Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

Man del persalimo teko cistoskopija nukelti i kitos savaites ketvirtadieni... skaitau jusu posta ir toks jausmas kad pati rasyciau, istiesu turime vienoda problema.... doh.gif cistoskopija planuoju darytis su nejautra, nes nemanau kad tversiu ta nezmoniska skausma, darysiu privaciai Nortway klinikoje per urologa Suki... manau kad man kaip ir jums tirs pusle isvidaus ir papildomai del onkologiniu susirgimu galimybes, sita dalis man ir baisiausiai skambanti ir ziauriausia... man taip pat prasidejo makstyje nesusipratimai pastoviai visokie uzdegimai, bakterijos neduoda ramybes... labai norime vaikelio, atrodo kai jau viskas sukurta kai jau beliktu tik laukti, va tokia bomba numeta likimas...
istiesu tiek jau prikankinta as tu gydymu daktaru, ka jau kalbeti apie seimos intymu gyvenima kai savaitemis neiseina myletis nes skauda... verysad.gif
stiprinu as ta organizma papildai, sportas, sveika mityba, nerukau nevartoju alkoholio... nezinau kaip jau labiau ir imanoma save myleti ir saugoti...
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 11, 09:54)
<...>
, gerti daug, kad kojos butu visa laika siltos, nesedeti ant salto, taip pat dieta.

<...>

dieta?
Atsakyti
pikciausia kai kazkas pradeda aiskinit nesusalk koju, gerk daug vandens ir t.t. camooooooonnn sergu pusle jau 3 metus!!! argi man dar aiskinti tokius dalykus o jei dar gydytojai sita tema pradeda kalbeti norisi juos pasiusti toli toli!
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2012 10 11, 12:12)
Man del persalimo teko cistoskopija nukelti i kitos savaites ketvirtadieni... skaitau jusu posta ir toks jausmas kad pati rasyciau, istiesu turime vienoda problema....  doh.gif cistoskopija planuoju darytis su nejautra, nes nemanau kad tversiu ta nezmoniska skausma, darysiu privaciai Nortway klinikoje per urologa Suki... manau kad man kaip ir jums tirs pusle isvidaus ir papildomai del onkologiniu susirgimu galimybes, sita dalis man ir baisiausiai skambanti ir ziauriausia... man taip pat prasidejo makstyje nesusipratimai pastoviai visokie uzdegimai, bakterijos neduoda ramybes... labai norime vaikelio, atrodo kai jau viskas sukurta kai jau beliktu tik laukti, va tokia bomba numeta likimas...
istiesu tiek jau prikankinta as tu gydymu daktaru, ka jau kalbeti apie seimos intymu gyvenima kai savaitemis neiseina myletis nes skauda...  verysad.gif
stiprinu as ta organizma papildai, sportas, sveika mityba, nerukau nevartoju alkoholio... nezinau kaip jau labiau ir imanoma save myleti ir saugoti...

tai tau kai daro slapimo paseli ar randa ka nors kokia nors bakterija?
jeigu darysi slapimo paseli butinai padaryk kartu ir maksties paseli, ne tepineli, o paseli! tepinelis tieisiog uzdegima parodys ir viskas, okas ten viduj ir kam jautrus parodys tik paselis.
as irgi lygtai stengiuos sveikai gyvent, bet vat santykiai ar susalau siek tiek ar persalimas, nezinau kame problema, bet vel pasikartojo doh.gif
pranesk kokios bus naujienos, kada dabar perkele cistoskopija?
QUOTE(Vitulka @ 2012 10 11, 12:47)

taip dieta, valgyti ir gerti tai kas nedirgina pusles. cia vienas is straipsniu kur surasyta ko vengti http://www.manosveik...-ligos/cistitas
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 11, 14:54)
tai tau kai daro slapimo paseli ar randa ka nors kokia nors bakterija?
jeigu darysi slapimo paseli butinai padaryk kartu ir maksties paseli, ne tepineli, o paseli! tepinelis tieisiog uzdegima parodys ir viskas, okas ten viduj ir kam jautrus parodys tik paselis.
as irgi lygtai stengiuos sveikai gyvent, bet vat santykiai ar susalau  siek tiek ar persalimas, nezinau kame problema, bet vel pasikartojo  doh.gif
pranesk kokios bus naujienos, kada dabar perkele cistoskopija?

taip dieta, valgyti ir gerti tai kas nedirgina pusles. cia vienas is straipsniu kur surasyta ko vengti http://www.manosveik...-ligos/cistitas



Dare man tyrimu ir paseli dare jau kelis kartus... issauga blogos bakterijos bet ju neuzmusa, vel atsiranda... kaip tik sutikau zmogu turinciu analogisku problemu kaip mes.. tai sake vargsta jau 3 metus nebezino ko griebtis verysad.gif apsiekiteme kontaktais, nes pasirodo nes cistoskopija jai nedaryta, tai sedi ant Uvamino menesiais mergina... ginekologe rado ureaplasma irgi gyde nieko vistiek kartojasi...
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2012 10 11, 20:09)
Dare man tyrimu ir paseli dare jau kelis kartus... issauga blogos bakterijos bet ju neuzmusa, vel atsiranda... kaip tik sutikau zmogu turinciu analogisku problemu kaip mes.. tai sake vargsta jau 3 metus nebezino ko griebtis  verysad.gif apsiekiteme kontaktais, nes pasirodo nes cistoskopija jai nedaryta, tai sedi ant Uvamino menesiais mergina... ginekologe rado ureaplasma irgi gyde nieko vistiek kartojasi...

