Įkraunama...
Įkraunama...

Mišiniai alergiškiems vaikams

QUOTE(rimleo @ 2008 03 02, 21:32)
Mano sunus labai alergiskas. Mano pienelio jam neuzteko, tai pradejau duoti tuteli skysta, tai jam pilva labai skaudejo. Istisai verke, tik gaila, kad iskarto nesupratau, jog nuo misinuko. Kai pradejo pielelio daugiau gamintis, tai misinuko tik viena, du kartus daviau. Tad pastebejo, kad praejus 2-3 valandom prasideda riksmai. Neimanoma buvo nuraminti. Tada pradejau duoti Aptamil 1. Tai isbere, kad per sasus veido nesimate. Tada nupirkom Aptamil HA, tai dar be berimo ir pilvo skausmai prasidejo, o kakutis tai zalios spalvos pasidare. Sunkiai ten jam viskas daresi. Kadangi be siu bedu dar jis atpylinejo fontanais, o svoris visai neaugo, tai pradejom duoti Aptamil AR, tai nuo jo tiek pat bere, tik maziau atpylinejo. Kadangi be alergijos dar ir atpylineja, o tokio misinuko, kad butu tirstas ir alergiskui vaikui tiktu, tai Lietuvoje nera. Nieko kito nebeliko, kaip virti klijuka is ozku pieno ir ryziu. Taigi po savaites nei vieno saselio neliko ir pilvo skausmai baigesi. Vaikas labai skaniai valge. Kai paaugo pamaniau, kad jau pakaks tu klijuku ir pradejau duoti HIpp misinuka. Tai vel pradejo berti ir dar pats vaikas atsisake jo gerti. Tad vel teko iki 1 metu duoti klijuka. Veliau jau gryna pieneli. Klijukas tikras issigelbejimas buvo, bet man tai tikrai vargas. Niekam nelinkeciau, o dar kai nera kam padeti. Bat vaikui jis labai tiko. Buvo verta vargti.


Suprantu tave, alergiski vaikiuikai tikrai nemazas vargelis, ir tikras mamu kantrybes isbandymas verysad.gif
Man irgi drauges buvo patarusios virt klijukus, tai buvau pradejus virt is avizu, bet karves pieno aisku nepildavau idedavau to paties Aptamil Ha misinuko, nors tokio didelio pagerejimo nepastebejau. unsure.gif
Buciau davus ir toliau, bet sugalvojau isbandyt avizine kose, tai po jos sekancia diena visas raudonas pasidare, dar labiau isbere, o ryziu tai mes dar neragave, reiks pabandyt, ir ozkos piena gal isbandyt vertetu. Jei galetum gal parasytum, kaip tu ta klijuka is ryziu virdavai? dekui labai 4u.gif
Atsakyti
As klijuka viriau is ozkos pieno, nes karves jis ir dabar negali gerti. Nors jau maziui 1,5 metu, bet labai pilva skaudejo nuo karves pieno. Tad ir toliau duodu ozkos piena.
Klijuka duoti pradejau nuo 5 men. Tad skiedima dariau per puse. Ryzius su vandeniu viriau tol, kol gavosi tirsta, visiskai suvirusi kose. Tada isspausdavau per merliu, kad neliktu gumuliuku (nesikimstu papas maitinant). Tada uzverdu ozkos piena ir sumaisau su ryziu tyre. Atsaldau. Maziasnem vaikui turetu buti ryziu tyres daugiau, bet tiksliai nezinau, koks santykis. Didesniam vaikui ryziu tyres santyki mazinau. Nuo metu daviau jau gryna piena. Mano vaikas atpylinejo, todel ryzius viriau, su maziau vandens, kad gautusi tirsta mase. Atskiedus gaudavosi toks tirstokas klijukas. Kiek ryziu ir vandens deti, tai jau reikia ziureti, ar vienam kartui darai, ar visai dienai. Cia jau atidirbti reikia. As dar bandziau ryzius kavamale sumalti ir is ju virti klijuka, bet likdavo didesniu gumuleliu ir kimsdavo papala, labai vaika nervuodavo.
Is avizu virti klijuko nebandziau. Tik mums nuo pirktu avizu kosyciu, skirtu maziems vaikams, bere. O nuo namuose ruostos- ne. Taip pat jeigu vaikas alergiskas misinukaui, tai ir klijukas ar kosyte su misinuku alergizuos. Kosytes galima pirkti be misinuko, o deti ozkos pienelio. Kosytes pirkau Hipp, nes Aptamil ir koses visos netiko. Bet as greitai pradejau visas koses duoti is naturaliu kruopu. Sumali kavamale ir isverdi. Taciau ir dabar skaniausia kose: ryziu.
Atsakyti
QUOTE(rimleo @ 2008 03 04, 14:35)
As klijuka viriau is ozkos pieno, nes karves jis ir dabar negali gerti. Nors jau maziui 1,5 metu, bet labai pilva skaudejo nuo karves pieno. Tad ir toliau duodu ozkos piena.
Klijuka duoti pradejau nuo 5 men. Tad skiedima dariau per puse. Ryzius su vandeniu viriau tol, kol gavosi tirsta, visiskai suvirusi kose. Tada isspausdavau per merliu, kad neliktu gumuliuku (nesikimstu papas maitinant). Tada uzverdu ozkos piena ir sumaisau su ryziu tyre. Atsaldau. Maziasnem vaikui turetu buti ryziu tyres daugiau, bet tiksliai nezinau, koks santykis. Didesniam vaikui ryziu tyres santyki mazinau. Nuo metu daviau jau gryna piena. Mano vaikas atpylinejo, todel ryzius viriau, su maziau vandens, kad gautusi tirsta mase. Atskiedus gaudavosi toks tirstokas klijukas. Kiek ryziu ir vandens deti, tai jau reikia ziureti, ar vienam kartui darai, ar visai dienai. Cia jau atidirbti reikia. As dar bandziau ryzius kavamale sumalti ir is ju virti klijuka, bet likdavo didesniu gumuleliu ir kimsdavo papala, labai vaika nervuodavo.
Is avizu virti klijuko nebandziau. Tik mums nuo pirktu avizu kosyciu, skirtu maziems vaikams, bere. O nuo namuose ruostos- ne. Taip pat jeigu vaikas alergiskas misinukaui, tai ir klijukas ar kosyte su misinuku alergizuos. Kosytes galima pirkti be misinuko, o deti ozkos pienelio. Kosytes pirkau Hipp, nes Aptamil ir koses visos netiko. Bet as greitai pradejau visas kos kose: ryziu.


