Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas

QUOTE(Košė-Malošė @ 2013 02 26, 21:40)
"Praventiliuok" su žodžiais "gal, gal būt"
Kūno kontaktas, akių, - panešiok, pasisodink vakare ant kelių, pavartykit knygeles ar kas jai patinka.
Kad liūdesys tave aplankė pabaigus maitinti- natūralu. Pereinat į kitą etapą, augat smile.gif
ir su intymumu žindant, kuris buvo Tavo ir Jos- atsisveikint tenka. Paleisk tai mirksiukas.gif ir džiaukis- davei tobulą maistą dukrytei  4u.gif


Ačiūsmile.gif Neradau tinkamo veidelio,norėjau uždėti veiduką servetėle nusivalantį ašarą biggrin.gif
Atsakyti
Is tiesu sudetinga perduoti zodziais esme. Pradedama kabinetis prie tam tikru fraziu. Nera taip, kad as jai pastoviai kartoju, kad kol nenustosi gerti MP, tol nebus vaikelio biggrin.gif Bet prie progos paaiskinu smile.gif Siaip visos musu seimos skirtingos, skirtingi ir patys vaikai, ju poreikiai, asmenybiniai ypatumai. Svarbu, kad vaikai matytu tevu meile, pagarba vienas kitam ir tevai turetu ta meile isreiksti vaikams. Vaikai turetu jausti ta besalygiska meile...Bet mano pozicija aiskinti, aiskinti ir dar karta aiskinti kiekviena mano jausma, kiekviena veiksma. Atspindeti jos jausmus. Jei man skauda, ar esu ne nuotaikoje tai taip jai ir sakau: Siandien man nemalonu, nes skauda ar siandien nera nuotaikos, del to ir to...Aisku nesu svelnumo isikunijimas...esu kategoriska ir gan griezta. savo asmenybes as jau nepakeisiu, tad mano dukra manau jau priprato prie tokio mano budo smile.gif Zino kokia ta jos mama, Streso jai tai nesukelia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 27 vasario 2013 - 11:28
QUOTE(Ksesanko @ 2013 02 26, 10:39)
Oi,  pas mus irgi vyksta vaiko ataka is visu pusiu. Mociutes, tetos visiems rupi ar tu dar prasai mamos papulio. Ir kai vaikas pasako, kad taip ir kad labai myli. Tai pradeda gedinti ir sakyti, kad ji jau didele. Pas mociute atvaziuojame ir pastoviai pirmas klausimas ar prasei mamos papuko???  doh.gif  Bandau visiems aiskinti, kad cia musu su dukrele reikalai. O kai kokiai pazistamai pasakau, kad dar pries miegeli zindau, tai isgirstu klasikini klausima: ketini iki mokyklos maitinti  lotuliukas.gif


Pas mane ta pati situacija, tik mano suneliui 1,10m, tai visiems labai uzkliuna, kad dar gauna mano pienuko. Ypac skaudina, kad mama nuolat prikaisioja ir vis siulo, kad jau gana, kad reik nutraukti ta maitinima, kad vos ne kenkiu vaikui, normalaus maisto nelabai valgo. Nors sveikas, stiprus kaip jautukas tas mano vaikas.
Kas neramina tik, kad virsutiniai dantukai jo labai sugede verysad.gif Manau, kad tam itakos turejo naktinis nuolatinis maitinimas, nes ir valiau tuos dantukus, nei soskes, nei buteliuko neturejes. Bet pozymiai grynai buteliuko karieso.
Visaip bandau mazinti naktini valgyma, bet sunkiai kol kas labai sekasi, pagalbos nesulaukiu is vyro, o mane mazius vos ne isrengti sugeba, kad pienuka susirastu. Jau nebezinau ir ko imtis, vis mintys kirba ar tikrai tam savo vaikui nekenkiu tuo ilgu maitinimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2013 02 27, 23:58)
Pas mane ta pati situacija, tik mano suneliui 1,10m, tai visiems labai uzkliuna, kad dar gauna mano pienuko. Ypac skaudina, kad mama nuolat prikaisioja ir vis siulo, kad jau gana, kad reik nutraukti ta maitinima, kad vos ne kenkiu vaikui, normalaus maisto nelabai valgo. Nors sveikas, stiprus kaip jautukas tas mano vaikas.
Kas neramina tik, kad virsutiniai dantukai jo labai sugede verysad.gif Manau, kad tam itakos turejo naktinis nuolatinis maitinimas, nes ir valiau tuos dantukus, nei soskes, nei buteliuko neturejes. Bet pozymiai grynai buteliuko karieso.
Visaip bandau mazinti naktini valgyma, bet sunkiai kol kas labai sekasi, pagalbos nesulaukiu is vyro, o mane mazius vos ne isrengti sugeba, kad pienuka susirastu. Jau nebezinau ir ko imtis, vis mintys kirba ar tikrai tam savo vaikui nekenkiu tuo ilgu maitinimu g.gif

