Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 22:53)
tai čia net tyrimų nereik, man asmeniškai ir taip aišku, kad uždegimas  smile.gif

Matai man tokie skausmai buvo neaiskus. Skaudejo kiausydziu sryti labiau ir nugaros apacia. Ir dazno slapinimosi taip kad pastoviai nebuvo. Tik kad tie skausmai vis stiprejo ir stiprejo, kol galiausiai nebegalejau nei miegot nei ka be ibuprofeno doh.gif Net nebuciau pamanius kad tai slapimo pusle, kadangi slapinausi normaliai ir slapimo tyrimas rode normas visas
Atsakyti
Pas gydytojus nenuejau, kai buvo uzdegimas, dar kol supratau, kad tai tikrai uzdegimas nes skaudejo kairyji sona, ir pabaigus slapintis. vaistine patare UROSEPT ir padejo, nors gert pradejau gerokai veliau,nei atsirodo uzdegimas, sake galiu neapsieit be antibiotiku, bet aciu D. viskas susitvarke smile.gif
Atsakyti
Sveikos

doh.gif jau o per pastarasias 3 sav trečią kart puola pūslės uždegimas šyrit pabundu ir vėl karštas deginantis šlapinimasis ir varo kas 15 min ...visda jautri ant to buvau pas mane pūslė apsikabinusi gimdą dėl to gyd sako kad man užsilieka vienam šone šlapimas ir tada puola ....nežinau ar tai susiję...Urosept liepė gerti ir stiprinti na ir visos žoles be abejo ..jau užkniso taip dažnai verysad.gif neramu...pas gine kt sav bijau ir eiti vėl eilė tyrimų ir pasėlių doh.gif bet labiausiai bijau atsakymų kad ko nerastų negero verysad.gif

Atsakyti
Man uzdegimas pasireiskia po lytiniu satykiu, nors abu pries tai visada nusiprausiam ir naudojam prezervatyvus, raso kad reikia eiti ir pries ir po i wc, bet as einu tik po, nes man du kartus per toki trumpa laika nesinori, nieko nebeprisikaupia to slapimo jei nueinu pries doh.gif Buna kad kelis menesius dingsta tas uzdegimas, bet paskui vel atsiranda ir kartojasi po kievienu santykiu.. Gydytoja dave suprast kad cia neisgydoma ir "ko cia is manes dar nori" doh.gif Geriu rusiskus vaistus Furadonin, po keliu tableciu pozymiai dingsta, paintensyvejusiu laikotarpiu geriu profilaktiskai pries lytinius santykius, o taip nesinori saves nuodyti tais vaistais, negi tikrai cia taip ir kartosis visa gyvenima verysad.gif
Atsakyti
g.gif o man po lytinių santykių nebūna ...šeip netgi praėjus porai d net su tuo manau nesusiję g.gif

o šiaip jai dažnai kartojas gydytoja abiems su MB turi išrašyt antibų kursą sugert nes vyras tampa taip pat nešiotojs ir čia jau visam gyvenimui galima atitolinti ir reikia stiprinti organizmą ..mes dabar gersim visa šeima šaltalankio aliejų


Atsakyti
Mes kadangi vaikuti planuojame, tai jau tikrai nebera galimybes sedeti istisai ant Uvamin ir antibu... pries savaite sugerem kursa nuo urealpazmos abu su vyru... ir ka po savaites sureme pilvo apacia taip kad negalejau paeiti... vel uvamino kursas, vel paselis ir paprastas tyrimas... namuose kaip sakant irgi nuotaikos ne kokios, esame jauni zmones as pradejau vengti lytiniu santykiu, vien del baimes kad vel kartosis liga... vasara buvo dinge, o dabar rudeniop vel viskas prasidejo istisai tik praeina ir vel...
dar prie visa ko ir dirgli pusle pasidare, dazniau lakstau i WC... dare tyrimus urologas tai viena sienele pastorejusi, gali buti kad visi uzdegimai davare...
ryt turiu vizita Grybo gatveje, po jo cistoskopija darys... negi nera jokio sprendimo kad ir operacija kad ir kazkokia daline kazkaip tuos slapimtakius uzspausti net nezinau nesuvokiu juk nuo vezio zmones isgydo...
apsoliuti neviltis kai jauna moteris negali gyventi pilnavertisko gyvenimo...
Atsakyti
Sveiki,
norejau pasiteirauti, gal zinote ar tika Ospamox gydantis slapimo taku uzdegima, siuo metu esu uzsieyje, o vaistieleje turiu tik si 4u.gif
Turiu ir Urinal ir Urosept, bet bijau, kad gali nepadeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amir'a @ 2012 10 06, 21:10)
Sveiki,
norejau pasiteirauti, gal zinote ar tika Ospamox gydantis slapimo taku uzdegima, siuo metu esu uzsieyje, o vaistieleje turiu tik si 4u.gif
Turiu ir Urinal ir Urosept, bet bijau, kad gali nepadeti 4u.gif


