Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

QUOTE(Jurzole @ 2012 12 01, 23:58)
Aciu! 4u.gif Dalinkis ir toliau, gerai?  mirksiukas.gif


gerai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 11 30, 22:37)
Vis paspelioju, ar kalediniams sveikinimams reiks naujos temos, ar dar sitos, vasarines, uzteks? 

Gal vis tik pribaikim šią. Ir kuo greičiau biggrin.gif

Ch. Link "Paskutinis pėdsakas" - neblogai pripainiotas detektyvas - daug teksto, įvykių, emocijų. Skaitau šią autorę, mėgstu, bet ypatingai nenustebina.

Įpusėjau D. Lawrenson "Žibintas" - tiek ji man visa gyva ir kvepianti levandomis, va ką reiškia po kelių detektyvų iš eilės paimti normalią biggrin.gif knygą. Nors panašu, kad tai taip pat detektyvas. Dvaras, vaiduokliai ir pan., tik va dažniausiai vis tiek į kažką išsiriša rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2012 12 01, 18:34)
Turiu klastingą klausimą - Gemma, tą nepatikusią knygą pirkai ar kaip? cool.gif


"Imperatores haremas"? is bibliotekos smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal gausiu atsakyma i savo klausima cia? ax.gif

ar uzsakinejat knygas anglu kalba? is amazon.com, amazon.co.uk, arba bookdepository.com? jei taip, ar yra kokie muitines mokesciai? aciuuu
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 12 02, 16:08)
sveikos, gal gausiu atsakyma i savo klausima cia?  ax.gif

ar uzsakinejat knygas anglu kalba? is amazon.com, amazon.co.uk, arba bookdepository.com? jei taip, ar yra kokie muitines mokesciai? aciuuu


Iš UK jokių muito mokesčių nėra schmoll.gif tik gali siuntimas brangiai kainuot mirksiukas.gif

Skaitau visokias niekines nesąmones angliškai. Darbe per pertrauką. Seniau metro skaitydavau, bet dabar netoli centro gyvenu, važiuoju autobusu, tai supa, negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 02 gruodžio 2012 - 18:58
QUOTE(Forget @ 2012 12 02, 18:58)
Skaitau visokias niekines nesąmones angliškai. Darbe per pertrauką. Seniau metro skaitydavau, bet dabar netoli centro gyvenu, važiuoju autobusu, tai supa, negaliu.

Kaip gyveni? Gal šventėms grįši? smile.gif

Dolitle, turiu "Mėlynakį berniuką" mirksiukas.gif , pati dar neskaičiau, bet va šiandien išgirdau gana patikimą atsiliepimą, kurį galiu įvardinti tik vienu žodžiu - psichodelika. unsure.gif Bet gal vis tik norėsi?
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2012 12 02, 21:03)
turiu "Mėlynakį berniuką"  mirksiukas.gif  , pati dar neskaičiau, bet  va šiandien išgirdau gana patikimą atsiliepimą,  kurį galiu įvardinti tik vienu žodžiu - psichodelika.

Cia Joanne Harris "blueeyedboy" vertimas? unsure.gif Man nelabai patiko... ax.gif Bet as gal nelabai patikima smile.gif Kazkada labai mylejau J.Harris, o dabar vis nusiviliu skaitydama naujas jos knygas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 12 01, 19:17)
o skaitau mažai - prisigalvojau visokių kursų, tai dabar tenka lankyt  rolleyes.gif

Tu šaunuolėthumbup.gif
O mano situacija ir panaši, ir visiškai skirtinga. Skaitymo tempai - "vėžliški". Pirmą pusmetį slėgęs darbų "akmuo" nuridentas, grįžau į normalų darbų ritmą, bet dabar papildomi malonumai skaitymui "kiša koją". Prisipirkau abonementų, ir lakstau po spektaklius, koncertus. biggrin.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimma @ 2012 11 26, 23:03)
Pagalvojau, kad neverta kankintis su ilgiausiomis ataskaitomis, užteks ir vienos kitos sudominusios knygos.
D. Lodge ,,Terapija" radau ,,iki" pirkinių vežime už 5 Lt. Galimas daiktas, tai bus geriausia pastarųjų metų investicija, panašu, kad už 5 lt nusipirkau porankinę knygą (mano naujadaras - knyga, kuri nuolat po ranka, kurios dislokacijos vietą žinai ir naktį pažadinta). 