Sveika, mano suneliui irgi 1,10 m. Paskaiciau ir supratau, kad ne vienas mano vaikas yra nevalgus. Jau nerimauti buvau pradejusi. Prisigeria pieno ir nors tu ka nu niekaip neisiulau normalaus maisto. Nenori ir tiek, nors valgo praktiskai viska. Kartais buna valgymo dienos, bet dazniausiai lakstau kaip isprotejusi po namus su lekste paskui vaika. Labai pergyvenu, kad prastai valgo, tampu suirzusia. Vyras ramina - vaikas laksto kaip uzsuktas, i badaujanti nepanasus, o man tai ne rodiklis, norisi, kad lekste butu tuscia.
O del dantuku, tai as nemanau, kad jusu atveju genda del MP. Mano vyresniam sunui buvo taip, bet naktimis jis nevalge nuo pusmecio. O pagrandukas naktimis valgo be perstojo , o dantukai puikus . As irgi visaip bandziau mazinti naktinius valgymus, bet sekaso kol kas labai sunkiai. Priejai isvados, kad jam gal truputuka gal ankstoka atsisveikinti su Mp. Kol kas dar traukiame taip, o dienos metu stengiuosi duoti kiek galima maziau, gal taip kaip nors ir prieisime finisa. 4u.gif
Atsakyti
As irgi nemanau, kad dantukai sugedo del MP. Maitinasi ir mano kavalierius naktimis vis dar... ir dantukai sveiki, jam 2m 4 men.
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2013 02 28, 08:02)
Sveika, mano suneliui irgi 1,10 m. Paskaiciau ir supratau, kad ne vienas mano vaikas yra nevalgus. Jau nerimauti buvau pradejusi. Prisigeria pieno ir nors tu ka nu niekaip neisiulau normalaus maisto. Nenori ir tiek, nors valgo praktiskai viska. Kartais buna valgymo dienos, bet dazniausiai lakstau kaip isprotejusi po namus su lekste paskui vaika. Labai pergyvenu, kad prastai valgo, tampu suirzusia. Vyras ramina - vaikas laksto kaip uzsuktas, i badaujanti nepanasus, o man tai ne rodiklis, norisi, kad lekste butu tuscia.


Skaitau ir galvoju, kas cia apie mane raso lotuliukas.gif 100 proc tas pats. 1,10 men, maistas retai ir po nedaug, kartais buna valgymo dienu, bet nedaznai. Pridarau visokio maisto, o jis nevalgo, as visaip siulau, kol suirztu, pasidarau nelaiminga. O tas mane nusiveda i lova, pazinda ir vel patenkintas laksto.
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2013 02 28, 09:47)
Skaitau ir galvoju, kas cia apie mane raso  lotuliukas.gif  100 proc tas pats. 1,10 men, maistas retai ir po nedaug, kartais buna valgymo dienu, bet nedaznai. Pridarau visokio maisto, o jis nevalgo, as visaip siulau, kol suirztu, pasidarau nelaiminga. O tas mane nusiveda i lova, pazinda ir vel patenkintas laksto.

