Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas

QUOTE(liaudija @ 2013 03 08, 03:20)
Pazistama situacija, kai nuovargis is koju vercia, sveikata slubuoja taip, kad gydytoja akis isvercia is nuostabos, jog imunitetas taip prastai kovoja.
Antibiotiku reikia dvieju-triju kursu, kai visa seima praserga net be ju. Teko ir i ligonine vaziuoti pora kartu, galvojau, kad jau keliausiu i ana pasauli, visi spaude nutraukti maitinimus, bet nei as, nei sunukas tam dar nebuvom pasiruose.
Suemiau save i rankas, pradejau gerti kali, magni sirdziai stiprinti (anksciau niekada neturejau problemu su sirdim, o dabar atsirado), retkarciais vitaminus plataus spektro ir daug daug daug svieziu darzoviu, salotu, vaisiu. Praktiskai kas vakara ne po dubeneli, o po dideli dideli bliuda, toki kokiu 3 ltr talpos. Ir kiekviena laisva minute miegas, poguliukas, arba mielas laisvalaikio uzsiemimas - knyga, siuvinejimas, bet ramus,  ne fizinis. Rezultatas pasirode po gero menesio, nustojo kardiograma prasta buti, nustojau griuti is koju. Nors nuovargis kartais vel buna baisus, bet tai pasitaiko retai. Pavyzdziui, bus ryte sunku, nes dar  as ne lovoj  blush2.gif

Zodziu, laikykites, kiekvienam savas receptas padeda, tik reikia ji surasti  4u.gif

Na tas spaudimas tai ką žinau, manau ne pats maitinimas bėda bet chroniškas neišsimiegojimas, nepoilsis. Dėl mitybos jūs absoliuč teisi. Dėl kalio magnio, dar reiktų vitD paminėti, aišku geriau pasitikrinti ar tikrai tų mineralų trūksta nes kalio perdozavimas nieko gero. Dėl antibiotikų, tai neklaidinkit, inkstų uždegimas nepraeina nuo žolelių, aišku JEI autorė tikrai juo serga. Nepakenktų pasikonsultuot su dar vienu gydytoju, kad nebūtų antibai tik profilaktikai (pasirodo vis dar tokių atvejų būna blink.gif ). Ir dėl dienotvarkės taip pat manau esat teisi, man baisiausia buvo atlaikyt sąžinės graužatį dėl betvarkės namie ir nepadarytų pietų, vietoj to geriau eidavau lauk su maže, o jei pamatydavau kad ant grindų dullkės guli-tsakant priguldavau šalia, kaip tam anekdote, na ne šalia bet ant sopkės tai tikrai, namai baisūs bet man nuotaika žymiai geresnė kai esu pamiegojus. O imuniteto neturiu nuo tada kai laukiuosi, iki tol nesirgus gal 10 metų niekuo apart slogos kartais-o per visą laiką nestuke.gif tai nė spaudimo nebuvo, pastovus trūkumas kalio, alpimai, du mėnesiai iiki gimdymo baisus gripas, kosėjau paskiau baisiai iki pat gimdymo, ir dabar jei tik kas tai šakės... o valgymo įpročiai nepasikeitė, žalumynus mėgstu kaip zuikis, džiovintus vaisius, mėsytę, žuvį-žodžiu mityba kaip ir tvarkoj. Bet jei dar autorės atveju, du pagret nėštumai, gerokai išsiurbia vis tiek, na pats maitinimas manau ne bet šiuo atveju mama išvargus ir sutrikus. Tiesiog reikia ramiai nusiteikti ir pagalvoti apie geriausią būdą kaip tą padėtį pagerint, manau jei temas skaitė tikrai ką nors ras panašaus, čia labai daug mamukų pasisako thumbup.gif beje dėl maisto trūkumo irgi gali būti bėda-MP tokiam vaikui tikrai nepakanka, būtina valgyt stipriau, dienos metu, vakare kokią pvz lengvą avižų košytę-mano jei nepavalgo naktį fejerverkai doh.gif o kur valgys jei MP gauna tiek ir tiek doh.gif
