Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

QUOTE(klopedija @ 2012 07 24, 09:33)
Aš minėjau, rašiau, kad "Į švyturį" patiko. Nesikartosiu, va!  bebe.gif  Nes nepamenu, ką rašiau.  lotuliukas.gif    O atgaivinti kelių mėnesių senumo įspūdžius smegenai tingi.  lotuliukas.gif

Ups... tai kaip cia dabar, kodel as neskaiciau, ka tu rasei? g.gif biggrin.gif

Radau! mirksiukas.gif

QUOTE(klopedija @ 2012 03 02, 18:35)
Dabar turiu dvi naujienas: vieną gerą, kitą dar geresnę.  lotuliukas.gif

Geroji: perskaičiau "Į švyturį". Jaučiuosi galų gale "susidraugavus" su Virginija Woolf.  Kiek anksčiau skaičiau, nesakyčiau, kad buvo neįdomu, tiesiog nevežė. O čia personažų minčių srautas, sudėtingų santykių analizė, lėtas personažų atsivėrimas pasirodė labai priimtinas, sukėlė neapčiuopiamą nostalgiją ir gyvenimo trapumo jausmą.  thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 07 24, 09:51)
Tai kad gai ir busi pirmoji skaitytoja sioje temoje... nepamenu, kad kuri butu minejusi sia knyga  g.gif

Ir aš skaičiau, visai neseniai. ir rašiau apie ją. Virginija manęs dar nenuvylė. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giluze: 24 liepos 2012 - 10:43
QUOTE(Jurzole @ 2012 07 24, 11:37)
first.gif
Ačiū, tingėjau ieškoti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2012 07 24, 10:42)
Ir aš skaičiau, visai neseniai. ir rašiau apie ją. Virginija manęs dar nenuvylė.  bigsmile.gif

Nu gerai, gerai... as jau supratau, kad man su atmintim kaput doh.gif biggrin.gif

Kai vasara baigsis, reiks ir man to svyturio imtis... dabar tai niekas i galva nelenda, tik lengvi skaitiniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2012 07 23, 23:56)
Pegasas ne leidykla, o knygynas, neturi savų knygų, parduoda įvairių leidyklų išleistas. Kaip tik turėtų būti suinteresuotas reklamuoti sudėtingesnes, nekomercines knygas, nes detektyvai etc. ir be televizinės reklamos suranda pirkėjus.

naivus požiūris turint omeny, kad Pegasas priklauso AL įmonių grupei... daugiau info apie AL grupę 4u.gif

QUOTE(Mamce @ 2012 07 24, 07:59)
O, einu i "Zmoniu knygas" paieskosiu, gal turi lietuvisku ar rusisku variantu.
Patinka man ta parduotuvele: nunesi kruva vienkartiniu skaitalu ir issirenki uz dyka kokia visai vertinga knygele.


ar nebūtų paprasčiau nusipirkti vieną gerą iš karto? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 07 23, 19:58)
Labai smalsu, ka pasirinksi  mirksiukas.gif

man smalsu, ar perskaitysiu tai, ką pasirinksiu, ar tik eilinį kartą viskas pažadais baigsis smile.gif

Dostojevskis gėris, taip.

O Woolf Mrs. Dalloway laukia kelis metus lentynoj, bet kažkaip.. nepagauna. Sudomino "Į Švyturį".
Atsakyti
Registruojuosi naujoje temoje su "Odisėju" (liko dvi giesmės, taigi dvi dienos biggrin.gif ), Terry Pratchett "The Colour of Magic" (kadangi skaitau per Kindle, tai žinau, kad perskaičiau kol kas 23% turinio rolleyes.gif ) ir dar pora negrožinių, kurias priešokiais skaitinėju.

QUOTE(Jurzole @ 2012 07 20, 09:50)
Tai kad su tom ziniom taip jau yra - kuo daugiau skaitai, tuo toliau jos ima siekti... jei pakankamos bazines kalbos zinios yra, tai tiek ir tereikia pradziai

bazinių yra, kažkada mokykloje ir rusų literatūros klasikos ištraukas skaitydavau, bet knygos rusų kalba lyg ir nė vienos nesu perskaičiusi g.gif
Man kirilica labai lėtai skaitosi, neįpratusi, tai dažnai turiu kaip pirmokė mintyse žodžius tarti, tada prasmę pagaunu blush2.gif
O va prie prancūzų reikės grįžti - stengiuosi kasmet bent po vieną knygą perskaityti, kad kalbos neužmirščiau.