Na va, dar vienas pliusiukas prie Lodge pavardės. Teks ieškotis ir ką nors jo paskaityti.
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2012 11 26, 21:51)
O, kaip smagu, kad sia knyga isleido! bigsmile.gif Man ji labai stipru ispudi paliko.


QUOTE(nihilistė @ 2012 11 26, 22:04)
Dolitle, Atwood knyga maciau Akropolio Pegase, gal ir kituose jau yra 4u.gif Labai sudomino - reikes skaityt bigsmile.gif


Jūržole, prisiminiau, kad buvo geri atsiliepimai apie šitą knygą, tai labai užsimaniau ją nusipirkti ir perskaityti.
Nihiliste, ačiū už pasufleravimą. Nulėkiau į Pegasą (Laisvėj), radau ir iškart nusipirkau.
Papildyta:
QUOTE(luiziana @ 2012 11 27, 13:59)
Oj oj,kaip pradziuginai  thumbup.gif  as net nezinojau,kad turi isleisti,nes kartais ten toj atnaujintoj svetaineje buna uzstrige ir neduoda paziureti ruosiamu leisti knygu.Laukiam labai  wub.gif

Ir aš labai laukiu Alvtegen knygos. Kai rasiu kokią žinutę, kad jau išleista, pranešiu.
Beje, rusai jau išleido J. Nesbo naująją knygą. (savaime aišku, užsakysiu)
http://www.moscowboo...iew.asp?id=4951

Papildyta:
QUOTE(Gemma @ 2012 12 01, 19:17)
perskaičiau S.Beckett "Įrašyta kauluose" ("Mirties cemija" jau kiek anksčiau buvau perskaičius) - buvau labai maloniai nustebinta. pasirodo, ir detektyvai gali būt visai įdomūs. rekomenduoju ieškančioms ko nors lengvo, neįpareigojančio

O šitą ėmei iš bibliotekos?
Pirmąją skaičiau, tai ir tęsinį mielai suskaityčiau.
Kaunietės, gal kuri sušelpsite "vargšę", "neturinčią ką skaityti", kokiu detektyvu? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(prieplauka @ 2012 12 01, 18:36)
o as megaujuosi J.Kunčino "Tūla"


QUOTE(Akmenskeltė @ 2012 12 01, 21:51)
Skaičiau gal prieš 8 metus, super : drinks_cheers.gif Ir šiaip Kunčinas man - jėga wub.gif Yra dokumentinis gražus filmas apie jį...


drinks_cheers.gif
Dar vieną autorių "prišaukėte". Ačiū. 4u.gif "Tūlą" ir dar keletą jo romanų skaičiau. Jūsų dėka išsitraukiau jo "Baltųjų sūrių naktį". thumbup.gif Šiandien pradėjau skaityti. Nostalgiški, ypatingai šilti autoriaus vaikystės prisiminimai, praėjusio amžiaus 5-6 dešimtmečio Dzūkijos vaizdai.
Papildyta:
QUOTE(martux @ 2012 12 02, 22:03)
Kaip gyveni? Gal šventėms grįši? smile.gif

Dolitle, turiu "Mėlynakį berniuką"  mirksiukas.gif  , pati dar neskaičiau, bet  va šiandien išgirdau gana patikimą atsiliepimą,  kurį galiu įvardinti tik vienu žodžiu - psichodelika.   unsure.gif  Bet gal vis tik norėsi?

Ačiū. smile.gif Tik Gemmos dėka ją jau perskaičiau. Įspūdis: žymiai prastesnė, nei jos "Džentelmenai ir žaidėjai". "Džentelmenai.." laaabai patiko, o "Berniukas..." nuvylė. Sukta, sukta, velta suvelta, ir iš didelio rašto išeita iš krašto. doh.gif
Papildyta:
Ai, tiesa. Jau šiek tiek anksčiau Tyto alba facebook'e perskaičiau, kad leidykla į 2013 metų Vilniaus knygų mugę kviečia du užsienio autorius: Tahir Shah ("Kalifo rūmai", "Tūkstančio ir vienos nakties šalyje: kelionė pas Maroko pasakotojus")
ir Alberto Angela ("Viena diena Senovės Romoje")