O dėl savim pasitikėjimo. Ne visai į temą bet prieš kelias savaites tikrai buvau tikra kad turėsiu bėdų tiek su soske tiek su naktiniu migdymu. Nu ir ką. Apsirgau eilinį kartą, nuo slogos galva kvadratinė, skauda, na mažė pavalgius kiek MP prieš miegą, lipa verčiasi ant pagalvės man ant galvos na žodžiu fejerverkai tokie vyksta jau keli mėnesiai. Bet tąkart taip nekaip jaučiausi kad paėmiau pabučiavau, soskę ir į lovytę (ji man galvūgalyje tai galiu pvz įkišt ranką paglostyt ir tt). Ir ką manot, 10min ir LŪŽO blink.gif nuo to karto jau praėjo kelios savaitės ir ką o liuks, geras būdas. O su soske, kadangi dar nekalba ir labai kažkokio didelio supratimo neturi tai ką-vieną rytą paėmiau ir nukirpau galiuką, sugedo... papprotestavo, pačirpė, iki šiol miega į ranką pasiėmus, pakramto, bet kadangi niekas nesutaiso lotuliukas.gif tai va taip ir nebereikia. Nors MB jau buvo pasiruošęs naktiniams cypimams ir nusprendęs pirkti naują lotuliukas.gif JEI ką. Bet kažkaip sutarėm kad jau tikrai gana, jei jau pradėjom tai viskas varom iki galo, nu va ir su tokia nuotaika labai greitai viską sutvarkėm. Ką noriu pasakyt-vaiku reikia irgi šiek tiek pasitikėt, na nekvaili jie mirksiukas.gif sekanti mano tema bus pampiai-jau turiu prisigaminus atprastukų blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Zydinti pieva , kai skaiciau apie Mp daznuma, elgesi diena ir nakti, atrode skaitau apie savo suneli. Istikro Naktiniu maitinimu gausa per 2 metus issekino baisiai. Jau 2 metus be miego. Susitarti graziuoju nepavyksta niekaip - verkia, musasi, bandziau numazinti naktini maitiima - tai jokie prisiglaudimai, glostymai nepadeda, zodziu be sansu. Cia kazkuri mamyte patare gerai pamaitinti, bet nonori maisto. Paskutiniu metu beveik Mp gyvena, gal todel taip daznai ir keliasi? Diena prie smiegeli geria, miegelio metu prabunda geria, jai ne tai ir miego nebus doh.gif , po miegelio geria....Zodziu Mp , o po to jokio maisto. Jau neviltis apima.
Sveikata kol kas gera, tik labai tapau suirzusia, pikta, o tai pastebejo vaiakai. Kas jau labai negerai. Tiesiog nezinau kaip ir valdyti sia situacija? Siandien teciui iseigine - bandysiu diena isvaziuoti , o teciui paliksiu migdyti, kai grisiu nesirodysiu, gal ir nereiks to pienelio. Na kol kas planai tokie, gal pavyks.
Atsakyti
QUOTE(RSTT @ 2013 03 08, 07:51)
Dėl kalio magnio, dar reiktų vitD paminėti, aišku geriau pasitikrinti ar tikrai tų mineralų trūksta nes kalio perdozavimas nieko gero. Dėl antibiotikų, tai neklaidinkit, inkstų uždegimas nepraeina nuo žolelių, aišku JEI autorė tikrai juo serga. blush2.gif


Man kali ir magni kardiologe liepe gerti po kraujo tyrimu, vitaminus taip pat smile.gif
O as niekur ir nerasiau, kad gerti zoles, o ne antibiotikus blink.gif As rasiau, kad man reikejo konkreciu atveju keliu antibiotiku kursu, kai visa seima persirgo be jokiu antibiotiku. Nes man liga komplikavosi ir teko pusantro menesio gydytis, kai visi kiti pakosejo ir tuo baigesi, o as plauciu uzdegimu komplikavausi sad.gif

Maitinant ypac svarbu nepiktnaudziauti nebutinais vaistais, vitaminais is buteliuko. Ai dar sviezias sultis spaudziu smile.gif




Atsakyti
Mano dar pamąstymai išsakytoms nuomonėms.
* Kad inkstų uždegimas faktas, nes apžiūrėjo geriausias miesto nefrologas su echoskopu ir visais tyrimais ir dar apendicitą įtaria doh.gif Antibiotikus išprašiau, kad rašytų tinkančius maitinančioms, nes sakė tokios kaip aš guli ligoninėj pas jį skyriuj su stipriais skirtais antibiotikais . Dar neaišku ar tie vaistais man padės unsure.gif
* Kadangi esu už sveiką maistą ir mitybą, tai mano racione pagrinde yra daržovės, vaisiai, uogos, viską stengiamasi iš savo daržo ar bent jau ūkininkų naudot,aišku yra ir mėsos, pieno produktų. Bet žiema yra žiema tie patys vaisiai, daržovės ne tokie vitaminingi kaip vasarą. Vitaminų nevartoju, nes aš nemanau, kad chemija duoda naudos g.gif O gal verta permąstyt? Nors ir geležis ir magnis organizme ant ribos, bet nelenda man chemija į burna nors tu ką.
