Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

QUOTE(marakeš @ 2012 07 23, 18:39)
dabar pradėjau „Dear Mr. Darcy" smile.gif

Tai kaip tu čia ją skaitai jeigu dar tik pre-order siūlo? blink.gif Ir aš noriu biggrin.gif.
O gal ir "Mountain Shadow" jau skaitai? Ir tos noriu biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2012 07 23, 18:04)
nu va, gal ir teks to numesto "Idioto" atsiprašyt, o vėliau lietuviškai perskaityt  unsure.gif Neradau bibliotekose nei Vailio, nei Valentinovo, nei Marininos  unsure.gif Dar apie Ulickają mąstau - jos knygų daug NO yra.

O tai internetine Vailio versija netinka? g.gif

Siaip tai pagalvojau dar, kad nei vienas is cia tau siulytu rasytoju nera kalbos ubagas, tai labai jau riboto zodyno vis tiek nerasi... ta prasme, gal tikrai paprasciau tada iskart i gelme sokti ir Dostojevskio imtis smile.gif Bet prognozuoju, kad paskui noresis ji dar karta skaityti - butent kad pilnai pasimegauti ta turtinga kalba, kai jau nebe apgraibom ja suprasi.

Labai smalsu, ka pasirinksi mirksiukas.gif

Man tai turbut vasara per galva trenke, atsipalaidavau, pamirsau visas rimtas knygas, ir megaujuosi magijos ir raganu pasauliu su geru humoro prieskoniu. Terry Pratchett vis delto yra genijus thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 07 23, 15:59)
o Tau gal "Pi gyvenimas" atnešti?
o kaži neužsirausim vėl ant tų triukšmingų "šokėjukų"?  doh.gif

Taip, visai norėčiau "Pi..." smile.gif

Na, dar kartelį gal bandom surizikuoti mirksiukas.gif

Pradėjau V.Hislop "Gija" - labai primena "Salą", bet miela knyga.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2012 07 16, 18:24)
C. MeCulluogh (jėzau, kas per pavardė) ,

Tiksliai, kas per pavardė? Gerai, kad autorės visai ne tokia tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Gemma @ 2012 07 18, 11:21)
Pegasas moka ne uz literaturos paieskas, o uz pardavimu skatinima. savu knygu, savaime suprantama....

Pegasas ne leidykla, o knygynas, neturi savų knygų, parduoda įvairių leidyklų išleistas. Kaip tik turėtų būti suinteresuotas reklamuoti sudėtingesnes, nekomercines knygas, nes detektyvai etc. ir be televizinės reklamos suranda pirkėjus.

QUOTE(Amanda... @ 2012 07 22, 09:59)
Apie lietuviu tremti, ar nebutinai ? "Dievu miskas" apie tremti, "Sindlerio sarasas" apie tremti, "Pianistas" apie tremti.

Nė viena iš išvardytų knygų nėra apie tremtį.
Atsakyti
Jurzole ir kitos V. Woolf gerbėjos,
nustebau, neradusi atsiliepimų apie „Į švyturį“! Ėjau į svetainę ieškot, tada čia. (Ačiū merginoms, kurios tvarko knygų svetainę, tai didžiulis ir labai svarbus darbas, net jei nedažnai kas prisimena padėkoti blush2.gif ) Tiesą sakant, manau, kad šioje knygoje būtų pakankamai medžiagos diskusijoms, ypač toms iš mūsų, kurios save laiko feministėmis arba antifeministėmis.
Perskaičiau 2012 m. išleistą Mildos Keršienės-Dyke vertimą, o dabar skaitau 2011 m. Laimanto Jonušio versiją. Įtariu, kad bus šių metų mano topas, nors ankstesnės V. Woolf knygos mane paveikė vidutiniškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2012 07 23, 21:19)
Tai kaip tu čia ją skaitai jeigu dar tik pre-order siūlo? blink.gif Ir aš noriu biggrin.gif.
O gal ir "Mountain Shadow" jau skaitai? Ir tos noriu biggrin.gif.


skaitau pre-readingą leidėjams

„Mountain Shadow" ir aš norėtau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 07 23, 11:39)
Matau Mamcę temoje. lens.gif  mirksiukas.gif

Kodas raudonas!  lotuliukas.gif

Kaunietės, antradienį, liepos 24 d. po 16 val. susibėgam!  mirksiukas.gif  Manau, "Miesto sodo" lauko kavinė, kur anąkart sėdėjom, bus tinkama vieta.  mirksiukas.gif



Nepagavai jau vakar mirksiukas.gif biggrin.gif
Jei priimsit "ne raudonu kodu" apsirengusia, ateisiu po 17 val. Tik is anksto praneskit, jei sugalvosit nesirinkt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Savūnė @ 2012 07 24, 01:15)
Jurzole ir kitos V. Woolf gerbėjos,
nustebau, neradusi atsiliepimų apie „Į švyturį“!
...
Įtariu, kad bus šių metų mano topas, nors ankstesnės V. Woolf knygos mane paveikė vidutiniškai smile.gif


Intriguoji. Man irgi nebesinorejo V.Woolf po "Orlando", bet kodel gi nedavus jai dar vieno sanso g.gif
Papildyta:
QUOTE(madrugada @ 2012 07 23, 19:04)
nu va, gal ir teks to numesto "Idioto" atsiprašyt, o vėliau lietuviškai perskaityt  unsure.gif Neradau bibliotekose nei Vailio, nei Valentinovo, nei Marininos  unsure.gif Dar apie Ulickają mąstau - jos knygų daug NO yra.


