Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas


user posted image

Ankstesnė tema

Ilgalaikis žindymas - mitai ir tiesa

Pagalba žindymo klausimais

ŽINDYK wub.gif

user posted image


wub.gif wub.gif ......Tik žindanti mama pajėgi apsaugoti savo mažylio sveikatą tokia gausybe naudingų medžiagų, ir jokie vitaminai negali atstoti šios apsaugos.

Živilė Baltrušaitienė, IBCLC
wub.gif wub.gif

Palikau pirmąją žinutę iš ankstesnės temos 4u.gif
Atsakyti
Gal esate skaičiusios šitą knygą. http://www.zindymas.lt/node/50 Labai noriu ją įsigyti 4u.gif

Aš esu skaičiusi Šeilos Kipli knygą "Kaip matinimas krūtimi formuoja šeimą" dar būdama panalė... Labai patiko bigsmile.gif

Ir dar geras puslapis ŽINDYMAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 24 liepos 2012 - 07:32
4u.gif dekui,pagaliau, galvoju, kur visos prapuole biggrin.gif
Mes vis dar megaujames zindymu wub.gif
Atsakyti
ada21lt, kaip smagu, kad taip ilgai mėgaujasi wub.gif
Atsakyti
Sveikos, mano mažylei 1m. ir 2 mėn., nežinau, ar čia jau skaitosi vyresnio vaiko žindymu g.gif blush2.gif Norėjau paklausti maitinančių vyresnius, nei metinukai, koks jūsų kietojo maisto dienos racionas?
Maniškė labai vangiai valgo ne MP. Kieto maisto suvalgo labai nedaug, dažniausiai reikalauja MP... neramu, kad nepritrūktų kokių nors reikalingų medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 07 26, 18:58)
Sveikos, mano mažylei 1m. ir 2 mėn., nežinau, ar čia jau skaitosi vyresnio vaiko žindymu  g.gif  blush2.gif  Norėjau paklausti maitinančių vyresnius, nei metinukai, koks jūsų kietojo maisto dienos racionas?
Maniškė labai vangiai valgo ne MP. Kieto maisto suvalgo labai nedaug, dažniausiai reikalauja MP... neramu, kad nepritrūktų kokių nors reikalingų medžiagų.

Manau, tokio amziaus visai normalu. VAikai pavalgo, kiek jiems reikia, tikrai nebadaja, jau juk ir paprsayti kazko moka, jei nori. As stengdavausi,kad matomoj vietoj visada butu kokiu vaisiu ,darzovyciu, o siaip irgi didesnia dali raciono sudarydavo MP. O dabar vasara juk ir mums patiems maziau valgyti norisi kai karsta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 07 26, 18:58)
Sveikos, mano mažylei 1m. ir 2 mėn., nežinau, ar čia jau skaitosi vyresnio vaiko žindymu  g.gif  blush2.gif  Norėjau paklausti maitinančių vyresnius, nei metinukai, koks jūsų kietojo maisto dienos racionas?
Maniškė labai vangiai valgo ne MP. Kieto maisto suvalgo labai nedaug, dažniausiai reikalauja MP... neramu, kad nepritrūktų kokių nors reikalingų medžiagų.


Mano dukra mazdaug iki 1,5 m. irgi ne labai norejo kita maista valgyti. Diena labai daznai prasydavo kruti. po truputi apie 1 m 6 men. pagaliau baigesi dienos maitinimas mp. Pradejo geriau valgyti. Dabar tik pries miega ir nakti duodu mp. Tos, kurios mano, kad naktinis maitinimas gadina dantukus, klysta. Reikia labiau isigylinti i sia tema. Gadina dantukus ju nevalymas pries miega, saldziuju gerimu gerimas pries miega ir miego metu. mamaos dazniausiai atsisakiusiems kruties vaikas, kaip alternatyva pasiulo sulciu, arbatos, misinuko is buteliuko. Kai vaikas geria is buteliuko saldu gerima, tai viskas atsiduria burnoje ant dantuku. O jei vaikas traukia is kruties, tai pienukas patenka ne ant dantu, o giliau. Ir mamos pieno sudetis kitokia. Laktoze taip neprilimpa prie dantu ir neskatina bakteriju dauginimasi, kaip gliukoze.
Atsakyti
Mažylei 1 metai ir beveik 10 mėn. MP dar mėgaujasi. Liko tik 1 kartas. Vyresnėlę maitinau iki beveik 2 metukų. Manau ir ši gaus MP panašiai. smile.gif