* Vaikis išties su maistu "susipykęs". Kieto maisto labai retai valgydavo, būdavo, kad po mėnesį nieko išskyrus mp neimdavo, dar obuolį ar kokią uogą paragaudavo. Bet manau tai buvo susiję su dantimis, nes visi dygo vienas po kito, po savaitę ar dvi pertraukos tebuvo, kitiems bendraamžiams dar iltiniai kalas, o mums jau paskutinai krūminiai lenda. Dabar va, jau pradeda po truputį valgyt ir mėsytės, šiandien net jogurtą valgė, ko nėra buvę iki tol, tai jau džiugina savo apetitu. Prieš miegą irgi pradeda reikalauti maisto, nes MP jau nebeužtenka. Tai šiuo atžvilgiu matau nors ir mažais žingsneliais bet judam į priekį ir gal vaikas bus sotesnis rolleyes.gif
* Dėl tvarkos. Pas mane seniai jos nerasta. Dulkės tai smulkmena jų jau senai nematau, bet va kai nebeeina praeit tai doh.gif Kažkada bandžiau tvarkyt ką vaikai po savęs palieka, tai dvi dienas net neprisėdau laksčiau grynai paskui juos nuo ryto iki vakaro. Paskui pasakiau sau geriau netvarka, bet ramybė. Bet ta nuolatinė netvarka irgi išsekina, ypač kai neberandi ko reikia.
* Poilsis, čia jau opi tema. Kadangi vyresnėlė pietų nemiega, o iš darželio parvedu apie 11,30 (nes kol kas jai kaip jautriam vaikui toks variantas yar geriausiais iš visų mūsų išbandytų), tai ištisai esu su vaikais ir ddėl vaikų. Poilsis mano prasideda ir laikas tik sau kai vaikai sumiega, būna 9 val, būna 11val. Tai dažniausiai dar noriu prisėst prie pc kažkur mintis nublokšt, bet tada jau aukoju miegą. Gaunas arba miegas ir vėl nuo ryto ta pati rutina, arba sau kažkokia veikla minčių nukreipimas miego sąskaita g.gif Išeit atsiribot nuo vaikų nelabai pavyksta, nes tik išeinu vis skubu, kad greičiau sugrįžt pas vaikus, mintys tik apie juos, nes tik manęs jie labiausiai klauso,nei tėtės nei tuo labiau močiučių jie neklauso ir kelia bangas. Arba jei einu kur pasiimu vieną iš vaikų, kad vienas nuo kito pailsėtų, kad vienas vaikas irgi prasiblaškytų. Žodžiu, visur ir visada su vaikais unsure.gif
* Šiąnakt kėlės porą kartu tai bandžiau šnekint, siūlyt vandenuką, sultis, dainuot, myluot, glostyt, supuot. Verkė demonstratyviai, negarsiai, bet gražiai nenatūraliai, gailios akytės ir vis rodo pienuko ženklą. Bandžiau aiškint, kad pienukas kaip visi žmonės, žvėreliai miega. schmoll.gif Po to daviau MP, tai taip gera matyt tiek vaiką apsipatenkinusį,besidžiaugiantį tiek pačiai tokią euforiją jaust, kai vaikui suteikiu tokį džiaugsmą.
** Atsiprašau už tokias litanijas, bet garsiai išreikšdama mintis kažkaip pati pamatau gal savo spragas, tobulintinas vietas ir ateina minčių pokyčių link rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydinti_pieva: 08 kovo 2013 - 10:49
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 08, 10:44)
Vitaminų nevartoju, nes aš nemanau, kad chemija duoda naudos  g.gif  O gal verta permąstyt? Nors ir geležis ir magnis organizme ant ribos, bet nelenda man chemija į burna nors tu ką.