Dekui, butinai isbandysim, ir parasysim kaip sekesi, tik dabar galvoju is kur ozkos pieno reiks gauti? :mastau:Smagu jums, kad jau tokie dideli esat, mum dar tik septyni men. bus 2.gif
Atsakyti
As perku parduotuveje. Bent didziuosiuose miestuose yra lietuvisko. Lankiskas labai ilgo galiojimo, tad tik ekstra atveju perku. Lietuviska gamina Jonavos rajone (netoli Kauno) IĮ "VYSŪRETA".
Linkiu sekmes.
Papildyta:
Jeigu kalbeti apie misinukus, tai Aptamil mano vaikui nei vienas netiko, alegija visiems LABAI didele. Jau nuo Hipp buvo truputi maziau isberta. Semper ir netiko. Gal yra kazkokiu ypatingu, bet mums nepasiseke atrasti. Kosytes pirkdamos turit atkreipti demesi i tai, kad jeigu misinukai tos firmos netinka, tai kosytes paruostos su misinuku taip pat netiks. Todel galima pirkti be misinuko, o ruosti su savo misinuku. Taciau mano atvaju ir tas nelabai tiko, nes pirkau avizu kosyte be misinuko, bet taip pat bere. O namuose is paprastu aviziniu dripsniu paruosta kosyte nealergizavo. Tad net nezinau, ka galvoti.

Papildyta:
Kai pradesit duoti mesyte, taip pat po viena savaite duokit ir ziurekit, ar neberia. Nes elergiskiem labiau tika tik kiauliena, trusiena, kalakutiena. Jautiena ir vistiena labai alergizuoja. Zuvis ir kvietines kruopos taip pat is tu produktu, kurie gali alergizuoti.
Atsakyti
Aciu labai uz patarimus, tikrai pasinaudosim smile.gif Siandien pirma diena ragavo ryziu, kol kas lyg ir nieko. Ryt turesim ir ozkos pieno, tai bandysim ragaut, duok Dieve, nealergizuotu, labai tikiuos doh.gif
Atsakyti
As planuoju savo suneli nuo metuku atjunkyti, o kadangi pieno produktu duot negalesiu (bandziau duot kefyra, labai alergizavo), tai galvoju koki misini reiks pasirinkti. Esu pasiryzusi ir Neocate pirkti, kad tik nebertu, nes sako, kad jis kompensuojamas tik vaikams iki metuku. Esu labai nustebusi, kad alergiskam vaikui iki metu galima bandyti duoti pienuko. Gal reikia bandyti tuos klijukus is ryziu ir ozkos pieno isvirti?? Gal galit kas patarti, esu labai pasimetusi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kremis: 06 kovo 2008 - 13:40
QUOTE(Kremis @ 2008 03 06, 14:38)
As planuoju savo suneli nuo metuku atjunkyti, o kadangi pieno produktu duot negalesiu (bandziau duot kefyra, labai alergizavo), tai galvoju koki misini reiks pasirinkti. Esu pasiryzusi ir Neocate pirkti, kad tik nebertu, nes sako, kad jis kompensuojamas tik vaikams iki metuku. Esu labai nustebusi, kad alergiskam vaikui iki metu galima bandyti duoti pienuko. Gal reikia bandyti tuos klijukus is ryziu ir ozkos pieno isvirti?? Gal galit kas patarti, esu labai pasimetusi  verysad.gif

