Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo priemonės - 3

QUOTE(tigrite @ 2012 09 27, 17:34)
O aš nusipirkau vokišku persil miltelių pagal selbimą, atvežė į namus. Maišas su vokiškais užrašais, aš vokiškai nesuprantu, paklausiau ar tikrai tai persil, bet užrašo tai nėra kad persil, na vyrukas sako tikrai, tipo su minkštikliu, calgonu ir t. t.... Pora kartu išploviau su jais, bet man taip jie smirdi, nelabai padeda ir minkštikliai. Ir skalbiniai vistiek kieti ir šiurkštus.
Taigi manau kad mane apgavo įkišo kokius pačius pigiausius gal ir vokiškus miltelius, tik tikrai ne persil. Nes net prekybos centruose pirkti persil milteliai skalbdavo visai gerai ir skalbiniai kvepėdavo ir minkšti būdavo


Vokiski Persil milteliai atrodo kaip daug daug mazu granuliuku,kaip rutuliukai. Seniau dar banziau Ariel, Lenor, Dash, bet vistiek griztu prie Persil zalio pakelio,man jie nepakeiciami,kvapas neikyrus,o ir skalbiai tikrai nepriekaistingai rolleyes.gif
Atsakyti
man tai nerealus atradimas Persil tos kapsulės 4u.gif įmeti sau į skalbenkę, nei uostyti nereikia, nei kvapas jaučiasi, nei garuoja ir pan, liux man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dancer @ 2012 10 10, 16:48)
man tai nerealus atradimas Persil tos kapsulės 4u.gif įmeti sau į skalbenkę, nei uostyti nereikia, nei kvapas jaučiasi, nei garuoja ir pan, liux man labai  thumbup.gif

drinks_cheers.gif visiskai pritariu.Esu ir Ariel kapsules isbandziusi,bet Persil labiau patiko,apie miltelius baigiu uzmirsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 05, 13:20)
o kaip jum neutral skalbimo priemones? 4u.gif  nusipirkau 2 kg db su akcija, bet dar neisbandziau 4u.gif


Skalbiu su ispaniskais Emulgen Plus su demiu salinimu, jau antri metai 10 kg pako neiveikiu, nes ju nedidelis skieidimas (gyvenam dviese ir viska skalbiu pati, ne skalbyklose). Nukalkintojo is vis nenaudoju, nes kol kas neprireikia, nei kalkes meta skalbimo masina, nei ant rubu kas lieka smile.gif pries tai naudojau vokiskus Ariel (tiksliai orginalus, nes tetis parvezes buvo), tai siek tiek buvo bedos su neisskalbimu.
Atsakyti
visokiu isbandzius. Patalynei naudoju miltelius vokiskus, Kauno bazeje 14 sand pardavineja. Jie tiesiai is fabriko veza, toks nedidelis skyriukas. O drabuzius skalbiu su skystu skalbikliu Tandil, nu nerealus, ir kaina juokinga
Atsakyti
Man skystas Ariel pats paciausias thumbup.gif Ypac, kai gaunu tikra is Vokietijos nusipirkti.. Ir tas maximoje skystas puse velnio g.gif Man sito skalbiklio kvapas patinka, megstu kai skalbiniai kvepia, kai svaros kvapas ilgai islieka. Nepatinka bekvapiai skalbikliai schmoll.gif Zinoma, gerai, kai nealergiski esame..
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 10 28, 17:08)
. O drabuzius skalbiu su skystu skalbikliu Tandil, nu nerealus, ir kaina juokinga

drinks_cheers.gif as dar Coral skystu skalbikliu skalbiu 4u.gif tome philipse perku
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 08 13, 21:08)
O kuom skalbti baltus skalbinius, kad butu balti? g.gif
atsibodo tie papilkeje....
Ir kuom baltas sportines kojines vyram atskalbti, nes paprastai tai pajuodusias ir istrauki...

Amway Home SA8™ Visų rūšių audinių baliklis, man nepamainomas baltiems skalbiniams ar kokioms demems isvalyti thumbup.gif
O skalbimui naudoju SA8™ Skalbimo skystis irgi is amway.
Atsakyti
Gal esate bandžiusios šias priemones? http://www.kenko-shop.lt/namams Įdomu, kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2012 10 28, 19:32)
Man skystas Ariel pats paciausias thumbup.gif  Ypac, kai gaunu tikra is Vokietijos nusipirkti.. Ir tas maximoje skystas puse velnio g.gif  Man sito skalbiklio kvapas patinka, megstu kai skalbiniai kvepia, kai svaros kvapas ilgai islieka. Nepatinka bekvapiai skalbikliai schmoll.gif  Zinoma, gerai, kai nealergiski esame..



aš ir bandysiu vykti į Thomas Philips ir nusipirkti šios priemonės ne vieną gerą atsiliepimą girdėjau. šiaip skalbiu su Persil milteliais o tamsius perwol systu skalbikliu.
Atsakyti
QUOTE(zirzalyne @ 2012 10 30, 18:16)
Amway Home SA8™ Visų rūšių audinių baliklis, man nepamainomas baltiems skalbiniams ar kokioms demems isvalyti thumbup.gif
O skalbimui naudoju SA8™ Skalbimo skystis irgi is amway.

kaina jų tikrai nemaža, kažin to verti g.gif
pati naudoju Frosh skystus skalbiklius ir miltelius baltiems, man jie labai patinka ax.gif ir kvepia ne per stipriai, ir dėmes gerai išima, bet va vis galvoju iš Amway pabandyti, tik jų kaina pabaido g.gif
Atsakyti
Apie Amway turiu savo nuomone, kadangi broliene buvo pasinesus i ju "versla", tai vis man kisdavo pameginti ju produkcija, vienintelis dalykas, kuris netai, kad patiko, bet bent jau blogas nepasirode, tai ju dantu pasta. Indu ploviklis kazkokia tragedija, kai atskiedi tokiu santykiu, kuris nurodytas, isvis nieko neplauna, tas pats kaip ipilt i pasibaigusio ploviklio buteliuka vandens ir su tom nuoplovom plaunant sakyti, koks cia stebuklas lotuliukas.gif Meginau ir milteliu, buvo isiulius mano mamai pirkti, tai ta atidave man po keleto skalbimo, as niekaip nesupratau, kad ten per stebuklas... Nesakau, kad neplauna, bet kad tooookius pinigus moketi, tai tikrai neverta. Bent butu ekologiski, nekenkiantys gamtai ir zmogui, o cia... Atvirai pasaku, kad nesuprantu zmoniu, kurie juos perka, per Velykas lupdama silke apsitaskiau prijuoste, tai kokia ikisau skalbt, tokia istraukiau, net kvapo nenueme. I tema- skalbiu labai pigiais milteliais, 9kg kainuoja 20lt akciju metu, ne akciju 25, su minkstikliu, be fosfatu, patys tokio svelnaus alijosiu kvapo, bet isskalbus to kvapo praktiskai nelieka. Jei yra demiu, ipilu truputi wanisho arba kito valiklio, ar tulzies muiliuku patrinu. Pirkdavau kazkada ir ariel ir persil ir daugeli kitu, kurie parduodami parduotuveje, bet sitie kur naudoju dabar niekuo nesiskiria, tiek, kad ner to milteliu kvapo isskalbus.
Atsakyti