Verta, nes ne visi papildai sintetiniai. Pagerkit spirulinos, chlorelos. As ju deka savo hemoglobina nuo ribinio pakeliau iki puikios stadijos. Cia tarp kitko, nesu mama, bet leidau sau isiterpti. ax.gif
Atsakyti
Zydinti pieva mane manau labiau isvargintu vaiko atjunkimas nuo naktiniu maitinimu. Galvoju tau dabar tikrai sudetingas pereinamasis periodas. Man irgi apie antrus dukreles metus buvo labai sudetingas periodas. Dukrai digo paskutiniai kruminiai dantukai, sirgo, tai nakti kelesi daznai ir kabejo ant (.) po valanda. Negalejau normaliai miegoti. Kaip tik sutapo ir su iseijimu i darba. Truko miego, buvau irzli. Tai per ta stresa ir nuovargi irgi imunitetas susilpnejo. Dabar ta krize praejo. Atradau patogia poza. Dukra keliasi retai ir pazinda vos kelias minutes. Po to nusisuka ir miega ramiai. Tad jokiu duideliu problemu naktinis zindimas nesukelia. Diena ir pries dienini miega nezindau visai.pas mus liko tik pries nakti (.) ir naktiniai. Stiprybes ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 08, 11:44)
Mano dar pamąstymai išsakytoms nuomonėms.
* Kad inkstų uždegimas faktas, nes apžiūrėjo geriausias miesto nefrologas su echoskopu ir visais tyrimais ir dar apendicitą įtaria  doh.gif  Antibiotikus išprašiau, kad rašytų tinkančius maitinančioms, nes sakė tokios kaip aš guli ligoninėj pas jį skyriuj su stipriais skirtais antibiotikais . Dar neaišku ar tie verists man padės unsure.gif
*  Kadangi esu už sveiką maistą ir mitybą, tai mano racione pagrinde yra daržovės,  vaisiai, uogos, viską stengiamasi iš savo daržo ar bent jau ūkininkų naudot,aišku yra ir mėsos, pieno produktų. Bet žiema yra žiema tie patys vaisiai, daržovės ne tokie vitaminingi kaip vasarą. Vitaminų nevartoju, nes aš nemanau, kad chemija duoda naudos  g.gif  O gal verta permąstyt? Nors ir geležis ir magnis organizme ant ribos, bet nelenda man chemija į burna nors tu ką.
*  Vaikis išties su maistu "susipykęs". Kieto maisto labai retai valgydavo, būdavo, kad po mėnesį nieko išskyrus mp neimdavo, dar obuolį ar kokią uogą paragaudavo. Bet manau tai buvo susiję su dantimis, nes visi dygo vienas po kito, po savaitę ar dvi pertraukos tebuvo, kitiems bendraamžiams dar iltiniai kalas, o mums jau paskutinai krūminiai lenda. Dabar va, jau pradeda po truputį valgyt ir mėsytės, šiandien net jogurtą valgė, ko nėra buvę iki tol, tai jau džiugina savo apetitu. Prieš miegą irgi pradeda reikalauti maisto, nes MP jau nebeužtenka. Tai šiuo atžvilgiu matau nors ir mažais žingsneliais bet judam į priekį ir gal vaikas bus sotesnis  rolleyes.gif
* Dėl tvarkos. Pas mane seniai jos nerasta. Dulkės tai smulkmena jų jau senai nematau, bet va kai nebeeina praeit tai  doh.gif  Kažkada bandžiau tvarkyt ką vaikai po savęs palieka, tai dvi dienas net neprisėdau laksčiau grynai paskui juos nuo ryto iki vakaro. Paskui pasakiau sau geriau netvarka, bet ramybė. Bet ta nuolatinė netvarka irgi išsekina, ypač kai neberandi ko reikia.
*  Poilsis, čia jau opi tema. Kadangi vyresnėlė pietų nemiega, o iš darželio parvedu apie 11,30 (nes kol kas jai kaip jautriam vaikui toks variantas yar geriausiais iš visų mūsų išbandytų), tai ištisai esu su vaikais ir ddėl vaikų. Poilsis mano prasideda ir laikas tik sau kai vaikai sumiega, būna 9 val, būna 11val. Tai dažniausiai dar noriu prisėst prie pc kažkur mintis nublokšt, bet tada jau aukoju miegą. Gaunas arba miegas ir vėl nuo ryto ta pati rutina, arba sau kažkokia veikla minčių nukreipimas miego sąskaita  g.gif  Išeit atsiribot nuo vaikų nelabai pavyksta, nes tik išeinu vis skubu, kad greičiau sugrįžt pas vaikus, mintys tik apie juos, nes tik manęs jie labiausiai klauso,nei tėtės nei tuo labiau močiučių jie neklauso ir kelia bangas. Arba jei einu kur pasiimu vieną iš vaikų, kad vienas nuo kito pailsėtų, kad vienas vaikas irgi prasiblaškytų. Žodžiu, visur ir visada su vaikais unsure.gif
* Šiąnakt kėlės porą kartu tai bandžiau šnekint, siūlyt vandenuką, sultis, dainuot, myluot, glostyt, supuot. Verkė demonstratyviai, negarsiai, bet gražiai nenatūraliai, gailios akytės ir vis rodo pienuko ženklą. Bandžiau aiškint, kad pienukas kaip visi žmonės, žvėreliai miega.  schmoll.gif Po to daviau MP, tai taip gera matyt tiek vaiką apsipatenkinusį,besidžiaugiantį tiek pačiai tokią euforiją jaust, kai vaikui suteikiu tokį džiaugsmą.
