Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 83 tema

Labas 4u.gif

Vis neprisiruošdavau perskaityti „Džeinę Eir“, tai va, pagaliau prisiruošiau. Buvau skaičiusi, kad viena gražiausių meilės istorijų, dar buvau įsitikinusi, kad nelaimingai baigsis, bet, mano nuomone, pabaiga netgi labai laiminga, istorija tikrai neeilinė, dar stilius savo duoda, na, klasika lieka klasika thumbup.gif

Tai buvo paskutinė perskaityta knyga iš 5 paimtų iš bibliotekos, lėksiu šiandien būtinai, kitaip prieš miegą nepaskaičiusi neužmigsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 03 gruodžio 2012 - 12:40
QUOTE(nihilistė @ 2012 12 03, 11:11)
Noriu paklausti patarimo - gal padėsit 4u.gif Brolis (jam 12,5 metų) kalėdoms dovanų paprašė knygos. Apsidžiaugiau, bet dabar laužau galvą ką pirkti g.gif Gimtadieniui dovanojau Sherman Alexie "Absoliučiai tikras pusės etato indėno dienoraštį", tai sakė, kad patiko. Daugiau tai jis prie kompiuterio laiką leidžia, neskaito, tai noriu, kad pradėtų. Žodžiu, galvoju apie Tveno "Tomą Sojerį", bet gal ją vėlesniam laikui? g.gif Gal turit ką patart? blush2.gif

Kažin ar verta Sojerį vėlesniam laikui atidėti. Pagal programas būtų pats tas. O kaip "Momo", "Amžinieji Takiai" ir panašios knygos?
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2012 12 03, 14:57)
Kažin ar verta Sojerį vėlesniam laikui atidėti. Pagal programas būtų pats tas. O kaip "Momo", "Amžinieji Takiai" ir panašios knygos?


Šiaip visų tų vaikiškų knygų neskaičiau, nes niekas man tokių knygų nepirko - skaičiau kas po ranka papuolė, ką pas tėvus/senelius radau, todėl neįsivaizduoju apie ką tavo minėtos knygos blush2.gif Tik "Sojerį" ir "Finą" skaičiau paauglystėj, tai man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 12 03, 15:19)
Šiaip visų tų vaikiškų knygų neskaičiau, nes niekas man tokių knygų nepirko - skaičiau kas po ranka papuolė, ką pas tėvus/senelius radau, todėl neįsivaizduoju apie ką tavo minėtos knygos blush2.gif Tik "Sojerį" ir "Finą" skaičiau paauglystėj, tai man patiko ax.gif

Aš moteriškos giminės, bet man tokiu metu baaaaisiai Žiulis Vernas patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 03, 15:30)
Aš moteriškos giminės, bet man tokiu metu baaaaisiai Žiulis Vernas patiko biggrin.gif


Su Vernu, deja, irgi nesusipažinau blush2.gif O kuri įdomiausia, kažin? g.gif Aš su tom knygom kaip višta su kiaušiniais biggrin.gif bet labai jau norisi pataikyt nupirkt, nes sakė, kad aš jam moku išrink knygas biggrin.gif O ir noriu, kad skaitytų - atrodo, pusę knygyno supirkčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 12 03, 15:41)
Su Vernu, deja, irgi nesusipažinau blush2.gif O kuri įdomiausia, kažin? g.gif Aš su tom knygom kaip višta su kiaušiniais biggrin.gif bet labai jau norisi pataikyt nupirkt, nes sakė, kad aš jam moku išrink knygas biggrin.gif O ir noriu, kad skaitytų - atrodo, pusę knygyno supirkčiau ax.gif

Man labai patiko „20000 mylių po vandeniu“ apie garsųjį povandeninį laivą „Nautilus“ ir „Aplink pasaulį per 80 dienų“ apie kelionę aplink pasaulį per susilažintą laikotarpį. na, gal dar kas parekomenduos šiuolaikinių knygų tokių metų vaikams, aš nežinau, ką dabar jiems leidžia. Tiesa, dar „Slaptas Adriano Moulo“ dienoraštis, ten viskas apie berniukui paaugliui rūpimas problemas – spuogus, seksą ir pan. Bet čia ne nuotykių tokia, o tikrai kaip dienoraštis.
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 12 03, 10:11)
Brolis (jam 12,5 metų) kalėdoms dovanų paprašė knygos. Apsidžiaugiau, bet dabar laužau galvą ką pirkti g.gif

