Įkraunama...
Įkraunama...

Mišiniai alergiškiems vaikams

Mes irgi vartojam neocate. Is pradziu valgem NAN1 HA bet visa laika zalios ismatos budavo. Padarem tyrimus paasikejo kad netoleruoja laktozes o nuvykus pas alergologe paaiskejo kad ir baltymui alergiska. Dar pabandymui menesi soja valgem, nu bet man soja tai ne maistas tai perejom prie neocat. PO pirmos valgymo dienos ismatos pasidare juodos kaip anglis. Nejuokais issigandau, o sako kad viskas normalu. Dabar mums 6 men pradejau duoti sinlac kose.
Atsakyti
QUOTE(Dietologė @ 2008 08 14, 01:07)
Noriu trumpai pakomentuoti Neocate tema smile.gif
Aptamil HA, Pepti ir visi panasus misiniai yra baltymu hidrolizatai (baltymai siuose misiniuose suskaidyti iki smulkesniu daleliu-peptidu). Juos vartojant, yra tikimybe, kad vaikutis bus jiems maziau alergiskas, nei karves pieno baltymu turintiems misiniams.
Neocate- vien aminorugsciu misinys, gaminamas sintetiniu budu, nesant jokio kontakto su karves pieno baltymais. Maitinant siuo misiniu, alergijos karves pienui ir hidrolizuotiems misiniams problema issprendziama. Todel jis toks populiarus pasaulyje, ypac alergisku vaiku mitybai ir gydymui.
Lietuvoje jis isties kompensuojamas vaikams iki vieneriu metu, nustacius sunkaus atopinio dermatito diagnoze.
Lietuvoje parduodamas visose didziosiose Eurofarmacijos vaistinese, kaip kazkuri mama minejo-Vilniuje Antakalnio gale Saltinio vaistineje, Gintarineje vaistineje Santariskese.

Jei kam dar kils klausimu-mielai atsakysiu 4u.gif

Ir dar. Mamos, klijukai, kokie jie bebutu, visiskai netinkami vaiku iki metu maitinimui kaip pieno pakaitalas. Kaip manote, kokia klijuku maistine verte?

gerai kad LT juos kompensuoja ,USA jie kainuoja virs 1000$ i menesi!
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2011 04 07, 13:31)
Mes irgi vartojam neocate. Is pradziu valgem NAN1 HA bet visa laika zalios ismatos budavo. Padarem tyrimus paasikejo kad netoleruoja laktozes o nuvykus pas alergologe paaiskejo kad ir baltymui alergiska. Dar pabandymui menesi soja valgem, nu bet man soja tai ne maistas tai perejom prie neocat. PO pirmos valgymo dienos ismatos pasidare juodos kaip anglis. Nejuokais issigandau, o sako kad viskas normalu. Dabar mums 6 men pradejau duoti sinlac kose.



As irgi savo mazyliui daviau Sinlac koses, bet dabar gailiuosi, nes is pradziu neissiaiskinu sudeties... pasirodo i ja ieina E339, kuris taip pat gali alergizuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama Reda @ 2011 04 07, 14:31)
Mes irgi vartojam neocate. Is pradziu valgem NAN1 HA bet visa laika zalios ismatos budavo. Padarem tyrimus paasikejo kad netoleruoja laktozes o nuvykus pas alergologe paaiskejo kad ir baltymui alergiska. Dar pabandymui menesi soja valgem, nu bet man soja tai ne maistas tai perejom prie neocat. PO pirmos valgymo dienos ismatos pasidare juodos kaip anglis. Nejuokais issigandau, o sako kad viskas normalu. Dabar mums 6 men pradejau duoti sinlac kose.

Jums neocate kompensuoja ar jus mokat pilna kaina?
Ismatos buna zalios nuo HA misiniu. Kuo daugiau hidrolizuotas misinys, tuo tamsesnes ismatos. Man taip aiskino alergologe.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2011 05 06, 18:51)
Jums neocate kompensuoja ar jus mokat pilna kaina?
Ismatos buna zalios nuo HA misiniu. Kuo daugiau hidrolizuotas misinys, tuo tamsesnes ismatos. Man taip aiskino alergologe.

Kompensuoja mums. siaip jo kaina ojojoi doh.gif
cia ne i tema bet mano vaikuciu irgi vardai Simas ir Migle smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama Reda: 06 gegužės 2011 - 18:23
QUOTE(Mama Reda @ 2011 05 06, 19:21)
Kompensuoja mums. siaip jo kaina ojojoi  doh.gif
cia ne i tema bet mano vaikuciu irgi vardai Simas ir Migle  smile.gif

Mano mazius irgi labai alergiskas. Beria nuo visu misiniu, net nuo Aptamil digestive Allergy care, bet pasak alergologes berimai nera labai baisus. Nu ka as zinau, visa nugara nuseta spuogais, krutine raudonom sausom demem, tik uzpakalis kol kas grazus. Liepe ir toliau maitinti tuo paciu misiniu, bet kai pasakiau, kad kaina zveriska, sako du skardines dar nusipirkit ir tada maitinkit aptamil allery care. Jauciu, kad nuo jo dar blogiau bus. Man cia kvepia reklama, kad tik daugiau pirktumem ta misini. Idomu kada paskiria Neocate kai vaiko oda pradeda luptis?...Mano vaikas vis baisyn, negaliu ivedineti kosiu, nes nezinia kaip tuomet atrodys odele. Paciai nekyla rankos pirkti neocate, labai jau brangus.