** Atsiprašau už tokias litanijas, bet garsiai išreikšdama mintis kažkaip pati pamatau gal savo spragas, tobulintinas vietas ir ateina minčių pokyčių link  rolleyes.gif


Jusu visas gyvenimaas vien vaikai. Kokio amziaus jusu vaikai, kaip suprantu, jie jau ne kudikiai, kad reiketu istisai tik mamos. Visgi manau, kad jus pati save nualinote aukodamasi vaikams. As pati auginu du vaikus - vienam virs 3, kitai 1.7. Dukra vis dar maitinu, naktimis nemiegu jau matyt 4 metai smile.gif, bet esu energinga, sveika, gyvenimu besidziaugianti moteris, man uztenka laiko vaikams, maisto gamybai, buities susitvarkymui, skaitymui, sportui, mezgimui,narsymui irtenete, ir kartais peitu miegui smile.gif.
Del netvarkos ir buities darbu - labai svarbu neuzsileisti, vaikai jau gali buti pagalbininkais, ismetyti daiktia - galbut jie neturi namuose savo vietos, o vaikai kiek pastebejau visuomet parodo silpnasias musu vietas. Ir lakstyti po namus paskui vaikus ir tvarkyti yra beprasmiska, manau reiktu viena karta susitvarkyti, surasti visiems daiktams savo vietas ir tada tvarkymosi bus maziau. PVZ. ismeto vaikai zaislus - dali zaislu saugiai padedate ir t.t. reikia permastyti, ka ne taip darote.
O blogiausia manau, kad norite viena viskuo vaikams buti, vaikams labai sveika palikti su vyru, seneliais (gaila as neturiu tokios galimybes), ir jau ne jsuu rupestis klauso vaikai ar ne, ir tevas, ir seneliai turi patys atrasti rysi su vaikais, anukais.
Atsakyti
Zydinti pieva, na nezinau, man 1.8m vaikutis dar atrodo labai labai mazas... Maniske irgi daznai naktimis kelinedavosi, teko daug nemiegotu naktu, ir ypac buvo sunku, kai nuo 2m reikejo grizti i darba, kuri laika tempiau - daznai tekdavo eiti 5 val. miegojus nakti, o viena karta teko ir 1,5 val. temiegojus.Bet vis delto, po 2-3 men. pradejo reteti tie naktiniai maitinimai, ir apie 2.4 m galiu sakyti, kad praktiskai pati ju ir atsisake.na siek tiek paissisukinejau nuo ju, keisdama save teciu,bet tai pavyko labai puikiai. ir vis delto, laikas bega greitai,o patirtas vargas pasimirsta smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norėčiau ir aš jūsų, mielosios, patarimų.
Jau trys medikės man liepė nutraukti žindymą. To priežastis - per mažas leukocitų kiekis. Jos kaip susitarusios teigia, kad dėl žindymo aš tokia išsekus ir dėl to kimba visokios moteriškos ligelės.
Kaip manot jūs? Ar tikrai jau būtina nutraukti žindymą?
Žinoma, gyvenu beveik du metai be normalaus miego ir su nuolatinėm naktinėm kovom, nes vaikas MP geria kaip nežinau ką. Dieną normaliai, užtenka vieno karto. O naktim siaubas. Būna ir nesiaubingų naktų, bet retai.Jau ir pati noriu nujunkyti, bet noriu tai padaryti be streso.Na nenoriu labai klykinti aš užsitraukti savo bernužėlio pyktį biggrin.gif Noriu, kad jis vistiek žinotų, kad myliu jį. O jam dabar atrodo, kad nežindydama nemyliu.Labai labai supyksta, jei neduodu, verkia, kriokia, klykia...Nebežinau,kaip man su juo susitarti...