Sveika,

Manau Neocate jau krastutinis atvejis, be jo dar yra Aptamil Ha, alergiskiems vaikams su hidrolizuotais baltymais, poto Aptamil pepti, su dar labiau hidrolizuotais baltymais, toliau Neocate. Mus bere geriant Aptamil Ha, tai paskyre dar labiau hidroliuota pepti, bet ir berimai nenori dingti. Tai mes ir nusprendem pabandyti ozkos piena, gal nealergizuos, nors karves pienas ir alergizuoja, ozkos gal nealergizuos, labai tikiuos smile.gif nors buna kad ir tas ir tas alergizuoja verysad.gif Dar yra sojos misineliai, jei vaikas nealergiskas sojai. Taigi pasirinkimas platus, o atsirinkti galima tik isbandzius savo kailiu, jei nealergizuoja, vadinasi tinka, nors ir tai kartais sunku supras. Siaip jei nestipriai alergiskas, gal tuteru tikt Aptamil Ha, bet cia kiekvienas individualiai turi atsirinkt, kas tinka vienam nebutinai tiks kitam deja, sekmes beieskant 4u.gif
Atsakyti
Noriu trumpai pakomentuoti Neocate tema smile.gif
Aptamil HA, Pepti ir visi panasus misiniai yra baltymu hidrolizatai (baltymai siuose misiniuose suskaidyti iki smulkesniu daleliu-peptidu). Juos vartojant, yra tikimybe, kad vaikutis bus jiems maziau alergiskas, nei karves pieno baltymu turintiems misiniams.
Neocate- vien aminorugsciu misinys, gaminamas sintetiniu budu, nesant jokio kontakto su karves pieno baltymais. Maitinant siuo misiniu, alergijos karves pienui ir hidrolizuotiems misiniams problema issprendziama. Todel jis toks populiarus pasaulyje, ypac alergisku vaiku mitybai ir gydymui.
Lietuvoje jis isties kompensuojamas vaikams iki vieneriu metu, nustacius sunkaus atopinio dermatito diagnoze.
Lietuvoje parduodamas visose didziosiose Eurofarmacijos vaistinese, kaip kazkuri mama minejo-Vilniuje Antakalnio gale Saltinio vaistineje, Gintarineje vaistineje Santariskese.

Jei kam dar kils klausimu-mielai atsakysiu 4u.gif

Ir dar. Mamos, klijukai, kokie jie bebutu, visiskai netinkami vaiku iki metu maitinimui kaip pieno pakaitalas. Kaip manote, kokia klijuku maistine verte?
Atsakyti
[quote=Dietologė,2008 08 14, 11:07]
Manes tikrai neitikinsit, kad vaikui visi tie sintetiniai vitaminai misinukuose sveikiau. Juk kiekvienas vitaminas susintetitas is keliu cheminiu medziagu. Ir 100 procentu grynumo negaunami. Tad su tuo kiekvienu vitaminu vaikas kiekviena diena dar gauna N cheminiu medziagu. Ir tikrai jos nera tokios jau nekaltos. Ir kas pasakys, kaip visi tie vitaminai ir dar pasalines medziagos kartu reaguoja. Juk tokiu tyrimu niekas nedaro. Gali tie misinukai buti bet kiokios salies, o vitaminai sudeti ne kieno kito, kaip kinieciu.
Atsakyti
QUOTE(Dietologė @ 2008 08 14, 12:07)
Noriu trumpai pakomentuoti Neocate tema smile.gif
Aptamil HA, Pepti ir visi panasus misiniai yra baltymu hidrolizatai (baltymai siuose misiniuose suskaidyti iki smulkesniu daleliu-peptidu). Juos vartojant, yra tikimybe, kad vaikutis bus jiems maziau alergiskas, nei karves pieno baltymu turintiems misiniams.
Neocate- vien aminorugsciu misinys, gaminamas sintetiniu budu, nesant jokio kontakto su karves pieno baltymais. Maitinant siuo misiniu, alergijos karves pienui ir hidrolizuotiems misiniams problema issprendziama. Todel jis toks populiarus pasaulyje, ypac alergisku vaiku mitybai ir gydymui.
Lietuvoje jis isties kompensuojamas vaikams iki vieneriu metu, nustacius sunkaus atopinio dermatito diagnoze.
Lietuvoje parduodamas visose didziosiose Eurofarmacijos vaistinese, kaip kazkuri mama minejo-Vilniuje Antakalnio gale Saltinio vaistineje, Gintarineje vaistineje Santariskese.