tai pas mane irgi e.coli vaistai neuzmusdavo doh.gif tik kai leido tiesiai i slapimo pusle vaistus, tada padejo, plius antibiotikai del maksties ir stiprus imuniteto stiprinimas.
gal ir pas tave jau bakterijos nereaguoja i antibus g.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 11, 22:55)
tai pas mane irgi e.coli vaistai neuzmusdavo  doh.gif tik kai leido tiesiai i slapimo pusle vaistus, tada padejo, plius antibiotikai del maksties ir stiprus imuniteto stiprinimas.
gal ir pas tave jau bakterijos nereaguoja i antibus  g.gif


tikriausiai kad jau viska paumeje.. o ar tikslinga ta cistoskopija darytis jinai kiek suprantu daugiau del onkoliginiu susirgimu galimybes?
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2012 10 12, 16:11)
tikriausiai kad jau viska paumeje.. o ar tikslinga ta cistoskopija darytis jinai kiek suprantu daugiau del onkoliginiu susirgimu galimybes?

jo paumeje buvo, nes vakar netgi pziurejau tyrimus 2007 metais 2 men. darytas paselis ir bakterija buvo kai kuriems vaistams dar jautri, o 7 men. jau kai kuriems nebe, va taip va verysad.gif
gal but, nezinau g.gif siaip vistiek paziuri kaip kas viduj na ir beabejo biopsija daro, man kaip tik irgi darys antradieni cistoskopija ir tikriausiai vel biopsija, nes kaip ir pas tave sukietejus sienele prie maksties, tai ziures, be to man pirma karta eina kraujas su kriesuliais, pries tai buvo visa laika tik kraujas, viena karta maziau kita karta daugiau, dabar pabaigoj praktiskai vien tik kraujas eina, na ir plius kriesuliai, net neisivaizduoju, neteko dar girdeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 12, 21:10)
jo paumeje buvo, nes vakar netgi pziurejau tyrimus 2007 metais 2 men. darytas paselis ir bakterija buvo kai kuriems vaistams dar jautri, o 7 men. jau kai kuriems nebe, va taip va  verysad.gif
gal but, nezinau  g.gif siaip vistiek paziuri kaip kas viduj na ir beabejo biopsija daro, man kaip tik irgi darys antradieni cistoskopija ir tikriausiai vel biopsija, nes kaip ir pas tave sukietejus sienele prie maksties, tai ziures, be to man pirma karta eina kraujas su kriesuliais, pries tai buvo visa laika tik kraujas, viena karta maziau kita karta daugiau, dabar pabaigoj praktiskai vien tik kraujas eina, na ir plius kriesuliai, net neisivaizduoju, neteko dar girdeti  g.gif



o man niekada kraujas is ten nebego unsure.gif mano simtomatika daznas slapinimasis diena/ nakti, pilvo apacios skausmai, prie visko prisideje ir maksties niezulys, sausuma ir panasus pojuciai. Slapimo tyrimas mano kartais rodydavo leukoc. padidejima pastaruoju metu nerode nieko.. paselis blogas bakteriju daug priaugino.. kraujas tik padidejes leukocitu kiekis, pastarojo tyrimo metu leukocit. jau buvo normoje 8 berods.. pastorejimas yra ties gimda toje puseje ir toje vietoje kazkiek slapiuoja, todel urologas liepe vengti pozu is nugaros nes didele tikimybe kad dirginasi nuo micro judesiu... cistoskopija manau irgi bus su biopsija kad pasiziureti kad toje sustorejusioje dalyje dedasi... beje nei kraujo nei skausmo slapinantis as nejauciu
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2012 10 13, 10:52)
o man niekada kraujas is ten nebego  unsure.gif mano simtomatika daznas slapinimasis diena/ nakti, pilvo apacios skausmai, prie visko prisideje ir maksties niezulys, sausuma ir panasus pojuciai. Slapimo tyrimas mano kartais rodydavo leukoc. padidejima pastaruoju metu nerode nieko.. paselis blogas bakteriju daug priaugino.. kraujas tik padidejes leukocitu kiekis, pastarojo tyrimo metu leukocit. jau buvo normoje 8 berods.. pastorejimas yra ties gimda toje puseje ir toje vietoje kazkiek slapiuoja, todel urologas liepe vengti pozu is nugaros nes didele tikimybe kad dirginasi nuo micro judesiu... cistoskopija manau irgi bus su biopsija kad pasiziureti kad toje sustorejusioje dalyje dedasi... beje nei kraujo nei skausmo slapinantis as nejauciu

na jo panasi situacija bet to paciu ir skiriasi, is vienos puses laimingas tu zmogus, kad nejauti skausmo, nes patikek ant sienos norisi lipt kaip skauda ir kai kuriems buna, kad skauda slapintis tik pabaigoje, o man tas skusmas praktiskai nedigsta verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 13, 11:08)
na jo panasi situacija bet to paciu ir skiriasi, is vienos puses laimingas tu zmogus, kad nejauti skausmo, nes patikek ant sienos norisi lipt kaip skauda ir kai kuriems buna, kad skauda slapintis tik pabaigoje, o man tas skusmas praktiskai nedigsta  verysad.gif  doh.gif



zinot tikiuosi kad gydymas man skirtas bus sekmingas, neisivaizduojat kaip jau noriu vaikucio wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ryt manes laukia ziaurioji cistoskopija doh.gif grisiu su atsiliepimais
Atsakyti