Ursula Poznanski Erebas 4u.gif Maniškei dukrai, panašaus amžiaus, patiko.
Atsakyti
Nihiliste, vaikai šiuo metu žiauriai griebia Nevykėlio dienoraštį. Šiuo metu ar ne 7 dalys yra to dienoraščio. Gal ir tavo broliui patiks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2012 12 03, 15:48)
Man labai patiko „20000 mylių po vandeniu“ apie garsųjį povandeninį laivą „Nautilus“ ir „Aplink pasaulį per 80 dienų“ apie kelionę aplink pasaulį per susilažintą laikotarpį. na, gal dar kas parekomenduos šiuolaikinių knygų tokių metų vaikams, aš nežinau, ką dabar jiems leidžia. Tiesa, dar „Slaptas Adriano Moulo“ dienoraštis, ten viskas apie berniukui paaugliui rūpimas problemas – spuogus, seksą ir pan. Bet čia ne nuotykių tokia, o tikrai kaip dienoraštis.


Paiškojau Verno internete, bet kad senokai išleistos tavo minėtos knygos, kažin ar rasiu jas knygyne verysad.gif Bet ačiū, jei ką, turėsiu omeny 4u.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2012 12 03, 15:51)
Ursula Poznanski Erebas  4u.gif Maniškei dukrai, panašaus amžiaus, patiko.


Kaip tik apie ją turbūt man šiandien knygyne pasakojo, bet neturėjo - sako labai perka bigsmile.gif Ačiū už pasiūlymą 4u.gif

QUOTE(giluze @ 2012 12 03, 15:54)
Nihiliste, vaikai šiuo metu žiauriai griebia Nevykėlio dienoraštį. Šiuo metu ar ne 7 dalys yra to dienoraščio. Gal ir tavo broliui patiks.  ax.gif


Paskaičiau aprašymą, visai įdomi pasirodė. Reikės pavartyt knygyne. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nihilistė @ 2012 12 03, 16:09)
Paiškojau Verno internete, bet kad senokai išleistos tavo minėtos knygos, kažin ar rasiu jas knygyne verysad.gif Bet ačiū, jei ką, turėsiu omeny 4u.gif

Jo, jei neperleido, tai nebus schmoll.gif Aš jau ir tada iš bibliotekos skaičiau doh.gif

Be to, tikrai va pasiūlė šiuolaikiškesnių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 02, 22:39)
*O šitą ėmei iš bibliotekos?
Pirmąją skaičiau, tai ir tęsinį mielai suskaityčiau. 

**Įspūdis: žymiai prastesnė, nei jos "Džentelmenai ir žaidėjai".  "Džentelmenai.." laaabai patiko, o "Berniukas..." nuvylė. Sukta, sukta, velta suvelta, ir iš didelio rašto išeita iš krašto. doh.gif

* taip, is bibliotekos blush2.gif 4u.gif
** man "berniukas" tokia netikroviska, a la rasomas blog'as, bet kad labai autentiskumo truksta, na internete niekas taip neraso juk... ir siaip visai neuzkabino, nors iki siol harris labai megau.

QUOTE(luiziana @ 2012 12 03, 00:03)
O as kaip tik dabar skaitau jau trecia jo knyga "Mirusiuju snabzdesiai",tai galiu pasakyti,kad jau ima pabosti jo stilius,bet is kitos puses vistiek idomu...siek tiek istestai raso...mindziukuoja vietoj smile.gif

o man kaip tik tas ir patiko, kad nera saudo-gaudo, veiksmas letai rutuliojasi, o ypac tie moksliniai intarpai apie tai, kaip dega kaulai, suyra raumenys ir kt. pan. dalykai smile.gif

QUOTE(martux @ 2012 12 03, 10:44)
"Tolimos valandos " -nežinau ar galima priskirti prie detektyvų, bet irgi galiu paskolinti mirksiukas.gif

del sitos ir as noreciau po Dolitles i eile stot blush2.gif
Atsakyti
na, mano vaikis Verno iš tolo purtėsi.. taip pat ir knygų apie indėnus. Žodžiu, viskas, 'ant ko' aš užaugau, jam jau visiškai nebeįdomu buvo. Panašaus amžiaus jam labai patiko M. Curley 'Išrinktieji' ir 'Gilybė', 'Eragonas' su visais tęsiniais. O dabartiniams dvylikamečiams turbūt knygos apie vampyrus labai einamos biggrin.gif
Dar pagalvojau.. o A. Lindgren knygelės apie Kalį Bliumkvistą netiktų? Ar šiuolaikiniai dvylikamečiai jau per daug suaugę joms?
Atsakyti