Atsakyti
mes naktim nebevalgom thumbup.gif Snekejau snekejau kasdien ir isnekejau. Dabar miega visa nakti ir nepraso. Sianakt tik aprase, nes kazkaip vakare neprase, nepagere tai paskui reikejo. Na daviau, padariau isimti smile.gif BEt siaip laai dziaugiuosi. Atrodo ir nesunku budavo ta viena ar du kartu pamaitint per nakti, bet dabar mano miegas daug gilesnis, daug geriau pailsiu tikrai.
Atsakyti
QUOTE(meskiuke_mini @ 2013 03 09, 15:57)
Laba diena,
Norėčiau ir aš jūsų, mielosios, patarimų.
Jau trys medikės man liepė nutraukti žindymą. To priežastis - per mažas leukocitų kiekis. Jos kaip susitarusios teigia, kad dėl žindymo aš tokia išsekus ir dėl to kimba visokios moteriškos ligelės.
Kaip manot jūs? Ar tikrai jau būtina nutraukti žindymą?
Žinoma, gyvenu beveik du metai be normalaus miego ir su nuolatinėm naktinėm kovom, nes vaikas MP geria kaip nežinau ką. Dieną normaliai, užtenka vieno karto. O naktim siaubas. Būna ir nesiaubingų naktų, bet retai.Jau ir pati noriu nujunkyti, bet noriu tai padaryti be streso.Na nenoriu labai klykinti aš užsitraukti savo bernužėlio pyktį biggrin.gif  Noriu, kad jis vistiek žinotų, kad myliu jį. O jam dabar atrodo, kad nežindydama nemyliu.Labai labai supyksta, jei neduodu, verkia, kriokia, klykia...Nebežinau,kaip man su juo susitarti...


Jūsų vaikutis tikrai dar mažas ir per anksti reguliuoti jo norus pagal savo poreikius smile.gif Nestresuokit vaiko mirksiukas.gif Maniškė irgi tokio amžiaus,tai dar ir dieną maukia MP kaip nežinau ką,kartais užtenka ir 5 kartų,bet dažniau būna,kad geria kokia 15 kartų biggrin.gif O naktį irgi kaip kada,jei sveika,viskas gerai,tai būna,kad ir dviejų kartų gana,o jei blogiau miega, valgo dažniau,sergant,karščiuojant tai turbūt kokių 10 kart siurbia doh.gif Man tas problemų kolkas nesukelia,nebent kai nuo dvejų į darbą išeisiu,bet tada dienom savaime nebus MP,o naktį žiūrėsim,gal kaip nors ištversiu.Aš irgi jau penkti metai be normalaus miego,nes pirmąją maitinau iki 2-jų metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 10 kovo 2013 - 13:00
QUOTE(žydrynė @ 2013 03 10, 12:58)
Jūsų vaikutis tikrai dar mažas ir  per anksti reguliuoti jo norus pagal savo poreikius smile.gif Nestresuokit vaiko mirksiukas.gif Maniškė irgi tokio amžiaus,tai dar ir dieną maukia MP kaip nežinau ką,kartais užtenka ir 5 kartų,bet dažniau būna,kad geria kokia 15 kartų biggrin.gif O naktį irgi kaip kada,jei sveika,viskas gerai,tai būna,kad ir dviejų kartų gana,o jei blogiau miega, valgo dažniau,sergant,karščiuojant tai turbūt kokių 10 kart siurbia doh.gif Man tas problemų kolkas nesukelia,nebent kai nuo dvejų į darbą išeisiu,bet tada dienom savaime nebus MP,o naktį žiūrėsim,gal kaip nors ištversiu.Aš irgi jau penkti metai be normalaus miego,nes pirmąją maitinau iki 2-jų metų.

Jo tikrai kai serga MP tikras issigelbejimas, bet jau pagal amziu galetu ir kiek maziau pagerti, bent jau mano. Uz menesiuko irgi i darba, darbas paromis, tai man dabar isviso sresas, diena jai manes nera- na ir nereikia to pienuko, bet kaip tetis nakciai uzmigdyd, kaip nakti be manes istvers, tai jau dideleeeeeeeeeeee problemele. As irgi jau du metus be miego, kai geria MP kelis kartus tai nelabai pajauti, bet buna - vos ne kas valanda. Bet prie tokio ritmo pripratau, zindyciau ir toliau, nes nesinori vaikuciui atimti tokio didelio dziaugsmo, bet noretusi jau kaip ir pabaigti del keliu priezasciu- keliausiu i darba, labai prastai valgo ( manau prisigeria pienuko ir to beveik uztenka ).
Atsakyti