Gal kuri nors turite žinių apie kitų leidyklų svečius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 02 gruodžio 2012 - 22:47
QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 02, 22:39)
"Berniukas..." nuvylė. Sukta, sukta, velta suvelta, ir iš didelio rašto išeita iš krašto. doh.gif

drinks_cheers.gif Lygiai toks ir mano verdiktas buvo siai knygai... rolleyes.gif

Ketinau Kaledoms noreti naujausios Harris knygos, "Persikai ponui kiure", bet jau net nezinau, ar verta... mane jau ir "Ledinuku bateliai" truputi nuvyle ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 11 30, 22:37)
Vis paspelioju, ar kalediniams sveikinimams reiks naujos temos, ar dar sitos, vasarines, uzteks?  g.gif Kazko labai jau aptilo, apmire veiksmas cia... neskaitot, ar tik nerasot?  mirksiukas.gif



As skaitau,bet cia uzeinu jau retkarciais,nebeseku nuosekliai temos,nebespeju niekur ir nieko...sad.gif Skaitau tai irgi neperdaugiausiai,tik darbe, pertrauku metu,tai knyga mazdaug per 2-3 savaites iveikiu tik...o kartais ir menesi kankinu..sad.gif

QUOTE(Gemma @ 2012 12 01, 18:17)


perskaičiau S.Beckett "Įrašyta kauluose" ("Mirties cemija" jau kiek anksčiau buvau perskaičius) - buvau labai maloniai nustebinta. pasirodo, ir detektyvai gali būt visai įdomūs. rekomenduoju ieškančioms ko nors lengvo, neįpareigojančio


O as kaip tik dabar skaitau jau trecia jo knyga "Mirusiuju snabzdesiai",tai galiu pasakyti,kad jau ima pabosti jo stilius,bet is kitos puses vistiek idomu...siek tiek istestai raso...mindziukuoja vietoj smile.gif

QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 02, 22:39)



Ir aš labai laukiu Alvtegen knygos. Kai rasiu kokią žinutę, kad jau išleista, pranešiu.
Beje, rusai jau išleido J. Nesbo naująją knygą. (savaime aišku, užsakysiu)
http://www.moscowboo...iew.asp?id=4951



Nu tu geru naujienu skelbeja 4u.gif Zinoma zinoma,man Nesbø ir neklausus jau imt visada drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 02, 22:39)
Nihiliste, ačiū už pasufleravimą. Nulėkiau į Pegasą (Laisvėj), radau ir iškart nusipirkau.


Prašom 4u.gif Aš tai ją pačiupinėjau ir padėjau, nes dar nei vienos Atwood knygos neskaičiau, bet kai paskaičiau atsiliepimų, tai dabar gailiuosi, kad neėmiau ax.gif Įdomu bus sužinoti tavo nuomonę apie ją mirksiukas.gif

Skaitau Mopasaną. Tiksliau jau perskaičiau dvi knygas. Patiko bigsmile.gif Skaitysiu dar.

Noriu paklausti patarimo - gal padėsit 4u.gif Brolis (jam 12,5 metų) kalėdoms dovanų paprašė knygos. Apsidžiaugiau, bet dabar laužau galvą ką pirkti g.gif Gimtadieniui dovanojau Sherman Alexie "Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštį", tai sakė, kad patiko. Daugiau tai jis prie kompiuterio laiką leidžia, neskaito, tai noriu, kad pradėtų. Žodžiu, galvoju apie Tveno "Tomą Sojerį", bet gal ją vėlesniam laikui? g.gif Gal turit ką patart? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nihilistė: 03 gruodžio 2012 - 10:12
QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 02, 22:39)
Kaunietės, gal kuri sušelpsite "vargšę", "neturinčią ką skaityti", kokiu detektyvu? lotuliukas.gif

Gal neskaitei naujosios Grange?
Man tikrai patiko "Skeveldra", na ir storąją S. Link galiu pasiūlyti.
"Tolimos valandos " -nežinau ar galima priskirti prie detektyvų, bet irgi galiu paskolinti mirksiukas.gif
Atsakyti