ospamox daugiau nuo gerkles uzdegimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amir'a @ 2012 10 06, 20:10)
Sveiki,
norejau pasiteirauti, gal zinote ar tika Ospamox gydantis slapimo taku uzdegima, siuo metu esu uzsieyje, o vaistieleje turiu tik si 4u.gif
Turiu ir Urinal ir Urosept, bet bijau, kad gali nepadeti 4u.gif

man padėjo tik norbactin , priš tai sirgau 3kartus, kas dvi savaites blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amir'a @ 2012 10 06, 20:10)
Sveiki,
norejau pasiteirauti, gal zinote ar tika Ospamox gydantis slapimo taku uzdegima, siuo metu esu uzsieyje, o vaistieleje turiu tik si 4u.gif
Turiu ir Urinal ir Urosept, bet bijau, kad gali nepadeti 4u.gif

Ospamow yra antibiotikas.
Gerkit maisto papildus, stiprinkit pūslę.

aš pagaliau prisiruošiau pasidaryt tyrimus. Rado nedicką uždegimą, išrašė Uvamin retard. 10 dienų kursas, pasku ivėl pasidaryt tyrimus.
bet aš jaučiu, kad geriau, nebėra to nemalonaus jausmo makštyje ar po lyt. santykių.
Aišku liepė kojų nešalt, apskritai, nesušalt, bet neišeina, kai dubakas darbe, kojos šąla doh.gif
FoxLady nusipirk gerųjų bakterijų žvakučių, man išgelbėjimas buvo, kol tyrimus prisiruošiau pasidaryt smile.gif nuima nemalonius pojūčius, o tai daug, nes labai nemalonu, kai jauti lyg deginimą, maudimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2012 07 25, 22:51)
Kadangi temute baigesi atidarau nauja ir pasakoju savo istorija  smile.gif
Pusles uzdegimai, dirgli pusle ( visas rinkinukas) kamuoja jau kokie 4 metai..
Kiek ejau pas gydytojus, ginekologus, urologus ir t.t. paseliai buvo daryti.. nieko tokio kas padetu, pageri vaistukus ir vel nors nezymus persalimas ir atsinaujina ir vel pilvo apacia skauda, lakstau slapintis ir aisku dar labiau yra dirginama pusle tiek prisikentejau kai pakeliui ieskai kur pasysioti, kai vakarais pries uzmiegant sturmuoji Wc... paskui numoji ranka ir geri spanguoles, visas kitas arbatas, papildus zodziu ko tik nedaryta...
Va vel prisiruosiau si karta nukeliavau pas gyd. urologa Karveli ( Nortway)
procedura buvo ziauriai nemaloni kaip as sakau isprievartavo per visus galus...
kiso ziurejo, grizus net ir kraujuoja ir slapinantis skauda
na ir ka tie nuolatiniai uzdegimai privede iki to kad viene pusles sienele gerokai isstorejusi ( ta kuri lieciasi su gimda) todel jauciu skausmus mylintis tam tikra poza ( beje ta sakiau ir ginekologei bet ji nesuprato)... dabar laukia citologinis tyrimas skausmingas, o dar baisiau del to ka ten ras tiesiog mano nuosirdus patarimas lyskit i akis, darykites visus imanomus tyrimus jei matote kad negeraja.. nes man padare ekoskopija, kraujas nerodo, slapimas nerodo ir ka.. i pasirodo viduje darosi didele BEDA .... aplankiau isties neblogu gydytoju, bet niekas nesureiksmino sitos problemos man 26 jaunute, net baisu pagalvoti kas laukia... siuo metu teko ir vaikucio planavima atideti
Mergaites saugokite save, labai  4u.gif