Galiu simta kartu pakartot - Dostojevskis yra geriu geris, nepasisant mano vos ne 40 m. trukusio boikoto jo, kaip klasiko, atzvilgiu.
Aisku, tingiu pasiieskot jo rususkai, bet jau ir lietuviski tekstai mane gerai isuka. Tiek Idiotas, tiek Pazemintieji ir nuskriaustieji. Turiu dar Brolius Karamazovus audio forma, bet kazkaizkaip negerai irasyta : sumaisyti skyriai, negaliu klausytis.
O, einu i "Zmoniu knygas" paieskosiu, gal turi lietuvisku ar rusisku variantu.
Patinka man ta parduotuvele: nunesi kruva vienkartiniu skaitalu ir issirenki uz dyka kokia visai vertinga knygele.
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2012 07 24, 00:15)
Jurzole ir kitos V. Woolf gerbėjos,
nustebau, neradusi atsiliepimų apie „Į švyturį“! Ėjau į svetainę ieškot, tada čia. (Ačiū merginoms, kurios tvarko knygų svetainę, tai didžiulis ir labai svarbus darbas, net jei nedažnai kas prisimena padėkoti blush2.gif ) Tiesą sakant, manau, kad šioje knygoje būtų pakankamai medžiagos diskusijoms, ypač toms iš mūsų, kurios save laiko feministėmis arba antifeministėmis.

Tai kad gai ir busi pirmoji skaitytoja sioje temoje... nepamenu, kad kuri butu minejusi sia knyga g.gif As turiu lentynoje, bet dar neatejo jai eile.

QUOTE(Mamce @ 2012 07 24, 07:59)
Galiu simta kartu pakartot - Dostojevskis yra geriu geris, nepasisant mano vos ne 40 m. trukusio boikoto jo, kaip klasiko,  atzvilgiu.

Vat ir mano lygiai tokia nuomone, po to kai perskaiciau "Besy" drinks_cheers.gif Ir lygiai taip boikotavau ji ilgus metus, matyt, kazkada nelaiku ir nevietoj kazka skaiciusi buvau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 07 24, 09:51)
Tai kad gai ir busi pirmoji skaitytoja sioje temoje... nepamenu, kad kuri butu minejusi sia knyga  g.gif 
Aš minėjau, rašiau, kad "Į švyturį" patiko. Nesikartosiu, va! bebe.gif Nes nepamenu, ką rašiau. lotuliukas.gif O atgaivinti kelių mėnesių senumo įspūdžius smegenai tingi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabaigiau Paweł Huelle "Mercedes-Benz. Iš laiškų Hrabalui". Pradžioj skaitėsi įdomiai, vėliau nuobodoka pasidarė. Rašymo stilius įdomus - pastraipų nėra, sakiniai - per kelis psl., tiesioginės kalbos nedaug... Tokia biški apie nieką knyga ir nors buvo įdomių istorijų, nesužavėjo.
Yrsa Sigurdardottir "Pomirtinės apeigos". Islandiškas trileris. Rastas nužudytas studentas - jam ant krūtinės išpjautas keistas ženklas, akys - išluptos. Nužudymą tiriantys teisininkė Tora ir nužudytojo šeimos advokatas Metjus išsaiškina, kad vaikinas domėjosi raganų medžioklėm, magija, okultiniais dalykais. Pusė velnio - bent jau man žudikas nebuvo akivazdus. Tiesa, magijos, okultizmo, raganų tikėjausi daugiau. Iš principo neblogai - 3/5
Woody Allen "Trys vienaveiksmės pjesės". Trys šmaikščios pjesės apie sutuoktinių santykius ir neištikimybę. Gal ne šedevras, bet man patiko.

Pradėjau Татьяна Толстая "Кысь". Gal skaitėt kas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 07 24, 10:53)
Pradėjau  Татьяна Толстая "Кысь". Gal skaitėt kas? ax.gif

Skaičiau. Tai buvo ta knyga, kuri mane ir įtikino kad rusiškai aš moku labai menkai biggrin.gif. Smutno pomniu turinį, bet man patiko.
Atsakyti
QUOTE(caralaite @ 2012 07 24, 11:04)
Skaičiau. Tai buvo ta knyga, kuri mane ir įtikino kad rusiškai aš moku labai menkai biggrin.gif. Smutno pomniu turinį, bet man patiko.


Tai jei supratai kad patiko, tai jau ne taip menkai gal moki biggrin.gif Ten tokia senoviška rusų, o yra ir naujadarų, man rodos, autorės sugalvotų biggrin.gif Ir nors ir pati kai ko nesuprantu, man irgi kol kas patinka.

Čia iš Wikipedijos apie šios knygos kalbą: "Герои романа разговаривают на характерном карикатурном диалекте, изобилующем старинными словами и выражениями, а также заимствованными из разных диалектов русского. Встречается и немало неологизмов, придуманных автором."
Atsakyti