Jei kam dar kils klausimu-mielai atsakysiu 4u.gif

Ir dar. Mamos, klijukai, kokie jie bebutu, visiskai netinkami vaiku iki metu maitinimui kaip pieno pakaitalas. Kaip manote, kokia klijuku maistine verte?

O kokia tos sintetikos maistine verte? Uzrasas ant pakuotes?Ir kodel dabartiniai 25-30 metu turintys alergiski tik vienas kitas, o 10 metu vaiku tarpe - daugybe.
Atsakyti
QUOTE(rimleo @ 2008 08 14, 14:47)
Manes tikrai neitikinsit, kad vaikui visi tie sintetiniai vitaminai misinukuose sveikiau. Juk kiekvienas vitaminas susintetitas is keliu cheminiu medziagu. Ir 100 procentu grynumo negaunami. Tad su tuo kiekvienu vitaminu vaikas kiekviena diena dar gauna N cheminiu medziagu. Ir tikrai jos nera tokios jau nekaltos. Ir kas pasakys, kaip visi tie vitaminai ir dar pasalines medziagos kartu reaguoja. Juk tokiu tyrimu niekas nedaro. Gali tie misinukai buti bet kiokios salies, o vitaminai sudeti ne kieno kito, kaip kinieciu.


QUOTE(tinux @ 2008 08 20, 11:26)
O kokia tos sintetikos maistine verte? Uzrasas ant pakuotes?Ir kodel dabartiniai 25-30 metu turintys alergiski tik vienas kitas, o 10 metu vaiku tarpe - daugybe.

Manyčiau, kad abi kalbate apie tai, apie ką jokio supratimo neturit.
Neocate nėra vitaminų rinkinys. Jo sudėtis visiškai atitinka elementaraus Aptamil, Similac arba Hipp sudėtį savo maistine ir energine verte. Šis mišinys yra skiriamas tada, kai jokio kitokio maisto kūdikis dėl sunkios atopinės alergijos valgyti negali. O kas yra kūdikių iki pusės metų maistas? Pienas. Jei mamos pasirinkimas yra saugoti vaiką nuo kažkokių mistinių cheminių medžiagų ir maitinti jį ryžių nuoviru-welcome. Renkasi pačios mamos.
O spekuliacijos "niekas nedaro jokių tyrimų, mišinys iš bet kokios šalies, viskas gaminama Kinijoje" tema, yra absoliučiai nesigaudančio medicinos pasaulyje žmogaus komentaras. Jūs nė neįsivaizduojate, kiek pakopų tyrimų ir kokių jų turi praeiti vaistiniai preparatai, taip pat net ir paprasti parduotuvėje parduodami mano jau minėti mišiniai, kad patektų į rinką. Kad produktą būtų galima užregistruoti, kad juos praleistų visos kontrolės tarnybos. Neocate nėra išimtis. Beje, jis kompensuojamas visame pasaulyje alergijos gydymui, taip pat ir Lietuvoje. Žinoma, jums tai nieko nereiškia, nes viskas juk nupirkta, ar ne? biggrin.gif
Ir iš kur atsiranda tokių visažiniškų absurdiškų komentarų, ir dar tokia opia tema blink.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif atejau pasiskaityt apie neocate vartojima, bet ziuriu temele numirus pries du metus.

Mano mazoji geria beveik nuo gimimo nors ir neturim dermatito, del skrandzio ir zarnyno ligu.


Maciau viena mama rase kad neocate tirstas t.y. AR tipo neegzistuoja to del verda klijukus
Mes naudojam tokia pudra tirstinancia, tad susitirstinam neocate iki norimo tirstumo, kad neatkaltu fontanais at gal.


Siaip idomu kaip del primaitinimo. Atrodo kad Mano dukra negali virskint nieko kito apart neocate.
Svoris mazai aug a, daktarai liege primaitint nuo keturiu su puss men, as palaukiau beveik penkiu, bet kiekvienos darzoves bandymas baigesi ligoninej doh.gif
Atsakyti