Labai tave suprantu 4u.gif pati kankinausi 3 metus, puse metu gyde nuo smeliuko, galvojo, kad jisai dirgina pusle ir pasikartoja pusles uzdegimas, as pradejau gilintis ir pati internete radau, kad butinai reikia daryti paseli ir jeigu pasikartoja problema dazniausiai kartu su ja buna E.coli, tai ir buvo, padarius paseli jinai uzaugo, skyre antibus, lygtai praejo, bet paskui pasikartodavo n kartu, buvo skirti visokiausi vaistai ir antibiotikai, bet padedavo neilgam, budavo tokie priepoliai, kad norejom su vyru kviest greitaja, siiojau kartais, ne tai, kad pabaigoj pasirodo kraujuko, o normaliai ejo kraujas, kur tik as nebuvau ir privaciai ir pas bobutes, niekas negalejo padet. Paskui kazkaip patekau pas viena ginekologa, kuris siunte pas savo kolega urologas, buvo padaryta cistoskopija, pasake, kad labai viskas pakite nuo pastoviu uzdegimu ir kaip pas tave viena sienele sustorejusi ir dare net onkologini tyrima, bet aciu D nepasitvirtino, tada siunte pas kita urologa porfesori, buvo itarymas del vienos ligos, bet tada buciau invalide, nes tenka salinti slapimo pusle doh.gif bet sako pabandysim viena varianta. Pgl uzsakyma vaistine dare kazkoki vaista jodo spalvos ir man keleta dienu kas antra diena leisdavo tiesiai i slapimo pusle vaistus.
O per tiek metu bakterija jau perejo ir i maksti, taigi reikejo viska gydyt kartu ir stiprint imuniteta.
Mes jau tada pradejom planuoti vaikeli ir kaip tik nuo ND prasidedavo ir kaip ir tau man labai skauda santykiu metu, kai tik vyro daigciukas labiau prisiglaudes prie tos puses kur sienele sustorejusi irgi sakiau giniui, bet atsakymo jokio...Ir mums deja tekdavo atidet visus planavimus, bet po tu visu proceduru man praejo, paskutini karta buvo kazkur 2008 pabaigoj ir vat dabar pasikartojo pavasari ir vakar verysad.gif doh.gif bet as tikiuos, kad si kart ne bakterija, o tiesiog persalau, buvo salta kojom ir del to.
QUOTE(Meskute_as @ 2012 09 01, 11:47)
tyrimui reikia slapimo mazdaug nuo vidurio t.y nusislapini siektiek tada sustabdai ir vel pasislapini jau i bonkute  biggrin.gif

netesingai as irgi pries tai taip dariau, bet man pasake taip netaisingai paimamas slapimas, taisingai jo vidurys, bet stabdyt negalima, tiesiog pakisi indeli, ten padarai ta viduriuka ir toliau sisioji, sustabdyti negalima, reikia sisiojant pakist.
QUOTE(Meskute_as @ 2012 09 02, 21:18)
man praktiskai beveik visada budavo po litiniu santykiu.. todel dare tam tikrus tyrimus ir gydyma paskyre mums kartu su vyru... dabar stebesiu ziuresim kaip bus... kankinuosi n metu viskas isbandyta, deja cistoskopija paskutinis bus zingsnelis

ir man tas pats ir dabar nezinau nes kaip tik planuojame vaikeli, kaip tik buvo ND ir po dienos prsidejo, o gal is tikruju, kad labai susalau kojas, man cistoskopija nieko informativaus nepasake, bet cia mano atveju, o procedura skausminga ne tas zodis, o dar kaip pas tave viskas ir taip jautru ir daroma buvo per uzdegima, galvojau vietoj mirsiu vos nenualpau.
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 02, 23:53)
jergau. Aš galvojau pas ginę nueisiu, vaistų kursą sugersiu ir baigsis viskas  blink.gif
skaičiau, kad pasantykiavus būtinai reik pasisiot, partneriui prieš tai praustis.