QUOTE(madrugada @ 2012 07 22, 14:55)
paauglė per pavasario atostogas suskaičiau "Ir turtuoliai verkia" rusų kalba  biggrin.gif puikiai  biggrin.gif bet dabar kažko geresnio norėčiau

va nuo tokios ir galėčiau pradėti lotuliukas.gif

QUOTE(Jurzole @ 2012 07 22, 15:38)
Helianta, bresta nauja nominacija  mirksiukas.gif

žymiuosi mirksiukas.gif

QUOTE(klopedija @ 2012 07 22, 20:09)
Kodas raudonas!  lotuliukas.gif
Kaunietės, antradienį, liepos 24 d. po 16 val. susibėgam!  mirksiukas.gif  Manau, "Miesto sodo" lauko kavinė, kur anąkart sėdėjom, bus tinkama vieta.  mirksiukas.gif


kaip gerai, kad laiku perskaičiau thumbup.gif
ačiū už susibėgimą 4u.gif

QUOTE(marakeš @ 2012 07 23, 17:39)
dabar pradėjau „Dear Mr. Darcy"

lauksiu atsiliepimo.

QUOTE(Savūnė @ 2012 07 24, 00:15)
Jurzole ir kitos V. Woolf gerbėjos,
nustebau, neradusi atsiliepimų apie „Į švyturį“! Ėjau į svetainę ieškot, tada čia. (Ačiū merginoms, kurios tvarko knygų svetainę, tai didžiulis ir labai svarbus darbas, net jei nedažnai kas prisimena padėkoti blush2.gif )

atsiliepimai renkami, bet iškart į svetainę nespėja atkeliauti, kelių mėnesių atsilikimas visada būna.

QUOTE(Mamce @ 2012 07 24, 07:59)
Aisku, tingiu pasiieskot jo rususkai, bet jau ir lietuviski tekstai mane gerai isuka. Tiek Idiotas, tiek Pazemintieji ir nuskriaustieji. Turiu dar Brolius Karamazovus audio forma, bet kazkaizkaip negerai irasyta : sumaisyti skyriai, negaliu klausytis.

jei nori, Brolius Karamazovus galiu paskolinti prie progos - turiu abu tomus lietuvių kalba, bet artimiausiu metu neplanuoju skaityti.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 07 24, 22:12)
kaip gerai, kad laiku perskaičiau thumbup.gif
ačiū už susibėgimą 4u.gif
Ir Tau ačiū, kad surizikavai. Rimtuolis reabilitavosi visiškai. biggrin.gif 4u.gif

Visoms dėkui už susibėgimą, tikrai smagu buvo. Planavom trise būti, o buvom visos šešios. thumbup.gif
Foto albume bus rytoj. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 07 24, 22:14)
Visoms dėkui už susibėgimą, tikrai smagu buvo.

Ech, net supavydejau... smagu jums, kai vis galit susibegti ax.gif smile.gif

O kur Dolitle dingusi?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 07 24, 14:57)
naivus požiūris turint omeny, kad Pegasas priklauso AL įmonių grupei... daugiau info apie AL grupę  4u.gif 
ar nebūtų paprasčiau nusipirkti vieną gerą iš karto?  smile.gif

Tai kad ne visada pavyksta "pataikyt i desimtuka" smile.gif Karatsi netycia nusiperki ir tokiu knygu, prie kuriu daugiau gyvenime nebesugrisi. Jos tik dulka ir vieta uzima.

QUOTE(Helianta @ 2012 07 24, 22:12)
jei nori, Brolius Karamazovus galiu paskolinti prie progos - turiu abu tomus lietuvių kalba, bet artimiausiu metu neplanuoju skaityti.

O, kaip gerai. Aisku, per velai perskaiciau, tai palikim kitiems susitikimams. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 07 24, 15:57)
naivus požiūris turint omeny, kad Pegasas priklauso AL įmonių grupei... daugiau info apie AL grupę  4u.gif 



Oho, koks geluonis tekste styro. smile.gif

Proto mankštos mėgėjoms biggrin.gif apie mano anksčiau minėtą A. Jakučiūno Lalagę.

Į Švyturį skaičiau taaaip seniai, kad nieko nebepamenu - reiks skaityti vėl. Tačiau tai tikrai buvo pirmoji mano perskaityta V. Woolf knyga, po kurios ėmiausi visų kitų jos knygų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darbinga: 25 liepos 2012 - 09:36
QUOTE(Jurzole @ 2012 07 25, 01:08)
O kur Dolitle dingusi?
Vakar buvo. hihihi.gif Bandžiau užlaužt, sakė, parašys keletą atsiliepimų. biggrin.gif

QUOTE(Darbinga @ 2012 07 25, 10:35)
Oho, koks geluonis tekste styro.  smile.gif
Ai, gi nebūtina ant jo sėst. irnesakyk.gif
Atsakyti