradau nieko, kas butu uzkabines pabandyti.

O kokios proporcijos sparaginiu marinato? As pernai dariau jas pagal viena, tai irgi beskones gavosi, macnumo pritruko.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 07 28, 14:46)


O kokios proporcijos sparaginiu marinato? As pernai dariau jas pagal viena, tai irgi beskones gavosi, macnumo pritruko.

Grisiu po darbo ir idesiu, man atradimas paciai buvo pries kelis metus. Pats marinatas neskanus, bet tiek sparagines pupeles, tiek taip marinuoti agurkai-labai skanus, su gera rugstele, nes ten acto nemenkai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Marinuotos sparagines pupeles
7 stiklinės šalto vandens, 1stiklinė acto, 6 šaukštai cukraus, 3 šaukštai druskos
Labai skanu ant cukiniju bei agurku.

As savo prierasa parasysiu: sparagines pupeles pries marinavima isverdu, tada sukisu i stiklainiuka ir uzpilu verdanciu marinatu, staigiai uzvekuoju.

Agurkus pradzioj uzplikau verdanciu vandeniu. Antras pylimas-jau marinatinis ir iskart uzsukami dangteliai.

Cukiniju nebandziau, negaliu komentuoti.
Atsakyti
Niekada nesusimąsčiau, kad tuo pačiu šparaginių pupelių marinatu užpilti agurkus. Šauni idėja, dėkoju. Tuoj einu išbandyti agurkus su šiuo marinatu.
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2014 07 28, 13:46)
Bulgariškų nebandžiau ,bet Uspaskicho pernai pabandymui padariau,tai nesulaukė žiemos agurkai  lotuliukas.gif jau visi buvo suvalgyti  thumbup.gif šiais metais tik juos ir darysiu  rolleyes.gif

Du metus is eiles bandau daryt Uspaskicho(irgi is pirmo puslapio),tai nesamone gaunasi.Nors darau tiksliai pagal recepta,bet kazkodel pirma karta gavosi beskoniai,antra karta praruge buvo g.gif .
Su bulgariskais jokiu ciudu nebuna,isstovi visa ziema+labai skanus.Net anyta praeitais metais paragavusi,siais receptuko paprase biggrin.gif


Agurkeliai pagaliau pajudejo is mirties tasko,paaugo,nemazai pririnkau,tai galesiu isbandyti ir sparaginems skirta marinata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S&S @ 2014 07 28, 19:36)
Du metus is eiles bandau daryt Uspaskicho(irgi is pirmo puslapio),tai nesamone gaunasi.Nors darau tiksliai pagal recepta,bet kazkodel pirma karta gavosi beskoniai,antra karta praruge buvo  g.gif  .
Su bulgariskais jokiu ciudu nebuna,isstovi visa ziema+labai skanus.Net anyta praeitais metais paragavusi,siais receptuko paprase  biggrin.gif
Agurkeliai pagaliau pajudejo is mirties tasko,paaugo,nemazai pririnkau,tai galesiu isbandyti ir sparaginems skirta marinata  smile.gif

O bulgariskus pagal koki recepta darote?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2014 07 28, 23:20)
O bulgariskus pagal koki recepta darote?

Pirmam puslapy kur parasytas,pagal Glasse nr.1 .Esu darius ir pagal Glasse nr.2,skoniai identiski gaunasi,tik kad sunku is verdancio marinato agurkus traukt ir i stiklainius kist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S&S @ 2014 07 29, 06:42)
Pirmam puslapy kur parasytas,pagal Glasse nr.1 .Esu darius ir pagal Glasse nr.2,skoniai identiski gaunasi,tik kad sunku is verdancio marinato agurkus traukt ir i stiklainius kist smile.gif

O prieskonius tik nurodytus dedate?Nei krapu,nei kitokiu nededate?
Atsakyti
QUOTE(S&S @ 2014 07 28, 20:36)
Du metus is eiles bandau daryt Uspaskicho(irgi is pirmo puslapio),tai nesamone gaunasi.Nors darau tiksliai pagal recepta,bet kazkodel pirma karta gavosi beskoniai,antra karta praruge buvo  g.gif  .


As Uspaskicho saukstus dedu su kaupu-tik tada skonis atsiranda drinks_cheers.gif O jei praruge, tai blogai uzvekuota(ar stiklainis blogai isplautas), kai vekavimo procesas geras buna, tai agurkai, net paprastu verdanciu vandeniu uzpilti, nerugsta schmoll.gif

QUOTE(*AMRI* @ 2014 07 29, 10:14)
O prieskonius tik nurodytus dedate?Nei krapu,nei kitokiu  nededate?

Dedu specialius "Agurku marinavimui" skirtus prieskonius.
Nors pernai bandziau deti naturalius lapus-krapai, vysniu, j.serbentu lapai, skoooonis wub.gif Tik pries tai juos gerai nuplikiau, nes vieni agurkai, daryti pas mama, matyt, blogai kazkuriam procese vekavimas ivyko(ar lapu nuplikinime, ar blogai agurkai nuplauti buvo, o gal stiklainiai nevisai svarus), bet visi nusaude po savaites doh.gif
Atsakyti