cia viena is taisykliu, butinai po santykiu reikia pasisiot, nors keleta laseliu isleist, bet kai planuoji vaikeli ti yra labai sunku, nes jeigu nueisi i WC viskas isbegs sad.gif
o apie higiena tai visai nekalbu, cia irgi kaip vienam taip ir kitam butina
apatiniai tik is 100% medvilnes jokios sintetikos, gerti daug, kad kojos butu visa laika siltos, nesedeti ant salto, taip pat dieta.
QUOTE(samantila @ 2012 09 12, 10:18)
Sveikos
bet labiausiai bijau atsakymų kad ko nerastų negero  verysad.gif

4u.gif
geriau, kad rastu, tada aiski priezastis, o taip nezinaau nuo ko pasikartoja
QUOTE(FoxLady @ 2012 09 16, 21:02)
Man uzdegimas pasireiskia po lytiniu satykiu, nors abu pries tai visada nusiprausiam ir naudojam prezervatyvus, raso kad reikia eiti ir pries ir po i wc, bet as einu tik po, nes man du kartus per toki trumpa laika nesinori, nieko nebeprisikaupia to slapimo jei nueinu pries doh.gif Buna kad kelis menesius dingsta tas uzdegimas, bet paskui vel atsiranda ir kartojasi po kievienu santykiu.. Gydytoja dave suprast kad cia neisgydoma ir "ko cia is manes dar nori" doh.gif Geriu rusiskus vaistus Furadonin, po keliu tableciu pozymiai dingsta, paintensyvejusiu laikotarpiu geriu profilaktiskai pries lytinius santykius, o taip nesinori saves nuodyti tais vaistais, negi tikrai cia taip ir kartosis visa gyvenima verysad.gif

na jau rasiau, kad labai svarbu po santykiu pasisiot, pries tikrai kazkaip neteko girdet
labai gaila, kad gyd. nenori gilintis i problema verysad.gif
QUOTE(dajana03 @ 2012 10 09, 18:31)
man padėjo tik norbactin , priš tai sirgau 3kartus, kas dvi savaites blush2.gif

as irgi ji kazkada geriau, man jau nepadedavo sad.gif

Labi gaila, kad tenka mums cia susitikt, linkiu tik vieno, kad mes pamirstumem apie sita nemalonuma ir butumem sveikos ir meile mum nestu tik malonuma, o ne baime, kad del jos gali prasideti cistitas, sveikatos jums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 10 09, 20:03)
aš pagaliau prisiruošiau pasidaryt tyrimus. Rado nedicką uždegimą, išrašė Uvamin retard. 10 dienų kursas, pasku ivėl pasidaryt tyrimus.
bet aš jaučiu, kad geriau, nebėra to nemalonaus jausmo[color=yellow] makštyje

uvamin retard ir as gerdavau, bet deja dabar jisai receptinis, o taip is karto padedvo, kai nestiprus uzdegimas, dabar irgi buvo siek tiek like, o sim kartui jau neturiu, ziuriu ir furadoninas irgi receptinis,o pas gyd. visai nenoriu eit, besina savo zioplumu.
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 11, 09:54)
uvamin retard ir as gerdavau, bet deja dabar jisai receptinis, o taip is karto padedvo, kai nestiprus uzdegimas, dabar irgi buvo siek tiek like, o sim kartui jau neturiu, ziuriu ir furadoninas irgi receptinis,o pas gyd. visai nenoriu eit, besina savo zioplumu.


mane irgi kartais pakankina si problema.. anksciau furadonina pirkdavau vaistinej, dabar kai receptinis - tenka turguj pas babule kazkoki rusiska pirkti.. as tai jei pacioj pradzioj, pirmosiom valandom, kai pajauciu simptomus isgeriu, tai daug greiciau praeina viskas. o jei tektu uzsirasyt pas daktara, uz savaites nueiciau, kol tyrimus atliktu, kol ka, tai ir i inkstus nusivarytu tas uzdegimas.. vaistinej, esant uzdegimui, tai pasiule vitaminus gert, kur stiprina pusle, ir jei jau skauda - nuskausminamu.. kaip jiem viskas papasta.. bash.gif kazkada taip ir uzdelsiau pora dienu isgerti vaistu, tai kankinaus dvi savaites, kai siaip jei is karto isgeriu tai per 2-3 dienas praeina..
va prie ko priveda visi tie receptiniai vaistai..
Atsakyti