Ilgiau nei 2,5metukų, manau neišmaitinčiau. Nes jaučiu, kad paskutiniu metu, kai MP maitinimas liko tik 1 kartas, jo ženkliai sumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 07 24, 10:15)
4u.gif dekui,pagaliau, galvoju, kur visos prapuole  biggrin.gif
Mes vis dar megaujames zindymu wub.gif

čia aš gerai supratau???penktus metus žygiuojantį vaiką maitina, ar ten keturi mėnesiai?
Atsakyti
QUOTE(nora15 @ 2012 07 30, 20:43)
čia aš gerai supratau???penktus metus žygiuojantį vaiką maitina, ar ten keturi mėnesiai?


Ir kamgi tie 3 klaustukai? Juk skaitote temą "Vyresnio vaiko žindymas". Kažin ar 4 mėnesių kūdikį galėtume pavadinti "vyresniu vaiku". Kadangi "Pasauline Sveikatos Organizacija" rekomenduoja žindyti bent iki 2 metų, tai šioje galėtų diskutuoti vien mamos tebežindančios savo dvimečius ir vyresnius. Bet Lietuvoje turime tokią situaciją, kad viešai pasakyti, jog tebežindai savo vos vienerių sulaukusią atžalą lygir nepatogu, nekalbant jau apie vyresnius vaikus. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2012 07 30, 21:41)
Ir kamgi tie 3 klaustukai? Juk skaitote temą "Vyresnio vaiko žindymas". Kažin ar 4 mėnesių kūdikį galėtume pavadinti "vyresniu vaiku". Kadangi "Pasauline Sveikatos Organizacija"  rekomenduoja žindyti bent iki 2 metų, tai šioje galėtų diskutuoti vien mamos tebežindančios savo dvimečius ir vyresnius. Bet Lietuvoje turime tokią situaciją, kad viešai pasakyti, jog tebežindai savo vos vienerių sulaukusią atžalą lygir nepatogu, nekalbant jau apie vyresnius vaikus.  schmoll.gif



As dziaugiuos, kad maitinu MP ir tikrai nesigediju to.Jei paklausia, ar dar maitinu, sakau taip maitinu. wub.gif As stengiuos del savo vaiko. Taip pat del musu rysio. smile.gif Kuris manau del MP tikrai buna didesnis. Bet gal as klystu?

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2012 07 30, 21:43)
As dziaugiuos, kad maitinu MP ir tikrai nesigediju to.Jei paklausia, ar dar maitinu, sakau taip maitinu.  wub.gif  As stengiuos del savo vaiko. Taip pat del musu rysio. smile.gif Kuris manau del MP tikrai buna didesnis. Bet gal as klystu?


Pilnai Jums pritariu. Aš irgi nė kiek nesigėdiju to, jog dar žindau. Deja iš kai kurių savo aplinkos žmonių kartais jau sulaukiu replikų ar "nepatogių pauzių" užsiminus apie tai jog dar žindau savo dvimetę. Todėl esant galimybei dabar jau stengiuosi tos temos išvengti smile.gif
Beje, gal kuri galite pasidalinti patirtimi, kokio amžiaus būdami Jūsų mažyliai patys atsisakė krūties? smile.gif

ada21lt, kiek laiko žindėte savo vyresnėlį? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emely: 30 liepos 2012 - 21:17