Del vaiku vardu, tai geras sutapimas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,,Uzejau pas jus ieskodama informacijos..
Mano mazyliai 7,5menesio,valgome MP bei kosytes,,,Beda tame,kad jei as suvalgau kokiu pienisku produktu(labiausiai pienas,kefyras,grietine)ja nuo mano pienuko ziauriai isberia,,Ar tai reiskia ,jog ji alergiska karves pienui? Man tuoj reiks grizti i darba,todel noriu pradet mazaja pratint prie misinuko,bet dabar vel klausimas ar ju sudetyje yra karves pieno,ar mieno milteliu,,,Juk ja manau irgi bertu,,,Gal kuriai mamytei buvo tokia bedele?? Jei taip kokius misinukus naudojote?
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2012 11 08, 22:55)
Sveikos mamytes,,Uzejau pas jus ieskodama informacijos..
Mano mazyliai 7,5menesio,valgome MP bei kosytes,,,Beda tame,kad jei as suvalgau kokiu pienisku produktu(labiausiai pienas,kefyras,grietine)ja nuo mano pienuko ziauriai isberia,,Ar tai reiskia ,jog ji alergiska karves pienui? Man tuoj reiks grizti i darba,todel noriu pradet mazaja pratint prie misinuko,bet dabar vel klausimas ar ju sudetyje yra karves pieno,ar mieno milteliu,,,Juk ja manau irgi bertu,,,Gal kuriai mamytei buvo tokia bedele?? Jei taip kokius misinukus naudojote?
Is anksto dekoju  4u.gif


o jei nevalgote pieno produktu, tada visai neberia?
Visi misiniai (isskyrus gal sojos pagrindu(bet cia blogis) ir ta mineta neocate gaminami karves pieno baltymo pagrindu.

Mes vargom su AD, net ir tie labai stipriai hidrolizuoti Aptamil allergy care, arba kur yra isrugu hidrolizatas alergizavo, paskui atradau Friso PEP AC - na tarkim sis tiko arba tiesiog isaugom, arba gal visai tai buvo ne alegija pieno baltymui.
Zodziu, jei tureciau MP stengciausi maitint, nu kai pagalvoji rytini ir vakarini maitinima juk galima ir dirbant suderint. Aisku galima gal iterpt koki viena maitinima misiniu ir ziuret, ar ne blogiau. Nes pati pieno produktus galite isimti is savo raciono, is misinio jau ju niekaip neisimsi, galima bandyt su stipriai hidrolizuotu baltymu, bet velgi, jei alergija labai stipri jie gali netikt:4u: ir dar klausimas ar vaikas gers, nes jie yra neskanus, turi biski kartumo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coffee bean: 09 lapkričio 2012 - 02:28
Aciu,uz atsakyma,,Kaip nevartoju pieno rpoduktu,nieko,,Bet cia ir nesuprasi,nes pvz,arbata su pienu geriau visada,,koki blyna su grietine,,aisku nedaug,,,Bet jokiu kefyru arba siaip stikline spieno,,
Na matot as vakarais dirbsiu,,tai MB butu labai sunku zumigdyt ja,nes dabar tai jis ant (.)(.) uzmiega,,sad.gif
Aisku,as dar nebandzius jokio misinuko,,,o vdruk pasiseks ir nebers smile.gif Laukau kumstukus,,
Atsakyti
Labas mamytes. Esu pasimetusi. Turiu klausima del pieno alergijos kudikiui. Mum 2men., ir gastroenterologe pastebejusi kad sunkiai priaugam svorio (dabar sveriam 4,900. o gimem 4,090) padare ismatu tyrima is kurio pasake kad kazko organizmas neisisavina. patare naudot misinuka alergiskiems karves pienui. Paprasiau padaryt kraujo tyrima kad isitikint bet pasake kad imamas didelis kraujo kiekis o tam ji per maza. Kadangi misinuka duodu nuo 2sav tai pradzioj buvo ir berimu ir viduriavimu, neramumu, irzlumu, pilvuko skausmu, atpylinejimu o dabar tokia rami, ismiega nakti, daug sypsosi, greit vystosi, ir berimu nebera, viduriukai tvarkoj (kartais palaviruoja, buna skystesne mase kartais kietesne) bet dazniausiai normali. Ar kuriai nors taip buvo? Svarbiausia tai kad seimos gydytoja sako daryt kaip sako motiniskas instinktas....nes man sake pirkt butent aptamil alergy care...sunku butu isgyvent toki misinuka perkant gal net neimanoma nes pajamu turim labai mazai...ir viskas del silpnai augancio svorio...dabar turim gera tinkanti misinuka hipp anti refluks...nezinau ka daryt..gal dar palaukt kaip siek tiek patare seimos gydytoja. Bijau kad misinuko keitimas sujauks vel visa mazyles organizma. Tiesa jos hemoglobinas zemokas tai gal del gelezies tas svoriukas toks....laukiu patarimu gal kuri nors tai patyre....
Atsakyti
As sunui dariau lopu testa, tai alergiskas pasirodo Aptamil, Aptamil allergy care. Kad ir kaip keista, bet alergijos nera pieno produktams, tai tiko NAN thumbup.gif , nes jei reiktu aptamiliu maitint , tai bankrotas garantuotas smile.gif
Atsakyti
Ne ne, mes tai vaikui nebdavem misinuko nuo 3 menesiu (gal ir anksciau reikejo)... Nuo tada davem kruopu klijukus, vaikas nebeaugo kaip broilerinis visčiukas (nuo misinuku budavo issiputes, lygiai taip pat, kaip broileriniai viščiukai nuo kombinuotu pasaru). Aisku, daktarei nesakeme, nes jie labai puola... Matyt, gauna uz tai pinigu, arba bijo, kad vaikai bus stipri ir nebesirgs... Nes mes iki darzelio apart slogos (sloga sirkdavo paskutine seimoje) niekuom nesirgom, galejo miegoti lauke, prie adaru langu, nusikloscius - nepersaldavo niekada.
Atsakyti