Sveika, na va dar viena mama , kurios vaikas prisigeres Mp ima ir nevalgo, ne as jau pradedu stresuoti, kad visgi didelis ir vien Mp nepakanka. doh.gif Nors i ji ziurint nepasakysi, kad jam ko truktu - baigia namus aukstin kojom apversti belakstydamas. Judrus sveikas vaikas ir tiek. Pas mus irgi nuolatiniai vedimai i lova pagerti pienuko, o po to kaip prisuktas laksto .Man vyras kartais sako - na va gavo dopingo, dabar lakstys kaip su baterija subinej. doh.gif Tai doh.gif p ir buna
Atsakyti
Manoji gražuolė irgi neypatingai valgi, buvo momentas, kai išvis praktiškai kito maisto nevalgė, bet gyva, sveika, laksto, namus kojom verčia, tai ir nepergyvenu. Pienukas skaniausia ir taškas smile.gif Nors kartais ir man būna suirzimų, kai nevalgo, bet pas mus namuose tokia tvarka, kad su šaukštu niekas iš paskos nelaksto, valgoma tik prie stalo. Jei pradeda žaisti su maistu, nesvarbu kiek suvalgė, eina nuo stalo žaist su žaislais, o kai po kiek laiko išalksta, tai arba pienuko prašosi, arba gauna atšalusio maisto pavalgyt.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 28, 09:18)
As irgi nemanau, kad dantukai sugedo del MP. Maitinasi ir mano kavalierius naktimis vis dar... ir dantukai sveiki, jam 2m 4 men.

Naktinis mp turi itakos dantuku gedimui, tik cia genetika dar labai groja. Aisku mp geriau nei buteliukas, bet vis tiek burnoje saldi terpe ir dantukai genda. Reiktu vandens po maitinimo, ale kur ten gers...
Sunaus mano dantys puikus, 3 plombos, o jam 13 metu, maitinau tiesa metus, bet naktimis budavo doh.gif kas 15 min, o dantys dygo nuo 4 men.
Dukra maitinau 3m. Ir menesi, dabar jai 3,9 metuku irgi turi 3 plombas, nors dantys dygti eme 10 men.
Manau daugiausia cia genetika veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 28, 09:18)
As irgi nemanau, kad dantukai sugedo del MP. Maitinasi ir mano kavalierius naktimis vis dar... ir dantukai sveiki, jam 2m 4 men.

Mano irgi dar naktimis mėgaujasi. Bet kol kas dantukai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2013 02 28, 01:58)
Manau, kad tam itakos turejo naktinis nuolatinis maitinimas,

NE. NE. NE. 4u.gif

Mokslinių tyrimų duomenys rodo, jog ryšio tarp žindymo ir dantų ėduonies nėra. Motinos pienas pats savaime kartu su laktoze jame nesukelia dantų ėduonies. Tačiau net ir išimtinai žindomi kūdikiai neįgyja „imuniteto“ nuo dantų ėduonies, nes jo atsiradimą lemia daugelis kitų faktorių.

Plačiau:
http://www.pradzia.o...duonis-zindymas
Atsakyti
Dėl maisto - būna kažkoks periodas vaikams tarp pusantrų - dviejų metų, kai atrodo, oru gyvi.. baigias gal augimo šuoliai visi smile.gif tas valgymas - nevalgymas dėl visokių priežasčių gali būt. Manajai jau 2m., žiūriu, kad nuolat alkana vėl biggrin.gif ir pilvas atsirado.
Naktį maitinu, žadu baigti, nes visai nebesmagu. Nuolat apkandžioja. Dantys lyg neblogai atrodo, tikrintis nebuvom, bet kol kas jokių bėdų nematau.
Atsakyti